Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

To Twoja subiektywna ocena. Podobnie z moimi słowami. Ostatecznie i tak zadecydują kupujący oraz wysokość rachunku na kontach twórców gry.

Jak bierzesz kryterium sprzedaży to nie ma sukcesu, pudełka wyglądają tak: http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=Mass+Effect%3A+Andromeda

 

EA praktycznie strzeliło tą grą w kolano wybitnej marki i nie pomoże dodanie do konsolowej 20% cyfry z wersją origin.

 

Dla porównania pudełka W3:

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=witcher+3&publisher=&platform=&genre=&minSales=0&results=200

Wersja steam:

https://steamspy.com/app/292030

 

W3 jest sprzedawany jeszcze na gog i origin, więc wynik jest wyższy.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny dobry element to strzelanie, gdzie faktycznie słowo dobra pasuje, reszta to przeciętność z elementami dramatu np animacje :E Zacząłem jeszcze raz fabułę w GTA5 i jakość scenariusza, narracji, dialogów , postaci, reżyserii po prostu zjada Andromedę, tak samo z W3 Panie Lasu, Baron, "Skurwiel", Olgierd itd. są o kilka klas wyżej niż to co zafundowało EA.

 

@ Putout

Akurat tutaj często pojawiała się krytyka i uwagi bardzo słuszne. W3 jest grą z wadami, ma swoje też gorsze momenty w scenariuszu czy wręcz białą dziurę, ale sumując całość po prostu jest grą wybitną.

Jak widzi grę zachód lub wschód można przeglądnąć recenzje użytkowników steama.

 

@ Cpundog

Które dokładnie dialogi i misje ci się podobały bardziej niż u konkurencji w MA:E? Możesz wrzucić linki z YT?

 

ok mam kolejne 10 godzin zrobione w wiesku i zaczyna się robić ciekawie dotarłem z Umą do kaeon morhen i ta cała misja ze zdjęciem klątywy z Umy mnie poprostu tak wciągneła, jak odkrywanie podziemnej konstrukcji na drugiej planecie w Andromedzie a moze nawet i bardziej. Przyznam, ze dialogi i postacie w wiesku są o wiele lepsze od Andromedy ale sama fabuła przez więkość czasu wieje poprostu nudą. Jak narazie najlepszy wątek to właśnie to z Umą i dopiero teraz po tym wątku jestem mega zainteresowany co się stanie poźniej ale przed tym był pare fajnych wątków ale nie były aż tak wciągające, żebym chciał konczyć gre, raczej grałem na siłe z myślą, że trzeba poczekać az się rozkręci.

 

sceny z lambertem i jak się upili w kaen morhen to chyba jedyne momenty w ktrocyh się smiałem z powodu gry od kilka lat :)

 

poprostu epicki moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A misja z Baronem Ci się nie podobała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poczekaj na scenę, gdzie Geralt z takim łysym uczą kląć trolle (czy jakieś tam inne wielkie tyfusy :hhm: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam do was prośbę.

 

Otóż ostatnio zrobiłem trochę za duży rage w plikach podczas sprzątania dysków. Między innymi wywalałem ScriptMerger, Reshade bo mam chyba z 5 różnych wersji w wieśka wrzuconych i troche mi się namieszało do tego stopnia, że gog mi nie wykrywa gry nawet gdy próbuje zaimportować folder.

 

Prośba mianowicie jest taka ,czy jest jakiś śmiałek który wrzuci mi spakowany folder x64 z katalogu bin oraz wszystkie pliki z katalogu głównego? łącznie z lista spójności plików uninstallerem i co tam jeszcze jest?

Sprawa pilna bo pobrać na nowo grę mi się nie widzi z wszystkimi dodatkami po LTE :E

Na pewno w ramach podzięki coś tam ogarnę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi parę kart.

 

Jak sprawdzić jakie to karty ?

