Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

 

A może wręcz pdzeciwnie,  jeszcze nie mają nic do pokazania?

Bo nie mogą Hulka przebić :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat fakt. Ale jakby tak spojrzeć na to, wydaje mi się, ze wiedźmin postawił poprzeczkę, której jeszcze nie udało się przeskoczyć nikomu a minelo juz 7 lat. 

 

Grafika, fabula i klimat, sporo humoru, kultowe teksty no i GWINT! Ile ja godzin na grze w gwinta spedzilem :P 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Za to nigdy nie naprawili losowego i samoczynnego driftowania kamery w górę podczas jazdy konno sterując na padzie.

Hmm, jesteś pewien bo ani razu przez 300h nie miałem takiego problemu

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu to zrobili :E 

Zapowiedzieli grę, która jest w fazie koncepcyjnej. Znów premiera za 8 lat? Pewnie prace na dobre ruszą dopiero po premierze DLC do Cybera a więc ~4 lata developingu daje najwcześniejszy termin 2027. Brawo CDP :E O ile w międzyczasie gra nie zaliczy kompletnego resetu bo wiadomo jak się prowadzi projekty w tej firmie.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bleidd napisał:

Znowu to zrobili :E 

Zapowiedzieli grę, która jest w fazie koncepcyjnej. Znów premiera za 8 lat? Pewnie prace na dobre ruszą dopiero po premierze DLC do Cybera a więc ~4 lata developingu daje najwcześniejszy termin 2027. Brawo CDP :E O ile w międzyczasie gra nie zaliczy kompletnego resetu bo wiadomo jak się prowadzi projekty w tej firmie.

Oni to zrobili żeby na gry-online mogli raz dziennie robić artykuł o Wieśku 4 ;) 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "Next-Genowy" Wiedźmin 3 kiedyś wyjdzie :E?

Wiedźmin 3 na PS5 i Xbox Series X/S powstanie z pomocą moddera?
 

4K] Co warto poprawić w grze Wiedźmin 3 Dziki Gon na konsolach

Pytam z ciekawości i z przekorą bo zmodowanego Wiedźmina 3 trzymam cały czas na dysku ale chciałbym przekonać się jakie dzieło przygotował CDPR po Cyberpunk 2077 i czy tym razem nie będzie wtopy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, azgan napisał:

Ten "Next-Genowy" Wiedźmin 3 kiedyś wyjdzie :E?

Wiedźmin 3 na PS5 i Xbox Series X/S powstanie z pomocą moddera?
 

4K] Co warto poprawić w grze Wiedźmin 3 Dziki Gon na konsolach

Pytam z ciekawości i z przekorą bo zmodowanego Wiedźmina 3 trzymam cały czas na dysku ale chciałbym przekonać się jakie dzieło przygotował CDPR po Cyberpunk 2077 i czy tym razem nie będzie wtopy ?

Można odpowiedzieć że tylko studio CDP wie czy i kiedy wyjdzie, ale po chwili zastanowienia w sumie nie wiadomo czy wie

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, JeanPepin napisał:

Można odpowiedzieć że tylko studio CDP wie czy i kiedy wyjdzie, ale po chwili zastanowienia w sumie nie wiadomo czy wie

Studio ma poważne problemy. Przechodzi można powiedzieć głęboką restrukturyzację.
Po CP2077, nietrafionych pomysłach (karcianka) i różnych problemach narastających w firmie balon w końcu pękł.

Edytowane przez Keken
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te odejścia najważniejszych osób o których piszą na netach od miesięcy to tylko czubek góry lodowej - problemem jest to że niektóre działy potraciły nawet do 70% doświadczonych pracowników, a takich nie da się zastąpić studentami z pierwszej lepszej łapanki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Element Wojny napisał:

Te odejścia najważniejszych osób o których piszą na netach od miesięcy to tylko czubek góry lodowej - problemem jest to że niektóre działy potraciły nawet do 70% doświadczonych pracowników, a takich nie da się zastąpić studentami z pierwszej lepszej łapanki. 

Jest takie stare powiedzenie w tej branży iu nie tylko. Wszystko jest możliwe tylko to kwestia czasu i pieniędzy. CDPR to wciąż olbrzymia firma których z pewnością stać na dobrych pracowników 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, jakbaj napisał:

Wszystko jest możliwe tylko to kwestia czasu

W CDPR obecnie wszystko jest kwestią czasu, co widać po notorycznych obsuwach wszystkich projektów nad którymi pracują. Pytanie tylko czym w tym wypadku czas działa na ich korzyść, bo będąc szczerym tak jak jeszcze parę miesięcy temu miałem ochotę na DLC do Cyberpunka tak teraz w ogóle nie mam już ochoty do tego świata wracać a perspektywa wydania dodatku prawie 3 lata po premierze bardziej mnie śmieszy niż cieszy. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Element Wojny napisał:

W CDPR obecnie wszystko jest kwestią czasu, co widać po notorycznych obsuwach wszystkich projektów nad którymi pracują. Pytanie tylko czym w tym wypadku czas działa na ich korzyść, bo będąc szczerym tak jak jeszcze parę miesięcy temu miałem ochotę na DLC do Cyberpunka tak teraz w ogóle nie mam już ochoty do tego świata wracać a perspektywa wydania dodatku prawie 3 lata po premierze bardziej mnie śmieszy niż cieszy. 

