Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

#leven - nie spojrzałem na Twój spojler :) Niedawno rozpocząłem misję z Aero ale pewnie już jej nie skończę. Na samym początku gdy przybyłem do miasta i dostałem list od Yeneffer - nie dałem dziecku kasy - tu już mam jedną "cechę" mniej.

Znów przy misji w której płotka zaczęła gadać i prowadzić śledztwo (najlepsza misja, lałem pół dnia :D ), też zabiłem tego rycerza..

 

Jak sprawdzić które cechy z tej misji już posiadam ?

Edytowane przez Raven07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raven, z tego co widziałem to w zadaniach masz ich opis i z tego opisu możesz wywnioskować, które cechy już posiadasz.

No właśnie, a propo cech to jednej mi brakuje, ale wszystkie zadania mam już zrobione (zostało mi tylko skompletowanie wiedźmińskich zestawów), czyli już nie ma szans, by ukończyć to zadanie? Co ciekawe, to nie odhaczyło mi się jako już niezaliczone tylko ciągle jest napis, bym wrócił o odpowiedniej porze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#leven - nie spojrzałem na Twój spojler :) Niedawno rozpocząłem misję z Aero ale pewnie już jej nie skończę. Na samym początku gdy przybyłem do miasta i dostałem list od Yeneffer - nie dałem dziecku kasy - tu już mam jedną "cechę" mniej.

Znów przy misji w której płotka zaczęła gadać i prowadzić śledztwo (najlepsza misja, lałem pół dnia :D ), też zabiłem tego rycerza..

 

Jak sprawdzić które cechy z tej misji już posiadam ?

 

Z tym dzieciakiem to chyba cnota "hojność"

 

 

W centrum miasta stoi jeden facet, który maluje obrazy - podejdź do niego i daj mu się namalować.

 

Jak już będziesz namalowany, idź do niego i kup obraz - chyba za 1000 koron :E

 

To powinno rozwiązać problem z chłopcem - hojność.

 

 

 

Wejdź w zadania i sprawdź misję "Ścieżki Przeznaczenia" tam będą już wykazane cnoty zdobyte/niezdobyte.

 

Raven, z tego co widziałem to w zadaniach masz ich opis i z tego opisu możesz wywnioskować, które cechy już posiadasz.

No właśnie, a propo cech to jednej mi brakuje, ale wszystkie zadania mam już zrobione (zostało mi tylko skompletowanie wiedźmińskich zestawów), czyli już nie ma szans, by ukończyć to zadanie? Co ciekawe, to nie odhaczyło mi się jako już niezaliczone tylko ciągle jest napis, bym wrócił o odpowiedniej porze.

 

Jakiej cnoty brakuje ?

 

Pokaż zadanie "Ścieżki Przeznaczenia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta misje juz dawno wykonalem. Ech, szkoda. Ale na NG+ najwyzej bede o tym pamietal :)

 

Edit:

Jeee! :) Zrobiłem zadanie

"a kiedy zgasły wszystkie świece..."

i cnotka mądrości mi wpadła. :) Idę po miecz :E

Edytowane przez kwietas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta misje juz dawno wykonalem. Ech, szkoda. Ale na NG+ najwyzej bede o tym pamietal :)

 

Edit:

Jeee! :) Zrobiłem zadanie

"a kiedy zgasły wszystkie świece..."

i cnotka mądrości mi wpadła. :) Idę po miecz :E

 

Super wiadomość :) bo ja za pierwszym razem wybiłem tych kolesi przy grocie w misji "BM" i nie mogłem opanować cnoty mądrości.

 

Teraz jest alternatywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja również dorwałem miecz Aeronight, kiedy doda mi obrażenia od lvl'a ?

Gdzieś zdobyłem inny miecz który również jest bardzo dobry:

 

witcher3_2016_11_02_13_14_07_12.jpg

 

Znów czytałem na necie że jest miecz Geszeft który również jest jednym z najmocniejszych mieczy w grze ;) Dostępny w misji "Dawno, dawno temu..." - quest odnalezienia Syanny

 

EDIT: Mam na maksa rozwiniętego zaklinacza słów lecz nie mogę do miecza Aeronight dodać miejsca na runy, czemuż to ? =/

 

EDIT2: #xiondz - haha, racja :E Widać jak uważnie czytałem :E

Edytowane przez Raven07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja również dorwałem miecz Aeronight, kiedy doda mi obrażenia od lvl'a ?

Gdzieś zdobyłem inny miecz który również jest bardzo dobry:

 

 

Aero ładuje się do 10 poziomu, czyli 10 razy musisz uderzyć przeciwnika bez własnych obrażeń i wtedy Aero zaczyna świecić/smużyć.

 

To oznacza, że miecz ma największą moc i zadaje za każdym razem ciosy krytyczne.

 

Te krytyki będą tak długo wchodzić w przeciwnika/przeciwników, aż któryś z przeciwników nie zginie lub gdy Ty dostaniesz od niego.

 

Najlepiej założyć Quen i do boju.

