Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zbroja Mantikory i garść statystyk:

 

bSjYLgd.jpg

Ok z lepszą jakością oświetlenia i screena widac, że to totalny fanservice dla fanów jest :E Na 100% jakaś postac w grze skomentuje ten pancerz jak Geralt się w nim pojawi (coś jak komentarz wiedźmina ze szkoły kota)

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta zbroja mantikory jest? Dorzucili nową szkołę ekwipunku wiedźmińskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=98171

Przedstawiciel studia CD Projekt RED wyjawił na Twitterze, że rozszerzenie Krew i wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie ważyć - w zależności od platformy sprzętowej - od 10 do 15 GB.

Wielkość prawie podstawki :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta zbroja mantikory jest? Dorzucili nową szkołę ekwipunku wiedźmińskiego?

 

Z dodatku Krew i Wino. :)

 

Polecam wyżej wstawiony materiał. Można się przyjrzeć tej, jak i innej zbroi z bliska.

 

Fajnie wygląda też dobieranie odcieni i kolorowanie pancerza. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktoś się obawia, to niech nie wchodzi. ;)

 

Może jedynie 3 są trochę bardziej spoilerowe.

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pojawi się mod, który usunie tę żółć, bo to wygląda obrzydliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pojawi się mod, który usunie tę żółć, bo to wygląda obrzydliwie.

SweetFX ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dodatek, choć nie wiem czy odciągnę się od Overwatcha ;p. Widziałem tylko 2-3 screeny, żadnych trailerów, filmików. To jednak jest "tylko" dodatek, więc chcę większość rzeczy zobaczyć i dowiedzieć się o nich dopiero w czasie grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SweetFX ;)

Moje przygody ze SweetFX nie kończą się dobrze dla gier :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem już zamówić Krew i Wino na cdp.pl, ale mam pytanko. Kupując cyfrową wersję dodatku mamy tylko kod do GOG.com, a kupując pudełkową kod jest zgodny z GOG, Origin i Steam. Wiecie, czy ten z wersji cyfrowej będzie kompatybilny ze Steam? Mógłbym kupić bezpośrednio na nim, ale zniżka za płatność PayPalem to mały plus dla mnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uj0DyR8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem już zamówić Krew i Wino na cdp.pl, ale mam pytanko. Kupując cyfrową wersję dodatku mamy tylko kod do GOG.com, a kupując pudełkową kod jest zgodny z GOG, Origin i Steam. Wiecie, czy ten z wersji cyfrowej będzie kompatybilny ze Steam? Mógłbym kupić bezpośrednio na nim, ale zniżka za płatność PayPalem to mały plus dla mnie. ;)

 

KOD z wersji cyfrowej będzie można przerobić na steam`a/origin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie/jak?

 

 

No gdy zaczną rozsyłać kody pewnie udostępnią stronę na której będzie można przetworzyć klucz na taki który zadziała na steamie/originie. Tak samo jak to było z Serca z kamienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Serca kupowałem bezpośrednio na Steamie to nie wiedziałem, że już tak było. Dzięki wielkie za wytłumaczenie, Krew już zakupiona. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanko odnośnie misji: pełna kolekcja kart :E

 

To jedyna misja, która mi pozostała do wykonania i potrzebuje Waszej pomocy, ponieważ nie wiem, gdzie sprawdza się jakie Wiesław ma już zebrane karty.

 

 

6031767900_1463879279_thumb.jpg

 

 

Kart mam sporo, bo zawsze kupowałem u kogokolwiek spotkanego (jak były w jego posiadaniu) ale nie grałem w Gwinta, bo nie pasuje mi ta gra - z resztą to nie ma znaczenia w mojej prośbie.

 

Podajcie mi tylko lokalizację, w której sprawdzę swoje już zdobyte karty, a resztę w miarę możliwości spróbuję sam zdobyć.

 

Dzięki.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podajcie mi tylko lokalizację, w której sprawdzę swoje już zdobyte karty, a resztę w miarę możliwości spróbuję sam zdobyć.

 

Dzięki.

 

Esc/ Talia kart do gwinta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się aby quest był w tym momencie do zaliczenia - z niektórymi postaciami nie ma szans już zagrać.

Np. Lambert -

 

nieważne czy zginie podczas oblężenia czy nie, później go po prostu nigdzie nie ma.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kart mam sporo, bo zawsze kupowałem u kogokolwiek spotkanego (jak były w jego posiadaniu) ale nie grałem w Gwinta, bo nie pasuje mi ta gra - z resztą to nie ma znaczenia w mojej prośbie.

 

Podajcie mi tylko lokalizację, w której sprawdzę swoje już zdobyte karty, a resztę w miarę możliwości spróbuję sam zdobyć.

Akurat ma to bardzo duże znaczenie. Już raz tobie to pisaliśmy - jeśli przez całą grę nie grasz regularnie w Gwinta, to nie wykonasz tego zadania. Nie wszystkie karty da się kupić, niektóre można tylko wygrać - i to w sytuacjach, które z czasem przepadają (Lambert, Dijkstra, turniej w Passiflorze, bal maskowy u Vegelbudów i pewnie coś jeszcze).

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Akurat ma to bardzo duże znaczenie. Już raz tobie to pisaliśmy - jeśli przez całą grę nie grasz regularnie w Gwinta, to nie wykonasz tego zadania. Nie wszystkie karty da się kupić, niektóre można tylko wygrać - i to w sytuacjach, które z czasem przepadają (Lambert, Dijkstra, turniej w Passiflorze, bal maskowy u Vegelbudów i pewnie coś jeszcze).

On wie lepiej. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, w końcu Wieśka przeszedł więcej razy niż reszta forumowiczów razem wzięta. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wydaje mi się aby quest był w tym momencie do zaliczenia - z niektórymi postaciami nie ma szans już zagrać.

Np. Lambert -

 

nieważne czy zginie podczas oblężenia czy nie, później go po prostu nigdzie nie ma.

 

 

Dzięki Jeżu.

 

Tej kwestii nie znałem w ogóle, bo po prostu nie grałem w Gwinta.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Panowie Gordon i Lypton... darujcie sobie takie hejterstwo, bo jest brzydkie.

 

Pisałem wyraźnie, że w Gwinta nie grałem, więc jakie ma znaczenie, ile razy grę przechodziłem ?

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealny powód by zacząć grę w wieśka jeszcze raz! :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...