Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

 

Nawiązanie do Cybera i przekładania premiery, i przy okazji nawiązanie do produkcji samego W3 i odbiór fanów o informacji "delay". Każda firma byłaby zmieszana z błotem za delay, a święty CDPR jak zwykle jest namaszczony - niech dopieszczą grę, itd. 

 

Ja nie mam w zwyczaju mieszac zadnego deva z blotem dlatego ze opoznia premiere SWOJEGO produktu. Skoro sami stwierdzili ze trzeba wiecej czasu to zdecydowanie wole poczekac, jest tylko szansa ze bedzie lepiej niz jakby mieli wydac juz. Co zreszta premiera CP pokazala ze nie jest najlepszym pomyslem.

 

 Nie mój drogi, nie dopieszczą. 

To pewnie dla podniesienia napiecia opozniaja wydanie darmowej poprawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę jestem zawiedzony, nie powiem.

Redzi chyba za szybko chcieli zostać drugim Rockstarem czy Naughty Dog. 

kiedys-dalbym-sobie-za-cd-projekt-red-re

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ograłem vanilla na normalu kończąc na 43lvl a ng+ na droga ku zagładzie z 30 modami kończąc na setnym ;) wszystkie pytajniki na skellige nawet zrobiłem co było mega męczące :E ale mission complete ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja nie mam w zwyczaju mieszac zadnego deva z blotem dlatego ze opoznia premiere SWOJEGO produktu. Skoro sami stwierdzili ze trzeba wiecej czasu to zdecydowanie wole poczekac, jest tylko szansa ze bedzie lepiej niz jakby mieli wydac juz. Co zreszta premiera CP pokazala ze nie jest najlepszym pomyslem.

To pewnie dla podniesienia napiecia opozniaja wydanie darmowej poprawki?

Nie wazne, mamy prawo wymagac od korporacji dotrzymania nie tylko terminu ale i gotowego produktu na czas! To jest ich obowiązek wobec graczy i nie podlega to dyskusji i powinni byc rozliaczani z każdej złamanej obietnicy wobec klienta 

Edytowane przez jakbaj
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wazne, mamy prawo wymagac od korporacji dotrzymania nie tylko terminu ale i gotowego produktu na czas! To jest ich obowiązek wobec graczy i nie podlega to dyskusji

Obowiazek?

Przeciez ta gra wyszla 6 lat temu i jak ja wtedy kupiles to dostales jedna z najlepszych gier tamtej dekady.

Obowiazek by mieli jak bys im teraz znowu zaplacil...

Gratuluje roszczeniowosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Obowiazek?

Przeciez ta gra wyszla 6 lat temu i jak ja wtedy kupiles to dostales jedna z najlepszych gier tamtej dekady.

Obowiazek by mieli jak bys im teraz znowu zaplacil...

Gratuluje roszczeniowosci...

Za to w tym roku dostałem największy crap tej dekady,  nie waznę umów się dotrzymuje, remaster miał wyjść w tym roku, było to obiecane kilkakrotnie nie mówiać juz o CYberpunku , poza tym to urocze jak ktoś broni korporacji której jedynym cłem jest zarobek na swoim produkcie i przy okazji zrobienia dobrej gry zeby moc zarabiaćw  kolejnych latach 

Edytowane przez jakbaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że to ich obowiązek - miało być ? Miało. Jest ? Nie ma.

Kiciński już teraz powinien zamawiać DPD i w ramach przeprosin do każdego zawiedzionego gracza wysyłać czek na 300zł wraz z odręcznie napisanymi przeprosinami. 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Za to w tym roku dostałem największy crap tej dekady,  nie waznę umów się dotrzymuje, remaster miał wyjść w tym roku, było to obiecane kilkakrotnie nie mówiać juz o CYberpunku , poza tym to urocze jak ktoś broni korporacji której jedynym cłem jest zarobek na swoim produkcie i przy okazji zrobienia dobrej gry zeby moc zarabiaćw  kolejnych latach 

Po pierwsze mowisz o 2 roznych grach. Po drugie terminy wydania gier nie sa wiazace, to nie umowa, tak bylo od zawsze ze moga sie przesunac. Po trzecie to patch/upgrade.Po czwarte dostajesz to za darmo. Po piate to jest ich dobra wola i nie bylo tego w planach jak gre kupowales.

