Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Serio, myślisz że jestem takim kretynem?

Masz okulary lub maskę, pisałem o tym już wcześniej. Gdy ściągniesz kaptur wróci.

Edytowane przez Pepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś dziwny problem po instalacji Krwi i Wina. Mgła wygląda jak sprite, dosłownie. Jak się obraca to mgła albo trujące opary obracają się razem ze mną. Sterowniki ok grafiki sprawdzałem i najnowsze i wcześniejsze. Weryfikowałem pliki gry. Nic nie pomogło. Moja grafika to Radeon 7870. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O brak ogona, ale słyszałem, że to wina sterowników nvidi :lol2:

 

Ja mam nvidie, a koń ma ogon:

 

6300896300_1464895130_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o

 

Cholera, to co Redzi odwalili w jednej z ostatnich misji to się w pale nie mieści... Polecam 11/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wyżej opisałem swój problem z ostatnią misją "Wszędzie dobrze", więc wczytałem stary save przed "Ceremonią", na szybko skończyłem podstawkę i problem zniknął 8:E

Edytowane przez JohnyPompka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nvidie, a koń ma ogon:

 

6300896300_1464895130_thumb.jpg

Mam wersje GOG i wszystko bangla, koń nie miał ogona tylko na pancerzyku z poprzednich wersji, po założeniu tych z krew i wino, ogon magicznie się pojawił. No i klasycznie wykrzaczyło mi OC po jakiś 2h grania :E musiałem podnieść napięcie z 1,162 do 1,168. Wydajność też ok uber bez HW@2k borderless + rozciągnięcie na 2160p od 35-60 fps, średnio 40-42 fps (Na FS pewnie minimalny trochę by podskoczył), a gra wygląda :D zużycie pamięci około 3100 mb, żeby każda gra tak wyglądała i tak oszczędzała pulę vram. Powiem, krótko podołali. Wybór baśniowego klimatu + klasyczne podziemia robią robotę, bardziej niż się spodziewałem. kolorystyka super bez żadnego kombinowania z shaderami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nvidie, a koń ma ogon:

 

Jak coś to żarcik był z tym, że na nvidi nie ma ogona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Nie wiem, czy tak ma być, bo jest taka misja w grze, ale czy w Velen w okolicach Kasztel Wrońce mapa przy przybliżeniu maksymalnym ma być rozmyta? Mam taki obszar prostokątny, gdzie zoom rozmywa, jak oddalam, to jest OK. Już wykasowałem wszelkie mody, ustawienia do fabrycznych. Pobieram ponownie i instaluje, ale w tym czasie pytam, może ktoś miał taki problem i wie, jak temu zaradzić? Wersja GOG 1.21 ze wszystkimi DLC.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Nie wiem, czy tak ma być, bo jest taka misja w grze, ale czy w Velen w okolicach Kasztel Wrońce mapa przy przybliżeniu maksymalnym ma być rozmyta? Mam taki obszar prostokątny, gdzie zoom rozmywa, jak oddalam, to jest OK. Już wykasowałem wszelkie mody, ustawienia do fabrycznych. Pobieram ponownie i instaluje, ale w tym czasie pytam, może ktoś miał taki problem i wie, jak temu zaradzić? Wersja GOG 1.21 ze wszystkimi DLC.

 

Z poważaniem

Sprawdziłem właśnie i nic się na mapce w okolicach kasztelu nie rozmywa. Instaluj od zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Sprawdziłem właśnie i nic się na mapce w okolicach kasztelu nie rozmywa. Instaluj od zera.

 

Po instalce dalej to samo. Dziwne.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODIN85 a ty co kolejny przybity fanatyk CDPR ? Zjebali koncertowo sprawę a ty jeszcze ich bronisz ?

:lol2: Kolejny hejter szukający dziury w całym? Kolego drogi serio weź sprzedaj wersję gog i kup wersję steam bo tam jest przetłumaczonych tych kilka zdań więcej na polski :E

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem sobie ze sferisu edycję z kartami do gwinta. Ech Panowie, ostatnio tak jarałem się boxem z grą w latach 90. Redzi chylę czoła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Kiedy zabrać się za dodatki? Przed zakończeniem podstawki czy po?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę screenów ode mnie:

- ciekawy liścik :D

witcher3-2016-06-02-20-35-20-779.png

 

- Geralt w trójkącie, a tak serio niezły bug mi się przytrafił ;)

witcher3-2016-06-02-21-56-32-802.png

 

- ah te widoczki :)

witcher3-2016-06-02-19-17-57-168.png

 

@up

Krew i wino po a serce jak wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który byście wybrali patrząc na statystyki? Oczywiście sloty traktować jak wypełnione.