 

6087766300_1501342776_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A misja z Baronem Ci się nie podobała?

no właśnie jedyne fajne misje aż do dotarcia do kaen morhen to tylko ta z baronem, wiedzmami i Kairą w podziemiach gdzie był hologram magicznego elfa... noi teraz ta misja z umą i zdjeciem klątwy czyli tylko 4 misje a już chyba jest połowa gry albo dalej .... powinno być zdecydowanie więcej ciekawych misji bo pamiętam jak grałem w mass effect 2 i mass effect 3 to trzymało mnie w napięciu od początku do końca z Andromedą jest gorzej ale pierwsze 10 godzin andromedy vs pierwsze 10 godzin wiedzmina to andromeda mocniej trzyma w napieciu i rozbudza ciekawość

 

ale może być tak, że Andromeda ma ciekawy start i z czasem będzie szła w dół a wiedzmin może właśnie na odwrót nudno na początku ale sie ciekawie bedzie robiło pozniej np od połowy gry :D

Edytowane przez Cpundog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale jak narazie to Mass Effect Andromeda wydaje mi się lepszy od Wiedzmina 3 ale moze dlatego, że mam tylko 1 godzine gry w Andromeda jak dotąd i mnie poprostu pozytywnie .... na początku tylko?

 

W wieśku nie mogę zdzierżyć polskiego głosu Geralta jest taki bez wyrazu ....

 

 

Poszukaj może jest dubbing Babci Józi z Plebani..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wykonałem misję z pełną kolekcją kart wpisując pojedynczo całą listę kart:

 

 

 

Karty do Gwinta

 

