Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

tak, jest to gra, ktora używa bardzo mocno GPU i takie użycie jest normą, nawet w przypadku SLI nie jest to niczym zaskakującym więc bez obaw jest to normalny stan rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę ponownie, aby odświeżyć sobie historię i celując w "pełniaka" (co mi się niezmiernie rzadko zdarza). Świeżo po ograniu Andromedy skok jakościowy był ogromny, to jest w zasadzie przepaść. Dialogi, poziom zadań głównych i pobocznych, postaci, fabuła, immersja, dbałość o detale - nieosiągalny dla ostatnich produkcji BioWare poziom. Więcej, choć cały czas uważam, że Wiesiek Trzeci nie jest grą pozbawioną wad, o których często tutaj i w innych miejscach mówiono, patrząc z perspektywy czasu i oceniając całokształt, ciężko mi znaleźć sanboksa o tak równym poziomie. Zwłaszcza sandboksa, bo to je najtrudniej zagospodarować wartościowym contentem, nie "rozpuszczając" równocześnie głównego wątku. Do tego świetne, warte swej ceny dodatki, z czego jeden może robić za osobną produkcję ( Krew i Wino to mniej więcej tyle zabawy co w przypadku Mankind Divided choćby, sugerując się wynikami na HLTB).

 

Ciekawi mnie jak będzie wyglądać kolejna produkcja Redów, czy jest możliwe podniesienie poprzeczki jeszcze wyżej. Mam też nadzieję, że na razie odpuszczą sobie Wiedźmina - zamknęli trylogię z przytupem i niech tak pozostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą Vulcu.

 

Wiedźmin 3 jest po prostu mistrzostwem i nie ma obecnie gry na rynku, która jej choćby dorównuje.

 

Przykładowo ogrywam teraz darmową wersję Falout4 na steamie i po uruchomieniu W3, jestem w innym świecie.

 

Zwykłe chodzenie po świecie gry sprawia mi radochę, tym bardziej, że karta pozwala na maxymalną jakość grafiki - piękna sprawa.

 

Długo nie będzie tak ślicznie oprawionej graficznie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nie będzie tak ślicznie oprawionej graficznie gry.

Jednocześnie gry, którą można nazwać sandboxem (ze względu na rozbudowanie, pewną swobodę), napakowanym po brzegi akcją, fabułą, świetnymi dialogami i tym, co powoduje, że chce się w grę grać - po prostu, wciąga. Bawi mnie też to, na co zwróciłeś uwagę - jakość graficzna Wiedźmina 3 względem Crapouta 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy to normalne że wiedźmin 3 używa 99%gpu?

 

u mnie nie. mam sync do 80 i troche mocy zawsze leży odłogiem :E niby sie tak nie mówi ale to głupie pytanie.przecież wszsystko zależy od ustaiweń graficznych. jak ustawisz low i 30 fpscap no to moc powinna zostać przy nawet przeciętnym rigu. ale jak wyłączysz sync i masz mocny proc no to ta karta graficzan będzie pracować ciągle i dobije do tych 99-100%

 

 

wiedźmin 3 to gra. f4 przy niej to ponury żart. tego się nawet nie powinno porównywać. ja odpalam wieśka na high/ultra i zbieram gębe z podłogi a przecież mam tę gre prawie 2 lata :lol2: a do etgo gra działa bajecznie. taka Andromeda ma dobre (graficznie) tylko fragmenty a przy tym działa raczej kiepsko. dla mnie jedyna porównywalna gra to gta 5 która również wygląda świetnie a przy tym ma bardzo przytomne wymagania.

ale generalnie w3. heh. wiem że jestem troche gimbofanem polskich produkcji. no i sapkowego świata też. ale jak dla mnie Wiedźmin 3 zaorał wszystko na przynajmniej 3 lata od prmiery. Cyberpunka biore w ciemno na preorder mimo że to raczej nie jest moja tematyka. skoro wieśki rozwaliły mi odbyt to jednak nie mam powodu aby wątpic w jakość cyberpunka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

 

Wiedźmin 3 jest po prostu mistrzostwem i nie ma obecnie gry na rynku, która jej choćby dorównuje.