Wydaje mi się ze gdyby Dlc było czymś pokroju krwi i wina zarówno pod względem zawartości jak i jakości, to hype by bardzo szybko wrócił, mimo ze sam nie nalezę do wielkich fanów Cyberpunk to jednak jest ich na prawdę sporo, np znany Yootuber Rock ma tam ponad 500 godz i jak oglądałem jego live to byla tam na prawdę spora ilość osób które podobnie jak on jest w stanie przechodzić te grę po kilka razy poza tym mam wrażenie ze gra za granicą jest znacznie bardziej cieplej aktualnie odebrana niż u nas i wiele osób czekna na nowości, także kibicuje im o ile Cyberpunk mnie tak średnio, to wciaz posiadają markę Wiedzmin na którą mam spore oczekiwania co do rozwoju 

Edytowane przez jakbaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, jakbaj napisał:

Wydaje mi się ze gdyby Dlc było czymś pokroju krwi i wina zarówno pod względem zawartości jak i jakości, to hype by bardzo szybko wrócił, mimo ze sam nie nalezę do wielkich fanów Cyberpunk to jednak jest ich na prawdę sporo, np znany Yootuber Rock ma tam ponad 500 godz i jak oglądałem jego live to byla tam na prawdę spora ilość osób które podobnie jak on jest w stanie przechodzić te grę po kilka razy poza tym mam wrażenie ze gra za granicą jest znacznie bardziej cieplej aktualnie odebrana niż u nas i wiele osób czekna na nowości, także kibicuje im o ile Cyberpunk mnie tak średnio, to wciaz posiadają markę Wiedzmin na którą mam spore oczekiwania co do rozwoju 

Słowo klucz "wydaje się" xD , z wypowiedzi pracowników cdpr i materiałów prasowych oraz przecieków wynika że będzie to jedno małe dlc z wyciętej zawartości i na tym zamkną projekt cyberpunk i skupia się na wiedźminie 4 cokolwiek to znaczy .

Nawet swój świetny silnik Red engine wywalają do kosza bo musieli by mieć stałych pracowników i mała rotację żeby to dobrze działało, zmiana silnika na UE pokazuje że będą szli w jeszcze większy januszex i bardzo dużą rotację studenciakow za 3k , upadła firma która aspirowała do bycia na szczycie a jest w otchłani 

Edytowane przez voltq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, jakbaj napisał:

Jest takie stare powiedzenie w tej branży iu nie tylko. Wszystko jest możliwe tylko to kwestia czasu i pieniędzy. CDPR to wciąż olbrzymia firma których z pewnością stać na dobrych pracowników 

Wielu Januszow stać na dobrych pracowników ale wolą zatrudniać po kosztach żeby przyznać sobie większe premię na koniec roku , polski Janusz biznesu to stan umysłu 

Edytowane przez voltq
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos moze wie,czy wiedzmin 3 dziki gon bedzie dostepny na google stadi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Tak mnie naszła ochota na Nową grę+, przypomnijcie jakie zmiany ten tryb oferuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2022 o 20:42, Element Wojny napisał:

Te odejścia najważniejszych osób o których piszą na netach od miesięcy to tylko czubek góry lodowej - problemem jest to że niektóre działy potraciły nawet do 70% doświadczonych pracowników, a takich nie da się zastąpić studentami z pierwszej lepszej łapanki. 

No patrzcie, trafił się taki co jeszcze nie słyszał, że

„Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów” 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom pozostaje, ale kasują się trofea, żarcie i jak dobrze pamietam miecze i zbroje.

Pozostają te założone, czyli np. Arcymistrz w jakimś secie wiedźmińskim oraz miecze, które masz na plecach.

Oleje, i inne zasoby są w plecaku.

