Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś modyfikacja która naprawia działanie znaków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakbyś się przyjrzał to byś wiedział :)

 

Alternatywny aksji działa jak walczymy tylko z jednym przeciwnikiem, jak jest ich kilku to nie działa, Strumień Ognia nie działa na przeciwników bo kompletnie ignorują podpalanie i tracą minimalną ilość hp pomimo rozwiniętego znaku. Alternatywne Yrden zadaje również minimalne obrażenia jak i normalny.

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, z tych gównoznaków nie korzystałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yrden musi być.

 

Aksja też musi być, żeby wiadomości z pacjenta np. wyciągnąć.

 

Ard też musi być, bo mury trzeba rozwalać, czy strącić Bazyliszka/Wywernę/Kuroliszka/Drakonida/Oszluzga, itp.

 

No i najważniejszy znak Quen... bez niego w lekkiej zbroi nie ma co podchodzić do ciężkich przeciwników np. Krabopająka, itd.

 

 

Idę pyknąć, chociaż mam wysoką gorączkę od 4 dni :( i nie umiem się skupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam jest w stanie upojenia alkoholowego i se radzę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam jest w stanie upojenia alkoholowego i se radzę :E

 

No to spróbuj cwaniaku wyścigi konne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuj cwaniaku wyścigi konne ;)

Poziom trudności: Krew, pot i łzy

Trunek: 5x Porter Bałtycki...

Poradnik: W+2xShift (Zerrikański sprzęt) za łatwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dopiero co Wiedźmina 3 Edycję GOTY. Mam pewien problem... Otóż, gram na najwyższym poziomie trudności i bardzo ciężko mi jest zdobyć doświadczenie (poziom postaci) ... Nie wynika to z poziomu trudności wrogów. Wydawało mi się że splądrowałem całą mapę, znalazłem Yenerffer oraz porozmawiałem z cesarzem w Wyzimie. Teraz wywaliło mnie w Velen i mam dopiero 3 lvl :E

 

Jakiś pomysł ? Może coś źle robię ^.^

Edytowane przez ♫ musique ♫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expa w Wieśku jak dobbrze pamiętam się dostaje głównie za robienie questów, za potworki wpadają jakieś peanuty, więc skup się po prostu na robieniu sidequestów jeśli chcesz wylewelować postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expa w Wieśku jak dobbrze pamiętam się dostaje głównie za robienie questów, za potworki wpadają jakieś peanuty, więc skup się po prostu na robieniu sidequestów jeśli chcesz wylewelować postać.

 

Ale nadal jest ciężko. Właśnie ja jestem takim typem gracza, że robi wszystkie questy poboczne, wraz z ekploracją wszystkie co się dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal jest ciężko. Właśnie ja jestem takim typem gracza, że robi wszystkie questy poboczne, wraz z ekploracją wszystkie co się dać.

 

Ten prolog to bardzo mała miejscówka, ja tak jak ty zrobiłem tam wszystkie questy i dobiłem do 4 levela. To taki tutorial. Zobaczysz co mam na myśli jak pójdziesz dalej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Biały sad to taka duża arena zapoznawcza np. dla tych co w ogóle grają pierwszy raz w Wiedźmina jak Ja.

 

Ja mam inne pytanie. W okolicy 20 lvl przed głównym wątkiem w którym mam zebrać towarzyszy broni do Ker moren zmieniłem poziom trudności gry na Krew, pot i łzy i włączyłem opcję podnoszenia poziomu wrogów. Nie odczułem żadnej różnicy w trudności walki, a jedynie kilkanaście sekund dłużej walczę z napotkanymi potworami bo zamiast 13 mają 21 poziom.

nawet z potworami ze zleceń o kilka poziomów wyższych walczy się tak samo.

 

Czy tylko ja tak mam? czy to możliwe, że to jakiś błąd w grze bo aktualizację od 1.02 do 1.21 pobierałem z internetu z jednego serwisu, który ma swoją gazetę pod tą samą nazwą i instalowałem po kolei.

