Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc z zadaniem "Ścieżki Przeznaczenia" z KiW, z cnotą hojności.

 

 

Nie dałem temu dzieciakowi-kurierowi kasy za dostarczenie listu na początku gry, czy jest jakaś alternatywa żeby to zaliczyć?

 

 

Będziesz mieć zadanie

Portrecista - Wiesiek podchodzi w bokler do artysty, a ten go maluje... później na rynku artysta wystawia obraz, a ty go masz kupić za 1000 koron

 

 

To powinno załatwić sprawę z cnotą hojności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki leven, ulżyło mi bo już myślałem, że udupiłem na amen to zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... ja o tym przeczytałem w necie, więc 100% nie dam pewności, ale gostek, który to opisał miał ten sam dylemat co Ty, więc wszystko powinno być cool :)

 

 

Jest pewien znak zapytania w Velen, gdzie ukrytego skarbu broni Południca o ogromnej wytrzymałości i sile.

 

Ona jest praktycznie cały czas jak dym/widmo.

 

No i spróbowałem ją załatwić mając 60 level, a ona trupią czachę ze znakami zapytania.

 

Parę machnięć Aero i trafiony zatopiony - cios śmiertelny za uwaga 111 000 DMG ! (w przybliżeniu, bo nie pamiętam setek).

 

Dobrze, że mam w drzewku rozwojowym Geralta możliwość natychmiastowego zabicia :P

 

Idę po skarb :)

 

Nie zdążyłem uchwycić punktacji, ale miejsce walki jest na fotce:

 

 

7772035800_1468942641_thumb.jpg

 

Aero jest potężny... 10 level naładowania, same krytyki i na koniec rozładowanie w formie wymuchu.

 

 

6961498200_1468943817_thumb.jpg 1979356500_1468943819_thumb.jpg 2646068600_1468943821_thumb.jpg 6900238900_1468943823_thumb.jpg 4661060000_1468943824_thumb.jpg 4727613600_1468943826_thumb.jpg 9393494400_1468943827_thumb.jpg 7088848600_1468943829_thumb.jpg 5149823500_1468944404_thumb.jpg 7722914400_1468944406_thumb.jpg 1082970600_1468944407_thumb.jpg 9239585500_1468944409_thumb.jpg 3404282300_1468944411_thumb.jpg 5118708100_1468944413_thumb.jpg 7475016400_1469015879_thumb.jpg 8471196000_1469015881_thumb.jpg 9322443600_1469015883_thumb.jpg 3387665700_1469015884_thumb.jpg 9930753900_1469015886_thumb.jpg 9747137600_1469015888_thumb.jpg 4308813800_1469020563_thumb.jpg 3807839500_1469020565_thumb.jpg

 

To wygląda zacnie w czasie gry, bo fotka nigdy nie ukaże dynamiki eksplozji miecza i przeciwnika :P

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krew i wino ukonczone, za pierwszym razem wyszlo mi zle zakonczenie, ale szybko to naprawilem i cieszylem sie dobrym zakonczeniem.

 

Mysle, ze za kilka miesiecy wroce i przejde gre jeszcze raz, :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze cnota hojnosci potwierdzam - da sie to zalatwic przez kupno obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do wiedzących.

 

Chciałbym upgradować podstawowy set Geralta, ten co jest na samym początku gry, czyli Kurtka Wojskowa, Spodnie Myśliwskie, Rękawice Myśliwskie i Buty Myśliwskie.

 

Kurtka i spodnie są rozwijane jako Samilijska Brygantyna, ale nie widzę schematów na rękawice i buty.

 

Może mnie ktoś nakierować na te buty i rękawice myśliwskie ?

 

 

O to mi chodzi:

 

 

6836680700_1469028532_thumb.jpg 6296722000_1469028533_thumb.jpg 9128034200_1469028535_thumb.jpg 3247132000_1469028536_thumb.jpg 7390396700_1469028537_thumb.jpg

 

Szukałem rozwiązania w googlach, ale lipa straszna :(

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka przepaść patrząc na daty wydania :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca http://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/all/pc?sort=desc Tak czy siak wybitna gra i raczej długo RPG akcji na takim poziomie nie zobaczymy, przynajmniej do Cyberpunka.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nie do końca? Jak jest na pierwszej pozycji wg ocen graczy to w tym rankingu jest najlepszy. Może być nie do końca najlepszy będąc pierwszy?

