Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

EXP jest tyle w tej grze, że wykonując tylko główny wątek trudną nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem. Ale olałem gwinta przez całą grę i przeszedłem ją pomyślnie :D

 

Nadal mi nie działa wystawianie zbroi na stojakach.

 

Zastanawiam się też po co w tej grze aż tyle barwników zaszytych po znajdźkach, chyba tylko po to, żeby kroić hajs na ich sprzedawaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domin34 oplułem monitor przez Ciebie :D

 

Co do questów to masz rację, mam dopiero 21 lvl, zebrałem dużo miejsc mocy, w umiejętnościach oprócz rytmu dobowego i ciężkiego rynsztunku mam całe drzewko szybkiego ataku i inne czerwone umiejętności i jest bardzo łatwo.

I co tu dużo mówić, cały czas staram się robić poboczne questy i zlecenia wiedźmińskie tak aby było 5 lvli różnicy, po to by nie tracić expa... a okazuje się że i tak gówniany exp za te zadania jest, a psuję sobie trochę klimat gry tak robiąc bo tu kusi fabuła a marnuję czas na ganianie i robienie pobocznych questów.

 

I nie chodzi o to że hejtuję poboczne questy, tylko o to że klimat jakoś się psuje...Wielki wiedźmin Geralt ratuje Ciri nie ma czasu do stracenia.... a po drodze gania po lesie bo mu stara babka dała zlecenie :D

Edytowane przez marcin325

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czemu czasami znika mi pasek zycia? Wkurzające jest to... w ustawieniach HUD mam na widoczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba tak ma właśnie działać - podczas swobodnego poruszania się po terenie u mnie paska też nie ma, ale np. jak zacznie mi spadać wytrzymałość/energia to się pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie macie aktywne ustawienie? Pełny ekran czy "wyświetlanie w oknie bez ramek"?

 

Pytam, gdyż przed chwilą całkowicie rozwiązałem problem ze spadkami FPS w Białym Sadzie.

 

Miałem ustawione na "pełny ekran" a po ustawieniu na "wyświetlanie w oknie bez ramek" zero spadków...

 

 

Dlaczego tak się może dziać? Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jaka ta gra jest dobra. Im dłużej gram tym bardziej mi sie podoba. Tylko te zleceniawiedźmińskie nudne, ale i tak je robie. Ciekawe ile już mam godzin na liczniku. Nie da się tego jakoś sprawdzić? Gram z wyłączonym galaxy który same problemy powodował. Przetestowałem parę modów i polecam 1.000 times better, super turbo lighting mod(czy jakos tak) i hd reworked project.

Btw. ładnie się Yennefer wkurzyła jak się dowiedziała o mojej miłości do Triss :E w ogóle troche mało Triss jak dotąd(jestem w Kaer Mohren,zapomniałem już nawet gdzie ona jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spoko. Szkoda, że cdp nie pomyślał o dodaniu jakichś nowych opcji dialogowych dla postaci po zakończeniu gry.

Mam nadzieję że w dodatkach coś usłyszę przynajmniej od najblizszych kompanów :)

Zakończenie gry na dobrą sprawę masz w KiW a nie w podstawce :) Także ciesz się bo inni musieli czekać na to zakończenie rok ;)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo nie trzeba kończyć podstawki aby zacząć KiW. Ba, jak skończysz główny wątek i kontynuujesz grę, to jest nawet komunikat w stylu "świat wrócił do stanu sprzed końcowego zadania"

 

Przy czym, aby móc rozpocząć dodatek Krew i Wino (by pojawiło się stosowne zadanie rozpoczynające (...)), musisz przynajmniej zakończyć zadanie Poeta w opałach z podstawowej wersji. Nie jest wymagane ukończenie głównej fabuły ani dodatku Serca z Kamienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak są 3 główne zakończenia. Wpływ na KiW jest ale nie jakiś ogromny i zależy nie tylko od tego jak się losy z Ciri potoczą. Swoją drogą ciekaw jestem jak przy złym zakończeniu to wszystko wygląda w KiW na koniec bo akurat to zakończenie Dzikiego Gonu jakoś nie pasuje mi w ogóle do tego co mamy potem w KiW (który w sumie jest dalszym ciągiem przygód Geralta).

 

Ba, jak skończysz główny wątek i kontynuujesz grę, to jest nawet komunikat w stylu "świat wrócił do stanu sprzed końcowego zadania"

Ten komunikat pasuje do sytuacji z dodatkami jak pięść do oka i nie przejmowałbym się nim zbytnio. To jest jedynie po to, żeby dało się zrobić pozostałe zadanka poboczne z Dzikiego Gonu mając przy tym jakieś wytłumaczenie... słabe.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi proszę jaki wpływ mają zakończenia głównego wątku na dodatek, bo ja sobie żadnego nie przypominam :hmm:

Jedyne co kojarzę, to wątek miłosny - ale on się klaruje trochę przed zakończeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale on się klaruje trochę przed zakończeniem.

A jakie to ma znaczenie kiedy się klaruje... w "zakończeniu" masz szereg rozwiązanych spraw, jak wątek miłosny, losy Ciri, wojna i tak do tego podchodzę. Poza tym zakończenie KiW bazuje też na wyborach w podstawce więc jakby nie patrzeć związek jest i to mocny. Takie sytuacje jak nieprzejście wątku głównego przed rozpoczęciem dodatku w ogóle pomijam bo to jest nic innego jak psucie scenariusza i gry.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma takie, że prawie na pewno nie trzeba faktycznie kończyć gry, aby w KiW była obecna konsekwencja wyboru z wątku miłosnego.

 

Napisz mi proszę (w spojlerze ofc) jakie to są rzeczy, bo nic nie kojarzę.

 

Moje kolejne przejście gry jest na dość wczesnym etapie, dlatego chętnie zweryfikuję te informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podam 1 przykład, który rozwieje twoje wątpliwości co do tego czy skończenie Dzikiego Gonu jest powiązane z zakończeniem KiW ;)

Kiedy do twojego domku na koniec wpada Ciri opowiada Ci o swoich podbojach wiedźmińskich na szlaku...

Wszystkich zmian nie będę Ci wyłuszczać bo dawno skończyłem zarówno dodatek jak i grę ale np. w jednym z zadań dotarłem do listu, w którym było zaproszenie na pogrzeb Eredina Emhyra a tak się składa, że u mnie w zakończeniu też poległ

 

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym nie wiedziałem :D

Nie miałem żadnego z tych bajerów, i w sumie nie pamiętam po którym zakończeniu robiłem KiW, bo robiłem każde z osobna jeszcze przed premierami dodatków. Zacząłem od pierwszego lepszego save'a i tak jakoś poszło ;)

 

Nie kojarzę innej gry w której by było tyle "ukrytego" contentu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod Geraltem pisze ile masz godzin.

yyy a dokładniej? :hmm:

ok, wyguglowałem, że w statystykach postaci. Póki co 67h

Edytowane przez 4pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...