Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Takze najlepiej kupic albo na steamie albo pudelkowa wersje w sklepie. Rownie dobrze zamiast wydawac 25-30 zl za wersje pudelkowa bez klucza do goga mozesz kupic pudelko z gra za 5 zl i tez lipa z tego bedzie... Wesprzyj CDPR i kup prawdziwa nowke sztuke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w końcu się dorobiłem sprzętu na którym W3 nie będzie kulał więc pora zakupić - ale trochę jestem zamotany wyborem - pomóżcie dobrzy ludkowie

 

chciałbym mieć na pewno pełną wersję pudełkową, do kolekcji, ale w opisach najpopularniejszych pozycji (20-35 zł, coś kole tego) na alledrogo sprzedawcy piszą, że to wersja bez klucza GOG - on do czegoś jest potrzebny?

 

czy może brać pudełkową ze steamem?

 

na pewno potem sobie dokupię serca z kamienia - i tu pytania j.w.

 

czy po prostu iść do empiku, jak to drzewiej bywało, i nabyć full wersję?

 

kasa to nie problem, jak trzeba wybulić to ok, tylko nie chciałbym po prostu kupić czegoś bez sensu i potem dodatkowo jeszcze kupować kolejną wersję czy coś

Polecam wersję pudełkową GOG np. z empiku, nie sztuka kupić bez klucza za 10zł, trzeba wspierać taką markę ;) Chyba, że kupisz pudełko z allegro i później sam klucz.

 

Mimo wszystko dobrze wydane pudełko jak na dzisiejsze czasy, później dokupisz sobie pudełkowe DLC z kartami itd. Które idealnie pasuje do zestawu.

 

Klucz to oryginalny produkt z licencją. Wersja GOG nie ma żadnych zabezpieczeń i jak kupisz takie pudełko to zainstalujesz grę i będziesz mógł grać. Ale to tak jakbyś kupił przypuśćmy pudełkowe GTA V bez klucza do Sociala wsadził tam cracka i uważał, że kupiłeś grę. Sam kupowałem w empiku pachnące pudełko jak za dawnych czasów.

 

 

Kupiłeś w końcu 970 :Up_to_s:

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatane.

 

13043393_489214544536819_1277284070858288716_n.jpg?oh=db1f33c6b8b4aafd9fe473cb186c7bbc&oe=57B7F557

 

Forumogadka :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzekłbym, że dosyć długo zwlekają z podaniem szczegółów na temat dodatku. Nie wiem jak wy ale ja czuję w kościach, że po skończeniu tego dodatku pewna era w mojej przygodzie z grami się zakończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na kolejną grę od cdpr poczekamy dobre kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdują się pliki z DLC serca z kamienia ? Bo chyba muszę je usunąć i zrobić weryfikację bo podczas lania przeciwników w tym dodatku nie mam dźwięku mieczy, tylko takie jakbym ich lał z drewnianego miecza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

error

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na kolejną grę od cdpr poczekamy dobre kilka lat.

 

this, też nad tym ubolewam. W sumie na horyzoncie nie ma żadnego rasowego rpga który może dorównać Wiedźminowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdują się pliki z DLC serca z kamienia ? Bo chyba muszę je usunąć i zrobić weryfikację bo podczas lania przeciwników w tym dodatku nie mam dźwięku mieczy, tylko takie jakbym ich lał z drewnianego miecza...

 

 

To chyba te pliki odpowiadają za dźwięk w DLC:

 

 

6298134300_1460807793_thumb.jpg

 

 

 

Jak chcesz, pobierz ten plik ep1 i wgraj go na miejsce obecnego - obecny skopiuj jako zabezpieczenie.

 

Tutaj link:

 

 

https://mega.nz/#!ysVHQaCB!UGFYtzws16wkDuOJAH8YL8Hvov9elhQOp0qrMB2Vcgs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

this, też nad tym ubolewam. W sumie na horyzoncie nie ma żadnego rasowego rpga który może dorównać Wiedźminowi.

Nie uzywaj zwrotow ktorych nie rozumiesz. Bo ciekawe "rasowe" rpg maja wlasnie wyjsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jakie gry masz na myśli mowiąc o ciekawych i rasowych rpg, które lada chwila mają wyjść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torment: Tides of Numenera chyba jakoś niedługo.