 

 

Do Mistrzostwa to Wieśkowi daleko, tu już na dzień dobry GTA 5 bije go na głowę :). Chyba, że ktoś jest wielkim fanem Sapkowskiego i wielby jego dzieła. Mass Effect, Dragon Age 1 czy Gothic - te produkcje nadal są na najwyższym podium. WIesiek to bardzo dobra gra ale nie idealna. Zważywszy na główny wątek, który jest tylko "dobry" a to dzięki Ciri. Gra ma super klimat i tu się zgadzam, świetne postacie, a misje poboczne są GENIALNE i świetnie się przy nich bawiłem (nawet lepiej niż wykonując główny wątek fabularny). Natomiast zarzuty można mieć do eksploracji i tworzenia map, samo bieganie już nie sprawia takiej przyjemności.. Dużo jest elementów kopiuj wklej - zwłaszcza na Skellige, ale nie winię za to CDP i tak niemal wszystko bardzo ładnie dopracowali.

 

Ostatnio zacząłem pogrywać w dodatek do Wieśka Krew i Wino i muszę przyznać, że tu fabuła jest dużo ciekawsza od podstawki.. Nie znam się na uniwersum Wieśka, ale czy ten najnowszy i największy dodatek został stworzony przez CDP bez ingerencji w książki Sapkowskiego? Jeśli tak to muszę pochwalić CDP za ciekawy scenariusz. Ogólnie czekam na serial od Netflixa - mimo, że nie jestem jakimś fanem uniwersum Wiedźmina to jednak porządny serial bym obejrzał. Książki o Wiedźminie są dla mnie niestety dość nudne i mało interesujące.. Podchodziłem do nich parokrotnie i za każdym razem mnie odrzucało. Dlatego bałem się troszkę gry, ale jednak było dobrze :). klimat poczułem, może nie tak jak wierni fani Sapkowskiego, ale na tyle by się bardzo dobrze bawić ale bez rewelacji.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Mistrzostwa to Wieśkowi daleko, tu już na dzień dobry GTA 5 bije go na głowę :). Chyba, że ktoś jest wielkim fanem Sapkowskiego i wielby jego dzieła. Mass Effect, Dragon Age 1 czy Gothic - te produkcje nadal są na najwyższym podium. WIesiek to bardzo dobra gra ale nie idealna. Zważywszy na główny wątek, który jest tylko "dobry" a to dzięki Ciri. Gra ma super klimat i tu się zgadzam, świetne postacie, a misje poboczne są GENIALNE i świetnie się przy nich bawiłem (nawet lepiej niż wykonując główny wątek fabularny). Natomiast zarzuty można mieć do eksploracji i tworzenia map, samo bieganie już nie sprawia takiej przyjemności.. Dużo jest elementów kopiuj wklej - zwłaszcza na Skellige, ale nie winię za to CDP i tak niemal wszystko bardzo ładnie dopracowali.

 

Ostatnio zacząłem pogrywać w dodatek do Wieśka Krew i Wino i muszę przyznać, że tu fabuła jest dużo ciekawsza od podstawki.. Nie znam się na uniwersum Wieśka, ale czy ten najnowszy i największy dodatek został stworzony przez CDP bez ingerencji w książki Sapkowskiego? Jeśli tak to muszę pochwalić CDP za ciekawy scenariusz. Ogólnie czekam na serial od Netflixa - mimo, że nie jestem jakimś fanem uniwersum Wiedźmina to jednak porządny serial bym obejrzał. Książki o Wiedźminie są dla mnie niestety dość nudne i mało interesujące.. Podchodziłem do nich parokrotnie i za każdym razem mnie odrzucało. Dlatego bałem się troszkę gry, ale jednak było dobrze :). klimat poczułem, może nie tak jak wierni fani Sapkowskiego, ale na tyle by się bardzo dobrze bawić ale bez rewelacji.