gwint_card_albrich

gwint_card_arachas

gwint_card_arachas_behemoth

gwint_card_arachas2

gwint_card_arachas3

gwint_card_archer_support

gwint_card_archer_support2

gwint_card_assire

gwint_card_avallach

gwint_card_ballista

gwint_card_ballista_officer

gwint_card_barclay

gwint_card_black_archer

gwint_card_black_archer2

gwint_card_blue_stripes

gwint_card_blue_stripes2

gwint_card_blue_stripes3

gwint_card_botchling

gwint_card_bruxa

gwint_card_cahir

gwint_card_catapult

gwint_card_catapult2

gwint_card_celaeno_harpy

gwint_card_ciaran

gwint_card_ciri

gwint_card_clear_sky

gwint_card_cockatrice

gwint_card_combat_engineer

gwint_card_crinfrid

gwint_card_crinfrid2

gwint_card_crinfrid3

gwint_card_crone_brewess

gwint_card_crone_weavess

gwint_card_crone_whispess

gwint_card_cynthia

gwint_card_dandelion

gwint_card_dennis

gwint_card_dijkstra

gwint_card_dol_archer

gwint_card_dol_dwarf

gwint_card_dol_dwarf2

gwint_card_dol_dwarf3

gwint_card_dol_infantry

gwint_card_dol_infantry2

gwint_card_dol_infantry3

gwint_card_draug

gwint_card_dummy

gwint_card_dun_banner_medic

gwint_card_earth_elemental

gwint_card_eithne

gwint_card_ekkima

gwint_card_elf_skirmisher

gwint_card_elf_skirmisher2

gwint_card_elf_skirmisher3

gwint_card_emhyr_bronze

gwint_card_emhyr_copper

gwint_card_emhyr_gold

gwint_card_emhyr_silver

gwint_card_emiel

gwint_card_endrega

gwint_card_eredin_bronze

gwint_card_eredin_copper

gwint_card_eredin_gold

gwint_card_eredin_silver

gwint_card_esterad

gwint_card_fiend

gwint_card_filavandrel

gwint_card_fire_elemental

gwint_card_fleder

gwint_card_fog

gwint_card_fogling

gwint_card_foltest_bronze

gwint_card_foltest_copper

gwint_card_foltest_gold

gwint_card_foltest_silver

gwint_card_forktail

gwint_card_francesca_bronze

gwint_card_francesca_copper

gwint_card_francesca_gold

gwint_card_francesca_silver

gwint_card_frightener

gwint_card_fringilla

gwint_card_frost

gwint_card_gargoyle

gwint_card_garkain

gwint_card_geralt

gwint_card_ghoul

gwint_card_ghoul2

gwint_card_ghoul3

gwint_card_grave_hag

gwint_card_griffin

gwint_card_harpy

gwint_card_havekar_nurse

gwint_card_havekar_nurse2

gwint_card_havekar_nurse3

gwint_card_havekar_support

gwint_card_havekar_support2

gwint_card_havekar_support3

gwint_card_heavy_zerri

gwint_card_horn

gwint_card_ice_giant

gwint_card_ida

gwint_card_imlerith

gwint_card_impera_brigade

gwint_card_impera_brigade2

gwint_card_impera_brigade3

gwint_card_impera_brigade4

gwint_card_iorveth

gwint_card_isengrim

gwint_card_kaedwen

gwint_card_kaedwen2

gwint_card_katakan

gwint_card_kayran

gwint_card_leshen

gwint_card_letho

gwint_card_mahakam

gwint_card_mahakam2

gwint_card_mahakam3

gwint_card_mahakam4

gwint_card_mahakam5

gwint_card_menno

gwint_card_milva

gwint_card_moorvran

gwint_card_morteisen

gwint_card_natalis

gwint_card_nausicaa

gwint_card_nausicaa2

gwint_card_nausicaa3

gwint_card_nekker

gwint_card_nekker2

gwint_card_nekker3

gwint_card_philippa

gwint_card_plague_maiden

gwint_card_poor_infantry

gwint_card_poor_infantry2

gwint_card_poor_infantry3

gwint_card_puttkammer

gwint_card_rain

gwint_card_rainfarn

gwint_card_renuald

gwint_card_riordain

gwint_card_rotten

gwint_card_saskia

gwint_card_scorch

gwint_card_shilard

gwint_card_siege_support

gwint_card_siege_tower

gwint_card_siegfried

gwint_card_stefan

gwint_card_stennis

gwint_card_sweers

gwint_card_thaler

gwint_card_tibor

gwint_card_toruviel

gwint_card_triss

gwint_card_vanhemar

gwint_card_vattier

gwint_card_vernon

gwint_card_vesemir

gwint_card_villen

gwint_card_vreemde

gwint_card_vrihedd_brigade

gwint_card_vrihedd_brigade2

gwint_card_vrihedd_cadet

gwint_card_werewolf

gwint_card_witch_hunters

gwint_card_wyvern

gwint_card_yaevinn

gwint_card_yennefer

gwint_card_young_emissary

gwint_card_young_emissary2

gwint_card_zerri

gwint_card_zoltan

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wykonałem misję z pełną kolekcją kart wpisując pojedynczo całą listę kart:

 

 

a ja do tej pory nie wiem jak się w to gra ;d ale gram w wieska na krew łzy i pot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to człowieku połowy gry nie ogarniasz a ją oceniasz. Granie w karty to miła odskocznia od walk, trochę pogłówkować trzeba. Poziom trudności gwinta też ustawiasz w menu i zwykle jest na "normalny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja do tej pory nie wiem jak się w to gra ;d ale gram w wieska na krew łzy i pot

Jak dla mnie to ktoś ci powinien wlepić procenty za słaby trolling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to człowieku połowy gry nie ogarniasz a ją oceniasz. Granie w karty to miła odskocznia od walk, trochę pogłówkować trzeba. Poziom trudności gwinta też ustawiasz w menu i zwykle jest na "normalny".

Słodki jeżu :o Jezu z mięty, co z marchwi wstał! Dwie gry, łącznie jakieś 300 godzin i teraz mi ktoś mówi, że można zwiększyć poziom trudności gwinta!? WAHT?! :/

 

Są jakieś mody do nowej talii z dodatku? Kiepskie są straszliwie. Druga lub trzecia walka turnieju była najtrudniejszą partią, jaką rozegrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na normalu zawsze wpiernicz dostaję od takiej kobiety co przy kowalu jest z rejonu gdzie baron urzędował. Tam oni we 2 stoją. Ona ma talie potworów, a potwory mają te durne "braterstwo" i zawsze wtopa jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj 2 razy mróz., i nie bierz jednostek do zwarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie jak wziąć 2x mróz, jak to losuje mi z talii? Na farta liczyć chyba trzeba, chyba ze o czyms nie wiem?