Ty podałeś inny ranking (bodajże z uwzględnieniem ocen "prasy"), który w żaden sposób nie dowodzi, że W3 nie jest najlepszy wg ocen graczy, co podlinkowałem.

Jako dowód, że nie jest najlepszy wg ocen graczy podajesz ranking, który opiera się nie tylko na ocenach graczy. Gdzie tu logika? :hmm:

Edytowane przez 5hogun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak rozładować miecz Aerondight? Mam te 10 nabitych uderzeń i nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nie do końca? Jak jest na pierwszej pozycji wg ocen graczy to w tym rankingu jest najlepszy. Może być nie do końca najlepszy będąc pierwszy?

Ty podałeś inny ranking (bodajże z uwzględnieniem ocen "prasy"), który w żaden sposób nie dowodzi, że W3 nie jest najlepszy wg ocen graczy, co podlinkowałem.

Jako dowód, że nie jest najlepszy wg ocen graczy podajesz ranking, który opiera się nie tylko na ocenach graczy. Gdzie tu logika? :hmm:

Po prostu pokazuje, że to zależy od rankingu. Zapodałeś linka, walnąłeś jedno krótkie i nieprecyzyjne zdanie więc wiesz... W ten sam sposób odpowiedziałem, tyle ;) Nie dodawaj od siebie co chciałem udowodnić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak rozładować miecz Aerondight? Mam te 10 nabitych uderzeń i nic się nie dzieje.

Gdy masz nabite te 10 uderzeń i zabijesz przeciwnika to zamienia Ci się to w dodatkowe obrażenia miecza. Beztytulu_aprnqqe.png

Edytowane przez kuba9813

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pokazuje, że to zależy od rankingu.

 

To, że jest najlepszy wg ocen graczy na metarcritic zależy od rankingu? No tak, od tego co podlinkowałem. Czego nie kumasz?

Skoro linkuje ranking to chyba moje słowa, że jest najlepszy odnoszą się do tego rankingu co podlinkowałem a nie jakichś innych, bo niby skąd by było wiadomo jakich?

 

Zapodałeś linka, walnąłeś jedno krótkie i nieprecyzyjne zdanie więc wiesz

No to chyba oczywiste, że to zdanie komentuje wklejonego linka. Bo niby co innego ma komentować? I jest precyzyjne. Jednoznacznie opisuje to co można zobaczyć w podlnkowanym rankingu, czyli że Wiesiek jest w nim najlepszy.

 

W ten sam sposób odpowiedziałem, tyle. Nie dodawaj od siebie co chciałem udowodnić...

 

Nie odpowiedziałeś w ten sam sposób. Słowa nie do końca wyraźnie sugerują, że podważasz moją tezę jakoby był najlepszy, po czym podajesz kompletnie inny ranking, do którego się wogóle nie odnosiłem jako dowód. Gdybym sobie napisał, że Wiesiek jest najlepszą grą wg rankingów, czy nawet , że jest najlepszą grą wg rankingu na metacritic, nie linkując tego konkretnego, wg którego jest najlepszy to owszem, mógłbyś mi pisać, że nie do końca jest jak mówię, po czym wklejać swój ranking jako potwierdzenie. Ale ja tego nie zrobiłem. Wkleiłem konkretny ranking, w którym jest najlepszy, więc twoje linkowanie innego żeby pokazać, że nie nie mam racji jest pogwałceniem praw logiki. Twój ranking w żaden sposób nie potwierdza, że w moim Wiesiek nie do końca jest najlepszy. Bo jest.

 

lawyered :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy masz nabite te 10 uderzeń i zabijesz przeciwnika to zamienia Ci się to w dodatkowe obrażenia miecza.

 

Tak, ale gra nie pozwala na za szybkie upgrade Aero.

 

Np. masz level 60 i Aero 620 DMG, to nawet mając naładowany miecz do 10 i zabijesz przeciwnika, miecz dalej ma 10.

 

To jakiś balans musi być, bo miałbym dobre 100 DMG wyżej niż level gracza.

 

 

Ale ogólnie jak napisałeś, gdy miecz jest naładowany i świeci, każdy cios śmiertelny powinien rozładować miecz i przypisać odpowiednią ilość punktów na stałe dla jego mocy.