Ukończ całość z dodatkami i wtedy oceń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

Ukończ całość z dodatkami i wtedy oceń :)

 

Tak zrobie ale na razie mam w co grać :). Teraz jest tyle gier, że nie ma czasu i miejsca na Wieśka :). Za parę lat może pogram w dodatki chyba, że będą za grosze na PSN

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do Mistrzostwa to Wieśkowi daleko, tu już na dzień dobry GTA 5 bije go na głowę :)

To jaki ostatni tytuł zebrał tyle bardzo wysokich ocen i wyróżnień od graczy i branży skoro W3 do mistrzostwa daleko ? :E

 

Masz jakiś duży kompleks na punkcie tej gry i wynika pewnie on za faktu, że twoje ulubione tytuły już nie są na piedestale.

Bardzo mi przykro ale obecnie rynkiem rządzi GTA, Zelda, Wiedźmin, a ME:A, F4, DA:I są daleko w tyle za jakością wymienionej trójki od R, N i Redów, co widać mocno spać ci nie daje :E

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

To jaki ostatni tytuł zebrał tyle bardzo wysokich ocen i wyróżnień od graczy i branży skoro W3 do mistrzostwa daleko ? :E

 

 

Tak ale popatrz na rok, w którym pojawił się Wiedźmin. Nie miał ani jednego godnego rywala - bo F4 poniekąd zawiódł. Gdyby Wiesiek pojawił się później to by nie miał szans np z Persona 5, GTA 5, Zeldą itd.. Dlatego miał dużo łatwiej jeśli chodzi o zebranie nagród itp.

 

Masz jakiś duży kompleks na punkcie tej gry i wynika pewnie on za faktu, że twoje ulubione tytuły już nie są na piedestale.

 

Kompleks to mam na punkcie Diablo 3 czy innych gier MOBA - nie rozumiem hejpu na te gry :).

 

Co do moich ulubionych tytułów to są nadal na topie i na samej górze listy przebojów. Mass Effect, seria GTA, a Wiesiek daleko w tyle :). Więc lepiej uważaj co mówisz ;).. No brakuje Gothica, ale to dlatego że wiadomo nie zyskał fanów na całym świecie ;/

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak ale popatrz na rok, w którym pojawił się Wiedźmin. Nie miał ani jednego godnego rywala - bo F4 poniekąd zawiódł. Gdyby Wiesiek pojawił się później to by nie miał szans np z Persona 5, GTA 5, Zeldą itd..

I co niby się zmieniło? Po roku wszystkie gry znikają, GTA5 od kiedy jest na rynku? :E Mam wrażenie, że ty masz pretensje do R, Redów i N za to że stworzyli znacznie lepsze gry, zamiast do BW, które leci z jakością ostro w dół.

 

 

Nie interesuje mnie jak ty oceniasz inne gry, że DA:I stawiasz 9/10, bo to twoja indywidualna sprawa, ale śmieszy omijanie oczywistych faktów. Musisz się z tym pogodzić, że obiektywnie i uczciwie Zelda, W3, GTA5 są grami znacznie lepszymi od twoich ulubieńców.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

I co niby się zmieniło? Po roku wszystkie gry znikają,

 

Nie rozumiem? Żadna gra nie znika. No chyba, że jest produkcja niszowa i po prostu słaba - wówczas już nikt w nią nie gra i nie zostanie zapamiętana. A wiesiek no na pewno będzie pamiętany i jeszcze długo głównie przez młodych graczy, którzy nie mieli przyjemności grania w latach 90r-2010r. I to jest zresztą oczywiste i zrozumiałe. Chyba, że chodziło ci o coś innego ;p

 

Nie interesuje mnie jak ty oceniasz inne gry, że DA:I stawiasz 9/10, bo to twoja indywidualna sprawa, ale śmieszy omijanie oczywistych faktów. Musisz się z tym pogodzić, że obiektywnie i uczciwie Zelda, W3, GTA5 są grami znacznie lepszymi od twoich ulubieńców.