Edytowane przez Rafal_8955

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Jest oczywiste, że to na allegro to pirat, pytanie tylko "w jaki sposób". Sprzedawane to jest po prostu w cenie samego pudełka.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

http://allegro.pl/wiedzmin-3-edycja-roku-pl-pudelko-pc-box-goty-dlc-i6543268733.html tutaj wiedźmin kosztuje 20 zł z 2 dodatkami, bez kluczy GOG. Dlaczego wersja elektroniczna z kluczami GOG, jest aż o 100 zł droższa?

Bo na tej aukcji gościu sprzedaje ci samo pudełko, które możesz sobie w sumie w buty wsadzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, sprzedaje z grą tylko bez klucza GOG.

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Jest oczywiste, że to na allegro to pirat, pytanie tylko "w jaki sposób". Sprzedawane to jest po prostu w cenie samego pudełka.

 

Myślałem że to oryginał, czyli nie kupie. Nie chcę okradać twórców Wiedźmina i Wiedźmina 2, które kupiłem po 10 zł na Steam.

 

 

Bo na tej aukcji gościu sprzedaje ci samo pudełko, które możesz sobie w sumie w buty wsadzić

 

Nie sprzedaje samych pudełek bo sprzedał już 44 sztuki i ma 99.9% pozytywnych komentarzy, a na koncie ma 3500 sprzedanych "rzeczy".

 

Nie, sprzedaję z grą tylko bez klucza GOG.

 

Mógłbyś rozwinąć, bo nie rozumiem.

Edytowane przez Mlkolal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedaje samych pudełek bo sprzedał już 44 sztuki i ma 99.9% pozytywnych komentarzy, a na koncie ma 3500 sprzedanych "rzeczy".

Ok wytłumaczę ci jak działają cebule na allegro. Kupujesz grę, wyjmujesz kod GOG, sprzedajesz osobno zawartość pudełka, sprzedajesz osobno kod gog, profit. A jelenie kupują i biznes januszy się kręci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś rozwinąć, bo nie rozumiem.

Klucz GOG nie jest zabezpieczeniem gry, bo ta nie ma żadnych zabezpieczeń, jeno umożliwia zarejestrowanie gry na GOGu i pobranie wersji cyfrowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wytłumaczę ci jak działają cebule na allegro. Kupujesz grę, wyjmujesz kod GOG, sprzedajesz osobno zawartość pudełka, sprzedajesz osobno kod gog, profit. A jelenie kupują i biznes januszy się kręci

 

Ale co ty mi tłumaczysz? Przecież to się nie może tyczyć tej aukcji. Rozumiesz co tam jest napisane? Napisane jest że klucza GOG niema, ale gra i tak działa. Jakby nie działała to by sobie ktoś fajne konto zmarnotrawił. Przecież jakby było inaczej niż tam jest napisane, to zaraz "posypały by się" negatywy.

Edytowane przez Mlkolal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie spowodowane małą ilością miejsca na dysku. Czy jak przejdę pierwszy dodatek, to będę go mógł odinstalować przed rozpoczęciem drugiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty mi tłumaczysz? Przecież to się nie może tyczyć tej aukcji. Rozumiesz co tam jest napisane? Napisane jest że klucza GOG niema, ale gra i tak działa. Jakby nie działała to by sobie ktoś fajne konto zmarnotrawił. Przecież jakby było inaczej niż tam jest napisane, to zaraz "posypały by się" negatywy.

 

Gra nie potrzebuje klucza do instalacji, uruchomienia i grania. Musi być w wersji 1.06. Klucz daje możliwość pobrania gry przez internet i ściągania aktualizacji i dodatków.

Edytowane przez Rafal_8955

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze możliwość gotowania omletu dla Yen?

Wpisałem w konsole przed misją odczarowania " addfact(q401_cooking_enabled) " i niestety nie mam tego fragmentu

Edytowane przez Piotrek2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...