Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

To trzeba mieć pecha, ja ostatniego crasha do pulpitu miałem za czasów sprzed wejścia patcha 1.06...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do SzK nawet nie ma startu. Tam klimat az wylewal sie z ekranu Tu wszystko jakies takie nijakie. Scenariusz zaczyna interesowac dopiero jakos od trzech ostatnich misji.

Oceny stanowczo zawyzone. Max 8.

 

Juz nie wspomne o zmarnowaniu potencjalu niektorych zadan. Patrz Potwor ktory zbieral lyzki :thumbdown:

SzK bardzo wywindowało poziom, także myślę, że i ja będę miał lekki niedosyt, zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się zachwycają SzK a dla mnie ten dodatek był nudnawy, tzn się nie miałem takiej przyjemności z jego przechodzenia jak z podstawki, był dla mnie za bardzo przegadany mimo, że uwielbiam dialogi w W3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem podstawową wersję gry w 70godzin, potem dodatek w niecałe 13 godzin - wszystko było ładnie pięknie ale od momentu instalacji łatki 1.21 i dodatku Krew i Wino gra praktycznie co 5-10minut wywala do pulpitu bez żadnego błędu. Od premiery gra była zainstalowana na komputerze, nawet cały czas gram jednym savem. Nawet zaktualizowałem sterowniki od grafiki ale też nic nie dało.

 

Ma ktoś podobnie?

Mnie gra wywalała w losowych momentach już przy poprzednim DLC. Trzeba było tylko odhaczyć w ustawieniach galaxy gog "game overlay".

Jak miałem to "zaptaszkowane", to wywalało do pulpitu co 5-15 min, po odhaczeniu już ani razu.

Sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze zdobył Aerondighta?

 

Cieszę się, że wzorem innych mieczy niewiedźmińskich nie zepsuto mu przesadnie statystyk. Pewnie znajdę lepszy miecz w trakcie rozgrywki, ale i tak zamierzam korzystać z niego do końca dodatku - nawet z samego sentymentu i zajebistego wyglądu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra wywalała w losowych momentach już przy poprzednim DLC. Trzeba było tylko odhaczyć w ustawieniach galaxy gog "game overlay".

Jak miałem to "zaptaszkowane", to wywalało do pulpitu co 5-15 min, po odhaczeniu już ani razu.

Sprawdź.

Niestety :(

Mam odhaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "Krew i Wino" to prawdziwa bomba.

Piękny i duży teren do eksploracji i masa zadań. Czuję się, jakbym grał w zupełnie nową dużą grę, a nie DLC.

Ja gadam ze wszystkimi, z kim się da grywam partyjkę gwinta, zbieram zadania z tablic i tych zadań jest tyle, że nie wiadomo od którego zacząć.

Pewnie jak się robi tylko główny wątek, to zawartość DLC wydaje się niewielka, ale to jest Wiedźmin i tu trzeba zajrzeć w każdy kąt.

Nie ma porównania z poprzednim DLC, bo tu jest zupełnie nowa mapa i spokojnie 30 h tutaj spędzę. A to jest tyle, ile przechodziło się Wiedźmina 2 :)

Miałem wczoraj problem z celowaniem z kuszy na turnieju rycerskim. Niby mierzę do tych tarcz, a strzały niecelne i przegrana 4 razy z rzędu i wczytaj save. W końcu straciłem cierpliwość. A tu jeszcze trzeba będzie pościgać się na Płotce na czas. Nie lubię takich czasowych zadań, ale w W3 trzeba zrobić wszystkie zadania, nie ma że boli.

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redzi przeszli samych siebie, im dalej w las tym lepiej. SzK blado wygląda przy nowym DLC. Przede wszystkim zadania poboczne - więcej i lepiej. Redzi stworzyli zdecydowanie najbardziej żyjący i wiarygodny region w tym dodatku, co chwila jakiś przechodzień trzuca ciekawy tekst, aż się banan bojawia na twarzy ;)

 

Zadanie "Bohater narodowy" - normalnie jaja jak berety :D Spotkanie z naszym starym przyjacielem też super jak i walka przed tym momentem.

Poza tym moim zdaniem woda jest w Touissant dużo lepsza graficznie i nurkując fajniej to wygląda.

 

No i muzyka genialna, teraz przy gwincie mamy tego pełno, wcześniej jeśli dobrze pamiętam ciągle jedna i ta sama.

