Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

No wiem że drogi. :E

@edit ale jak już masz schemat na rudę wzbogaconego dwimerytu to idzie łatwiej. Szkoda że dopiero teraz zauważyłem.

 

Mam na myśli blachę ze wzbogaconego dwimerytu, która podobno u tych "losowych" handlarzy miała być dużo tańsza niż u Zdravko.

Edytowane przez Szkaradnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samodzielny Gwint juz praktycznie pewny :o

Bo? Szklana kula?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie. Mantikora jest lepsza od Zmii. Co do pancerzy to jest trochę chaos, ja obecnie wymaksowałem sobie sety Kota, Wilka z Kaer Morhen i Mantikory. I chodzę w tym ostatnim, miecze Blef i Aerondight.

Levelowo jest o ten 1 lepsza ale ze statami już niejednoznacznie to wygląda. Ogólnie więcej się spodziewałem po tych rynsztunkach wiedźmińskich, mogli zrobić je na trochę wyższy level bo w sumie żmiją i tak nie było za bardzo kiedy pograć w sercach. Różnice względem niej są minimalne i pod koniec dodatku te w KiW już trochę biednie się prezentują a i tak mało kto jest w stanie ubrać te sety już na 40 levelu bo zanim dojdziemy do Touissant to już chyba jest 41 level a tu jeszcze trzeba całą mapę oblatać.

 

Za to podoba mi się nawet zbroja z Tesham Mutna, fajnie wygląda ten efekt przywracania żywotnosci no i mamy ją za darmo ;)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można najtaniej wyrwać cyfrową edycję Wiedźmina 3 z wszystkimi dodatkami? I wybrać GOG czy Steam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie warto grać NG+ skoro przeszedłem już wieska i oba dodatki i prawie wszystko co się da? nigdy nie grałem NG+ jak coś wiec nie wiem czy dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem łatwy, ale niestety krótkotrwały sposób na naprawienie ogona Płotki - potrzebna będzie konsola:

- wsiadamy na Płotkę

- wpisujemy w konsolę komendę: KillHorse()

- przywołujemy Płotkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ogon pojawia sie przy używaniu siodeł z KiW, ale przy każdym innym, spoza dodatku, znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie to warto grać NG+ CZy nie? jak się przeszło wszystkie dodatki i podstawkę i misje wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie to warto grać NG+ CZy nie? jak się przeszło wszystkie dodatki i podstawkę i misje wszystkie.

 

To zależy od ciebie czy ci się chce grać od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a to daje jakiś nowy tryb trudności np super droga ku zagładzie? jest trudno grać tą NG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to warto czy nie? jak oceniacie NG+?

Edytowane przez kryndor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to, set gryfa ma identyczne staty co wilka?! Po co?! Bez jaj! :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dodatek i naprawdę jest świetny tylko główna fabuła trochę krótkawa niestety :/

Oraz trochę mało się dzieje w mieście. Sądziłem, że jak dodali te nowe wampiry to chociaż alpy czy bruxy będą po nocy nawiedzać miasto a tu lipa nic się nie dzieje.

 

Też mi się nie podoba sytuacja gdzie jest jakiś skarb lub inny punkt i widać, że stoi tam kobieta więc od razu wiadomo, że to bruxa czy alp ale nie, trzeba najpierw podnieść to i wtedy zaatakuje bo przed nic nie da rady zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co te arcymistrowskie pancerze takie słabe że zbroja żmii nadal najlepsza i do niej mam rekawice, buty i spodnie arcy. wilka i średnio to wygląda, zbrojka wilka fajna ale słaba, i gdzie można ten zestaw z tesha mutna zdobyć bo mam tylko buty i maskę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co te arcymistrowskie pancerze takie słabe że zbroja żmii nadal najlepsza i do niej mam rekawice, buty i spodnie arcy. wilka i średnio to wygląda, zbrojka wilka fajna ale słaba, i gdzie można ten zestaw z tesha mutna zdobyć bo mam tylko buty i maskę

 

Wszystko zdobywasz w Tesham Mutna, po drodze do podziemi z Regisem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ponownie się już tam nie da wejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zadanie wróg publiczny jest zabugowane, nie da się się podnieść kryształu. Wieża znikąd też, bo nie ma tej książki. Cofałem się, wywaliłem mody, ale dalej to samo. Z siedzibą łowców czarownic też, jak wyjdziemy przez inne wyjście, to gość się nie pojawia. Nie wiem, czy ktos na 1.21 doszedł do tego miejsca?

Edytowane przez adnrzejgablota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zadanie (wrog publiczny) mialem zbugowane jeszcze na ktoryms poprzednim paczu, niedlugo po premierze. Tez nie moglem oddac krysztalu Triss (w ogole przy rozmowie z Nia nie bylo takiej opcji dialogowej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałem problemu z tym zadaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej tez nie miałem problemu. Teraz jak gram w podstawkę na 1.21 to albo mam pecha, albo to ostro skopali, następny błąd nie mogę zebrać setu gryfa, bo skrzynka niby jest pusta. Już nie mówiąc o tych mini zadaniach pod znakami zapytania z listami itd. Znalazłem skarb, a zadanie dalej nieukończone i to niejedno, a połowa nie chce się ukończyć.

Edytowane przez adnrzejgablota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh to CDP. Mam wrazenie, ze oni po prostu tych paczy wypuscili za duzo i teraz juz nigdy nie polataja tego tak, zeby na kazdym configu i przy kazdej mozliwej konfiguracji instalowania paczy wszystko bylo ok.

Gre stworzyli genialna ale zdecydowanie maja nad czym wewnetrznie pracowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma zalecenia reinstallu gry w takim przypadku - a chociaż to by mogło pomóc, jakby od razu wgrywało aktualną wersję. Albo inaczej, wgrywasz 1.0 i duuuuuuuużą łatkę, ale jedną, nie każdą po kolei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...