 

 

Parę postów wcześniej dałem kilka fotek z rozładowującym się Aero, gdy ten miał 10 i przeciwnik ginął.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że jest najlepszy wg ocen graczy na metarcritic zależy od rankingu? No tak, od tego co podlinkowałem. Czego nie kumasz?

Skoro linkuje ranking to chyba moje słowa, że jest najlepszy odnoszą się do tego rankingu co podlinkowałem a nie jakichś innych, bo niby skąd by było wiadomo jakich?

 

 

No to chyba oczywiste, że to zdanie komentuje wklejonego linka. Bo niby co innego ma komentować? I jest precyzyjne. Jednoznacznie opisuje to co można zobaczyć w podlnkowanym rankingu, czyli że Wiesiek jest w nim najlepszy.

 

 

 

Nie odpowiedziałeś w ten sam sposób. Słowa nie do końca wyraźnie sugerują, że podważasz moją tezę jakoby był najlepszy, po czym podajesz kompletnie inny ranking, do którego się wogóle nie odnosiłem jako dowód. Gdybym sobie napisał, że Wiesiek jest najlepszą grą wg rankingów, czy nawet , że jest najlepszą grą wg rankingu na metacritic, nie linkując tego konkretnego, wg którego jest najlepszy to owszem, mógłbyś mi pisać, że nie do końca jest jak mówię, po czym wklejać swój ranking jako potwierdzenie. Ale ja tego nie zrobiłem. Wkleiłem konkretny ranking, w którym jest najlepszy, więc twoje linkowanie innego żeby pokazać, że nie nie mam racji jest pogwałceniem praw logiki. Twój ranking w żaden sposób nie potwierdza, że w moim Wiesiek nie do końca jest najlepszy. Bo jest.

 

lawyered :cool:

Chłopie nie czytam Ci w myślach, napisałeś sobie Wiesiek najlepszy i do tego się odniosłem ogólnie, nic nie miałem zamiaru podważać tym bardziej, że moja opinia jest zbieżna z rankingiem, który zalinkowałeś, przestań snuć jakieś domysły. Szkoda mi czasu na takie przepychanki słowne, EOT.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz czytać w myślach, wystarczy zebyś myślał jak czytasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy masz nabite te 10 uderzeń i zabijesz przeciwnika to zamienia Ci się to w dodatkowe obrażenia miecza.

Dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

 

które ustawienie graficzne powoduje, że na wszystkim jest widoczna taka jakby przezroczysta "siatka".

Widać to najlepiej z bliska, przy wolnym ruchu kamery. W bezruchu niewidoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ile powinny odnawiać się rośliny w Corvo Bianco? Bo raz zebrałem rośliny i się nie odnawiają, a potrzebne mi się do przerabiania mutagenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ile powinny odnawiać się rośliny w Corvo Bianco? Bo raz zebrałem rośliny i się nie odnawiają, a potrzebne mi się do przerabiania mutagenów.

 

Robiłeś medytację na jedną dobę ?

 

Psiankę chcesz ?

 

A byłeś w piwnicy i robiłeś/przetwarzałeś mutageny przy stole alchemicznym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od niedawna borykam się z dziwnym problemem. Dawniej Wiedźmin 3 działał bez żadnych zarzutów, płynniutko, milutko - teraz natomiast granie jest nieco uciążliwe.

Nagrałem filmik, w którym ująłem dokładniej o co mi chodzi.

 

 

Po instalacji dodatku Krew i Wino (może nawet wcześniej) cała gra chodzi jakoś mniej płynnie, a doczytujące się na moich oczach tekstury to jakaś tragedia.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

 

-w załączniku specyfikacja mojego komputera.

-procesor cały czas działa jak działał wydajność nie spadła, temperatura w stresie również w normie.

 

o co może chodzić???

 

dodam, że dysk nie jest zawalony syfem

+ w innych lokacjach występuje ten sam problem z teksturami.

Edytowane przez Destylator4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na G2A są klucze GOG RUS/CIS po 40zł a że jestem januszem I chce przyoszczędzić to mam pytanie da rade jakoś aktywować rosyjski klucz w polsce?W sumie to byliśmy w ZSRR więc chyba należą nam się takie ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem KiW. Aż smutno. Przewspaniała gra.

 

Na pewno jeszcze wrócę do NG+ za parę miesięcy. Mam nadzieję, że już na przynajmniej 1440p. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ultra Wide jak kupisz to nie będziesz chciał wracać do 16:9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...