Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Własnie w avansie zamówiłem za 119zł razem z przesyłką.

Wstyd się przyznać ale trochę wcześniej grałem na wersji pirackiej 1.02

A jak tam z optymalizacją bardzo się zmieniła od wersji 1.02 >??

Ja mam sentyment do wersji pudełkowych także niedługo zagości 6 płytowa wersja Wiedźmina na półeczce.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie w avansie zamówiłem za 119zł razem z przesyłką.

Wstyd się przyznać ale trochę wcześniej grałem na wersji pirackiej 1.02

A jak tam z optymalizacją bardzo się zmieniła od wersji 1.02 >??

Ja mam sentyment do wersji pudełkowych także niedługo zagości 6 płytowa wersja Wiedźmina na półeczce.

Sporo, aktualizacja do 1.31 to patche 15-20 GB. Sam zastanawiam się jak to zaktualizować, bo na GOG jest tylko patch 1.10-1.31, a ja zainstalowałem premierową z edycji kolekcjonerskiej i ta ma wersję 1.02. Sam patch 1.01-1.10 znaleziony np. na gry-online ma ponad 10 GB. Chyba ściągnę całą grę i spokój. Czy dodatki też można ściągnąć ręcznie i zainstalować? Niestety nie mam neta w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi!!!

Ktoś się orientuje czy 1.31 to ostatni patch czy będzie jeszcze jakiś>??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z miejscami mocy: nie mogę z nich zaczerpnąć. Mam 7 lvl, zużyte 7 pkt, i jedno miejsce mocy wykorzystane. Podchodzę do niewykorzystanego miejsca mocy, dociskam E, a Geralt robi jedynie przykuc, po czym wstaje i nic się nie dzieje. To jakiś bug, czy tak ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymujesz klawisz "zaczerpnięcia" (domyślnie "E") przez kilka sekund?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Dawno nie grałem w wiedźmina i kiedyś był taki problem z questami, że jak miało się wyższy lvl od questa, to już nie przyznawano doświadczenia za zadanie i chyba miało, to zostać poprawione. Czy zostało to naprawione w patchu? A co w przypadku, gdy mam niższy lvl od sugerowanego lvl do questa, dostanę wtedy więcej, mniej normalną ilość expa? Jeżeli mam 4 lvl, a zadanie jest na 6/7/8 lvl, to mogę je wykonać bez utraty expa?

 

Jak polecacie rozwijać postać? W które znaki opłaca się inwestować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi paczka przyszła z Wiedzminem zainstalowałem zagrałem chwilę i zacząłem aktualizować, miałem trochę problemów ale już się aktualizuje ok. Co do pytania wyżej to czytałem na oficjalnym forum że za questy wyszażone czyli te z niższego lvlu dostaje się mniej doświadczenia. O wyższych nic tam nie jest wspomniane więc raczej większego profitu się nie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expo jest bardzo "delikatnie" przyznawane.

 

Mając np. 10 level i robiąc misję z 5 levela, dostaje się dosłownie paręnaście Expo.

 

I co dziwne, mając np. 10 level i robiąc misję z 15 levela, dostaje się nie więcej, niż z misji level 8-12 XD

 

Ale to dobrze, bo gra ma NG+ i po przejściu całej gry z DLC, właściwie i tak kończy się na 100 level !!

 

 

Nie ma się co gonić... gra jest super ciekawa, bo jest mnóstwo miejsc, gdzie można znaleźć schematy lub już gotowe przedmioty i się po prostu ulepszać.

 

Wiesiek i tak na KPT (krew, pot i łzy) potrafi nie źle namachać mieczami.

 

Piękna gra :)

 

Hej.

Dawno nie grałem w wiedźmina i kiedyś był taki problem z questami, że jak miało się wyższy lvl od questa, to już nie przyznawano doświadczenia za zadanie i chyba miało, to zostać poprawione. Czy zostało to naprawione w patchu? A co w przypadku, gdy mam niższy lvl od sugerowanego lvl do questa, dostanę wtedy więcej, mniej normalną ilość expa? Jeżeli mam 4 lvl, a zadanie jest na 6/7/8 lvl, to mogę je wykonać bez utraty expa?

 

Jak polecacie rozwijać postać? W które znaki opłaca się inwestować?

 

ad.1 nie goń się w grze, bo to nic nie da.

 

Questy są dość dobrze zbalansowane, chociaż za niektóre ciężkie powinno być więcej EXP.

 

ad.2 co do rozwoju postaci, to tego nie da się napisać w paru zdaniach.

 

Chodzi o to, że każdy gracz ma inny styl walki swoim Wiedźminem.

 

Ja lubię średni pancerz Wiedźmiński - Wojskowa Kurtka + Kot i później Wilk.

 

Za to mieczy Wiedźmińskich nie używam, bo cały fun z poszukiwań mieczy i ich wykonywaniu ze schematów ucieka.

 

Poza tym są lepsze znalezione miecze, niż Wiedźmińskie.

 

 

Przy średnim pancerzu trzeba mieć ochronę przed bardzo mocnymi przeciwnikami i taką osłoną jest Quen.

 

Mam go zawsze maxymalnie rozwinięty i dodany do pancerza.