Jedynie gdzie faktycznie daja ciala to wydanie next gen CP2077 bo to akurat bylo obiecane ze bedzie 6mc po premierze i wielu ludzi kupilo ta gre na konsole z zamiarem ogrania na nowym sprzecie.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Po pierwsze mowisz o 2 roznych grach. Po drugie terminy wydania gier nie sa wiazace, to nie umowa, tak bylo od zawsze ze moga sie przesunac. Po trzecie to patch/upgrade.Po czwarte dostajesz to za darmo.

 Wydanie gry która nie ma bugów oraz jest dobrze zoptymalizowana tez nie jest wiążące, to nie umowa wiec zasadzie nie wymagajmy niczego i cieszmy sięz tego co mamy  poza tym patche sa darmowe wiec za 2 lata naprawia byle Studio swoje zarobiło  i dziękujmy ze robią łaskawie gry, no super podeście, no sorry ale nie rozumiem twojej argumentacji 

Edytowane przez jakbaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes w temacie o W3, o jakich problemach piszesz ktore ten patch niby ma zaadresowac?

Chyba cos ci sie potentegowalo od tej roszczeniowosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co im tak zajmuje swoja drogą, nawiązali współprace z HalkiemHoganem twórcą HD Reworked Project więc spora część powinni mieć z głowy a Saber Interactive nie jest zielone przecież wydali trochę gier w tym W3 na Switcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winni muszą zostać ukarani.

Albo niech dostarczą ten next-gen update albo niech oddadzą pieniądze !!! ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jestes w temacie o W3, o jakich problemach piszesz ktore ten patch niby ma zaadresowac?

Chyba cos ci sie potentegowalo od tej roszczeniowosci...

Słuchaj zacząłeś dyskusje od tego jak to bardzo sie dziwisz ze ludzie  narzekają ze CDPR znowu nie dotrzymuje obietnic, ja napisałem ze nie ma w tym nic złego ze gracz ma jakieś wymagania od wielkiej korporacji która cały czas ma problem z wizerunkiem. Jeśli tobie jes wszystko jedno to ok ale dlaczego piszesz ze nikt nie może nic wymagać od  tego studiai?? Każdy klient ma do tego prawo tak działa ta brazna ze narzekamy jeśli coś nam sie nie podoba?

Edytowane przez jakbaj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90% rzeczy maja gotowe do W3. No chyba, ze zmiany maja byc wieksze niz myslimy, ale raczej po CP2077 nie ma co na to liczyc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Słuchaj zacząłeś dyskusje od tego jak to bardzo sie dziwisz ze ludzie  narzekają ze CDPR znowu nie dotrzymuje obietnic, ja napisałem ze nie ma w tym nic złego ze gracz ma jakieś wymagania od wielkiej korporacji która cały czas ma problem z wizerunkiem. Jeśli tobie jes wszystko jedno to ok ale dlaczego piszesz ze nikt nie może nic wymagać od  tego studiai?? Każdy klient ma do tego prawo tak działa ta brazna ze narzekamy jeśli coś nam sie nie podoba?

No wlasnie to chyba sam sobie tak to zinterpretowales. 

Ja nigdzie nie odnosilem sie ogolnie, tylko konkretnie do patcha/upgradzie do W3. I w tym wypadku dalej twierdze ze skoro daja to za darmo i napisali ze potrzebuja wiecej czasu to rozumiem i zaczekam.

Tyle. Moj swiat sie nie zawali ze patch bedzie pozniej. I nie lubie bezpodstawnej roszczeniowosci obecnej w spoleczenstwie.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No wlasnie to chyba sam sobie tak to zinterpretowales. 

Ja nigdzie nie odnosilem sie ogolnie, tylko konkretnie do patcha/upgradzie do W3. I w tym wypadku dalej twierdze ze skoro daja to za darmo i napisali ze potrzebuja wiecej czasu to rozumiem i zaczekam.

Tyle. Moj swiat sie nie zawali ze patch bedzie pozniej. I nie lubie bezpodstawnej roszczeniowosci obecnej w spoleczenstwie.

Myślę ze nikogo świat sie nie zawali, mój także ale to nie zmienia faktu ze to kolejny niepokojący synal ze firmie ma problemy, wiele osób czekało na ten patch darmowy czy nie i go nie dostatniemy  do końca roku wiec mają prawo czuć sie zwiedzeni po raz kolejny i tylko , to chciałem powiedzieć, to zacząłeś bronic CDPR, ze nie mozemy być na nich źli, no oczywiście ze jako klienci  możemy  i tyle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest roznica miedzy "czuc sie zawiedzionym" a pisaniem ze "maja obowiazek".

To ogromna roznica.

