Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Prawda.

Można to obejść tym modem ;)

Dobrze się się skapnąłem...pod górkę mam z tą grą.

Za najwyższy poziom trudności z tego co widzę, też mniej ekspa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ściągnij kaptur z głowy i zdejmij z konia wszystkie ulepszenia.

 

Wsiądź na Płotkę bez zbroi, tylko w slipkach :P

 

I odtrocz trofeum od konia, ma być goły jak święty Turecki :E

 

Jak się ściąga kaptur ? Strasznie mnie denerwuje w tej zbroi.

 

Tak czy siak, wypieprzyłem wszystko (z siebie i z konia), usiadłem tylko z mieczem i kusza - nic to nie zmieniło:/ Jakieś inne pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, zapomniałem wczoraj napisać :E

 

W w każdym razie o ile sprawa jest aktualna:

ściągasz Reshade 1.1. stąd: http://reshade.me/ i wrzucasz do katalogu z grą /bin/x64 (w osobny katalog, np. Reshade 1.1)

następnie odpowiednią wersje moda z linka, który zapodałeś (FULL albo LITE)

odpalasz mediatora i wskazujesz mu witcher3.exe

kopiujesz pliki moda (FULL albo LITE) do folderu Reshade jaki skopiowałeś do /bin/x64 (np. /bin/x64/Reshade 1.1/Reshade)

zmien dxgi.dll na d3d11.dll

 

Jak nie ogarniasz to wklej zawartość tego zipa do /bin/x64 odpal mediator.exe i wskaż mu witcher3.exe, jesli tego jeszcze nie zrobiłeś zmień dxgi.dll na d3d11.dll i powinno hulać wszystko.

https://www.sendspace.com/file/vuq4a0

Dziękuję za poradę i ZIPa.

Teraz wszystko bangla do poziomu... mediatora. :)

Ale... mam jeszcze kłopot. Opiszę go po powrocie do domu (nie pamiętam, co wyświetla menu mediatora).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zamieszałem z modami, ich łączeniem rozłączaniem... zadyma. Uczyłem się (nadal głupi jestem, ale...). Postanowiłem zachować SAVE i przeinstalować Wiesława, bo nie panowałem już nad "czystością" plików konfiguracyjnych. Z "nową wiedzą" chciałem poinstalować mody poprawnie, z większą świadomością, co robię, itd. 

 

TA SAMA WERSJA I ŹRÓDŁO W3... instalka, save działają, ale... polskojęzyczne menu, polskojęzyczne podpisy "w filmach", a dialogi audio... ENG . W dokumentach - Witcher 3 - pliki użytkownika itd. faktycznie jest wszędzie PL, a tylko linia Speach-ENG. OK. Zmieniam na PL. Zapisuje pliki. Blokuję "tylko do odczytu". Odpalam W3... i nadal "gada" ENG ! :( Wracam do poprawionych z palca plików i znów jest "zapisane" ENG :). Co za cholerstwo (?!?) i kiedy podmienia tę linię i jak temu zaradzić?

 

PS. Jak nie urok, to sraczka.

Dobiłem na tym W3 (przed reinstalem gry) do 35 lev i wszystko banglało i nagle cyrk z ENG.

Zamiast grać, to go tylko konfiguruję od tygodnia scratchhead.gif, a im więcej przy tym siedzę, tym dalej w lesie mad2.gif.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem co jest grane.

 

Jak dobre pamiętam, kaptur był w starszych wersjach gry - patche.

 

Jaką masz obecnie wersję ?

 

Jak masz starszą niż 1.22 to zaktualizuj do najnowszej wersji - 1.30

 

http://www.gry-onlin...ry.asp?ID=13689

Najnowsza wersja to 1.31 (wg. GOG). Oczywiście mam ją i oczywiście nic to nie daje:/ Nie mam pojęcia, czego próbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zamieszałem z modami, ich łączeniem rozłączaniem... zadyma. Uczyłem się (nadal głupi jestem, ale...). Postanowiłem zachować SAVE i przeinstalować Wiesława, bo nie panowałem już nad "czystością" plików konfiguracyjnych. Z "nową wiedzą" chciałem poinstalować mody poprawnie, z większą świadomością, co robię, itd.

