Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

A możecie sobie go przechodzić nawet i ze 20 razy, tyle że już bodajże przy 3-cim przejściu poza naprawdę jakimiś specyficznymi questami i drobnymi rzeczami będziecie grali dokładnie to samo co wcześniej. To jest właśnie to o czym pisałem wcześniej w kwestii replayability - najwyższe tam możecie przechodzić jedną grę na kilkanaście różnych sposobów - np. inną postacią, klasą, innymi kompanami, innym stylem rozgrywki, innymi decyzjami, innym romansem itd. (najlepsze przykłady to Mass Effect, Dragon Age, Divinity OS2, Vampire: The Masquerade Bloodlines), niższe tam gdzie ilość takich kombinacji jest ograniczona (przykładowo właśnie Wiesiek 3, Deus Ex HR czy MD, RDR2, Alpha Protocol) no i najniższe tam gdzie mamy do czynienia z prawie pełną liniowością fabularną, gotową i ograniczoną rozwojem postacią oraz minimalnym wpływem gracza na świat gry.

Oczywiście Wiesiek 3 to świetna gra, ale szczerze jakoś nie bardzo miałbym teraz ochotę do niego wracać bo grałbym dokładnie to samo. Może z okazji next-gen'a coś tam się zmieni.

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

A możecie sobie go przechodzić nawet i ze 20 razy, tyle że już bodajże przy 3-cim przejściu poza naprawdę jakimiś specyficznymi questami i drobnymi rzeczami będziecie grali dokładnie to samo co wcześniej. To jest właśnie to o czym pisałem wcześniej w kwestii replayability - najwyższe tam możecie przechodzić jedną grę na kilkanaście różnych sposobów - np. inną postacią, klasą, innymi kompanami, innym stylem rozgrywki, innymi decyzjami, innym romansem itd. (najlepsze przykłady to Mass Effect, Dragon Age, Divinity OS2, Vampire: The Masquerade Bloodlines), niższe tam gdzie ilość takich kombinacji jest ograniczona (przykładowo właśnie Wiesiek 3, Deus Ex HR czy MD, RDR2, Alpha Protocol) no i najniższe tam gdzie mamy do czynienia z prawie pełną liniowością fabularną, gotową i ograniczoną rozwojem postacią oraz minimalnym wpływem gracza na świat gry.

Oczywiście Wiesiek 3 to świetna gra, ale szczerze jakoś nie bardzo miałbym teraz ochotę do niego wracać bo grałbym dokładnie to samo. Może z okazji next-gen'a coś tam się zmieni.

Zgadzam się, teraz jak grałem trzeci raz to przechodziłem go bardzo podobnie jak za pierwszym podejściem, jedyną z różnic było to, że w pierwszym podejściu miałem romans z Yen i Triss (wszyscy wiemy jak to się kończy), w drugim podejściu była Triss, w trzecim Yen. W sumie w drugim podejściu zrobiłem najwięcej różnic względem pierwszego podejście, w sensie fabularnie. Pewnie czwarty raz też kiedyś zagram, ale nie przewiduje tego w najbliższym czasie. Po wyjściu next-gen patcha odpalę żeby zobaczyć czy to aby na pewno next-gen, polatam po wsiach i pewnie na tym się skończy :)

Edytowane przez Pavel87
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą chyba etap prac jest juz na tyle zawansowany ze mogli chociaż dać jakieś krótki teaser lub parę fotek tego jak to ma wyglądać, bo wciąż nie wiadomo na co my właściwie czekamy 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, jakbaj napisał:

Swoją drogą chyba etap prac jest juz na tyle zawansowany ze mogli chociaż dać jakieś krótki teaser lub parę fotek tego jak to ma wyglądać, bo wciąż nie wiadomo na co my właściwie czekamy 

A może wręcz pdzeciwnie,  jeszcze nie mają nic do pokazania?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, jakbaj napisał:

Swoją drogą chyba etap prac jest juz na tyle zawansowany ze mogli chociaż dać jakieś krótki teaser lub parę fotek tego jak to ma wyglądać, bo wciąż nie wiadomo na co my właściwie czekamy 