 

Jak ja się cieszę, że zwlekałem z Wiedźminem prawie rok i wszystko dopiero przede mną :cool:

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei się cieszę, że miałem już okazję przeżyć tę świetną przygodę. Troszkę dziwne podejście prezentuje kolega. Gry nie są jak wino żeby pałać się "wstrzemięźliwością" od danego tytułu niezależnie od tego jak dobry jest. Jedyny sens w tym jest taki, że po Wiesku nie chciałoby Ci się już przechodzić niektórych innych gier. Jak dla mnie słaby argument.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry nie są jak wino żeby pałać się "wstrzemięźliwością" od danego tytułu niezależnie od tego jak dobry jest. [...] Jak dla mnie słaby argument.

Wręcz przeciwnie:

 

mt9IK7a.jpg

 

Ja ograłem w dniach premiery i najarałem się na dodatki, a teraz... Nie chce mi się wracać do tego wszystkiego. Dlatego z drugim ograniem czekam, aż wyjdą wszystkie dodatki/dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GTX980ti i zakładam, że starczy mi na 4-5 lat do gier na wysokich ustawieniach. Zapewne nie na maksymalnie najwyższych jak obecnie, ale na wysokie raczej tak.

Wiedźmin 3 to jedna z najbardziej wymagających gier, więc nie można powiedzieć, że nowsze gry będą bardziej wymagające bo często nie będą.

 

this, też nad tym ubolewam. W sumie na horyzoncie nie ma żadnego rasowego rpga który może dorównać Wiedźminowi.

A mało jest świetnych gier? Nie tylko w jeden gatunek się gra.

Edytowane przez misticzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie:

 

Ja ograłem w dniach premiery i najarałem się na dodatki, a teraz... Nie chce mi się wracać do tego wszystkiego. Dlatego z drugim ograniem czekam, aż wyjdą wszystkie dodatki/dlc.

Co ma do tego 2 przejście gry? Ja np. takowego poki co nie zakładam. A takie tendencyjne obrazki to wiesz gdzie sobie można wsadzić. Z Wieskiem ma to niewiele wspólnego. Nigdzie nie napisałem że najlepiej się rzucać od razu z preorderem na premierę ale sorry zachwyty w co 3 poście nad tym jak to super zrobiłem, że "po latach" grę przechodzę są co najmniej niezdrowe. ;)

 

A mało jest świetnych gier?

Szczerze? Mało. Albo ja się starzeje i coraz mniej mnie do nich ciągnie ;P

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że po trochę zgadzam się i zazdroszczę osobom, które z ograniem Wieśka czekają. Ograją całą grę za jednym zamachem i temat Geralta zamknięty.

Tendencyjne obrazki, ale jest tam przedstawiony sensowny argument, a ty nie przedstawiłeś żadnego. Piszesz coś o "niezdrowych zachwytach". Co jest niezdrowego w tym, że ktoś nie ma parcia na porcelanę i po latach zagra w połataną, kompletną grę?

 

Zgodzę się, że W3 lepiej mi działał na 1.04, niż późniejszych wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że po trochę zgadzam się i zazdroszczę osobom, które z ograniem Wieśka czekają. Ograją całą grę za jednym zamachem i temat Geralta zamknięty.

Tendencyjne obrazki, ale jest tam przedstawiony sensowny argument, a ty nie przedstawiłeś żadnego. Piszesz coś o "niezdrowych zachwytach". Co jest niezdrowego w tym, że ktoś nie ma parcia na porcelanę i po latach zagra w połataną, kompletną grę?

 

Zgodzę się, że W3 lepiej mi działał na 1.04, niż późniejszych wersjach.

Czemu manipulujesz moją wypowiedzią? Jak zauważyłeś piszę o niezdrowych zachwytach, nie o tym, że granie po jakimś dłuższym czasie jest niezdrowe. Zresztą sam dopiero co przeszedłem firewatch, o którym inni już zapomnieli ale nie cholubie się tym. Uważam, że mimo wszystko gry, zresztą w ogóle rynek się rozwija na tyle szybko że w zwlekaniu nie ma wartości dodanej a wręcz przeciwnie bo gry się po prostu starzeją i to dosyć szybko.

 

Poza tym temat Geralta jest na tyle ciekawy i przyjemny że nie chcialbym mieć go tak po prostu "z głowy" ;)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem dodatek. Jest chyba jeszcze lepszy niż podstawka. Czekam z niecierpliwością na Krew i Wino. A tymczasem odpalam sobie co jakiś czas grę i tak jeżdżę po świecie, odkrywając jeszcze nieodwiedzone znaki zapytania. I tak powiem, pod względem grafiki ( także w aspekcie artystycznym ) ta gra wymiata.

