Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

A mi się wydawało, że mają jej coraz więcej :hmm:. Oni po pewnym czasie dają tylko mniej kasy za złom, ale to i tak więcej, niż 95% sprzedawców w Velen i na Skellige :E. Jestem pod koniec 3 podejścia do podstawki (Undvik) i uzbierałam ponad 80000 koron z tego zbierania wszystkiego jak leci :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż pisałem już wczoraj "Mod na nexusie... 9000..." ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwinąłem cała siłę i zaplecze i ciekawie tluke mocne stwory :E 4 do 5 hitow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W W3 grałem zaraz po premierze i teraz z okazji promocji na GOG kupiłem grę w wersji "edycja roku" żeby przejść całość od nowa ze wszystkimi dodatkami.

Nie wiem czy mi się zdaje ale exp coś strasznie wolno leci w stosunku do tego co pamiętam. To tak ma teraz być że do Velen wchodzimy na 3,5 poziomie i ani moby ani questy nie dają nic expa? Ciężko cokolwiek zrobić jak ja mam 5 poziom a wszędzie naokoło wszystko 10+, a nawet jak coś ubiję to daje 1-2 expa. 5 poziom a gram już w sumie 3 dzień czyli jakieś 15 godzin gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W W3 grałem zaraz po premierze i teraz z okazji promocji na GOG kupiłem grę w wersji "edycja roku" żeby przejść całość od nowa ze wszystkimi dodatkami.

Nie wiem czy mi się zdaje ale exp coś strasznie wolno leci w stosunku do tego co pamiętam. To tak ma teraz być że do Velen wchodzimy na 3,5 poziomie i ani moby ani questy nie dają nic expa? Ciężko cokolwiek zrobić jak ja mam 5 poziom a wszędzie naokoło wszystko 10+, a nawet jak coś ubiję to daje 1-2 expa. 5 poziom a gram już w sumie 3 dzień czyli jakieś 15 godzin gry...

Za questy głównych jest dużo expa, za poboczne bardzo mało. W prologu w białym sadzie można nabić chyba max 4 lvl. wykonując wszystkie możliwe zadania. Poza tym w białym sadzie jest chyba z 5 miejsc mocy.

Edytowane przez tomekpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W W3 grałem zaraz po premierze i teraz z okazji promocji na GOG kupiłem grę w wersji "edycja roku" żeby przejść całość od nowa ze wszystkimi dodatkami.

Nie wiem czy mi się zdaje ale exp coś strasznie wolno leci w stosunku do tego co pamiętam. To tak ma teraz być że do Velen wchodzimy na 3,5 poziomie i ani moby ani questy nie dają nic expa? Ciężko cokolwiek zrobić jak ja mam 5 poziom a wszędzie naokoło wszystko 10+, a nawet jak coś ubiję to daje 1-2 expa. 5 poziom a gram już w sumie 3 dzień czyli jakieś 15 godzin gry...

Ktoś z REDów wpadł na "mądry" pomysł, żeby mocno obniżyć exp za zadanie, jeśli mamy za duży poziom. Resztę dopowiedz sobie sam. tongue.gif

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No trochę z dupy poboczne questy po 4 expa nie zawsze robię wszystkie i chyba też poprawili grafikę jest ostrzejsza i ladniejsza

Edytowane przez zimek123456

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie jest kowal mistrz (Hattoriego jeszcze nie odblokowałem i jeszcze raczej długo nie odblokuję - właśnie kończę Velen dopiero)? Zdążyłem już pozapominać.

 

Takie moje przemyślenie, ta gra zdecydowanie nie była robiona pod NG+. Levele się rozjeżdżają... gra się dziwnie. Ale coś tam zawsze można pograć jak się zdążyło zapomnieć po pierwszym przejściu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pioy

 

NG+ na poziomie ostatnim przy walce finałowej w krew i wino , to jakaś katorga jest.

 

W sumie hatoriego możesz spróbować zrobić jak już będziesz w Novigradzie. Mimo że jest czacha, jak wymasterujesz walki bez zgonów częstych to w zasadzie na starcie masz najlepszego brońmistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hatoriego zrobisz na luzie pomimo czaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie jest kowal mistrz (Hattoriego jeszcze nie odblokowałem i jeszcze raczej długo nie odblokuję - właśnie kończę Velen dopiero)? Zdążyłem już pozapominać.

 

 

Oxenfurt LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy kamienie runicze na 5% to tylko jak wykupie ta fabrykę mogę robić czy gdzieś indziej też? Bo guslarz ma tylko 2%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy poziom kamieni zarówno do zbroi, jak i do mieczy, może robić tylko arcymistrz w danym rzemiośle. Średni poziom może robić mistrz.