Mapa się kasuje i trzeba dymać od nowa zapytajniki i misje., tylko z jakimś tam utrudnieniem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak sentymentalnie i że do tego wracm po tylu latach ale nigdy nie zapomnę jak byłem na nocnej premierze Wiedźmina 3 w Galerii Dominikańskiej (Wrocław) razem z Ojcem który rownież uwielbiał Wiedźmina od pierwszej części a 3 zrobiła na nim ogromne wrażenie. Dzisiaj zostały ze mną już tylko piękne wspomnienia którymi chciałem się z Wami podzielić 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.08.2022 o 07:58, voltq napisał:

z wypowiedzi pracowników cdpr i materiałów prasowych oraz przecieków wynika że będzie to jedno małe dlc z wyciętej zawartości

Ok, piszesz to już któryś raz i póki co ani razu nie zapodałeś źródła, bo ja osobiście nic takiego nie słyszałem, a Cyberpunka śledzę od samego początku. To że pierwotnie miały być 2 DLC i zeszli do jednego to powszechnie znany fakt, ale póki co nigdzie nie znalazłem plotek jakoby miało to być małe DLC z wyciętej zawartości.

W dniu 15.08.2022 o 07:58, voltq napisał:

Nawet swój świetny silnik Red engine wywalają do kosza bo musieli by mieć stałych pracowników i mała rotację żeby to dobrze działało

To akurat prawda, o odejściu głównych programistów od silnika to pisano jeszcze przed premierą CP

W dniu 15.08.2022 o 07:58, voltq napisał:

zmiana silnika na UE pokazuje że będą szli w jeszcze większy januszex i bardzo dużą rotację studenciakow za 3k , upadła firma która aspirowała do bycia na szczycie a jest w otchłani 

Porzucenie własnego silnika jest dowodem na duże problemy, ale już na początku 2021 twierdzili, że zdają sobie sprawę z przyczyn przy okazji prezentacji swojej strategii RED 2.0

Poza tym, CEO - Adam Kiciński zapowiedział poprawę warunków zatrudnienia, które będą panować w CD Projekcie. Jest to bezpośrednia odpowiedź na zarzuty, które padały pod adresem polskiej firmy. Według nich, głos podrzędnych pracowników miał być ignorowany przez zarząd, pomimo zgłaszanych uwag.

Jeżeli poprowadzą sprawę jak należy, to zmiana silnika może wyjść grom na dobrze - mając te same zasoby mogą całkowicie skupić się na treści, podczas gdy za silnik odpowiada ktoś kto ma w tej kwestii kilka dekad doświadczenia.

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, samsung70 napisał:

a gdzie poszło to 70 proc, zebyn wiedział gdzie i od kogo gierki kupować :)

Większość pewnie odpuściła sobie ten biznes. Jestem właśnie w trakcie kończenia książki "Krew, Pot i Piksele" Schreiera i muszę przyznać że całe te bawienie się w robienie gier trochę chore jest. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, samsung70 napisał:

na ile wiarygodny jest ten gość? Zdaje mi się, że często się słyszy to nazwisko, ale nie wiem skad 