 

Nie tylko ja tak wysoko oceniałem DA:I :) Ta gra do dziś ma bardzo dużo fanów i swego czasu zdobyła pełno nagród i wyróżnień. Nawet na Reddit widziałem fajną listę gdzie porównywali i spisywali nagrody i osiągnięcia. I się zgadzam bo to jedna z najlepszych RPG, chociaż DA 1 był dużo lepszy którego oceniłem na 10/10 (co jest dla mnie rzadkością). Ale tutaj na forum panuje jakiś kompleks tej gry :). No ale spoko każdy ma swoje zdanie jeśli się komuś Inkwizycja nie podoba, to mu tego nie wytykam.

 

Ale z czym ja mam się godzić? GTA5 to też moja ulubiona gra i oceniłem ja równie wysoko jak DA:I jak nie jeszcze wyżej :). A Wieśka podstawkę 3 oceniłem na mocną 8/10 to zły wynik? też bardzo wysoki.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie rozumiem? Żadna gra nie znika. No chyba, że jest produkcja niszowa i po prostu słaba - wówczas już nikt w nią nie gra i nie zostanie zapamiętana. A wiesiek no na pewno będzie pamiętany i jeszcze długo głównie przez młodych graczy, którzy nie mieli przyjemności grania w latach 90r-2010r. I to jest zresztą oczywiste i zrozumiałe. Chyba, że chodziło ci o coś innego ;p

Ale o czym ty gadasz? Wraz z premierą wersji filmowej, może być następne bum na świat Sapkowskiego, co jeszcze bardziej przełoży się na popularność samej gry, a po "sukcesie" ME:A, to właśnie to uniwersum znika z rynku w nieustalone ramy czasowe i znowu pewne fakty ci uciekają.

 

 

Ps.

Oceniaj sobie jak chcesz jak ci już wyżej mówiłem, ale przestań własny gust przekładać na pseudo obiektywizm, bo u ciebie to dwie całkowicie różne rzeczy.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

Ale o czym ty gadasz? Wraz z premierą wersji filmowej, może być następne bum na świat Sapkowskiego, co jeszcze bardziej przełoży się na popularność samej gry, a po sukcesie ME:A, to właśnie to uniwersum znika z rynku w nieustalone ramy czasowe i znowu pewne fakty ci uciekają.

 

Spokojnie, spokojnie oby serial nie okazał się kichą.. Lepiej poczekajmy bo nowe produkcje Netflixa są bardzo średnie... Po drugie jakoś nie wierzę, że serial dorówna grze. Książki może przebije bo są mało popularne.

 

Uniwersum ME nigdy nie zniknie i zawsze bedzie na topie a to za sprawą doskonałej trylogii Sheparda. Andromeda nie osiągnęła sukcesu ale nie była złą grą. To "dobra" produkcja i tyle. Może na razie gry ME znikną z rynku ale z drugiej strony nie można za bardzo co ufać mediom.. Chyba, że Bioware oficjalnie o tym powiedział. Widziałem tylko plotki.

 

Pseudo obiektywizm? Możesz to wyjaśnić? bo nie rozumiem.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spokojnie, spokojnie oby serial nie okazał się kichą.. Lepiej poczekajmy bo nowe produkcje Netflixa są bardzo średnie... Po drugie jakoś nie wierzę, że serial dorówna grze. Książki może przebije bo są mało popularne.

