Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, rzeczywiście. Przykro mi nie wiem jak ci pomóc. Po prostu olej to zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi o dziwo poszło :hmm: Sprawdź dobrze ekwipunek bo odpaliłem na zmodyfikowanym wiedźminie. Mody (HD Reworked, Witcher 2 Gear, Better Icons) podmieniają tylko tekstury więc myślę że będzie wszystko działać

 

http://www11.zippyshare.com/v/hObAZl2q/file.html (W grze oprócz przeczytania bestiariusza i przeniesienia się na Skellige nic nie robiłem)

 

Co do innego zadania z błędem... Chodziło ci o zadanie "Bezimienny"? Żeby ukończyć to musisz wykonać najpierw krótkie zadanko "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" (są to połączone zadania). Reszta dostępnych zadań chyba działa jak należy.

 

Teraz przeczytałem że masz problem z zadaniem "Honor złodzieja" Trochę dziwne bo tutaj akurat bez żadnego kombinowania udało mi się odebrać nagrodę. (pisz w razie problemów zrobię)

Edytowane przez Thazalir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ok dzięki. Wskaźnik honoru złodzieja kierował mnie w jakąś ślepą uliczkę i zamkniętych drzwi, a to trzeba było wejść dookoła i zapukać do tych dużych.

 

Z duchem lasu też trzeba było tylko do Skellige pojechać i tam odczytać bestiariusz, w takiej kolejności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że W3 kręci graczy PL - nie dziwi, ale gdy widzę, jak świat ześwirował na punkcie Wiesława... to duma rozpiera. ;) REDzi naprawdę przyczynili się do postrzegania nas "przez świat" w innym wymiarze. Jak wkręceni cosplayerzy z Francji

, albo jak Meksykanka tworzy wersję kilkugłosową lepszą od oryginału do tego
(!) serducho się raduje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś gdzie mam iść czy co zrobić aby dostać się do toussaint? robię nową grę plus na najtrudniejszym poziomie na 76 levelu obecnie, na mapie wiadomo mam tusął :D ale nie mogę się tam dostać poprzez szybką podróż a chcę tam na chwilę wstąpić aby kupić barwniki i zafarbować wiedzminski strój niedzwiedzia :P Barwnika także nie mogę stworzyć ponieważ nie mam jednego składnika który dostępny jest właśnie tylko w toussaint. Słyszałem że trzeba gdzies w velen szukać tablicy ale nic takiego nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By się tam przenieść musisz rozpocząć główny quest z Krew i Wino - a ten się odblokowuje po skończeniu serii questów z poszukiwaniami Ciri w Novigradzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By się tam przenieść musisz rozpocząć główny quest z Krew i Wino - a ten się odblokowuje po skończeniu serii questów z poszukiwaniami Ciri w Novigradzie.

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pobraniu najnowszej wersji gry z GOG-u I instalacji spolszczenia gra się nie uruchamia, ktoś się z tym spotkał i zna rozwiązanie?

Wcześniejsze wersje instalowały się bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha ! :lol2:

 

Gryf z białego Sadu zaciukany i w tym momencie Wesemir stracił ciało XD

 

witcher3_2018_04_25_13_24_14_977.jpg

witcher3_2018_04_25_13_24_16_861.jpg

witcher3_2018_04_25_13_24_23_886.jpg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pobraniu najnowszej wersji gry z GOG-u I instalacji spolszczenia gra się nie uruchamia, ktoś się z tym spotkał i zna rozwiązanie?

Wcześniejsze wersje instalowały się bez problemu.

Weryfikacja plików online GOG?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zainstalować bez GOG Galaxy bo niepotrzebnie spowalnia uruchomienie. Instalując z GOG Galaxy wszystko działa...

Wcześniej mi wszystko działało... Ściągałem pliki drugi raz ale to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś może zainstalować z GOG-a, a następnie dodać sobie na pulpit skrót bezpośrednio do pliku exe? Bo z tego, co wiem, to, że gra jest zainstalowana z GOG-a wcale nie oznacza, że nie można jej uruchomić bez tego programu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak to się ma do tego, że GeForce Now nie instaluje gier na naszym dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś może zainstalować z GOG-a, a następnie dodać sobie na pulpit skrót bezpośrednio do pliku exe? Bo z tego, co wiem, to, że gra jest zainstalowana z GOG-a wcale nie oznacza, że nie można jej uruchomić bez tego programu ;).

 

Problem tkwił w tym, że pobrałem instalację z GOG Galaxy a trzeba było pobrać instalki do wersji klasycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje komendy na udźwig bo biedacy handlarze nie mają kasy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chce to sprzedać gdzie indziej a nie bd ciągle latał do miej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje komendy na udźwig bo biedacy handlarze nie mają kasy :E

Jeśli dobrze pamiętam, to odwar z biesa na jakiś czas załatwia sprawę (zwiększa udźwig chyba o 60). A dobre ceny za złom mają na pewno płatnerz na rynku w Novigradzie, Hattori, elf-krawiec i arcymistrz z Toussaint. Więcej dobrze płacących nie kojarzę, bo tylko do nich chodzę :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przechodzę 2 raz grę i mają co raz mniej hajsu xD

Edytowane przez zimek123456

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydawało, że mają jej coraz więcej :hmm:. Oni po pewnym czasie dają tylko mniej kasy za złom, ale to i tak więcej, niż 95% sprzedawców w Velen i na Skellige :E. Jestem pod koniec 3 podejścia do podstawki (Undvik) i uzbierałam ponad 80000 koron z tego zbierania wszystkiego jak leci :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...