 

Edit: Dodatkowy plus za wpływ decyzji romansowych z podstawki na DLC. Generalnie ten dodatek jakby jest osadzony w czasach po ukończeniu podstawki, przynajmniej mi tak pasuje.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliście u tego bogacza-ekscentryka na przyjęciu po przejściu przez Safari?

Posłuchajcie tej kobiety która omawia jego obrazy, rykłem ze śmiechu znowu :)

 

normalnie Natura w Jedynce, i jeszcze to jego selfie z dzióbkiem na tle bohaterskich czynów Geralta

 

Edytowane przez huberts'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, npce też są bardziej żywi. Jak np. wyswobodzi się jakieś miejsce, to widać, że coś tam remontują, starają się doprowadzić wszystko do porządku. Takich przykładów jest wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Po turnieju widzę, że Redzi to fani GoT.

 

Gregoire spod Gorgony? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że opisujecie misje, których jeszcze nie miałem przyjemności explorować.

 

To dobrze, bo przede mną sporo zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem podstawową wersję gry w 70godzin, potem dodatek w niecałe 13 godzin - wszystko było ładnie pięknie ale od momentu instalacji łatki 1.21 i dodatku Krew i Wino gra praktycznie co 5-10minut wywala do pulpitu bez żadnego błędu. Od premiery gra była zainstalowana na komputerze, nawet cały czas gram jednym savem. Nawet zaktualizowałem sterowniki od grafiki ale też nic nie dało.Ma ktoś podobnie?

 

Mi wywalało cały czas w jednym miejscu,na samym początku dodatku jak chciałem wyruszyć do Touissant...wczytywanie i wypad do windy.Pomogło wgranie jeszcze raz dodatku...poszukaj w necie dodatek GOG i spróbuj wgrać.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nic nie wywala, jednak zanim rozpocznę dodatek to zbiorę jeszcze IV set wilka i gryfa. Mam nadzieję, że już dzisiaj uda mi się odwiedzić Touissant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: przeszedł już ktoś turniej gwinta? Trudniejszy niż w Passiflorze? W ogóle czekam na E3, może w końcu zapowiedzą gwint mobile :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Takie pytanko: przeszedł już ktoś turniej gwinta? Trudniejszy niż w Passiflorze? W ogóle czekam na E3, może w końcu zapowiedzą gwint mobile :)

Z Nilfgaardem miałem tylko problem, bo oni mają dużo szpiegów, a w Skellige tylko jeden jest.

 

Wygrałem w trzeciej rundzie - na stole została jedna karta (4 pkt) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: przeszedł już ktoś turniej gwinta? Trudniejszy niż w Passiflorze? W ogóle czekam na E3, może w końcu zapowiedzą gwint mobile :)

Wkurzający jest. Talia Skellige cienka, wygrać nią ciężko, a nie ma sejwa między partiami. Od początku trzeba zaczynać. Najlepiej pozbierać jak najwięcej kart z nowej tali przed turniejem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzający jest. Talia Skellige cienka, wygrać nią ciężko, a nie ma sejwa między partiami. Od początku trzeba zaczynać.

Najlepiej pozbierać jak najwięcej kart z nowej tali przed turniejem.

Postaram się mieć wszystkie karty (o ile to możliwe a jednak poziom zadania jest dosyć niski - nie chcę mieć szarego) siadając do turnieju. Też są 4 rundy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który Geralt ma najfajniejszy se z tych fotek ?

 

1. zbroja kapitana

 

2. zbroja kota

 

3. wojskowa kurtka

 

 

1359218600_1464870497_thumb.jpg

 

 

 

 

6404441000_1464870496_thumb.jpg

 

 

 

Jak macie jakieś fajniejsze sety, to proszę o namiary :)

 

 

Obecnie założona jest Wojskowa Kurtka, dla tego Kot i Kapitan mają na + wytrzymałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz GOG już sprzedałem bo dla mnie był bezużyteczny gdyż posiadam wersję Steam Więc musiałem se kupić wersję steam. Napisałem do tych oszustów z CDP jak się ustosunkują do tego, że oszukali klientów wmawiając im, że wersje cyfrowe również da się przerobić na wersję steam. Od 31 maja brak jakiejkolwiek odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza Wam ten śmieszny kaptur ?

 

Sama kurtka Kota jest piękna, ale ten kaptur mnie denerwuje.

