Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę mieć build który zadaje jak największe DMG szybkimi atakami.

Wiem że do tego potrzebny jest rynsztunek kota + umiejętności czerwone szybkich ataków + umiejętność z bonusem do lekkiego rynsztunku.

W umiejętności jest napisane ze każdy element rynsztunku dodaje bonus DMG go szybkich ataków, czy miecze i kusze wliczają się do rynsztunku?

 

Czy da się też zdjąć kaptur z arcymistrzowskiego rynsztunku kota, bez nakładania okularów i masek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę mieć build który zadaje jak największe DMG szybkimi atakami.

Wiem że do tego potrzebny jest rynsztunek kota + umiejętności czerwone szybkich ataków + umiejętność z bonusem do lekkiego rynsztunku.

W umiejętności jest napisane ze każdy element rynsztunku dodaje bonus DMG go szybkich ataków, czy miecze i kusze wliczają się do rynsztunku?

 

Czy da się też zdjąć kaptur z arcymistrzowskiego rynsztunku kota, bez nakładania okularów i masek?

Sam gram takim buildem - szkoła kota + Aerodnight + jakiś najmocniejszy do zdobycia miecz stalowy na dany poziom i działa to całkiem fajnie. Na poziomie trudnym (nie najtrudniejszym) nie miałem większych kłopotów z pokonaniem żadnego bossa, czy to w głównym wątku, czy w dodatkach. Z tego co kojarzę, to kusza nie jest dostępna w zestawie kota, tylko niedźwiedzia i jest na 29 poziom, więc potem i tak dostaniesz lepszą. A arcymistrzowski set kota, z dodatkową premią za poszczególną liczbę założonych itemów, jest liczony do 6 sztuk (czyli 4x zbroja i 2x miecz).

 

Nie da się zdjąć kaptura bez zakładania okularów lub maski.

Edytowane przez Baronik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam gram takim buildem - szkoła kota + Aerodnight + jakiś najmocniejszy do zdobycia miecz stalowy na dany poziom i działa to całkiem fajnie. Na poziomie trudnym (nie najtrudniejszym) nie miałem większych kłopotów z pokonaniem żadnego bossa, czy to w głównym wątku, czy w dodatkach. Z tego co kojarzę, to kusza nie jest dostępna w zestawie kota, tylko niedźwiedzia i jest na 29 poziom, więc potem i tak dostaniesz lepszą. A arcymistrzowski set kota, z dodatkową premią za poszczególną liczbę założonych itemów, jest liczony do 6 sztuk (czyli 4x zbroja i 2x miecz).

 

Nie da się zdjąć kaptura bez zakładania okularów lub maski.

 

Jest kusza z setu kota na 29 poziom i jest lepsza od tej niedźwiedzia nawet.

Nie chodziło mi o te premie za cały set, tylko premie do dmg i kryta z żółtej umiejętności lekki pancerz, za każdy 1 item jest bonus, pytanie tylko czy miecze i kusza kota również liczone są do bonusu jako lekki pancerz?

 

Nie czujesz się papierowy w secie kota w porównaniu do niedźwiedzia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem od nowa grę po ponad roku przerwy i wkleiłem save. Niestety odkryte miejsca zmieniły się w "pytajniki" Nie działa też szybka podróż, bo wywala komunikat, że muszę odkryć najpierw to miejsce. Jakieś porady jak to naprawić?

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w łatce 1.30 naprawili poziomowanie w Nowej Grze Plus pożal się boże...

Teraz przeciwnicy mogą osiągnąć max poziom 105, wcześniej to mogli aż nad to, no i co z tego skoro przedmioty by wytworzyć nadal wymagają poziomów powyżej 100 a bez modów to maks można do właśnie 100 poziomu...

 

Geniusze po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem od nowa grę po ponad roku przerwy i wkleiłem save. Niestety odkryte miejsca zmieniły się w "pytajniki" Nie działa też szybka podróż, bo wywala komunikat, że muszę odkryć najpierw to miejsce. Jakieś porady jak to naprawić?

Oczywiście masz wszystkie pacze, DLC itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko jest. Wersja GOG.

 

Ostatni raz grałem na patchu 1,06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje jak w zakończeniu KiW zdziałać pojawienie się Yen i Ciri? Zakończenie z Ciri wiedźminką, i wyborem miłosnym yen (jeśli chodzi o podstawke) zaś dodatek zakończony uratowaniem obu sióstr? Ktoś coś? Bo zbaraniałem troche..