 

TA SAMA WERSJA I ŹRÓDŁO W3... instalka, save działają, ale... polskojęzyczne menu, polskojęzyczne podpisy "w filmach", a dialogi audio... ENG . W dokumentach - Witcher 3 - pliki użytkownika itd. faktycznie jest wszędzie PL, a tylko linia Speach-ENG. OK. Zmieniam na PL. Zapisuje pliki. Blokuję "tylko do odczytu". Odpalam W3... i nadal "gada" ENG ! :( Wracam do poprawionych z palca plików i znów jest "zapisane" ENG :). Co za cholerstwo (?!?) i kiedy podmienia tę linię i jak temu zaradzić?

 

PS. Jak nie urok, to sraczka.

Dobiłem na tym W3 (przed reinstalem gry) do 35 lev i wszystko banglało i nagle cyrk z ENG.

Zamiast grać, to go tylko konfiguruję od tygodnia scratchhead.gif, a im więcej przy tym siedzę, tym dalej w lesie mad2.gif.

 

Gdzies w internetach bylo na to remedium - chyba cos sie zmienialo w regedit. Tez to mialem.

 

Nie masz polskiego dubbingu ?

 

Pobierz i zainstaluj: http://download.komp...-3-dziki-gon-pl

 

A jak nie będzie działać, dam Ci moją wersję dubbingu, tylko wrzucę na MEGA.

 

Ty weź łaskawie cytuj jak odpowiadasz bo nie wiadomo z kim rozmawiasz i wygląda to troszkę niezrozumiale:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja to 1.31 (wg. GOG). Oczywiście mam ją i oczywiście nic to nie daje:/ Nie mam pojęcia, czego próbować.

 

Tutaj masz paczkę pl. dubbing dla patch 1.31 GOG: https://mega.nz/#!q0kHhTaS!jA2eZsusBA7foxP1XmhAOBrsnD8GswXwem_T_JOiY-A

 

Wypakuj i zainstaluj.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się dostać w jakiś sposób do tych skrzyni w Kaer Morhen?

http://imgur.com/MtWLGet

 

Nagraj filmik jak tam wejść, bo nie potrafię tego ogarnąć:P

 

Przynajmniej do miejsca, skąd je widać jak u Ciebie na fotce.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen robiony anselem, jest to wieża zaraz obok bramy wjazdowej do zamku. Najbliżej da się podejść tutaj: http://imgur.com/a/miLXv

Edytowane przez CAL44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś wpływ szybkości kości RAM jeśli chodzi o o minimalny FPS w Wiedźminie. Obecnie posiadam DDR3 1600 z Sandy Bridge. Wg Eurogamera zmiana z 1600 na 2133 skutkowała bardzo dużym wzrostem min FPS. Macie jakieś doświadczenia?

Obecnie po najnowszym patchu w Bialym Sądzie koło mostu Płaczki podkręcony 2500k

4.5Ghz nie daje rady utrzymać płynności bez względu na detale i rozdzielczość. Dopiero cap na 30 klatek powoduje brak szarpnieć. Poza wioską jest zdecydowanie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś wpływ szybkości kości RAM jeśli chodzi o o minimalny FPS w Wiedźminie. Obecnie posiadam DDR3 1600 z Sandy Bridge. Wg Eurogamera zmiana z 1600 na 2133 skutkowała bardzo dużym wzrostem min FPS. Macie jakieś doświadczenia?

Obecnie po najnowszym patchu w Bialym Sądzie koło mostu Płaczki podkręcony 2500k

4.5Ghz nie daje rady utrzymać płynności bez względu na detale i rozdzielczość. Dopiero cap na 30 klatek powoduje brak szarpnieć. Poza wioską jest zdecydowanie lepiej.

Czy na minimalny FPS... nie potwierdzę, ale szybkość RAM ma bardzo duże znaczenie przy niwelowaniu tzw. dropa (niby masz 60-80 fps i nagle ścinka na 0,5 sek. na 40 fps i znów 80... efekt - teoretycznie masz 60-80 fps przez 99,9 % grania, a... grać się nie da, bo szału dostajesz i czujesz "ręczny"). Temat był mocno wałkowany w wątku głównym o GPU Pascal. Co prawda Ty masz 970kę (i nie wiem, jak to się ma przy Maxwellach), ale przy Pascalach i mocno wyżyłowanych ustawieniach uberowych (choć nie tylko) i mocnych CPU i całkiem mocnych GPU (czyt. 1070) ten efekt był odczuwalny. Jeden z forumowiczów robił testy RAMu (chyba) 1600 MHz, 2100 MHz, 2400 MHz i miało to bardzo duże przełożenie przy min. fps (a w moim przypadku na dropy). Dla uniknięcia dropów i w akcie desperados postanowiłem aż zmienić platformę z 1150 na 1151 i skok jakościowy przeogromy. Co prawda - skok jakościowy wystąpił tam, gdzie nie podziewałem się go aż tyle (bo właśnie w RAMie). Wcześniej miałem i5 4590 (bez K), i 16GB RAMu 1600 MHz. Wsadziłem do tego GTX 1070 i.... ksztuszenie, dropy i efekt, o którym pisałem. Zmieniłem klamoty, na teoretycznie (parametrowo / tabelkowo) podobne (CPU podobne zegary, ilość ram ta sama, GPU to samo) i... W3 płynie! Różnicą okazał się RAM. Przesiadka z 1600 MHz DDR3 na 3200 MHz DDR4 zrobiła różnicę. Tak więc - przynajmniej w Wiesławie - prędkość ram ma bardzo duże znaczenie. 