Edytowane przez D@nielo007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei się cieszę, że miałem już okazję przeżyć tę świetną przygodę. Troszkę dziwne podejście prezentuje kolega. Gry nie są jak wino żeby pałać się "wstrzemięźliwością" od danego tytułu niezależnie od tego jak dobry jest. Jedyny sens w tym jest taki, że po Wiesku nie chciałoby Ci się już przechodzić niektórych innych gier. Jak dla mnie słaby argument.

 

Co ma do tego 2 przejście gry? Ja np. takowego poki co nie zakładam. A takie tendencyjne obrazki to wiesz gdzie sobie można wsadzić. Z Wieskiem ma to niewiele wspólnego. Nigdzie nie napisałem że najlepiej się rzucać od razu z preorderem na premierę ale sorry zachwyty w co 3 poście nad tym jak to super zrobiłem, że "po latach" grę przechodzę są co najmniej niezdrowe. ;)

 

 

Szczerze? Mało. Albo ja się starzeje i coraz mniej mnie do nich ciągnie ;P

A co tu jest niezdrowego ? Już nie przesadzaj, że w co 3 poście, może faktycznie za często :E

 

Nie zwlekałem katując się codziennie, tylko rocznie gram w dość dużo gier i przeważnie tak się składa, że gram kilka miesięcy po premierze, tutaj akurat wyjątek i zeszło dłużej.

 

Wiedźmina świadomie jako ulubiony tytuł zostawiłem na koniec, ponieważ cały czas miałem jakieś zaległości i cały czas miałem w co grać, dopiero co skończyłem Fallouta 4. Tak naprawdę został mi z zaległości tylko Pillars of Eternity i mógłbym jeszcze trochę powlekać, ale jednak nie.

 

Akurat jak skończę Wiedźmina 3 wraz z Sercem z Kamienia pewnie będzie czerwiec i premiera Krew i Wino :)

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj, że w co 3 poście, może faktycznie za często :E

:)

...dopiero co skończyłem Fallouta 4.

Chciało Ci się? :P

 

Akurat jak skończę Wiedźmina 3 wraz z Sercem z Kamienia pewnie będzie czerwiec i premiera Krew i Wino :)

No możliwe, wraz z dodatkiem mamy naprawdę pokaźną porcję rozgrywki. Ap ropo drugiego dodatku to zastanawia mnie jak go zaprojektowali tzn. czy znowuż wrzucą jakieś pojedyńcze nawiązania dla tych, którzy nie przeszli podstawki. W sumie byłoby to jeszcze bardziej irracjonalne niż robienie Serca z Kamienia przed bitwą o Kaehr Mohren, żeby pogadać z tą babką od rynsztunku Zmiji o żyjącym Vesemirze :E Liczę jednak na to, że nie będą robili takich jaj dla tych którzy chcą "strollować" grę ;) Tym bardziej, że najprawdopodobniej levelowo to już będzie duża rożnica między podstawką a zalecanym poziomem dla drugiego DLC. Najchętniej bym widział ten dodatek jako "samodzielny" (np. odpalany z menu) ale na to raczej nie ma szans.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciało Ci się? :P

Prze pierwsze 15 godzin sama eksploracja była świetna, ale po tym czasie chciałem tylko skończyć frakcje i główny wątek :E

 

No możliwe, wraz z dodatkiem mamy naprawdę pokaźną porcję rozgrywki. Ap ropo drugiego dodatku to zastanawia mnie jak go zaprojektowali tzn. czy znowuż wrzucą jakieś pojedyńcze nawiązania dla tych, którzy nie przeszli podstawki. W sumie byłoby to jeszcze bardziej irracjonalne niż robienie Serca z Kamienia przed bitwą o Kaehr Mohren, żeby pogadać z tą babką od rynsztunku Zmiji o żyjącym Vesemirze :E Liczę jednak na to, że nie będą robili takich jaj dla tych którzy chcą "strollować" grę ;) Tym bardziej, że najprawdopodobniej levelowo to już będzie duża rożnica między podstawką a zalecanym poziomem dla drugiego DLC. Najchętniej bym widział ten dodatek jako "samodzielny" (np. odpalany z menu) ale na to raczej nie ma szans.

