Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś jak zmienić język na polski bo w opcjach jest tylko Napisy i Język napisów

Język lektora - dubbing można zmieniać tylko podczas pierwszego uruchomienia gry w menu, podczas rozgrywki opcja dubbingu znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, po pobraniu 9.7 GB przez GOG Galaxy wszystko gra. Dotarłem przed chwilą do Toussaint. Reszta wieczorem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam uprzejmie

 

Ok, po pobraniu 9.7 GB przez GOG Galaxy wszystko gra. Dotarłem przed chwilą do Toussaint. Reszta wieczorem. ;)

 

A skąd macie taką informację w Galaxy, że KiW waży 9.7 GB? U mnie wyświetla w sekcji DLC 7 GB, a dla SzK 4 GB.

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już gracie ?

 

Ja dopiero po południu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

A skąd macie taką informację w Galaxy, że KiW waży 9.7 GB? U mnie wyświetla w sekcji DLC 7 GB, a dla SzK 4 GB.

Z poważaniem

Zacznie się pobieranie to będzie pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest w końcu z tymi PL dialogami?

Moja paczka czeka w kiosku, pójdę po nią po pracy - mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj uda mi się odpalić grę.

Trzeba pobierać dodatek przez GOG Galaxy, póki nie poprawią plików na stronie/nie dołożą dodatkowego pliku, bo ta paczka 7 GB jest wybrakowana.

 

Sam dodatek ok, chociaż dalekim od zachwytów po 2 godzinach. Fabuła zmierza trochę w średnio interesującym kierunku, za szybko jest wyłożona kawa na ławę, liczę, że jednak dalej CDPR będzie w stanie zaskoczyć. Wielkość nowego regionu robi wrażenie. Optymalizacja w Toussaint jest na podobnym poziomie, ja tam specjalnie różnicy nie widzę, nadal są spadki poniżej 40 klatek na GTX-ie 970, tak jak były w podstawce. Różnice w grafice raczej drobne, chociaż nie przyglądałem się trawie, która ponoć się poprawiła (w podstawce z bliska wyglądała ona okrutnie źle). Roślinność też wygląda z samego bliska podobnie.

 

Zadania poboczne na razie na plus, niektóre są naprawdę udane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

A skąd macie taką informację w Galaxy, że KiW waży 9.7 GB? U mnie wyświetla w sekcji DLC 7 GB, a dla SzK 4 GB.

 

Z poważaniem

Pobrało patch 5GB, po wrzuceniu kodu z cdp.pl najpierw pobiera się 7GB, a potem, kiedy zaznaczyłem w sekcji 'zainstalowane DLC' dodatek B&W zaczął na nowo ściągać ponad 9,5GB, już rano kiedy zamierzałem błogo grać. Jeszcze się ściąga.

 

Nie jest dla mnie jasna natura GOG Galaxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wielkość paczki zależy od tego, na jakim etapie mamy aktualizację całej gry.

Ja Wieśka porzuciłem na dobre pół roku, ostatnie savy mam z listopada.

Wczoraj pobrało mi chyba coś koło 5GB, paczka czeka w kiosku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, może ktoś z Was mi doradzi.

Mam 51 poziom, nowa gra +

I teraz nie wiem, mam zrobić najpierw Serca z Kamienia czy mogę od razu robić nowy dodatek?

Poziom postaci za szybko mi idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, może ktoś z Was mi doradzi.

I teraz nie wiem, mam zrobić najpierw Serca z Kamienia czy mogę od razu robić nowy dodatek?

Jeśli pytasz o techniczny aspekt to te dodatki nie mają ze sobą nic wspólnego i można ogrywać je w dowolnej kolejności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę pobrać grę od nowa bo nie mogłem zainstalować patcha a z moim biedonetem to nie będzie prędko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da radę aktywować klucz z gog na steam??? pisałem do sprzedającego i na aukcji były podane gog, orgin ,steam ze się da - może ja robię coś źle - proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydaje mi się, że popsuło się sortowanie przedmiotów w ekwipunku. Przed patchem jak miałem sortowanie po typie to nowo zdobyte przedmioty (oznaczone *) były zgrupowane na górze, teraz tego grupowania nie ma. Ktoś może to potwierdzić?

