Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Mam orginalne płyty więc w czym rzecz? Wczesniej było ok jeśli chodzi o aktualizacje postawowej gry. Gra przeinstalowana

Chodzi dokładnie o to, o czym pisałem - weryfikacja plików przez GOG...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pół roku nie grania wróciłem do tekj pięknej gry, jestem aktualnie na Skellige i podziwiam widoki, byłem w Norwegii normalnie widoki wyciągnięte wprost ze Skandynawii coś pięknego. cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pół roku nie grania wróciłem do tekj pięknej gry, jestem aktualnie na Skellige i podziwiam widoki, byłem w Norwegii normalnie widoki wyciągnięte wprost ze Skandynawii coś pięknego. cool.gif

Ja co prawda nie gram, a szkoda :) ale i tak Toussaint nic nie przebije, no dobra Kaehr Mohren może się jeszcze z nim równać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie gram, a szkoda :) ale i tak Toussaint nic nie przebije, no dobra Kaehr Mohren może się jeszcze z nim równać ;)

Czyli podoba ci się Francja, :E, ja się w północnej Skandynawii zakochałem już dawno, a Skellige oddaje ten klimat. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-czytam sobie właśnie komentarze od 40 min, co ludzie wypisują pod tym filmikiem z Wieśka 3 (bardzo fajnym), i bardzo mnie to cieszy że tyle ludzi tak dobrze o tej grze się wypowiada, czuć dumę :E że goście z całego świata piszą że to " masterpiece " itd, top gier wszech czasów, najbardziej rozbudowany, bogaty, dojrzały, z piękną grafiką (do dziś) open-world RPG jaki kiedykolwiek wyszedł, i jedna z najlepszych gier i absolutny TOP w swoim gatunku, który przy krapiszczach pokroju fallout 4 czy inne androbiedy stoi na poziomie jakiego nigdy nikt nie zaprezentował w taki sposób w grze RPG (bogate questy, postaci, żyjący i autentyczny świat itd itp), ludzie piszą np " Never have a Game left me in a state of absolute and awe and never have a game been so emotionally satisfying . It actually feels like these people exists somewhere, their world is a living breathing world existing in some realm ! I cannot even begin to express the kind of hollowness it left in me after spending close to 600 hours in this world ! " serio ? -to są posty z przed 1-3 dni bo filmik jest nowy, a gra ma ponad 2 lata a ludzie dalej pamiętają :)

 

 

to jakie ta gra ma największe wady ?:P czytałem że ogółem na system walki się marudzi, co jest w nim takiego beznadziejnego ?

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakie ta gra ma największe wady ?:P

Systemy rozwoju i dialogowe są dosyć biedne, ale to wynik przyjętej konwencji, czyli narzuconego z góry bohatera. No i pytajniki na Skellige. Fabuła też trochę siada pod koniec, gdy w pełni skupiamy się na Dzikim Gonie.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tym systemem walki ? też jest coś na zasadzie durnego turlania jak w dwójce w nieskończoność ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tym systemem walki ? też jest coś na zasadzie durnego turlania jak w dwójce w nieskończoność ?

Nie, ja np. w ogóle się nie "turlam" mój system walki to znaki na przemiennie z silnymi i szybkimi atakami, każdy gra jak lubi, walka to mnie w Wiedźminie 1 irytowała, tutaj jest ok, co do reszty to jest to piękny otwarty autentyczny świat jak mówi filmik, gram znowu po kilku miesięcznej przerwie i gra mnie znowu zadziwia, nawet momentami rozśmiesza, ach te polskie klimaty. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pół roku nie grania wróciłem do tekj pięknej gry, jestem aktualnie na Skellige i podziwiam widoki, byłem w Norwegii normalnie widoki wyciągnięte wprost ze Skandynawii coś pięknego. cool.gif

 

Ja grałem w Wiedźmina będąc w Norwegii - wtedy to jest dopiero immersja na Skellige, haha : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Wiedźmina będąc w Norwegii - wtedy to jest dopiero immersja na Skellige, haha : D

O to nieźle, miałeś Skellige na żywo non stop, ja tam tylko tydzień byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tym systemem walki ? też jest coś na zasadzie durnego turlania jak w dwójce w nieskończoność ?