 

 

Pisałem na forum Redów o jakiś mod do zdjęcia kaptura, ale na razie cisza.

 

 

BTW... jak ktoś chce zmiany kolorów setów, są do tego farbki, gdyby ktoś nie wiedział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za numerem 2. Kaptur był już w Wiedźminie 2 i podobał mi się. ;)

 

Ze swojej strony polecam Mantikorę, ale tutaj głównie ze względów wizualnych, bo pewnie znajdą się lepsze sety, szczególnie, że ten jest pod alchemię.

 

W ogóle, to set Wilka i Żmii się u mnie zglitchował. U mnie mają taki wygląd jak przed patchem, więc nie mogę ich kolorować, a próba wystawienia na stojaku kończy się tym, że widać tylko spodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ulepszyć zbroję do poziomu arcymistrzowskiego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jako palacz jestem za. 
    • niestety ale produkty marki Herman Miller w Polsce są obarczone jakimś dziwnym januszowym skokiem ceny względem całego świata. Aeron za 5800 zł dziś kosztuje 9000 bez zniżek, rabatów, promocji - Embody to wydatek w okolicach 6800-7500 zł w zależności od sklepu i przeceny (bez przecen to koszt ok 9000 zł...) no krótko mówiąc dramat.
    • Wczoraj znalazłem czas na włączenie i porównanie obu monitorów (DW vs C3). Testowałem w Horizon Forbidden West i Alan Wake 2 w HDR, takich samych ustawieniach graficznych i natywnej rozdzielczości każdego panelu. Stwierdzam, że C3 jest jednak zauważalnie jaśniejszy i 4k robi różnicę jeśli chodzi o ostrość obrazu, tuszowanie mankamentów (w 3440x1440 przy obracaniu kamerą dookoła Aloy jest delikatne jakby smużenie/blur, którego w 4k nie widać-przy wyłączonym FG, blurze, aberacji i tym podobnych i przy włączonym DLSS Q). Wielkość ekranu, 4k i 250 więcej nitów w oknie 10% wg mnie przyczyniają się do jaśniejszego obrazu i sprawiającego lepsze wrażenie HDR. Potwierdzam to co pisał wcześniej na ten temat @MSky7  Ponadto po 3 dniach i około 18h pracy panelu banding zdecydowanie zmalał i na tyle, że na razie nie ma sensu robić pixel refresha (odpowiednik panel refresha w DW). Nie widać go w grach i filmach - jest tylko czasami widoczny na szarych/near black tłach, ale liczę, że po tych 100-200h (tyle oledy potrzebują na ostateczne 'dostrojenie się') będzie dalsza poprawa. W środkowej części ekranu mam pink tint, ale niewidoczny w grach i filmach na ciemnych/szarych tłach i tylko nieco widoczny na białych tłach stron internetowych. Będę monitorował - avs forum mówi, że tint po pierwszym pixel refreshu powinnien nieco zmaleć. Banding i tint występują w każdym woledzie (chyba, że ktoś trafi na idealny panel, ale to jak wygrać los na loterii), ale na szczęście z czasem maleją lub znikają - najważniejsze, żeby nie było ich widać w grach i filmach. W swoim 5 letnim C8 też przy okazji zrobiłem pixel refresh i zniwelowałem w dużym stopniu banding, który w tym TV miałem dość widoczny w grach i filmach te 3-4 lata temu. Przy okazji ponadto porobiłem testy (slajdy) DW i panel jest praktycznie całkowicie czysty jeśli chodzi o banding i tint (pierwsza generacja paneli qd oled szczególnie miała bardzo dobre panele pod tym względem, a sam qd oled mówi się jest lepszy pod względem bandingu czy tintu). Biorąc pod uwagę powyższe, na 95% C3 zostaje ze mną, a DW (wciąż na gwarancji Dell Polska do sierpnia 2025) idzie na sprzedaż. Po weekendzie podejmę ostateczną decyzję, ale na obecną chwilę jestem bardzo zadowolony z C3. Zastanawiam się tylko za ile wystawić takiej jakości DW. Biorąc pod uwagę
    • Też się trochę przeraziłem wymaganiami. Ale to EA w sumie.
    • Tez mi sie tak wydaje jesli chodzi o ten RTX HDR, szczegolnie, ze potrafi ubic pare% z wydajnosci. Patrze na ten reshade i troche nie wierze w to ile sie zmienilo od czasow W3 kiedy ostatni raz go uzywalem  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...