Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

To wersja GOTY ma inne statystyki niż wcześniejsza? Bo po formacie i pobraniu W3 od nowa, nie mam ani achivmentow ani czasu gry, a przeszło 480h miałem. :E

Również nie mam żadnego, przy czym wydaje mi się, że w trakcie gry trzeba było mieć odpalonego "goga" czy jak to się nazywa. On chyba zliczał wszystko. Nie grałem z nim, stąd...obecnie po ponownej instalacji nie mam żadnego osiągnięcia itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie mam żadnego, przy czym wydaje mi się, że w trakcie gry trzeba było mieć odpalonego "goga" czy jak to się nazywa. On chyba zliczał wszystko. Nie grałem z nim, stąd...obecnie po ponownej instalacji nie mam żadnego osiągnięcia itd.

Dokładnie tak. Plus musi być to wersja z neta. Piszę z własnego doświadczenia. Zainstalowałem z płyt (napęd na USB, bez mała 3h :E). Przypisałem do Galaxy Bety, doinstalowałem synchronizację save'ów (w dodatkach się wybiera) i nie zliczało osiągnięć. Dopiero po aktualizacji do wersji 1.31 nakładka i achivki zadziałały. Gra niestety pobierała się w całości od nowa. Na szczęście w międzyczasie na wersji płytowej mogłem grać bez przeszkód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierała się od nowa? Niedawno akurat, w sumie z ciekawości, odpaliłem "goga", który wykrył "antyczną" instalkę Wiedźmina 3, a w zasadzie resztę plików, które miałem na dysku i dociągnął tylko aktualizację pod 1.31.

 

Na marginesie - coś znowu mam ochotę w niego zagrać :E Jedyną rzeczą, której nie udało mi się wykonać (ok, 3 - 2 questy po drodze, a zaczynałem grać w to od wersji 1.06 albo 1.08, miały buga - ten ze smalcem i zadymą w mieście :E więc oba poszły na "nieudane") to wiedźmiński rynsztunek. Miałem środki, miałem schematy i jedynie pojedyńcze elementy. W sumie, z racji tego, że zrobiłem wszystkie "znajdźki" to i nie potrzebowałem wiedźmińskiego rynsztunku - a jeden z legendarnych pancerzy miałem do samego końca (co ciekawe, tego bractwa polującego na czarodziejki - świetnie wyglądał, a i miał to co potrzeba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam problem z gościem o imieniu Anselm. Pojechałem do barona zanim uratowałem Anselma (handlarza), potem go uratowałem, ale niestety nie pojawia się w kasztelu. Cofnąłem do wcześniejszego save , uratowałem go i od razu pojechałem do kasztelu, pomedytowałem ale lipa nie chce się pojawiać. Kiedy on będzie dotępny?.

Dobra nie ważne, w necie pisze , że trzeba na niego poczekać ileś dni.

Heh miałem czekać na nową kartę, ale nie wytrzymałem i przechodzę grę. Nie szkodzi, że spada do 30 fps^^.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam problem. Zainstalowałem z płyty wiedzmina. Po uruchomieniu gog galaxy mam napisa ze pliki są weryfikowane i stoją w miejscu. Dodatkowo po jakimś czasie pobiera mi aktualizacje która ma 38gb... Miał tak ktoś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tu nie lubić Wieśka :E

 

 

No i znowu jadę od nowa.

 

Dla mnie ta gra, to mistrzostwo świata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam problem. Zainstalowałem z płyty wiedzmina. Po uruchomieniu gog galaxy mam napisa ze pliki są weryfikowane i stoją w miejscu. Dodatkowo po jakimś czasie pobiera mi aktualizacje która ma 38gb... Miał tak ktoś może?

Normalna rzecz. Do gry wyszło od cholery patchy. Zbiorcza aktualizacja może tyle mieć.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

wiedźmin 3 działa na nowych sterownikach nvidii? (381.65)

 

próbuję włączyć i cały czas program przestał działać.

 

 

edit:

dobra sprawdziłe. Na najnowszych sterownikach 381.65 wiedźmin 3 nie działa.

 

zainstalowałem starsze 378.92 i OK.

windows 10 64 Creator Update

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedźmin 3 działa na nowych sterownikach nvidii? (381.65)

 

próbuję włączyć i cały czas program przestał działać.

 

 

edit:

dobra sprawdziłe. Na najnowszych sterownikach 381.65 wiedźmin 3 nie działa.

 

zainstalowałem starsze 378.92 i OK.

windows 10 64 Creator Update

działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa na ostatnich sterach + ostatnie update windowsa 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam problem. Zainstalowałem z płyty wiedzmina. Po uruchomieniu gog galaxy mam napisa ze pliki są weryfikowane i stoją w miejscu. Dodatkowo po jakimś czasie pobiera mi aktualizacje która ma 38gb... Miał tak ktoś może?

Cześć,

 

parę postów wyżej o tym pisałem. Spokojnie na wersji z płyty (mam pewność co do GOTY, gdyż taką posiadam) będzie działać, ale może nie zliczać osiągnięć. Niemniej w międzyczasie, gdy będzie dociągać patcha, można normalnie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

to coś u mnie było nie tak. Zainstalowałem od nowa najnowsze stery i wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to coś u mnie było nie tak. Zainstalowałem od nowa najnowsze stery i wszystko OK.

Pewnie wystarczyło zrobić "czystą instalację".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Pewnie wystarczyło zrobić "czystą instalację".

 

Czystą zrobiłem odinstalowując DDU tylko tym razem nie z trybu awaryjnego i coś tam się chyba porobiło.

Później już po bożemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9760317600_1492634671_thumb.jpg 7757148600_1492634673_thumb.jpg

A to ci płotka :)

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tu nie lubić Wieśka :E

 

 

No i znowu jadę od nowa.

 

Dla mnie ta gra, to mistrzostwo świata :)

Tak, efekty specjalne w polskiej ekranizacji Wiedźmina porażają...charakteryzacja również...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje komendy do konsoli na miecz pani jeziora z dodatku kiw Aerondight . Ale po wpisaniu w konsole dostajemy całkiem inny miecz zna ktoś komendę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje komendy do konsoli na miecz pani jeziora z dodatku kiw Aerondight . Ale po wpisaniu w konsole dostajemy całkiem inny miecz zna ktoś komendę ?

 

additem("Aerondight EP2")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

additem("Aerondight EP2")

Podziękował ślicznie . Gdzie te komendy mogę znaleść ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował ślicznie . Gdzie te komendy mogę znaleść ?

 

W internecie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...