Nie bronie cdpr tylko jestem przeciwny takiemu tokowi myslenia ze maja obowiazek. Sam wolal bym szybciej ale skoro potrzebuja czasu to wole poczekac niz dostac cos wydanego na szybko i z bledami.

Premiera CP pokazala co presja wydania gry w terminie moze zrobic z produktem. Jezeli da sie tego uniknac cierpliwoscia to zdecydowanie wole ta opcje.

Edytowane przez Sheeneek
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem przeciwny myśleniu ze Korporacja robi cos dla nas, no nie robi to dla poprawy swojego wizerunku i strachu przed kolejną porażką i nie ma w tym nic złego w końcu są frimą tak samo nie ma nic złego z rozliczania ich z ich pomyłek choćby tutaj na forum, bo wtedy jako klienci również dajemy znak ze tego nie tolerujemy owszem chcemy wydany dobrze produkt ale również zgodnie z terminem, jeśli będziemy na to przemykać oko to stanie sie to czymś powszechnym a tego chyba nikt nie chce?   Tak samo jak po Ac Unity gracze wreśćie powiedzili dość i był to ostatni tak zabugowany Ac i w koncu Ubsiosft zrobił sobie 2 lata przerwy wiedzać ze dłużej nie mogą sobie na to pozwolic i gracze chcą dopracowany produkt zgodnie z  premiera jakim bylo ACO

Edytowane przez jakbaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Nie porównywałbym tych dwóch spraw, pierwsza to darmowy bonus wyjdzie kiedy wyjdzie.

CP był opóźniany wielokrotnie i większość fanów cdp mówiła zgodnie że woli czekać aż dopracują co maja. A dostali kasztana na stare konsole (nierealne dla nich wyzwanie i powinni odpuścić), fabuła w której wybór bohatera i wybory praktycznie nic nie znaczą, spore problemy z podstawową AI i okazało się że pierwszy najbliższy obietnicom projekt poszedł do kosza a to co wypuścili robili przez ostatnie 2-3 lata przez co sami się załatwili. A przypomnę że sporo kupowało pre-ordery (co jest patologia zwłaszcza w przypadku tak dużej firmy) a niektóry brali urlopy żeby zagrać ?

Więc złość i napiętnowanie w drugim przypadku jest jak najbardziej na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wole poczekać a nawet zapłaci za ten patch do W3, chodzi o sam fakt ze zapowiedzieli go jeszcze w grudniu poprzedniego roku celując 2021 a jeszcze 2 miesiące wcześniej byli tego pewni, to pokazuje ze nic się tam nie zmieniło i jest to niepokojące  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to nie cdp robi tylko Saber Interactive, zresztą z starego cdp z W3 chyba nikt się nie ostał

Edytowane przez _Unix_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tez wole poczekać a nawet zapłaci za ten patch do W3, chodzi o sam fakt ze zapowiedzieli go jeszcze w grudniu poprzedniego roku celując 2021 a jeszcze 2 miesiące wcześniej byli tego pewni, to pokazuje ze nic się tam nie zmieniło i jest to niepokojące  

Owszem, tu masz racje ze mozna na to patrzec jako niepokojace. Tyle ze oni tego nie robia tylko zewnetrzna firma wiec to nie pokazuje zdolnosci przerobowych samego cdp.

Do tego tez mozesz spojrzec na to z drugiej strony i odebrac jako pozytyw, produkt nie gotowy, biora to na klate, wydaja oswiadczenie i przepraszaja. 

Moze jakies tam wnioski wyciagneli z poprzednich slabych decyzji.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No wlasnie to chyba sam sobie tak to zinterpretowales. 

Ja nigdzie nie odnosilem sie ogolnie, tylko konkretnie do patcha/upgradzie do W3. I w tym wypadku dalej twierdze ze skoro daja to za darmo i napisali ze potrzebuja wiecej czasu to rozumiem i zaczekam.

Tyle. Moj swiat sie nie zawali ze patch bedzie pozniej. I nie lubie bezpodstawnej roszczeniowosci obecnej w spoleczenstwie.

Nie za darmo bo za podstawową grę zapłaciłem , oni juz 2 rok potrzebuja więcej czasu

To nie jest rozszczeniowsc używając Twojego stwierdzenia tylko realna ocena faktów jezeli sytuacja jest zła to wystarczy wyjść i powiedzieć prawdę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest to, że jeszcze niedawno mówili że wyjdzie w tym roku a teraz się okazuje że obsuwa to pół roku. Oni już jak mówili o premierze w 2021 pewnie wiedzieli, że to się nie uda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...