Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zamierzam wrócić do Wiesia i się tak zastanawiam. Mam wypapiony set kota z gilfami quen, ale z mieczami mam zagwozdkę.

Stalowy to koci + runy krwawienia (Jest co lepszego?), srebrny to aerondight i tak się zastanawiam czy obu nie przerobić na takie co dają premie do zasięgu młynka i rozpłatania. Lepsze to czy w aerona też wsadzić krwawienie?A może wystarczy w jeden wsadzić, żeby była premia do zasięgu? Jak to z tym jest?

Edytowane przez Szwarcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwawienie sobie odpuść, bo masz je w drzewku rozwoju.

 

Podpalenie na obu mieczach i jazda :)

 

Jedynie Żywiołaka ziemi i lodowego nie podpalisz, a reszta tak.

 

Co do umiejętności z drzewka rozwoju, to jest całkiem OK, ponieważ można rozwinąć przemiany mutagenne:

 

witcher3_2017_08_30_16_16_12_551.jpg

witcher3_2017_08_30_16_16_19_193.jpg

witcher3_2017_08_30_16_16_27_032.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwawienie mam na drzewku, na mieczach kota + na runach.

Gram na najtrudniejszym i robi robotę z trudniejszymi przeciwnikami.

Krwawienie to teoretycznie to samo co podpalenie, tyle że się nie pali :E if you know what I mean.

Mam builda coś a'la berserker, mój dmg rośnie w trakcie walki, drzewko strikte pod DMG i szermierkę. Nie lubie znaków, korzystam tylko z quen i to zwiększenie zasięgu przydało by się do zwiększenia umiejętności przełamanie (blokujący typu i tak dostaje dmg) rozpłatania.

Stado wilków takim młynkiem z większym zasięgiem też o niebo łatwiej pewnie pokonać. Paradoksalnie to właśnie z watahami wilków mam największe problemy :D Yrden zwalniający nic nie daje praktycznie, wybuchający quen za to elegancko stunuje.

 

To jedno pytanie w takim razie.

Jak nałożę słowo runiczne co zwiększa zasięg na miecz stalowy, to tylko na nim będzie ulepszony młynek i rozpłatanie? Czy na srebrnym też?

Edytowane przez Szwarcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, Lambert jest poza murami, wystarczy wyjść na trakt i od razu szukać śladów zmysłami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 lat minęło, aż łezka się w oku kręci...

 

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Redzi nie robią następnego dużego DLC.

 

Nie rozumiem, dla czego zakończyli przygodę z Wieśkiem.

 

To przecież piękna gra i na 100% kupiłbym następne DLC :(

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może brak pomysłu? Ale fakt..za kolejne DLC chętnie dałbym kilka dyszek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pomysły i koncepcje to już mają. Ale musi coś zostać na Wieśka numer 4.

 

Aczkolwiek nie chciałbym grać Ciri. Wolałbym to co było z poprawionymi błędami. Po prostu więcej i lepiej tego co jest trójce.

Edytowane przez materek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiego Wieśka 1 remastera bym zagrał, uwielbiam jedynkę ale niestety się już mocno zestarzała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie chciałbym grać Ciri..Jakos mnie nie przekonuje. Ale np Vesemirem, Lambertem..to już chętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale musi coś zostać na Wieśka numer 4.

O czym piszesz? Mówili że żadnej kolejnej części nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później zmienili zdanie.

 

„My myślimy racjonalnie. Czasami mamy dziwne pomysły, ale zasadniczo myślimy racjonalnie. Mamy pełne prawa do gier, one są nasze. Włożyliśmy w promocje ogromne pieniądze, brand jest bardzo silny. Proszę sobie sami odpowiedzieć.”

 

http://www.ppe.pl/news/50215/wiedzmin-4-to-pewniak-cd-projekt-red-nie-zapomni-o-tym-uniwersum-i-mozemy-liczyc-na-nowe-gry.html

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze tak, jak jest. Dodatek Krew i Wino pięknie wieńczył historię Geralta. Pozostał niedosyt, ale to zdecydowanie lepsze uczucie niż przesyt.