Jak to na co - na to:

3913-1577071211-99825847.png

  • Haha 4
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jakbaj napisał:

Swoją drogą chyba etap prac jest juz na tyle zawansowany ze mogli chociaż dać jakieś krótki teaser lub parę fotek tego jak to ma wyglądać, bo wciąż nie wiadomo na co my właściwie czekamy 

To tylko informacja na temat zaawansowanego etapu prac , studenciaki mają pewnie problem z ogarnięciem tego xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, voltq napisał:

To tylko informacja na temat zaawansowanego etapu prac , studenciaki mają pewnie problem z ogarnięciem tego xD

No ale jednak projekt ten jest juz robiony 2 lata nawet jeśli przez ostatnie wydarzenia są 3 miesiące w plecy, to chyba mają już jakiś ogólny koncept tego co remaster ma zaoferować wiec fajnie jakby chociaż dali znać czy poza 60 klatkami na konsoli dostaniemy co kolwiek więcej wartego uwagi  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja się nie zdziwię jeśli to opóźnienie ma swoje "biznesowe" powody i jest związane z tą współpracą RED'ów z Netflixem, z czego może wynikać że next-gen wyjdzie bliżej premiery 3-ego sezonu serialu, który jest planowany na wiosnę 2023r. Daje to RED'om więcej czasu na doszlifowanie i jednocześnie next-gen będzie promował serial (w końcu ma być w nim to netflixowe DLC) a serial będzie promował next-gen - kasa się zgadza, wszyscy zadowoleni. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne... A będzie jak zwykle, czyli w grze, która była już gotowa, załatana i stabilna nagle pojawią się nowe błędy i będą nowe patche. :E Teraz mamy takich programistów, którzy potrafią spierniczyć nawet to co już wcześniej działało dobrze, takie czasy.

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nasz Wiedzmin3 dostał chyba z 20 patchy zanim osiągnął status 1.30 :E

Dobre 20GB poprawek :E

Pamiętam to, bo co chwilę łatali i znowu trzeba było modów szukać na nowe patche :P

Edytowane przez leven
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na ps4 którą ogrywałem latała czasem w 15 klatkach to była dopiero jakość :E 

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie pamiętam zeby w3 był tak problematyczny w premierę, moze przez ze to byłgenerlanie rok takich perełek jak Ac Unity czy batman przez co W3 wydawał mi się mega dopracowany :E

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, dawidoxx napisał:

Wersja na ps4 którą ogrywałem latała czasem w 15 klatkach to była dopiero jakość :E 

Tak, ale ilu ludzi grało nawet, gdy zwiechy były co chwilę, zanikały postacie, gliczy co niemiara...

Misje nie do zrobienia, bo wilkołak nieśmiertelny :E klapy do zejścia do piwnicy nie da się otworzyć, itp.

Ale zrobili i osiągnęli bardzo wysokie oceny.

No i bum, bo jakiś burak z CDRP wymyślił hybrydę GTA5 :zadek:

Jak można w tak daremny sposób zniszczyć tak piękną grę  nie kontynuując jej rozwoju dalej ?

 

Edytowane przez leven
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Doskonale pamiętam nieśmiertelnego Wilkołaka, skrzynie, które się nie otwierały na jakiejś wysepce itd. Gdzieś w jakiejś podwodnej jaskini wyleciałem poza planszę, gdzieś wlazłem i nijak nie dało się wyjść, tylko save, Płotkę z trzema głowami itd.

Edytowane przez adashi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, leven napisał:

Jak można w tak daremny sposób zniszczyć tak piękną grę  nie kontynuując jej rozwoju dalej ?

 

Myślę ze gdyby w3 dzisaj powstał, to miał by takie samo wsparcie jak Valhalla i to by było coś cudownego. Wgl strasznie dziwne był zamysł W3 jako finału tej marki, skoro nie oszukujmy sie W3 dla większości to był dopiero poczatek przygód Geralta a nie jego koniec no cóz

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie... nie jego koniec.

Ale Redzi zrobili Punka i odrzucili Wiedzmina3.