Nie mnie oceniać jego wiarygodność, ale koleś siedzi w tym biznesie od lat (10 lat pracy dla Kotaku, od ponad 2 lat pracuje dla Bloomberga) - gdyby uprawiał totalne bajkopisarstwo to raczej zatrudnienia w tym ostatnim by nie znalazł. Oczywiście Schreiera można traktować w kategoriach Bogusia Wołoszańskiego który szuka dobrze sprzedającej się sensacji, ale fakt faktem koleś ma dobre dojścia i wielokrotnie jako pierwszy wyskakiwał z tematami o których inni milczeli. Wiem że parę razy złapano go na jakichś pomniejszych kłamstwach które wypominane są mu do dziś, do tego ludzie narzekają że blokuje każdego kto się z nim nie zgadza. Mnie osobiście to jakoś nie dziwi, bo pamiętam jak na forach BioWare Jason kiedyś się zarejestrował i próbował rozmawiać z psychofanami starego BioWare - takiego poziomu chamstwa, łaciny i totalna dna to ja jeszcze chyba nigdy wcześniej ani później nie widziałem... Jest znienawidzony w niektórych kręgach i wielokrotnie w różnych miejscach spotkałem się z lżeniem jego osoby na naprawdę różnych poziomach, ale ludzie siedzący w deweloperce (szczególnie Ci którzy już z niej odeszli) chętnie do niego uderzają dzieląc się różnymi informacjami. Zdarzyło mu się wydobyć na światło dzienne sporo syfu, chociażby cały trudny proces deweloperski DA Inkwizycji czy totalnie zwalony ME Andromedy i Anthema. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni dlatego tego nowego Wiedźmina zapowiedzieli od razu z informacją, że gra będzie robiona na Unreal Engine 5 tylko po to aby puścić informację w świat, że szukają nowych pracowników. Po Cyberpunku rzeczywiście mogło sporo osób odejść więc nowi którzy przyjdą robić Wiedźmina nie ogarnęliby szybko ich silnika więc poszli w najbardziej popularny dzisiaj silnik czyli ten UE5.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To nie kwestia sztuki, zależy od tego jak dany zasilacz ma ustawioną krzywą jak jest agresywna od niskiego obciążenia to nic z tym nie zrobisz bez rozbierania i modyfikacji/wymiany wentylatora focus z 2017r w idle kręcił poniżej 450rpm jak się wyłączyło tryb pasywny  a pod obciążeniem reszta kompa go zagłuszała jak osiągnął tam okolice 900-1000 a jak ci w idle kręci dany model 700-800rpm to co innego  
    • Ale zdajesz sobie sprawę, że złamanie kości udowej, a złamanie kości w stopie, to kompletnie różne przypadki? Udowa jest prosta i duża, to się zupełnie inaczej goi niż jak masz układ wielu drobnych kości powiązanych ze sobą. Jeżeli oprócz złamania doszło też do naruszania stawów, wiązadeł itp. miękkich części, to potrafi się długo goić. Dodatkowo z twojego opisu wygląda jakbyś miał wstawioną szynę/płytkę, a nie tradycyjne unieruchomienie gipsem, gdzie pewnie byłbyś zapakowany od łydki po miednicę i nie byłoby szans na swobodne chodzenie. Niekoniecznie ktoś miał tutaj taki przypadek. Mógł nie złamać, mógł nie jeździć rowerem. Jeżeli nie masz problemów z chodzeniem, to pewnie z jazdą po równym i bez przeginania powinno być ok. No ale to zawsze jakieś ciut większe ryzyko, zwłaszcza jak to noga, którą się zwykle podpierasz. Wiem, że ciężko czasami już usiedzieć, ale szkoda z pośpiechu sobie przedłużyć sprawę. Ja mogę jedynie o zupełnie innych przypadkach. Złamanie przedramienia - 3 miesiące w gipsie, około 1,5-2 miesięcy po zdjęciu pierwsza przejażdżka na rowerze. Nabranie pełnej pewności co do wytrzymałości ręki - ponad pół roku. Pozbycie się zacinania ręki w łokciu - ponad rok. Pełny zakres skrętu nadgarstka - nigdy. Kontuzja barku - raczej bez złamania (nie było jednoznacznej diagnozy, rtg nic nie wykazało, na usg czegoś tam się dopatrzyli, fizjo stwierdził że mogło to być tylko zbicie mięśni), nie licząc powrotu po upadku (jakoś trzeba było się pozbierać do domu), to po 3-4 tygodniach, kiedy zupełnie przestałem czuć dolegliwości nie pamiętam ale trochę to jeszcze trwało. Jakby się nie poprawiało, to bym się solidnie martwił Jeżeli się zrosło, zagoiło, to jak najbardziej ruch będzie sprzyjał regeneracji. Stopa zaczyna prawidłowo się ruszać w pełnym zakresie, poprawia się ukrwienie. Grunt żeby wiedzieć z czym się jeszcze wstrzymać, a co będzie pomagać, ale to już specjalista wie najlepiej, zwłaszcza że każdy przypadek inny.
    • Jeżeli będąc poza Unią można mieć lepsze warunki handlu, niż w Unii, to robi się z tego zagadnienie metafizyczno-psychiatryczne: dlaczego Unia istnieje? Co te dyjabły wcielone, np. Niemcy, w ogóle robio? Przecież można by wyjść z Unii i wygrywać jeszcze lepiej! Wszyscy debile! Poza Polakami oczywiście, szczególnie na jednym takim forum...
    • Nie wiem skąd bierzesz te informacje, ale to bajki dla naprawdę naiwnych. Mobilizacja była od samego początku właściwie, szła źle więc wymieniono oficerów za to odpowiedzialnych i od tego roku ruszyła ostrzej, w tym łapanki, tak indywidualne jak masówki. W jednostkach zmechanizowanych brakuje "wkładki" mięsnej. Bo strzelcy piechoty giną lub zostają ciężko ranni w walkach. Odziały strzelców zmotoryzowanych też mocno oberwały w okopach.   Bardzo mocno obrywają od artylerii dużego kalibru cały czas. A od kilku miesięcy doszło masowe użycie bomb szybujących przez Rosję, w tym 1500 kg. Niesamowicie tym masakrują piechotę, czy to na stanowiskach w budynkach czy okopach.   Przynajmniej kilka poważnych źródeł zachodnich alarmuje że od ok miesiąca sytuacja jest tragiczna dla jednostek frontowych. Dochodzi do porzucania pozycji jeszcze przed ruskim szturmem, tak boja się ataków bombami. Jest duże zagrożenie załamaniem frontu. Stąd pakiet od USA. Nie kryli tego, że takie były scenariusze jak pomoc nie ruszy dosłownie już.
    • Ten za 40k był bez klimy. Chciałem go kupić, ale realnie z wyposażeniem to pod 50k było. Ostatecznie od kolegi Octavie III wziąłem bo akurat sprzedawał.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...