 

Siła miecza jest dopasowana do poziomu Geralta, tzn, że miecz nie może być aż nad to mocny, bo by w końcu doszedł do niebotycznych wartości.

 

Dla tego w pewnym momencie, nawet gdy Aero jest na 10 poziomie, nie wyładowuje się jak to robił wcześniej.

 

Po prostu miecz osiągnął maximum dla tego etapu gry i musisz iść dalej.

 

 

A Geszeft jest cienki, są lepsze.

 

Pamiętaj, że Aero zawsze idzie z levelem razem z Tobą, a inne już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całego Wiedźmin 3 Dziki Gon z dodatkiem Serce z Kamienia ale Krew i Wino raczej tego dodatku nie ukończę albo z wielkim trudem zacisnę zęby i ukończę główny wątek ponieważ choruje na antrofobię. Naprawę to utrudnia gaming.

Moja ocena całej gry to gry 10/10 . A tak na poważnie to sobie jaja jak zwykle robię. :lol2:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję leven za wyjaśnienia :) Zalałeś Nas informacjami ;)

Powiedz jeszcze dlaczego nie mogę dodać miejsc na runy a będę szczęśliwy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to niech mnie ktoś wytłumaczy, dlaczego nie mogę zmienić koloru zbroi kota czarnym barwnikiem. Część pancerza dostosowuje się do koloru barwnika, ale jego centralna część nie. Co najlepsze z innymi kolorami nie ma takiego problemu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to niech mnie ktoś wytłumaczy, dlaczego nie mogę zmienić koloru zbroi kota czarnym barwnikiem. Część pancerza dostosowuje się do koloru barwnika, ale jego centralna część nie. Co najlepsze z innymi kolorami nie ma takiego problemu :E

A po co ci ten barwnik bo ja nie używam barwników i gitara. Mi w Wiedźmin podoba się najbardziej jak włożę runy do miecza i świeci się potem na różne kolory. Te kurw..... Areochopsy czy jak to tam się pisze drażnią mnie na max. Ja sobie jade a te kur.... plują trucizną na mnie. Wiedźmin 1 wyłaził chwost z ziemi i naprzałem scyzorykiem a teraz dupa. Jest wiele potworów co mnie wkur.... na max. Jest w regulaminie nie używać wulgaryzmów więc zachowuje cenzurę.

 

Może będę okrutny ale niech twórcy zostawią Wiesia na 10 lat czy więcej i niech stworzą inną grę o podobnych klimatach lub coś innego bo tematyka Wiedźminów troche mi się przejadła. :E

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dodali taki feature to jak najbardziej z niego można skorzystać, poza tym każdy ma inne preferencje, jeśli chodzi o ulubiony kolor :E W sumie to jest jakiś odcień czerni, ale nie pure black. A ja myślałem, że najbardziej irytujące są syreny.

 

EDIT: I pierdyliard kontraband :E

Edytowane przez Czachmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kontrabandach można nieźle zarobić, ja wszystkie pozbierałem i sporo godzin nad tym spędziłem, ale ogólny klimat jest tak świetny, że mi to nie przeszkadzało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję leven za wyjaśnienia :) Zalałeś Nas informacjami ;)

Powiedz jeszcze dlaczego nie mogę dodać miejsc na runy a będę szczęśliwy :E

 

Jak nie możesz dodać miejsc na runy ?

 

Zaklinacz jest Arcymistrzem ?

 

To kosztuje bodajże 30 000 koron :P

 

Aero normalnie przyjmuje miejsca na runy.

 

 

Co do kolorów zbroi, to używam Modów koloryzujących.

 

Obecnie mam na Wieśku Wojskową kurtkę + spodnie Gryfa + buty Gryfa + rękawice Nilfgardzkie - są piękne :P

 

Wszystko na czarno jak się da.

 

Mody stosuję, bo farbki działają niekompletnie.

 

Jak chcesz, wrzuć sobie w folder z grą nowy folder o nazwie "mods" i tam umieść/wklej odpowiednie mody.

 

Ja używam kompletu modów, które tutaj daję: https://www.sendspace.com/file/bis17t

 

Wersja gry 1.31

 

Folder ma być umieszczony tutaj:

 

8323632100_1478176089_thumb.jpg

 

W środku wygląda tak:

 

3832145400_1478176090_thumb.jpg

 

To są głównie mody na koloryzowanie pancerzy, jest mod na zwiększony udźwig, ciągły bieg bez utraty staminy, zwiększona ilość pieniędzy u handlarzy do 5000 koron, ulepszone trofea, automatyczne nakładanie olejów na miecze dla odpowiedniego przeciwnika (jeżeli taki olej masz w zasobniku) poprawienie oprawy graficznej (modHDReworkedProject) rozwijanie Wojskowej Kurtki, kocie oczy Geralta i najważniejszy mod - broń i pancerz nie ulegają degradacji, tak że nie trzeba co chwilę naprawiać :E

 

Szlag mnie trafiał, gdy po paru potyczkach musiałem biegać do kowali/płatnerzy i naprawiać oporządzenie, albo używać narzędzi do napraw.