 

Uniwersum ME nigdy nie zniknie i zawsze bedzie na topie a to za sprawą doskonałej trylogii Sheparda. Andromeda nie osiągnęła sukcesu ale nie była złą grą. To "dobra" produkcja i tyle. Może na razie gry ME znikną z rynku ale z drugiej strony nie można za bardzo co ufać mediom.. Chyba, że Bioware oficjalnie o tym powiedział. Widziałem tylko plotki.

Na topie? Przecież to już historia, ani DA:I, ani ME:A nie reprezentują już wskiego poziomu, są przeciętne i wręcz wzorowym przykładem jak nie odcinać kuponów od znanej marki.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na topie? Przecież to już historia, ani DA:I, ani ME:A nie reprezentują już wskiego poziomu, są przeciętne i wręcz wzorowym przykładem jak nie odcinać kuponów od znanej marki.

 

No ME:A może tak ale stare ME nadal jest znakomite.

 

W dodatku ciężko i to bardzo ciężko byłoby stworzenie serialu o uniwersum ME.. Nie mówie już o samym budżecie.. Wieśka o wiele łatwiej zrobić i Netflix chce to wykorzystać. Gra o Tron się udał, chociaż ja osobiście chyba wolę uniwersum Wieśka jeśli chodzi o świat fantasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ME:A może tak ale stare ME nadal jest znakomite.

 

W dodatku ciężko i to bardzo ciężko byłoby stworzenie serialu o uniwersum ME.. Nie mówie już o samym budżecie.. Wieśka o wiele łatwiej zrobić i Netflix chce to wykorzystać. Gra o Tron się udał, chociaż ja osobiście chyba wolę uniwersum Wieśka jeśli chodzi o świat fantasy.

ME1 to gra kompletna i kultowa, ME:A to tylko już przeciętniak. Widzisz R, Redzi, N zadbali o rozwój swoich marek, a EA z BW po prostu odcięli kupony.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

ME1 to gra kompletna i kultowa, ME:A to tylko już przeciętniak. Widzisz R, Redzi, N zadbali o rozwój swoich marek, a EA z BW po prostu odcięli kupony.

 

No tak ale nie ma co winić Andromedy czy innych produktów. Dobrze wiemy jaka jest durna polityka EA :). A BioWare odkąd do nich dołączyło zaczęło się psuć. Bóg wie jaki były Wiesiek gdyby Red był związany z EA albo jakakolwiek inna produkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale nie ma co winić Andromedy czy innych produktów. Dobrze wiemy jaka jest durna polityka EA :). A BioWare odkąd do nich dołączyło zaczęło się psuć. Bóg wie jaki były Wiesiek gdyby Red był związany z EA albo jakakolwiek inna produkcja.

Sam doskonale rozumiem i jestem świadom, że gry wielkie powstają co jakiś czas, np. mój ulubiony Batman w ostatniej odsłonie jest tylko dobrą grą i do kultowej sporo mu brakuje, jednak widać tam było duży nakład pracy, który został popsuty przez pewne nielogiczne decyzje, a w przypadku najnowszego ME:A nie widać po produkcie ani środków, ani chęci, ani pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A wiesiek no na pewno będzie pamiętany i jeszcze długo głównie przez młodych graczy, którzy nie mieli przyjemności grania w latach 90r-2010r.

:lol2: Trzeba było napisać, że zapamiętają go jedynie ci, którzy nie grali w Dragon Age`a. Pocieszny jest ten nasz Azazzell :D

 

Tak ale popatrz na rok, w którym pojawił się Wiedźmin. Nie miał ani jednego godnego rywala - bo F4 poniekąd zawiódł. Gdyby Wiesiek pojawił się później to by nie miał szans np z Persona 5, GTA 5, Zeldą itd.. Dlatego miał dużo łatwiej jeśli chodzi o zebranie nagród itp.

Persona 5? Co to jest? ;) Jedynie z GTA mógłby polec bo to marka z dużo dłuższą historią, do tego mega popularna i na wszystkie platformy a przy tym gierka rzeczywiście na wysokim poziomie.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3
Napisano (edytowane)

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do Mistrzostwa to Wieśkowi daleko, tu już na dzień dobry GTA 5 bije go na głowę :).