Zamiast filmiki oglądać bierz się za grę to się dowiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się dowiedzieć wszystkiego - w tym o wadach gry?

To zapraszam do obejrzenia :

Jedna z lepszych recenzji, tylko że "trochę" czasu musisz poświęcić ;)

No ale gra długa to i recenzja długa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

widziałem wczoraj fragment tego, ale mój ang nie jest na tyle okej, żeby zrozumieć co gość na do przekazania w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest konkretny materiał, a nie widełorecenzja wyklepana z kartki w 10minut.

 

@up

Mi napisy mocno pomogły.

 

38:05 :thumbup:

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem 2 raz, tym razem trylogia od początku. 9/10. Ogromny minus za Kaer Morhen. Końcówka i późniejsza eksploracja wpędza mnie w ogromną depresję. Może za bardzo zżywam się z bohaterami gier :(. Pomijając to, gra jest fenomenalna. Żal, że to już koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wstyd przyznać,ale dopiero teraz nachodzi mnie chętka na Wiesława 3.

Tylko mam dylemat,akurat jest promocja letnia na gogu,posiadanie kolejnej platformy mnie nie bawi,wolę mieć wszystko w kupie (steam).

Wiem ,że to wróżenie z fusów,szklanej kuli czy czego tam,ale jak myślicie,na letniej steama ceny będą zbliżone za goty ?

Kilka pln mnie nie zbawi,ale wiadomo,że tam czasami ceny są przesadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Miał ktoś problemy z Biały Sadem po zakończeniu wątku głównego ?

 

Wersja 1.31a GOTY. Świat się niby resetuje, ale Biały Sad nie do końca. Znikają mi dzieciaki, żołnierze, część mieszkańców zamienia się w stojące kołki. To błąd gry, czy tylko moja wersja tak ma? Na znikający młyn nie zwracajcie uwagi, to wina jednego z modów.

 

Biały Sad z początku misji "Na cienkim lodzie":

 

 

Biały Sad po wielkim finale:

 

Edytowane przez Ryszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żaden błąd gry. Dobrze napisałeś - świat się niby resetuje. To jest tylko taka próba wytłumaczenia motywacji Geralta do dalszego uganiania się za zadankami opcjonalnymi, których nie zdążyłeś zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale w Białym Sadzie mam ewidentnie nie odpalające się skrypty odpowiedzialne za zachowanie NPC-ów i ten znikający żołnierz, kiedy się tam przeniosłem.

W pozostałych lokacjach tego nie zauważyłem.

 

Sprawdzałem na kilku sejwach, te przed finałem podstawki pozwalają się przenieść do "normalne działającego" Białego Sadu. Pod koniec gry, w moim przypadku, spotykam się z Ciri w Białym Sadzie właśnie. Potem automatycznie ląduje się w Kaer Morhen i gdy wracam do tej lokacji, co widać na filmiku, trafiam do miasta zombie.

 

Sprawdzałem też na sejwach po skończeniu dodatku "Krew i Wino", sytuacja ta sama.

Edytowane przez Ryszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pierwszy dodatek "Serca z Kamienia" zaliczony :) Przysiadłem porządnie na 3 posiedzenia i 17 godzin pękło, po prostu rewelacja, tak się robi DLC, trzeba chwilę odetchnąć i brać się za "Krew i Wino".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pewien okres czasu gog sprzedawał się lepiej, tylko ciekawe czy utrzymał tą tendencje, czy z czasem jednak pękł, ale można powiedzieć strzelając, że 2mln powinno tam być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bawił się ktoś w łączenie modów z teksturami by nie przekroczyć ten limit modów ? Mógłby ktoś krok po korku opisać co i jak ?

Użyłem do tego programu Witcher 3 Mod Merger ale większości nie chce mi połączyć i lipa wychodzi...

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...