 

--

 

Ale to było proste... nie wiem jak mogłem nie wpaść na to. Mnożyły się jak króliki te potwory, a ja bardziej chciałem je pokonać pod kątem bardziej mnożenia siły razy dwa np. dowództwem, a o osłabianiu ich nie pomyślałem :lame:

Edytowane przez MocnoJasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że CD Projekt odpuścił Wiedźmina mi nie przeszkadza, ale to że nie mogą powstawać fanowskie misje/dodatki jest fatalne i nieco niezrozumiałe.

 

Pamiętam wiele wspaniałych fanowskich dodatków z pierwszego Wiedźmina, które się rewelacyjnie przechodziło. Czasami były zabugowane niemiłosiernie, trzeba było dniami czekać żeby jakaś postać niezbędna dla fabuły się wreszcie pojawiła, ale i tak się grało. No i były też dodatki po prostu rewelacyjne, np. te autorstwa Corylei.

 

Udostepnienie narzędzia naraziłoby ich na straty związane z tym ich silnikiem czy o co to chodzi?

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że CD Projekt odpuścił Wiedźmina mi nie przeszkadza,

Nie jestem w temacie - o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ma nie być kolejnych dodatków, pod dużym znakiem zapytania jest zaistnienie czwartej części (choć zapewne wcześniej czy później rachunek ekonomiczny zwycięży i spróbują coś jeszcze podłączyć pod tę serię).

 

Dobrze jest odchodzić w blasku chwały, zamiast wydać jakiś kotletowy badziew i zabić legendę, choć jak im kasy zacznie brakować to wrócą do wiedźmińskiego universum w te pędy. Skoro zdecydowali się zrobić sobie co najmniej dłuższy odpoczynek od tego świata, nie rozumiem czemu nie wypuszczą zestawu narzędzi umozliwiającego tworzenie fanowskich mini-dodatków, co by utrzymało przy życiu tę serię. Nasuwającycm się wytłumaczeniem tego jest to, że ten ich autorski silnik jest jeszcze na to zbyt niedoskonały, ale może istnieje jakieś inne wytłumaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chętnie jeszcze przeszedł ze dwa takie dodatki jak krew i wino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corylea robiła dodatki po kilkadziesiąt godzin grania. Jednoosobowo! Ogólnie w W1 godnych uwagi dodatków było około 15, a takich bardziej badziwnych drugie tyle.

 

Czegoś rozmiaru KiW to fani nie dadzą rady zrobić, ale choćby jakieś mini-dodatki na kilka godzin też by się przecież z przyjemnościa ograło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zakończenie serii to by było takie samo buractwo jak okrojenie wieśka z 40 do 25 GB. Mam w D wspominanie legendy, w co się fajnie grało. Liczy się tu i teraz. Zresztą bez łaski - i tak wolę pograć w bfa ^^. Wiesiek to jedynie odskocznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adashi

Robili kita takiego jak do w2, gdzieś nawet wyciekły pliki. Pomysł padł, bo nie opłacało się inwestować w coś, co nie da im żadnych profitów. Marka w końcu nie jest ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogłębił bym losy Letho z Gulety (jako jeden z dwóch spuścił omłot Geraltowi). Gdyby z jego losami zrobili coś w kształcie W3, to czuję, że rzeka kasiorki ponownie wpłynęłaby do CDP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawsze rzeczy piszecie :D

 

Dobrze jest odchodzić w blasku chwały, zamiast wydać jakiś kotletowy badziew i zabić legendę

Właśnie dlatego zrobili sobie odpoczynek od tej serii.

choć jak im kasy zacznie brakować to wrócą do wiedźmińskiego universum w te pędy.

Przez conajmniej 3 następne lata raczej im to nie grozi.

Skoro zdecydowali się zrobić sobie co najmniej dłuższy odpoczynek od tego świata, nie rozumiem czemu nie wypuszczą zestawu narzędzi umozliwiającego tworzenie fanowskich mini-dodatków, co by utrzymało przy życiu tę serię. Nasuwającycm się wytłumaczeniem tego jest to, że ten ich autorski silnik jest jeszcze na to zbyt niedoskonały, ale może istnieje jakieś inne wytłumaczenie.

