Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Takie glupie pytanie new game plus od ktorego lvla powinno mi wystartowac po ukonczeniu wieska 3 + 2 dodatkow? Poniewaz zaczalem new game plus ponad pol roku temu a mam obecnie 63 lvl a bym chcial od poczatku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post z usuniętym linkiem

FF7 i Tekkena3 też jechano i co w związku z tym?

 

Swoją drogą są tam dość nielogiczne zarzuty i mocno niespójne.

Edytowane przez BlindObserver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post z usuniętym linkiem

I co z tego nie ma gier idealnych, do tego każdy ma inne gusta, jeden woli CSa, Lola, a drugi będzie ciupał w Diablo. Odnośnie W3 nie ma wątpliwości, jeśli chodzi o gry fabularne z otwartym światem ta gra wyznacza standardy i jest to najlepsza gra AAA fabularna RPG ostatnich lat. I tu żadne narzekanie nic nie zmieni.

Edytowane przez BlindObserver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego nie ma gier idealnych, do tego każdy ma inne gusta, jeden woli CSa, Lola, a drugi będzie ciupał w Diablo. Odnośnie W3 nie ma wątpliwości, jeśli chodzi o gry fabularne z otwartym światem ta gra wyznacza standardy i jest to najlepsza gra AAA fabularna RPG ostatnich lat.

Szkoda czasu, autor chyba sam nie wie czego chce, bo z jednej strony odwołuje się do klasycznego RPG z drugiej gry z otwartym światem nazywa rakiem branży :E

 

A i ten kwiatek:

ale nie uważam żeby fabuła w grach była czymś istotnym.

Po czym następuje puenta o wyższości gier sieciowych i bijatyk :lol2:

 

Po prostu ręce opadają od steku bzdur.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

FF7 i Tekkena3 też jechano i co w związku z tym?

 

Nie pamiętam by FF 7 krytykowano. Ewentualnie pod kątem technicznym. Fabuła w FF 7 jest niemal perfekcyjna. Dzisiaj już takich gier nie robią..

 

Odnośnie W3 nie ma wątpliwości, jeśli chodzi o gry fabularne z otwartym światem ta gra wyznacza standardy i jest to najlepsza gra AAA fabularna RPG ostatnich lat.

 

No ale to jest twój pogląd ;) i twoja opinia. Dla ciebie W3 to może ma najlepszą fabułę, ale dla innych może być zupełnie inaczej / odwrotnie :).

 

Ja nie pamiętam kiedy ostatnio urzekła mnie fabuła w RPG. Chyba przypomina mi się Vampires: Bloodlines - grałem gdzieś 3-4 lata temu gdy wyszły te fanowskie łatki. Fabuła bardzo wciągająca.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek3 miał mnóstwo błędów na początku, le po wydaniu ponad 20GB poprawek :lol2: można już pykać całkiem dobrze.

 

Czasem zdarzy się wpadka, ale na tak ogromna produkcję, to jest ideał.

 

Ale to wszystko kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam by FF 7 krytykowano. Ewentualnie pod kątem technicznym. Fabuła w FF 7 jest niemal perfekcyjna. Dzisiaj już takich gier nie robią..

Wiesz o tym, że maksymalizowanie poziomu w tej grze postaci wiązało się ze znacznie większą powtarzalnością czynności niż pytajniki w W3?

 

Taki pierwszy link na temat finalów:

https://www.gamespot.com/forums/system-wars-314159282/final-fantasy-vi-vs-final-fantasy-vii-31131688/

To że ktoś krytykuje i nie zgadza się z pewnymi opiami nie jest czymś złym, natomiast pisanie o wyższości gier sieciowych nad fabularnymi to już marniutka prowokacja.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azazell ma chyba po prostu jakiś kompleks Wiedźmina. Wyciąganie jakichś opinii z byle jakiego bloga żeby tylko pokazać innym jak to nie jest się oderwanym od rzeczywistości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Azazell ma chyba po prostu jakiś kompleks Wiedźmina. Wyciąganie jakichś opinii z byle jakiego bloga żeby tylko pokazać innym jak to nie jest się oderwanym od rzeczywistości ;)

 

Ja? Ja wklejam to co piszą w necie :) A serwis PPE w sumie lubie :) Bo przeważnie piszą tam ciekawe newsy ;).

 

 

To że ktoś krytykuje i nie zgadza się z pewnymi opiami nie jest czymś złym, natomiast pisanie o wyższości gier sieciowych nad fabularnymi to już marniutka prowokacja.

 

Zgadzam się :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to jest twój pogląd ;) i twoja opinia. Dla ciebie W3 to może ma najlepszą fabułę, ale dla innych może być zupełnie inaczej / odwrotnie :).