Punk wyszedł jako luka w kosmosie, a ulubiony Wiedmin3 zniknął, chociaż tak dużo głosów było za następnym DLC.

Teraz Redzi w rozsypce, W4 Ruscy robią... nie dobrze :goryl:

40 minut temu, adashi napisał:

Doskonale pamiętam nieśmiertelnego Wilkołaka, skrzynie, które się nie otwierały na jakiejś wysepce itd. Gdzieś w jakiejś podwodnej jaskini wyleciałem poza planszę, gdzieś wlazłem i nijak nie dało się wyjść, tylko save, Płotkę z trzema głowami itd.

W Novigradzie, jak przechodziło się przez most szedł jakiś gość z podwiniętymi kolana mi w powietrzu.

Miesiącami było to zgłasze i dalej nic... w końcu facet niesie skrzynkę na nogach

Edytowane przez leven
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jakbaj napisał:

Myślę ze gdyby w3 dzisaj powstał, to miał by takie samo wsparcie jak Valhalla i to by było coś cudownego. Wgl strasznie dziwne był zamysł W3 jako finału tej marki, skoro nie oszukujmy sie W3 dla większości to był dopiero poczatek przygód Geralta a nie jego koniec no cóz

Ja zaczynałem od W2, ale faktycznie dla większości graczy (a tym bardziej spoza Polski) to właśnie W3 był pierwszą i jedyną grą. 

Zamiast to ciągnąć dalej, nowe DLC, nowe przygody, to... ucięli i poszli w gniota Cyberpunk. A teraz jak ich gracze znienawidzili i akcje poszły w dół to wskrzeszają Wieśka. Bleh. 

  • Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy popremierowy błąd to był ten, co doswiadczenie przestało się naliczać i, o ile pamięć mnie nie myli, łatali to ok. tygodnia. ? 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja takiego Geralta nie chcę.

Yen też wygląda nieciekawie.

1.jpg

2 godziny temu, Kulfoniarz napisał:

Najlepszy popremierowy błąd to był ten, co doswiadczenie przestało się naliczać i, o ile pamięć mnie nie myli, łatali to ok. tygodnia. ? 

34 level to był zaszczyt i wtedy można było założyć Wilka Mistrzowskiego.

Tylko po co, skoro gra już była zakończona :E

Nooo... jedna wysepka na Skelige ma Archegryfa, który leje wszystkich na około.

Edytowane przez leven
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, dawidoxx napisał:

Wersja na ps4 którą ogrywałem latała czasem w 15 klatkach to była dopiero jakość :E 

A ja zaczynałem w nią grać na Phenom II X4 965, 3.8 Ghz, 8GB DDR3 i GTX650Ti i nie było kolorowo w 1080p, ale się grało na medium-low, teraz ultra i 100fps jest momentami. :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna kiedy bedzie w sprzedazy ?chodzmy czy wiedzmin dziki gon bedzie dostepny na stadi google

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna kiedy bedzie w sprzedazy ?chodzmy czy wiedzmin dziki gon bedzie dostepny na stadi google

Wiesiek jest w sprzedaży od 7 lat :P Na stadie obecnie nie ma ale kto wie czy jak nie wypuszcza na next genowe konsole to czy się nie pojawi, bo dlaczego nie. Ostatnia zapowiedz to Q4 2022

Edytowane przez nettmanek
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Im więcej reshade, tym Cirii jest bardziej wkurzona :E

Mam na myśli modHDReworkedProject.

Strasznie mocno obciąża kartę:

1.jpg 2.jpg

4.jpg

 

Edytowane przez leven
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nasz Wiedzmin3 dostał chyba z 20 patchy zanim osiągnął status 1.30 :E

Dobre 20GB poprawek :E

Pamiętam to, bo co chwilę łatali i znowu trzeba było modów szukać na nowe patche :P

Wersja 1.10 podczas premiery serca z kamienia  była już praktycznie wolna od błędów i bardzo stabilna

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze stabilnością nie mam problemu ale nawet teraz glitche się zdarzają w miare czesto (nie tak często jak w cyberpunk ale jednak). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...