Edytowane przez mrpablo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma,a przynajmniej nie widzę trochę to skopane ale dawno nie grałem więc może to moje widzimisię...widzę natomiast przeźroczyste fragmenty w zbroi jednego z dwóch rycerzy...to sam początek dodatku i takie kwiatki...co będzie dalej?

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sam początek dodatku i takie kwiatki...co będzie dalej?

12 patchy w ciągu 6 miesięcy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możecie sprawdzić u siebie czy też macie braki w spolszczeniu?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rzeczywiście czasami rzeczy robią się przeźroczyste. Przegrałem 8-9 godzin głównie zadania poboczne, niektóre są słabe inne świetne, lepsze niż w podstawce. Noc jest jakaś ciemna na moim śmiesznym dellu ciężko w nocy grać. Inny klimat zawsze to jakaś odmiana. Optymalizacja ok cienie na średnie włosy off są spadki poniżej 60 na wykręconej 970, ale nie czuć tego jak to było w podstawce jakieś microściny itd.

Edytowane przez adnrzejgablota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja taki plik posiadam, u mnie wszystko działa cacy, jestem już po rozmowie z Xieżną Anną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

WAŻNE - jak by ktoś chciał wymienić Keya z gog, galaxy gog na steam polecam stronę http://thewitcher.com/pl/exchange - tu wymienisz na inne platformy - u mnie działa.

Edytowane przez Ozzbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Wiedźmin 3: Krew i wino - problemy z polską wersją językową

 

Jak donoszą gracze na forum CD Projektu i w sklepie GOG.com, Wiedźmin 3: Krew i wino na PC ma problemy z poprawnym działaniem w przypadku zabawy w innej wersji językowej, niż angielska.

 

Dziś doczekaliśmy się premiery dodatku Krew i wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł, choć sam w sobie znakomity, w przypadku wersji PC-towej sprawia graczom pewne problemy – chodzi o polską lokalizację. Gracze na forum studia CD Projekt RED donoszą, że po zainstalowaniu najnowszego rozszerzenia, postacie nie przemawiają w rodzimym języku. Mało tego, nawet nie poruszają ustami. Po zmianie na angielski wszystko wydaje się działać w porządku. Co ciekawe, sytuacja nie dotyczy tylko nas, gdyż z podobnym problemem zgłaszają się ludzie z krajów, w których nie mówi się w języku Szekspira. Jedynym znanym rozwiązaniem sytuacji jest zainstalowanie platformy GOG Galaxy i pobranie dodatku właśnie z niej. Niestety nie wiemy, kiedy pojawi się łatka umożliwiająca zabawę w rodzimym języku bez Galaxy. Co jednak ciekawe, jeden z użytkowników forum CD Projekt wrzucił do sieci brakujący plik z polskim językiem – znajdziecie go w tym miejscu.

 

Download: https://drive.google.com/file/d/0ByUhUiA6xjpyb3VPR3VHYnZBLUU/view

 

Po pobraniu około 1,2 GB danych, musicie umieścić je w folderze z zainstalowanym Wiedźminem, w katalogu „content” (GOG Games > The Witcher 3 Wild Hunt > DLC > bob > content) i wszystko powinno wrócić do normy. Czekamy zatem na oficjalną łatkę od studia, a tymczasem zachęcamy do napisania w komentarzach, czy powyższe sposoby sprawiają, że dodatek działa u Was normalnie, czy jednak nic nie dają.

 

Źródło: gry-online.pl

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej kupić dodatek w wersji elektronicznej?

Gog jest przeładowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE - jak by ktoś chciał wymienić Keya z gog, galaxy gog na steam polecam stronę http://thewitcher.com/pl/exchange - tu wymienisz na inne platformy - u mnie działa.

 

Jak na GOGu odczytać klucz gry wraz z Expansion Packs ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Jak na GOGu odczytać klucz gry wraz z Expansion Packs ?

 

Podpinam się pod pytanie... :)

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

CDPR powinien się wstydzić gra zrobiona przez POLSKIE studio a już 2 x mają problemy z spolszczeniem w Hearts of Stone było to samo :thumbdown:. Tym razem jednak poszli o krok dalej bo braki mam też w "Drzewku rozwoju postaci"

 

w3no-txt1.jpg

 

w3no-txt2.jpg

 

U Was też tak jest? Pliki pobrane z GOG :kwasny:.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...