 

Ja nie pamiętam kiedy ostatnio urzekła mnie fabuła w RPG. Chyba przypomina mi się Vampires: Bloodlines - grałem gdzieś 3-4 lata temu gdy wyszły te fanowskie łatki. Fabuła bardzo wciągająca.

 

No właśnie nie tylko mój. Wystarczy popatrzeć na oceny zarówno recenzentów jak i graczy, gra w swojej kategorii jest na samym topie. Dopiero ostatnio wyszły 2 gry mogące w jakimś stopniu konkurować poziomem czyli Zelda i Horizon. Aczkolwiek mimo, że te dwie gry są świetne to tak rozbudowanej fabuły jak W3 nie mają.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No właśnie nie tylko mój. Wystarczy popatrzeć na oceny zarówno recenzentów jak i graczy, gra w swojej kategorii jest na samym topie.

 

Nio ale nie powinieneś sugerować sie innymi opiniami.. Twoja własna opinia jest dla ciebie najważniejsza. Diablo 3 niby też jest zachwalane nawet jeszcze bardziej niż Wiedźmin 3. A tak naprawdę jest to przeciętna produkcja. Media hejtują, trolle hejtują i tak to się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam kiedy ostatnio urzekła mnie fabuła w RPG. Chyba przypomina mi się Vampires: Bloodlines - grałem gdzieś 3-4 lata temu gdy wyszły te fanowskie łatki. Fabuła bardzo wciągająca.

Grałem i znam tą grę. Owszem, wciąga, wciąga, ale mimo wszystko do Wiedźmina 3 to jej daleko, oj daleko - choć polecam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość pozbycia się tego wpisu w nieukończonych misjach ?

 

6453923900_1492966694_thumb.jpg

 

Nigdy tego durnego zadania nie wykonam, dla tego wystarczy mi, żeby chociaż pozbyć się tego wpisu.

 

Może jest jakiś mod ?

 

Help !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość pozbycia się tego wpisu w nieukończonych misjach ?

 

6453923900_1492966694_thumb.jpg

 

Nigdy tego durnego zadania nie wykonam, dla tego wystarczy mi, żeby chociaż pozbyć się tego wpisu.

 

Może jest jakiś mod ?

 

Help !

Graj! Gwint to świetne urozmaicenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie chce sie grać to zawsze można w konsoli wpisać WinGwint(true) i po bólu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że zadanie z kolekcją kart samoczynnie zostaje wrzucone do niezakończonych, gdy wykonujemy zadanie od Zoltana - te z kartami.

 

No nic, jak się nie da to się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie.

 

Nie natknąłem się na zbyt wiele błędów w grze, jak do tej pory, ale jeden problem mnie intryguje (poza tym Archegryfem, na jednej z wysp Skellige, któremu wyświetlają się znaki zapytania zamiast realnego poziomu i który zdejmuje mojego Geralta jednym muśnięciem skrzydła, no ale był jeszcze Dżin w Ostatnim Życzeniu)

 

W Kaer Morhen pada deszcz kiedykolwiek, czy to taki błąd, którego się nikomu naprawić nie chce ? Wszystko niby mokre, i tekstura rozbryzgów kropli deszczu na podłożu się wyświetla, ale chmury nie te i deszczowych kropel ani widu ani słychu.

Edytowane przez Ryszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że zadanie z kolekcją kart samoczynnie zostaje wrzucone do niezakończonych, gdy wykonujemy zadanie od Zoltana - te z kartami.

 

No nic, jak się nie da to się nie da.

 

BO zamiast kart bierzesz kasę pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś dlaczego w Steam mam czas gry 51 minut,a w grze 11 godzin? I drugie pytanie (wiem że było już tutaj,ale nie pamiętam),czy Steam zapisuje savy też w chmurze,czy tylko są w dokumentach jak na GOG-u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na phenomie 965 BE i 7770 na średnich (zaraz po premierze szybko przeszedłem)

30fps było .

Chciałbym powrócić, ale tamtego komputera nie ma chciałbym coś skleić.

 

Co kupić (używanego) żeby pograć na uber w 1080 60fps~~ (bez tych włosów nvidi bajerów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie.

 

Nie natknąłem się na zbyt wiele błędów w grze, jak do tej pory, ale jeden problem mnie intryguje (poza tym Archegryfem, na jednej z wysp Skellige, któremu wyświetlają się znaki zapytania zamiast realnego poziomu i który zdejmuje mojego Geralta jednym muśnięciem skrzydła, no ale był jeszcze Dżin w Ostatnim Życzeniu)

 

 

Arcygryf ma po prostu w ciul wysoki poziom, jak bedziesz mial wyzszy to Ci sie pokaze jaki. Tak jest z kazdym potworem w grze, jak masz niski poziom.

Da sie go utluc (ja uzywalem jakiejs tam umiejetnosci, ktora przy ciezkim ataku zabiera 5% zycia, walnalem go pewnie z 19 razy i zdechl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...