 

u8keBhw.png

 

Wg mnie mantikora wygrywa na statystyki, ale aerondight sentymentalnie :D

Edytowane przez buli95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aerondight - sentymentalnie, wiadomo. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aerondight. Jeśli jesteś w stanie utrzymywać go naładowanego to przechodzisz przez przeciwników jak gorący nóż przez masło. Jakiegoś bossa położyłem krótkim młynkiem, z 15 tysięcy dmg w dwie sekundy.

 

 

EDIT: Skończyłem dodatek... Główny wątek + sporo pobocznych zajęło mi jakieś 15 godzin. W co tu teraz grać, co tu zrobić..?

Edytowane przez assire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aerondight - gdzie te cacko znaleźć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zadanie ścieżki przeznaczenia

 

 

Jak to jest poboczna misja, to właśnie spartoliłem sprawę, bo:

 

 

4212158900_1464931915_thumb.jpg

 

 

 

Tutaj się uśmiałem:

 

 

5948613500_1464931910_thumb.jpg

 

 

 

Bug w grze:

 

 

2901593500_1464931912_thumb.jpg

 

 

Ach ta pupcia... i jak tu grać normalnie :P

 

 

4559956900_1464931913_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest problem z przejściem dodatku jeśli nie ukończyło się fabuły podstawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10h w grze pękło, jest bardzo dobrze, choć chyba jednak nie podzielam zachwytów branży (i nie tylko) nad tym dodatkiem. :) Niektóre zadania poboczne świetne, inne dość sztampowe, na przykład dwie misje dla właścicieli winnic, gdzie trzeba jeździć od punktu do punktu i zabijać przerośnięte kwiatki. Wątek główny to też na razie zaledwie dobry poziom, miejscami ten z Serc prezentował się IMO zwyczajnie lepiej. No, ale podobno końcówka mocna, jak już kilka osób w wątku wspominało, więc się jeszcze z ostateczną opinią wstrzymam.

 

Samo Toussaint sprawia bardzo dobre wrażenie, udało się stworzyć trochę inną, sielankową atmosferę, mimo niewątpliwych podobieństw do lokacji z Velen. Świetnie się wraca w ten sposób do Wiedźmina po dłuższej przerwie - przyjemnych dla oka widoków nie brakuje, jest co zwiedzać, choć niekoniecznie po co, bo znaki zapytania to tradycyjnie straszne zapychacze. :E Z drugiej strony lepiej jeśli są niż jakby ich w ogóle nie było.

 

Odnoszę wrażenie, że dialogi nieco straciły na atrakcyjności, albo już tak się przyzwyczaiłem do wysokiego poziomu w tym elemencie, iż nie potrafię tego właściwie ocenić. Brakuje mi na razie jakichś dłuższych, "mięsnych" kawałków jak z zadań dla Krwawego Barona choćby. Tak czy inaczej w takiej grze się dialogów nie przeskakuje, nadal z przyjemnością połykam kolejne linijki.

 

Na pewno kudosy dla Redów za ogólną zawartość - nowe zbroje, schematy, zmiany w rozwoju postaci, obszar gry, ilość aktywności (pomijając już ich poziom) - tak powinno wyglądać każde DLC. W sugerowanej cenie zbrodnią jest tego nie kupić, a patrząc na to co niekiedy się oferuje za takie pieniądze, tutaj człowiek na każdym kroku wie za co zapłacił.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest problem z przejściem dodatku jeśli nie ukończyło się fabuły podstawki?

 

W moim wypadku jak i u paru innych osób, tak.

 

Jak będziesz miał misję "Ceremonia", to zapisz sobie grę i skończ podstawkę. Zejdzie ponad 1h z kawałkiem przy skipowaniu wszystkich cut scenek i spamowaniu Ardem :E:P

Edytowane przez JohnyPompka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Czy zawartość dodatkowa do Wiedźmina 3, to te 16 DLC, Serce z kamienia oraz Krew i wino? Czy planowane są jeszcze jakieś dodatki? Czy Wiedźmin 3 doczeka się, jak poprzednie części edycji rozszerzonej? :) Są jakieś plotki lub oficjalne informacje?

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...