 

Jeśli miałbym powstać kolejny, to tylko jako pozycja standalone, z zupełnie nową przygodą, odciętą od tego, co widzieliśmy dotychczas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiego Wieśka 1 remastera bym zagrał, uwielbiam jedynkę ale niestety się już mocno zestarzała.

 

No ba, ale nadal genialna część i nie taka brzydka...

W Mafię też by się zagrało taką wersję odświeżoną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zamierzam wrócić do Wiesia i się tak zastanawiam. Mam wypapiony set kota z gilfami quen, ale z mieczami mam zagwozdkę.

Stalowy to koci + runy krwawienia (Jest co lepszego?), srebrny to aerondight i tak się zastanawiam czy obu nie przerobić na takie co dają premie do zasięgu młynka i rozpłatania. Lepsze to czy w aerona też wsadzić krwawienie?A może wystarczy w jeden wsadzić, żeby była premia do zasięgu? Jak to z tym jest?

albo

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym powstać kolejny, to tylko jako pozycja standalone, z zupełnie nową przygodą, odciętą od tego, co widzieliśmy dotychczas.

Wiedźmin 4: Andromeda :E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewydanie czwartej części, nawet jeśli okaże się trochę słabsza, to przecież odrzucenie dziesiątek albo setek milionów do zarobienia. Nawet z sentymentu ludzie kupią, ja na pewno, choćbym miał się rozczarować.

 

Tak jak Sezon Burz Sapkowskiego. Książka była średnia, ale po latach był głód książek o Geralcie, a parę dyszek (albo dwie stówki w wypadku gry), to nie majątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy wysłałby mi ktos save's do Wiedźmina 3 Dziki gon, interesuje mnie misja z obroną Kear Morhen lub co w okolicach 30 lvl.

Byłbym bardzo wdzięczny, z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Gry Roku różni się czymś więcej niż tylko opakowaniem od wersji ze Steelbookiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może brak pomysłu?

 

niemożliwe. przecież mają puste wątki Rocha, Iorwetha i Saski. aż się prosi aby to wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na to, że w 4 części zagramy którymś z wiedźminów z sagi, a Geralta będziemy ewentualnie na szlaku spotykać. No i początek obowiązkowo od próby traw. Zobaczymy co i na kiedy wymyślą.

Edytowane przez bakume

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwukrotnym przejściu gry muszę przyznać, że jednej rzeczy mi mocno w grze brakowało. Mianowicie brak dialogu z głównymi złymi. Niestety większość konfrontacji tak wyglądało, zabijasz tonę przeciwników, przedzierasz się do ważniejszego wroga i.. 10 sekund dialogu i walka. Postaci, które miały ogromny potencjał na wprowadzenie ciekawych wątków, na rozszerzenie perspektywy naszych działań, spojrzenie z innej strony. Poprzednie odsłony robiły to znacznie lepiej, z Azarem Javedem można było uciąć sobie ciekawy dialog, z Magistrem, Dzikim Gonem, Wielkim Mistrzem Zakonu. Każda z tych postaci miała coś ciekawego do powiedzenia, pokazywała, że zarówno ich działania nie są wcale jednoznacznie złe, tak samo nasze nie są jednoznacznie dobre. Ludzie, którzy nam pomogli, nie są śnieżnobiali. Odcienie szarości. To samo w Zabójcach Królów - z Letho można było napić się wódki i rozejść w zgodzie. Cała gonitwa za Triss z dwójki - na początku 3 aktu dowiadujemy się, że Triss była członkinią loży, że nie mówiła wszystkiego Geraltowi. Wątpliwości. Trójka - stawaj i walcz. Gon zły, my dobrzy. To było bardzo rozczarowujące. Dodatki zrobiły to znacznie lepiej, ciężko było jednoznacznie ocenić Pana Lusterko i Olgierda, to samo w Krwi i Wino.

 

Gwoli przypomnienia:

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...