 

 

Doskok, cięcie i odskok, a jak dostaniesz klepę, to Quen powinien uratować Wieśka - chociaż przy mocnych przeciwnikach i tak jest zgon po jednym ciocsie przeciwnika, np. Archegryf z Skeligge z wysepki, który przecina Wiesława na pół :P

 

Dopiero Ciężka zbroja dała możliwość wygrania walki - dotyczy levela kilkanaście razy wyższy dla Archegryfa.

 

Gdzieś to opisywałem i fotki dawałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobieram Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku oczywiście nie mogę się doczekać aż się pobierze. :pimp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobieram Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku oczywiście nie mogę się doczekać aż się pobierze. :pimp:

 

 

szybko idzie- niemalże na max co daje łącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę sobie pozwolić na pobieranie gier cyfrowych bo mam dobry internet więc stachu nie ma czy gra będzie mi się pobierała tydzień a tak to wiedźmina kupiłem i od rana a porał mi się wieczorem a dzisiaj będę Wiesiem potwory zabijał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak odbijać strzały, mam umiejetność na pierwszym poziomie i klikam prawym i mimo to trafiają mnie te strzały:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak odbijać strzały, mam umiejetność na pierwszym poziomie i klikam prawym i mimo to trafiają mnie te strzały:(

 

Przyciskasz blok jak strzała jest w locie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fenomenalna nuta

coś w sobie to ma ze często wracam by posłuchać.

Mam wszystkie trzy na mp3 oraz z drugiej części na Cd-audio, było w pudełku z grą, fakt bardzo dobra muza, z dodatków też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

wczoraj kupiłem Wiedzmina w wersji GOTY. Następnie ściągnąłem z patcha 1.31 i niestety przy instalacji wyskakuje komunikat: "Nie znaleziono zainstalowanej gry. Zainstaluj ponownie".

Gra zostało świeżo zainstalowana w domyślnym folderze, więc błąd jest dla mnie niezrozumiały.

Czy ktoś ogarnia jak sobie z tym poradzić?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

wczoraj kupiłem Wiedzmina w wersji GOTY. Następnie ściągnąłem z patcha 1.31 i niestety przy instalacji wyskakuje komunikat: "Nie znaleziono zainstalowanej gry. Zainstaluj ponownie".

Gra zostało świeżo zainstalowana w domyślnym folderze, więc błąd jest dla mnie niezrozumiały.

Czy ktoś ogarnia jak sobie z tym poradzić?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

 

Spróbuj tego:

 

Chociaż nie powinieneś mieć problemów z lokalizacją gry, skoro ją instalowałeś.

 

Jeżeli wersję gry masz z GOG to patch też powinien być z GOG (chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wiedźmin dobrze wygląda w zbroi płonącej róży ?

 

 

4325105000_1476965970_thumb.jpg 2989468600_1476965971_thumb.jpg 3065502700_1476965973_thumb.jpg 6992396200_1476965974_thumb.jpg 7341923800_1476965976_thumb.jpg 8789978900_1476965977_thumb.jpg 9325979100_1476965979_thumb.jpg 5984933300_1476965980_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wygląda kiepsko, dla mnie najlepiej wygląda w secie cechu Żmii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zleceniom wiedźmińskim wreszcie zacząłem zarabiać, tak btw baba cmentarna ciekawy potwór :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zleceniom wiedźmińskim wreszcie zacząłem zarabiać, tak btw baba cmentarna ciekawy potwór :E

 

Która ?

 

Na półwyspie, czy na cmentarzu ?

 

Oleje rób i jak nie masz nic przeciwko, wrzuć sobie mod powodujący automatyczne smarowanie miecza odpowiednio do przeciwnika.

 

Super sprawa, szczególnie, gdy walczy się z hordami przeciwników i nie ma czasu na klikanie w menu gry :)

 

Mod do modAutoApplyOils: http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/625/?tab=2&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fwitcher3%2Fajax%2Fmodfiles%2F%3Fid%3D625&pUp=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zleceniom wiedźmińskim wreszcie zacząłem zarabiać, tak btw baba cmentarna ciekawy potwór :E

Z tego co pamiętam, to jedno z zadań dodatkowych, będzie wymagać ogromnej ilości gotówki* - dodatek KiW.

 

 

 

*przez całą grę chodziłem do sprzedawców i sprzedawałem dosłownie wszystko, co znalazłem, więc w Kiw miałem sporą sumę, więc z miejsca mogłem to skończyć, ale tam faktycznie trzeba mieć solidną porcję gotówki (ja, z tego co pamiętam, to łącznie miałem z 500k) - musiałbym sprawdzić, ale...

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w KiW potrzeba hajsu na Wiedźmińskie graty.

 

Mocno wyceniony jest set Arcymistrzowski.

 

Zarobki Wiedźmina kiepskie - 10 razy droższy jest zakup niż sprzedaż tego samego produktu.

 

W komunie było lepiej :lol2:

 

Już nie mówię o Wzbogaconym Dwimerycie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o naszym płatnerzu - można pomóc jakiemuś arcymistrzowi, ale to kosztuje ogromną sumę.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...