Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Leven za przypomnienie, że muszę jeszcze zebrać fanty z Goliata, bo już chciałem jechać dalej. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, tak się napaliłem, że wyłączyłem wiadomość powitalną po zakupie dodatku. :E

Gdzie rozpocząć dodatek?

Bo w dzienniku nic nie mam.

"Z wyruszeniem do księstwa Toussaint powiązany jest quest Poselstwo z Krainy Wina, który powinien automatycznie znaleźć się w dzienniku Geralta"

 

Wszystko jasne, jestem jeszcze przed tym momentem fabularnym, dzięki Leven. ;)

:E

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się wstrzymywałem z tymi zadaniami bo nie chciałem mieć za wysokiego poziomu do dodatku a tu się okazuje, że muszę fabułę popchnąć. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Tak się wstrzymywałem z tymi zadaniami bo nie chciałem mieć za wysokiego poziomu do dodatku a tu się okazuje, że muszę fabułę popchnąć. :E

Nie zrobiłeś zadania z Jaskrem nawet? :E To z czym do ludzi ;)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanąłem akurat przed tym związanym z przedstawieniem więc daleko nie mam.

Od wczoraj próbuje się przyzwyczaić do nowego interfejsu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tam wszystko działa :hmm: no prawie bo pobieram ten plik z polskim dubbingiem ale poza tym test jest bez błędów.

 

Biorę się za granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech prosze inni dadza znac, czy tez maja bledy w tlumaczeniu w okienku postaci (screen Azgana) czy na wiadomosciach na tabliy ogloszen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech prosze inni dadza znac, czy tez maja bledy w tlumaczeniu w okienku postaci (screen Azgana) czy na wiadomosciach na tabliy ogloszen.

Tak, błędy/braki w tłumaczeniu są również w książkach/dokumentach.

Choć na razie (w sumie) nie ma ich tak dużo. Widziałem, że pojawiają się też w elementach ekwipunku (np. opis trofeum Goliata).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dodałem klucz na Gog'u, a nigdzie nie ma informacji o zakupionym dodatku, nic się nie pobiera, w grze dalej informacja ze dodatek dostępny od 31 maja. Przy ponownej próbie wklepania kodu pojawia się notka, że klucz już użyty. Wie ktoś co na to poradzić?

Edytowane przez MONSTER1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, błędy/braki w tłumaczeniu są również w książkach/dokumentach.

 

No to już niezła chała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

WAŻNE - jak by ktoś chciał wymienić Keya z gog, galaxy gog na steam polecam stronę http://thewitcher.com/pl/exchange - tu wymienisz na inne platformy - u mnie działa.

 

U mnie wywala, że KOD GOG nieprawidłowy....

 

Czy to trzeba najpierw aktywować na gog i potem wymienić?

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale po aktualizacji i ściągnięciu dodatku Krew i Wino, moja postać jest na 39 poziomie a zdaje się, żę grę ukończyłem mając zdecydowanie wyższy, czy u Was jest tak samo ?. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie wszystko dobrze, 42 poziom po zakończeniu SzK. Tylko teraz robię zadania na ~35 i dostaje po ~20 expa, świetnie :E

Ależ mnie denerwował ten pierwszy mini boss, nie Bruxa.

PS. Myslałem, że CDPR się postara, i do nowych postaci da innych aktorów głosowych, ależ oczywiście się zawiodłem, wszędzie Vernon Roche albo Henselt :E

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który kupiec ma ten cały dziennik z informacjami o kartach do gwinta? Nowa talia jest dziwna. :P W ogóle trochę jestem zagubiony. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem czemu ale po aktualizacji i ściągnięciu dodatku Krew i Wino, moja postać jest na 39 poziomie a zdaje się, żę grę ukończyłem mając zdecydowanie wyższy, czy u Was jest tak samo ?. :hmm:

Jeżeli sztucznie i do bólu nie pompowałeś expa grindowaniem potworków na terenie Serc z Kamienia to nie mogłeś mieć zdecydowanie wyższego... góra 1 level wyżej. Chyba, że z modem.

 

Bug jedynie z patchem jest taki, że pratycznie z miejsca masz napełniony pasek na levelu, którym byłeś.

 

@up

Przy moście Św Grzegorza blisko balwierza ale tam nic ciekawego nie ma, nawet bym powiedział, że jest to w ogóle niepotrzebne. Dotychczas trzeba było szukać na własną rękę kart i dzięki temu była satysfakcja a jak ktoś chciał to ostatecznie mógł się wesprzeć jakimś poradnikiem w necie.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to niestety podwyższyło poziom do 41, przez co w pierwszym zadaniu dostałem mało pkt doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi co grają juz ng+? Ja mam obecnie 51 level, I co teraz w KIW wszystkie zadania będą na szaro???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na NG+ sugerowany poziom dla dodatku to minimum 64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też słabo, bo albo trzeba podlevelovać, co bez moda nie jest takie hopsiup. Inaczej wszędzie będzie czerwona czacha i wpieprz od byle leszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nie da się zagrać w dodatek bez ukończenia misji "Poeta w opałach", a więc dojścia do określonego etapu w głównej kampanii podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też słabo, bo albo trzeba podlevelovać, co bez moda nie jest takie hopsiup. Inaczej wszędzie będzie czerwona czacha i wpieprz od byle leszcza.

 

 

No nie wiem, na NG+ z dobrym buildem gram na pot krew i łzy i majac 52 poziom ubije potwaorka z 60-63. Jest wtedy zabawa przynajmniej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też przed chwilą kupiłem. Zjem obiadek i akurat się ściągnie. Takie 20 godzinne dodatki do Wiedzmina mogły by jak dla mnie co 3 miesiące wychodzić :E . Może cdp jeszcze się opamięta i zrobi jeszcze jakieś DLC np. na święta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nie wiem, na NG+ z dobrym buildem gram na pot krew i łzy i majac 52 poziom ubije potwaorka z 60-63. Jest wtedy zabawa przynajmniej :E

Podwórka ubijesz, natomiast bandziory mają Cię na strzał.

Edytowane przez Caleb DM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja majac 40 poziom na przedostatnim poziomie trudnosci bez problemu zabijam przeciwnikow na 47. Dacie rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zestaw z obudowa i zasilaczem: i5-8500 Płyta MSI 1151 m.atx Dysk m.2 256GB DDR4 8GB RX560 4GB - sprzedam 800 zł zdjęcia dodam za 24h  
    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...