 

Na uzupełnienie powiem to, co już mówiłem w innych wątkach. Ja czuje i widzę różnicę w W3 schodząc tylko RAMem z 3200 MHz na 2400 MHz (!). Za to mając RAM na 3200 MHz i schodząc CPU z OC 4,5 GHz na default 3,5 GHz - różnic nie czuję. Tak więc okazuje się, że w W3 (przy 1070 i uber) większą korzyść ma się z MHz RAMu, niż MHz CPU (oczywiście do pewnych zdroworozsądkowych granic min. CPU).

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Chyba pokusze się o zmianę kości pamięci na szybsze. Bo całej platformy na razie nie chce zmieniać.

Mnie też najbardziej męczą te nagłe dropy.

Edytowane przez Maledict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Chyba pokusze się o zmianę kości pamięci na szybsze. Bo całej platformy na razie nie chce zmieniać.

Mnie też najbardziej męczą te nagłe dropy.

 

 

Mam podobny config do Twojego, z tą różnicą, że mój CPU nie jest podkręcony. W Białym Sadzie (teren wioski) nie dało się u mnie grać - FPS wahał się od 60 do 30, przez 45 itd itd. Podkręcanie CPU do 4.5 GHz nie powodowało absolutnie żadnej poprawy. Wyglądało to ewidentnie nienaturalnie, gdyż ta konkretnie lokacja nie wygląda na taką, która potrzebuje ogromnej mocy ze strony PC. Spróbowałem dosłownie wszystkiego co się dało - niestety bez skutku.

 

W końcu udało mi się znaleźć lekarstwo na mój problem. Są dwa wyjścia:

 

1. Kilkukrotne zminimalizowanie gry i powrót do niej z powrotem (ALT+TAB) - jeśli tryb wyświetlania to "Pełny ekran".

2. Granie na ustawieniu "Wyświetlanie w oknie bez ramek". Z tego korzystam.

 

Problem z dropami FPS po prostu zniknął. Teraz FPS spada w miejscach gdzie po prostu musi się tak stać, ze względu na poziom złożenia danej lokalizacji, np. w Novigradzie, który uznawany jest za jedną z najbardziej wymagających miejsc w grze.

 

 

 

A teraz z innej beczki: Dziwna rzecz dzieje się u mnie ostatnio. Eliksiry odnawiają się po samym wejściu do trybu medytacji. Nie trzeba jej odbywać. Mieliście coś takiego? Gram bez modów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A teraz z innej beczki: Dziwna rzecz dzieje się u mnie ostatnio. Eliksiry odnawiają się po samym wejściu do trybu medytacji. Nie trzeba jej odbywać. Mieliście coś takiego? Gram bez modów.

 

 

Nie rozumiem :hmm: Eliksiry odnawiają się po samym wejściu do trybu medytacji. Nie trzeba jej odbywać.

 

EDIT: aha... kumam.

 

U mnie trzeba wykonać medytację choćby o jeden skok ale trzeba, żeby odnowić eliksiry.

 

Nie mam pojęcia, dla czego u Ciebie jest jak jest :P

 

Może wykonaj sprawdzanie plików gry ?

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny config do Twojego, z tą różnicą, że mój CPU nie jest podkręcony. W Białym Sadzie (teren wioski) nie dało się u mnie grać - FPS wahał się od 60 do 30, przez 45 itd itd. Podkręcanie CPU do 4.5 GHz nie powodowało absolutnie żadnej poprawy. Wyglądało to ewidentnie nienaturalnie, gdyż ta konkretnie lokacja nie wygląda na taką, która potrzebuje ogromnej mocy ze strony PC. Spróbowałem dosłownie wszystkiego co się dało - niestety bez skutku.