 

@Edit

 

Już rozkminiłem, tylko 1 osoba dla różnych wariantów, nie było pytania :)

Edytowane przez Drzemor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co? Nikt nie wie jak rozwiązać ten problem z tymi "nieodkrytymi" lokacjami po wrzuceniu save na nowo zainstalowaną grę :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałeś może sprawdzanie plików przez instalator Galaxy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to jest? Nie mogę tego znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też u was na wersji 1.30 i 1.31 nie da rady wyzwolić miejsca w Ruinach Karczmy na Skellige ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Geralt ma level >5x, ale nie dostał żadnej umiejętności, nie miałem rozwiniętej żadnej zdolności i w Toussaint walki z bruxami są wyzywające :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... już ogarnąłem...

 

Totalnie zapomniałem, że aby użyć szybkiej podróży trzeba podejść do drogowskazu i na niego kliknąć :lol2: Też tona pytajników na skellige mnie zmyliła oraz ta "legenda" w lewym dolnym rogu mapy - 1/50 drogowskaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serca z kamienia poszły, fajnie było ale sie skończyło. Wesele, ogólny klimat dodatku i fabuła :thumbup:

Trochę lipa u mnie z poziomem- podstawkę kończyłem na 34-35, serca z kamienia na "prawie" 38- wciąż mało, żeby założyć rynsztunek Żmii (a szkoda bo wszystkie schematy i mieczyk mam).

Jest sens ciułać pytajniki do tego 40 lvla przed wybraniem się do Toussaint czy będzie to drogą przez mękę?

Z Serc mam jeszcze trochę nieodkrytych. Nie jestem jakimś hardcore gamerem żeby odkrywać wszystkie pytajniki, ale sporą większość questów pobocznych, zleceń mam zrobione, a z serc z kamienia chyba wszystkie- w dzienniku w każdym razie nie mam już prawie nic, poza gwintem- jest sens grać, idzie expa na tym uciułać?

W każdym razie, pamietam jak chciałem w podstawce dobić 34 poziom to baardzo męczyłem żeby dobić ten śmieszny 1 lvl przed finałem żeby założyć mistrzowski pancerz- a tutaj musiałbym wbić aż 2 poziomy :hmm:

Moim zdaniem nie warto ciułać expa bez zaczynania kolejnego dodatku, bo w tej grze jest tak, że i tak nie zdołasz zrobić wszystkich questów na ich sugerowanym poziomie. Nagrody za questy podstawowe są często tak duże, że często robiłem questy poboczne tylko dla ich historii, a nie dla expa. Choć przyznam, że zrobiłem wszystkie znaki zapytania na wszystkich mapach, w zasadzie zrobiłem wszystko co się dało w grze poza Gwintem, którego po prostu nie trawię. Wszystkie questy główne (o ile się nie wykluczały wzajemnie), wszystkie poboczne, wszystkie zlecenia wiedźmińskie, wszystkie poszukiwania i wszystkie pytajniki. I wciąż mi było smutno, że to już koniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto ciułać expa bez zaczynania kolejnego dodatku, bo w tej grze jest tak, że i tak nie zdołasz zrobić wszystkich questów na ich sugerowanym poziomie.

Przesadzasz - wykonałem je bez rozwijania umiejętności...mając odpowiedni poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens ciułać pytajniki do tego 40 lvla przed wybraniem się do Toussaint czy będzie to drogą przez mękę?

No to już od Ciebie zależy i twoich chęci. Jeśli Ci zależy na tych rynsztunkach to arcymistrzowskie są na 40 level więc mógłbyś je szybciej założyć (w teorii -> masa czasu na poszukiwania + potrzeba dużo kapuchy) będąc w Touissant. Ogólnie levele tych rynsztunków są słabo pomyślane.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz - wykonałem je bez rozwijania umiejętności...mając odpowiedni poziom.

Wydaje mi się, że chodziło mu o wstrzelenie się w widełki poziomu dla pełnego expa za quest, a nie o stopień ich trudności.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że chodziło mu o wstrzelenie się w widełki poziomu dla pełnego expa za quest, a nie o stopień ich trudności.

dokładnie o to mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...