 

Obecnie mam taki zestaw na Wiesławie Trzecim :lol2:

 

6786277200_1478176326_thumb.jpg 9156576300_1478176328_thumb.jpg 8621836600_1478176330_thumb.jpg 9686182100_1478176331_thumb.jpg 9968423400_1478176333_thumb.jpg 7328356800_1478176335_thumb.jpg 1495414700_1478176336_thumb.jpg 6429010900_1478176338_thumb.jpg 7256392500_1478176339_thumb.jpg 9721502800_1478176341_thumb.jpg 1161899300_1478176369_thumb.jpg 7553258900_1478176371_thumb.jpg 4306112000_1478176373_thumb.jpg

 

 

Pyknąłem 2 filmiki z Aero, jak chcesz looknąć, to proszę.

 

Nie za dobrze mi poszło, bo parę klep oberwałem :P ale przeżyłem :E

 

 

 

I3 3220 + 2x4GB 1866 CL9 + 750Ti OC + WIN10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaklinacz na pewno jest arcymistrzem, po prostu nie widzę nawet opcji dodania slotów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa "Dodawanie gniazd"

 

W opcjach Zaklinacza jest pozycja dodawania gniazd:

 

3030461300_1478190262_thumb.jpg

 

Klikasz i jeżeli masz w zasobach miecz lub opancerzenie, do którego można dodać gniazdo, to zostanie ono wykryte.

 

U mnie wykryto miecz Ofirski:

 

4236043400_1478190361_thumb.jpg 8960122000_1478190362_thumb.jpg 9770747400_1478190363_thumb.jpg 2896256700_1478190364_thumb.jpg 9608396200_1478190366_thumb.jpg

 

 

Umieść Aero w zasobach i pokaż opcje Dodawania Gniazd u Zaklinacza słów, może coś jest nie tak u Ciebie w tym temacie i trzeba będzie zrobić weryfikację plików gry :hmm:

 

Pokaż opcje Zaklinacza Słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was krótkie pytanie: czy dodatki rozwijają jakieś wątki z podstawki? Jeśli tak, to w jakim stopniu? To jest takie "puszczenie oczka" do graczy, czy może całkiem spore kawałki historii? Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was krótkie pytanie: czy dodatki rozwijają jakieś wątki z podstawki? Jeśli tak, to w jakim stopniu? To jest takie "puszczenie oczka" do graczy, czy może całkiem spore kawałki historii? Dzięki!

 

DLC SzK o KiW ?

 

To są zupełnie niezależne dodatki, nie mające nic wspólnego z podstawką.

 

Tak jak byś rozpoczynał nową grę, ale tym samym graczem :)

 

To jest moja opinia... chyba się nie pomyliłem :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze skasował mi sie save z gry bo robilem formata, czy dysponuje ktoś savem? Byłem na etapie badania wybuchu na wyspach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

absolutnie redzi nie powinni się sugerować żądaniami otwartego świata. dzieci chcą popykać (pomieszkać?) w otwartym świecie? są dla nich skyrimy, obliviony i inne tego typu badziewia. trójka powinna być tak jak jedynka i dwójka tzn moc i wciągająca opowieść (bez zbędnego nabijania kilometrów) w wypasionej oprawie wizualnej.

edit: zresztą gra jest 18+ więc gimbaza powinna mieć zakaz wypowiadania się w tym temacie

Powiem krótko po hu... ten otwarty świat w Wiesiu 3 . Jak grałem w wiedźmina 1 bardziej mnie wciągał a jak przeszedłem Wiedźmina 3 to powiem szczerze nie mam nic w fabule co bym zapamiętał jedynie troche zapamiętałem główny wątek i to wszystko. Wiedźmini 4 ma mieć jak dla mnie zamknięte lokalizacyjnie z mnóstwem zadań do wykonania tak jak było w Wiedźmini 1. Jeden zarzut do wiedźmina 3 to mam do rozmieszczenia tych ? co oznaczają skarby i aż rzygać mi się na punickie zbierania każdego skarbu a można przecierze było zrobić że z każdego zadani dostaje się kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze skasował mi sie save z gry bo robilem formata, czy dysponuje ktoś savem? Byłem na etapie badania wybuchu na wyspach

 

Jaka wersja gry ?

1.31 ?

 

Mam save z NG+ etap końca Velen, więc nie daleko od Twojego ze Skellige.

 

https://www.sendspace.com/file/uz5vgu

 

Level 72

 

Wersja gry 1.31 GOG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka wersja gry ?

1.31 ?

 

Mam save z NG+ etap końca Velen, więc nie daleko od Twojego ze Skellige.

 

https://www.sendspace.com/file/uz5vgu

 

Level 72

 

Wersja gry 1.31 GOG

 

Wersja edycja gry roku 1.31 to była. Czyli musze cały novigrad jeszcze przejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wystroi się w drogie i przepłacone rzeczy za nakradzione pieniądze, złamie przy tym prawo, zhańbi stanowisko i jeszcze się tym pochwali do kamery w swojej próżności i głupocie. 
    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...