Wytłumaczeniem jest odpowiedź na pytanie co ten Redkit ma Redom dać? Tylko więcej roboty i stękanie fanów o to jak niektóre mody są kiepskiej jakości w porównaniu do roboty CDP.

 

Zakończenie serii to by było takie samo buractwo jak okrojenie wieśka z 40 do 25 GB. Mam w D wspominanie legendy, w co się fajnie grało. Liczy się tu i teraz. Zresztą bez łaski - i tak wolę pograć w bfa ^^. Wiesiek to jedynie odskocznia.

Syndrom odstawienia :D

Marka w końcu nie jest ich.

Jaka marka nie jest ich? Jeśli mówisz o Wiedźminie to chyba masz złe informacje, prawa do wykorzystania na potrzeby gier, akcesoriów itp. jak były tak dalej są :)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Niektórzy nie zdają sobie sprawy jak Polska gospodarka jest mocno zależna od Unii i to najlepiej silnej Unii. Wystarczy małe rozwolnienie u Niemców i zaraz dostajemy rykoszetem. "Dane GUS wskazały, że nowe zamówienia w przemyśle Polski spadły w marcu o -22% w ujęciu rocznym." https://www.parkiet.com/waluty/art40234551-fatalne-dane-z-polskiego-przemyslu-ciaza-zlotemu
    • Przewidział, oczywiście że tak. Dalem jedynie przykład, że to co deweloper daje w standardzie nie znaczy, że wystarczy do tego jak chce mieć urządzony dom. Samych punktów świetlnych w części kuchennej mam kilka, o różnym przeznaczeniu. Co zazwyczaj dają w standardzie to oświetlenie ogólne, jedno, dwa nadblatowe robocze i tyle. Ja mam podzielone na sekcje i na kilku wyłącznikach. Mogę dowolnie włączać sekcje nie odpalając nadmiarowej ilości światła. Podobnie część salonowa.  Same dodatkowe przełączniki rolet to 4 punkty Tak Ci się wydaje że mało dali że aż tyle "dorabiam", ale robiąc dodatkowy wypust świetlny + włączniki w różnych miejscach salonu dochodzi tych punktów. Podobnie schowane gniazdka w np szufladach łazienkowych żebyś na blacie nie miał np golarki czy szczoteczki ładującej się.  Gniazdka zewnętrzne, balkonowe, ogrodowe, żebym np robiąc ozdoby świąteczne nie musiał ciągnąć listew. Deweloper daje tyle ile w sztuce się przewiduje czyli pewnie stara szkoła gniazdko co 2-3m i po dwa punkty świetlne na pomieszczenie.  I to by zgadzało się z tym co w oryginalnym projekcie było.  Kupując te mieszkanie w którym mieszkam podobnie kalkulacja wychodziła patrząc na metraż/gniazdka/światło.
    • @MarioDee czy podczas uruchomionego testu CB R23 to Ty wyłączasz monitor przyciskiem na monitorze czy monitor sam się wyłącza po pewnym czasie?
    • to oczywiste, gdyby nie zachod i Polska to juz dawno by padla ale wszyscy zauwazyli jak mozna wyniszczac kacapow w ten sposob wiec co jakis czas trzeba sie poklocic o pakiet pomocy ale pozniej go dac   jak to nic? pieklo kobiet XDDDDDDD https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-bezskutecznie-probowali-odebrac-paszporty-kolejka-ukraincow-,nId,7470702   poczytaj dowolnych geopolitykow to przestaniesz powtarzac polityczna sraczke na uzytek wewnetrzny KO tak samo w to pojdzie bo potrzeba dodatkowego zrodla i to jeden z glownych wnioskow po rozpoczeciu wojny na ukr, nie mozemy byc w pelni zalezni od zachodu jestesmy w momencie kiedy slabe panstwa wydaja krocie na zbrojenia bo nikt tanio nie sprzeda
    • Bo Norwegia nie wynegocjowała odpowiednich warunków   PS. Polska -> Norwegia, potrzymaj mi piwo  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...