 

W końcu udało mi się znaleźć lekarstwo na mój problem. Są dwa wyjścia:

 

1. Kilkukrotne zminimalizowanie gry i powrót do niej z powrotem (ALT+TAB) - jeśli tryb wyświetlania to "Pełny ekran".

2. Granie na ustawieniu "Wyświetlanie w oknie bez ramek". Z tego korzystam.

 

Problem z dropami FPS po prostu zniknął. Teraz FPS spada w miejscach gdzie po prostu musi się tak stać, ze względu na poziom złożenia danej lokalizacji, np. w Novigradzie, który uznawany jest za jedną z najbardziej wymagających miejsc w grze.

 

 

 

A teraz z innej beczki: Dziwna rzecz dzieje się u mnie ostatnio. Eliksiry odnawiają się po samym wejściu do trybu medytacji. Nie trzeba jej odbywać. Mieliście coś takiego? Gram bez modów.

W tym miejscu niewiedomo dlaczego jest bardzo duże zużycie CPU. Novigrad chodzi mi zdecydowanie płynnej mimo występowania setek NPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem :hmm: Eliksiry odnawiają się po samym wejściu do trybu medytacji. Nie trzeba jej odbywać.

 

EDIT: aha... kumam.

 

U mnie trzeba wykonać medytację choćby o jeden skok ale trzeba, żeby odnowić eliksiry.

 

Nie mam pojęcia, dla czego u Ciebie jest jak jest :P

 

Może wykonaj sprawdzanie plików gry ?

 

Zauważyłem, że dzieje się to podczas wykonywania zadania głównego. Przed chwilą szedłem na Łysą Górę, żeby...

 

 

 

 

...Rozprawić się z Imlerithem.

 

 

 

 

... i byłem już za miejscem mocy a na samą górę zostało kilka kroków.

 

Po zakończeniu zadania, kiedy wróciłem do swobodnego poruszania się po mapie, wszystko wróciło do normy - muszę odbyć medytację, żeby eliksiry się odnowiły.

 

Wygląda na to, że dzieje się tak tylko w "kluczowych" momentach.

 

 

 

EDIT: Tak, chyba się to wszystko potwierdza, gdyż w momentach kiedy do odnowienia eliksirów nie potrzebuję odbywać medytacji, faktycznie nie mogę jej aktywować - "Teraz nie możesz tego zrobić".

 

Prawdopodobnie chodzi o właściwą porę dnia - dana sytuacja nie może odbyć się w innej porze. Wygląda to na takie "awaryjne" uzupełnianie eliksirów.

Edytowane przez bamboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile teraz miejsca na dysku zajmuje Wiedźmin w wersji GOTY >??

 

Dopiero grę zamówiłem i ma być na Wtorek to mam do was jeszcze takie pytanie.

Orientuje się ktoś czy gra będzie jeszcze aktualizowana czy łatka 1.31 jest tą ostatnią >??

Pewnie dodatku żadnego też już nie uświadczymy >??

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile teraz miejsca na dysku zajmuje Wiedźmin w wersji GOTY >??

 

Dopiero grę zamówiłem i ma być na Wtorek to mam do was jeszcze takie pytanie.

Orientuje się ktoś czy gra będzie jeszcze aktualizowana czy łatka 1.31 jest tą ostatnią >??

Pewnie dodatku żadnego też już nie uświadczymy >??

 

Ponoć dodatków już będzie, to i łatek też nie.

 

Gra zajmuje jak wyżej napisano około 50GB, z czego połowa to patche :E

 

Jak lubisz tego typu przygodówki, to będziesz zadowolony i niewyspany :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile teraz miejsca na dysku zajmuje Wiedźmin w wersji GOTY >??

 

Dopiero grę zamówiłem i ma być na Wtorek to mam do was jeszcze takie pytanie.

Orientuje się ktoś czy gra będzie jeszcze aktualizowana czy łatka 1.31 jest tą ostatnią >??

Pewnie dodatku żadnego też już nie uświadczymy >??

 

mi zajmuje 40GB.

Zapewne nie uświadczymy nic nowego- bo wydawnictwo nad nowym projektem już ślęczy.

Mimo to masz zapewniona rozgrywkę na set godzin, znajomi przechodzą ten tytuł już 2 raz, tym razem wyborów wpływających na rozgrywkę dokonując inaczej.