Jasne, a zapytany pod jakimi względami nabierasz wody w usta i udajesz, że pytania nie było. Podobnie w przypadku DA1 i ME1, którym Wiedźmin na żadnym polu nie ustępuje. Jedyną osobą z kompleksami jesteś Ty, co jest nieprawdopodobnie śmieszne w kontekście oceny gry, która zdobyła najwięcej różnych nagród w historii (o ile ktoś przykłada do tego wagę), została bardzo wysoko oceniona zarówno przez branże jak i graczy. Nie ma chyba ani jednej osoby w tym wątku, która by nie była co najmniej rozbawiona Twoimi próbami deprecjonowania sukcesu i poziomu tej gry z bliżej nieznanych przyczyn.

Mass Effect, Dragon Age 1 czy Gothic - te produkcje nadal są na najwyższym podium. WIesiek to bardzo dobra gra ale nie idealna. Zważywszy na główny wątek, który jest tylko "dobry" a to dzięki Ciri.

No tak, bo przecież choćby wątek Krwawego Barona już się nie liczy, tylko Ciri. :heu:

Natomiast zarzuty można mieć do eksploracji i tworzenia map, samo bieganie już nie sprawia takiej przyjemności.. Dużo jest elementów kopiuj wklej

Czego nie można powiedzieć o DA1 lub ME1, racj.... oh wait. Tak to jest jak się patrzy przez różowe okulary, zauważając wady tylko tam gdzie jest to wygodne dla pokrętnej argumentacji. Nie pamiętasz już jak wyglądały niektóre misje poboczne w ME1 czy "eksploracja" planet, polegająca na monotonnym jeżdżeniu po ich powierzchni, w celu znalezienia wystającej z ziemi piramidki? To jest jakość godna najwyższego miejsca na podium?

Bardzo mi przykro ale obecnie rynkiem rządzi GTA, Zelda, Wiedźmin, a ME:A, F4, DA:I są daleko w tyle za jakością wymienionej trójki od R, N i Redów, co widać mocno spać ci nie daje :E

Wiesz, tylko czekałem aż się kolega pojawi i zaczną się te same smuty. Czekamy jeszcze tylko na przypomnienie, że to polska gra, więc ludzie są tutaj niejako zobowiązani do wysokiej oceny. Wszak na zachodzie i w Stanach tak dobrze nie została przyjęta. :E

Azazel Ciekawi mnie jakich kryteriów używasz, oceniając czy gra jest mistrzostwem czy nie.

Swoich własnych aka Wiesiek jest gorszy. Nie szukaj w tym logiki ani solidnych argumentów, jeszcze się w tym wątku nie pojawiły z jego strony. Przy czym tutaj nie chodzi o gloryfikowanie W3, bo to nie jest produkcja pozbawiona wad. Wyłącznie o robienie tego w przypadku tytułów, które cierpią na podobne błędy i również daleko im do ideału, a mimo to ich ignorowanie przychodzi mu z łatwością.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tylko czekałem aż się kolega pojawi i zaczną się te same smuty. Czekamy jeszcze tylko na przypomnienie, że to polska gra, więc ludzie są tutaj niejako zobowiązani do wysokiej oceny. Wszak na zachodzie i w Stanach tak dobrze nie została przyjęta. :E

Co zabawne akurat krytyki wobec W3 nie brakowało na polskich forach i większość na błędy jak np. bug z doświadczeniem, blokujące się wątki, dziurawe zakończenie itd. nie zamykała oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale tego kolega wyżej nie przyjmie do wiadomości, bo przecież tutaj jest kult Wiedźmina. Podobnie jak nie napisze o problemach z wymienionymi przez niego produkcjami. Ot, wybiera się tylko to, co jest wygodne w ramach argumentacji, jak płytka by ona nie była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...