 

HiT, dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z REDów wpadł na "mądry" pomysł, żeby mocno obniżyć exp za zadanie, jeśli mamy za duży poziom. Resztę dopowiedz sobie sam. tongue.gif

 

Problem w tym że ja mam za mały poziom :)

No nic robię wątek główny do oporu żeby się dopakować a później zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że ja mam za mały poziom :)

No nic robię wątek główny do oporu żeby się dopakować a później zobaczymy.

Normalnie poleciłbym mod, który "naprawia" ten absurd, ale wtedy Geralt po pewnym czasie robi się zbyt przypakowany, więc to chyba też nie ma sensu. Ot, wiele rzeczy pod względem mechaniki w W3 jest nieprzemyślanych. Jednak grę warto przejść właśnie dla tych questów i dialogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem z questem, w którym

 

 

należy zabić Radowida. Chciałem doprowadzić go do końca. Mam jednak pytanie od czego zależy powodzenie misji? Gdy byłem z Triss u Dijkstry po Filippe zrobiłem wszystko jak trzeba, nie odepchnąłem Sigiego, quest jednak się nie pojawił. Mam też taki dziwny problem, mianowicie po dopłynięciu do wyspy mgieł pojawiło się coś takiego. Co jest dziwne, bo wszystko zrobiłem.

 

cd10ffaa040a91d2.png

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś podejrzenia, że do wieśka może wyjść trzeci dodatek... Oczywiście moim zdaniem jest to raczej niemożliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś podejrzenia, że do wieśka może wyjść trzeci dodatek... Oczywiście moim zdaniem jest to raczej niemożliwe...

bez szans

temat W3 zamkniety przez red

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat głównego bohatera, ale nikt nie mówił, że uniwersum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat głównego bohatera, ale nikt nie mówił, że uniwersum :P

Tak naprawdę, to nikt, nigdy nie mówił o niczym w sensie kontynuacji.

My, gracze kombinujemy, wymyślamy, dorabiamy historie i... do nich ponownie kolejne historie. :)

Nakręcamy się i bardzo byśmy chcieli. Ale to wszystko.

Póki Cyberpunk się nieco nie zestarzeje (a do wydania mamy wieki!) :) nie spodziewałbym się niczego do W3.

A TAK CHCIAŁBYM SIĘ MYLIĆ! tongue.gif

 

no proszę! :)

link

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, to nikt, nigdy nie mówił o niczym w sensie kontynuacji.

My, gracze kombinujemy, wymyślamy, dorabiamy historie i... do nich ponownie kolejne historie. :)

Nakręcamy się i bardzo byśmy chcieli. Ale to wszystko.

Póki Cyberpunk się nieco nie zestarzeje (a do wydania mamy wieki!) :) nie spodziewałbym się niczego do W3.

A TAK CHCIAŁBYM SIĘ MYLIĆ! tongue.gif

 

no proszę! :)

link

 

 

Mówisz i masz:

 

 

johnson-ting-d9.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Tak naprawdę, to nikt, nigdy nie mówił o niczym w sensie kontynuacji.

My, gracze kombinujemy, wymyślamy, dorabiamy historie i... do nich ponownie kolejne historie. :)

Nakręcamy się i bardzo byśmy chcieli. Ale to wszystko.

Póki Cyberpunk się nieco nie zestarzeje (a do wydania mamy wieki!) :) nie spodziewałbym się niczego do W3.

A TAK CHCIAŁBYM SIĘ MYLIĆ! tongue.gif

 

no proszę! :)

link

 

Gwint jest kiepską grą i nie ma co się oszukiwać. Jest trudny na początku i kiepski do oglądania. Przeciwieństwo HSa więc nie dziwię się, że padł.

To wszystko jest malutkie. Spróbuj gwinta oglądać na telefonie albo tablecie albo na monitorze odległości 1,5m.

 

Będą musieli wykombinować kasę więc duży dodatek do wiedźmina 3 byłby dobrym rozwiązaniem ale prawdopodobieństwo dodatku jest bardzo małe. Gra już jest stara i drugi dodatek zamknął definitywnie historię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą musieli wykombinować kasę więc duży dodatek do wiedźmina 3 byłby dobrym rozwiązaniem ale prawdopodobieństwo dodatku jest bardzo małe. Gra już jest stara i drugi dodatek zamknął definitywnie historię.

Myślę, że kasa nie jest tu priorytetem. Po prostu do Cyber jeszcze daleko. Aby popływać na wierzch trzeba PRowo coś zrobić i przytrzymać ludzi do premiery. W3 stary??? Niech tylko  zapowiedzą, że wydają kolejne DLC, a ja nie wiedząc kiedy i o czym będzie - biorę w ciemno płacąc z góry ;). Myślę, że znaleźliby jeszcze armie chętnych na kolejne DLC W3 ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...