BTW. aktualna cena 119 zł za komplet z 16dlc na półce w media jest jak dla mnie wyśmienitą wyceną- szkoda bawić się w g2a etc. zwłaszcza, że będziemy mieli co kotu porzucać lub na lusterko w puncie powiesić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Widać młody jeszcze jesteś, życia mało znasz. Na prawdziwej wonie prawie zawsze czegoś brakuje, z czymś jest problem i trzeba kombinować.
    • 4090 i gra na low?  Ouch...
    • Racja, rozsądkiem jest skakanie co 2-3 gen procków. Poczekam na Zen 5 i zobaczymy co dalej. Myślałem pogonić 5800X i dołożyć do używki 5800X3D. Za parę stówek wyczerpałbym możliwości na AM4, chociaż tym prockom na tyle blisko, że nie jest to jakiś zauważalny przeskok. Dawało się używki za 1k kupić, a teraz rzeczywiście drożej. Słusznie. Jak kupowałem 5800X to chodziły po 2k, oema trafiłem za ok. 1670zł gdzie za 5600X trzeba było dać 1400zł. Gdybym teraz siedział na 5600X byłby większy sens przeskoku.   Z multi to CS2 z detalami na Ultra High 1440p bez upscalingu. Obecnie klatkarz to tak 250-300+ na tym ustawieniu. Procki X3D dają kopa w tym tytule ale czy mi zrobi różnicę te +50-100 FPS?   A nie kręciłem tych memek, ponoć słabo się kręcą ale nie sprawdzałem. Chyba wybiję sobie z głowy zmiany. Warto chyba czekać na ZEN 5 - z tego co widziałem przyrost ma być na poziomie 40% co mnie zaciekawiło. Na intela nawet się nie oglądam. Ostatni raz miałem 6-7 gen i styka
    • Już te pisanie że czegoś zabraknie mi gotuje krew w żyłach... Miał Putin zdechnąć a żyje. Miały sankcje udusić Rosję a tu sami Amerykanie ganiają Ukrainę za ataki na rosyjskie przetwórnie ropy. Miało zabraknąć czołgów, wychodzi że produkują/restaurują kolejne. Miało zabraknąć amunicji wychodzi że sobie z tych dyktatorskich państewek pościągali szybciej niż zachód się zrzucił na źródełko Czech, nim sami swoją gospodarkę przestawili w tryb wojenny. Jest tak jak Wolski mówił w ostatnim raporcie że prędzej chudy zdechnie niż gruby schudnie. Przy braku błyskotliwej i wręcz cudownej kontrofensywy i postawieniu na odbitym terenie sytych oddziałach w sensie ilości to plan jaki ten Ławrow wyjawił w tym wywiadzie(polecam choćby tego poczytać jak nie martwi się ktoś że mu zalasuję mózg) jest bliżej do finiszu. Zostanie kaleka bez możliwości wejścia do tego NATO i UE a ciekawe ile to potrwa nim się nie rozpadnie bo raczej nie zwróci się z powrotem na wschód do najbliższego sąsiada. Pik produkcyjny w Rosji minie po 26 roku czyli jeszcze 2.5 roku walki o co. Z Chersońszczyzną skończyły się jakiekolwiek postępy i nawet chyba nadzieje na nie, a tylko była pokerowa rozgrywka gdzie krupier / cała publika raczej nie pomagała dostatecznie wystraszyć agresora. Niech ścierają agresora by szybko nie przyszło do głowy to powtórzyć to jest chyba jedyny cel teraz. Ostatni szczebel eskalacji z wyczerpania raczej też średnio wygląda. Teraz jest problem by te drony zwalczać na terytorium własnym by nie sprzedawały pozycji opl i lotnictwa to chyba raczej pod koniec nie będą ich tak lekkomyślnie używać.    
    • Toż mówię, że na AMD było cacy. Afterburner śmigał przy 5600XT (2 egzemplarze), 6600XT na końcu 5700XT na codzień UV referenta. Profil się wczytywał z windą, działało wszystko beton stabilnie na zasadzie ustaw i zapomnij. Ale wylewam gorzkie żale na ułomność u zielonych, a temat jest o konkretnej karcie - karta sama w sobie jest przyzwoita, polecam w tym budżecie Jedynie jak ktoś ma przyzwyczajenia z AMD, tj. proste, szybkie, działające OC/UV to może się rozczarować.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...