Nie wiem czy dobrze robię, ale mam zamiar dodatek Serce z Kamienia zainstalować dopiero jak skończę podstawkę, na razie zainstalowałem i spatchowałem samą grę.

 

Ciekawe jest to, że oba dodatki mają być tak duże jak Wiedźmin 2. Coś pięknego :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze robię, ale mam zamiar dodatek Serce z Kamienia zainstalować dopiero jak skończę podstawkę, na razie zainstalowałem i spatchowałem samą grę.

Z perspektywy czasu gracza który już dawno skończył podstawkę i dodatek powiem Ci, że ciężko coś doradzić. Ja zrobiłem tak jak piszesz i w sumie jestem zadowolony, bo te historie w gruncie rzeczy nie są połączone a sam dodatek jest obliczony tak by levelowo spasował po przejściu podstawki. Trochę to się kłóci z faktem, że jest parę nawiązań do podstawki jeżeli jesteś w trakcie jej przechodzenia. Do tego dochodzi kwestia zakończenia Dzikiego Gonu i jak to sobie ułożysz w głowie względem DLC, jak w czasie umieścisz. W każdym razie żeby zmieścić się z DLC w podstawce jeżeli rozumiesz o co mi chodzi to musiałbyś się trochę nagimnastykować. :)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A co to ma do tematu? Odniosłem się do Twojego stwierdzenia, że CPK miało powstać w Baranowie, bo PiS się nie lubi z Modlinem. Wiadomo, że to nie są identyczne plany co te sprzed 50 lat. Ale sama koncepcja centralnego portu lotniczego niedaleko połączeń głównych magistrali kolejowych i drogowych nie jest nowa i garściami czerpie z tamtych pomysłów. Nie bez powodu Baranów pojawia się w tych starych opracowaniach, pojawiał się później, przy okazji CPL za czasów Tuska i na koniec przy CPK.
    • Zaplecze już jest budowane.  Nie będzie natomiast tego straszenia i trzymania całych sil tuż pod granicą przez kilka miesięcy, które widzieliśmy w przypadku Ukrainy.   @adashi Ukraina nie przegrała i zapewne nigdy nie przegra, bo się nie podda. Będzie walczyć na froncie jak i partyzancko na terenach okupowanych. Póki co wszystkich zadziwia że trzymają tak dużą cześć swojego terenu pod swoja kontrolą. Ale to już tu omawialiśmy.
    • Tylko właśnie dzięki działaniom Ryanair Modlin ma płynność finansową pozwalającą na kredyt na rozbudowę.
    • ciastolina35   najcichsze, to BQ i Sickleflow. Chyba dobrze zrozumiałem... ustawiasz max rpm wentylatorom obudowy, żeby wentylatory od np. CPU nie wchodziły na większy rpm przy uruchomionej przeglądarce Opera ? Dla czego lepiej kontrolować wentylatory z poziomu np. FanControl zamiast z dołączonego mechanicznego kontrolera obrotów ? Dla tego, że FanControl dynamicznie reguluje poprzez krzywe rpm obrotami wentylatorów z każdego gniazda FAN na płycie głównej. A kontroler mechaniczny działa zawsze z takim samym rpm w zależności od przełącznika rpm. Albo wolno, albo średnio, szybko, itd. Nie ma płynnej regulacji zależnej od temperatury danego czujnika. To bardzo wygodne i darmowe rozwiązanie. Dla przykładu ustawienia FC w moim blaszaku: Teraz oglądam film i piszę na forum. Wentylatory stoją, bo nie ma prawie żadnego obciążenia i można spokojnie spać za to pod obciążeniem zaczyna się taniec, ale nie na maxa, tylko zależny od temperatury grafiki i procesora. Ale jak kto woli, może być kontroler z obudowy.   Nie ma sensu montowania wentylatorów do obudowy powyżej 1k rpm, bo tylko uszy będą boleć. Zrób sobie testy z użyciem monitoringu temperatur CPU i GPU, gdy masz wyłączone wentylatory obudowy, gdy są ustawione na średnie rpm i gdy są ustawione na max rpm. To wszystko wyjaśni  
    • Witam, wrzucilem jak to wyglada, przyszedl mi nowy zasilacz - ten sam problem choc napiecia nieco wzrosly..     zrobilem to, nadal nie moge uzywac rzeczy z podswietleniem moj soc voltage to okolice 1v, a dokkladniej to 0,981V moze windowsa zreinstalluje? chociaz to chyba nie wina windowsa, od poczatku startu pc sie to dzieje  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...