Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, lpcl napisał:

 

Jakby mu matkę i ojca obrazili. To już sprawa osobista jest, tutaj poleje się krew. 

Coś w tym jest,  jakakolwiek krytyka konsol to dla @azgan personalna obraza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ditmd napisał:

Fajna jest ta konsole vs PC wojenka, a najlepsze jest to że gdyby nie konsole to o żadnym next gen update byśmy teraz nie pisali ?

Dlatego pisałem już wcześniej żeby oddzielić wersję konsolową od wersji pc 

Nadal brak ważnych konkretów nie wiem czy naprawili schodzenie ze schodów czyli słynne turlanie się xD , czy wszystkie suwaki graficzne na konsolach będą odpowiednikiem ultra z pc , co było by dziwne bo pomiędzy cieniami na high a ultra praktycznie nie było różnicy a różnica w fps była dość duża , jaki będzie zakres dynamicznej rozdzielczości oby nie spadała poniżej 1440p w trybie wydajności bo to była by porażka 

Ale jak zestawi się wersję z PS4 z tym nowym next gen z ps5 to różnica jest kolosalna

P.s ale iorvetha to mogli upchać jakoś w w 1-2 zadaniach i dodać go do obrony twierdzy morhen ,  napewno można było to jakaś rozwiązać nawet jakby dialogi miały być pomiędzy nim i geraltem tylko , mógł nawet umrzeć off screen jak vigi

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Ja nie mówię mu NIE! Bardzo on mnie cieszy, bo kocham w3.
Ja mówię NIE hurraoptymizmowi i wytryskom, ja jego widok.
Gdy mamy to od lat w wątku o modowaniu W3, to pies z kulawą nogą tam nie zgląda.
Jak to samo "nagle" pokazują REDzi, to świat chce się zesrać tęczą. Tylko to mnie lekko... dziwi, irytuje, zastanawia.
A patch - super że będzie.
Ze smakiem go spróbuję, bo dlaczego nie.


 
 

Żebym musiał sam siebie cytować z tematu o modach do Wiedźmina 3 na PC który zresztą sam zakładałem 

W dniu 16.04.2022 o 12:03, azgan napisał:

Jak dla mnie to Wiedźmin 3 jest ładniejszy od Cyberpunk 2077 zresztą z tego co słyszę to nie tylko ja tak uważam - tutaj gościu mówi to samo testują oba tytuły na podobnym sprzęcie do mojego (przewiń do 11:30)

A już po modach to Wiedźmin 3 robi totalną miazgę z Cyberpunk 2077 a przy tym jak dobrze jest zoptymalizowany ?. Na moim GP76 4K@60k/s+ z modami i to bez żadnego DLSS czy innego FSR tylko natywne 2160p. 

Co ciekawe na Win11 działa nawet HDR (działa w trybie AutoHDR i wygląda to podobnie jak na wersji z XBOX'a) a jak wiadomo wersja na PC nie dostało HDR.

Gra do dzisiaj wygląda przepięknie. 

CDPR nie dało Remastera to sobie sam zrobiłem i już gram bez czekania ?.

 

 

Jak widać po dacie wpisu było to na długo jeszcze zanim pokazali ten Next-Gen Update 

Największy problem to mam wrażenie mają z tym Upgrade graficznym zagorzali miłośnicy PC'tów którym chyba jest ciężko pogodzić się z tym że na konsoli teraz ta gra będzie również wyglądać świeżo i to bez dodatkowego nakładu pracy z ich strony 

Z pewnością osoby które grają tylko w gry je ściągając np. na STEAM też ucieszą się z takiego "Remastera"

Nie wiem kogo miał rozczarować ten Next-Gen Update? Konsolowców? Czy PC'towców których od wydania tej gry trzymały przy życiu mody bez których ta gra wyglądała biednie  

Ktoś kto serio siedzi w modowaniu tylko się ucieszy z nowej wersji gry bo odświeży to zainteresowanie tytułem który już dawno dobił do ściany i nic ciekawego się nie działo w temacie z wyjątkiem kolejny sresetów do ReShade które są produkowane taśmowo do każdej gry.

Na PC nowa edycja dostała również nowe możliwości bo po dorwaniu się przez moderów do plików gry jak jest zaimplemtowane nowe oświetlenie oraz cieniowanie + jakieś RT oraz DLSS/FSR2.0 to mają dobry fundament do dalszej rozbudowy. Chcesz całe życie grać ciągle z WLM8? 

Już pomijam kwestię nowych zadań czy tam zadania o których wspominał Jaycob bo to może być jeszcze ciekawsze i zachęcające do odświeżenia 8 letniej gry.

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kulfoniarz napisał:

Skrzyknijcie się pod karczmą "Pod lisem" w Wyzimie i wyjaśnijcie spory oklepem mord na kułaki. 

Inaczej nie widzę zakończenia tych dysput jałowych. ?

To jest dobra myśl!
Tylko czy dopuszczamy używania modów w tej walce?  :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

To jest dobra myśl!
Tylko czy dopuszczamy używania modów w tej walce?  :hmm:

Nope, walka odbędzie się na konsoli w 30 fps :E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że ten Next-Gen patch wprowadzi tego Wiedźmina z 2015 roku z E3, a tutaj lekko przypudrowany głównie przez moderów :E 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

Nope, walka odbędzie się na konsoli w 30 fps :E

No to ja już, przed walką, krwawię. ;)

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

No to już krwawię. ;)
Przed walką.

Ale za to z RT ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, joloxx9 napisał:

Nope, walka odbędzie się na konsoli w 30 fps :E

Omijam szerokim łukiem gry w 30 fps na konsoli chociaż są produkty które działaja w 30 fps a czułem się jakbym grał w 60 fps miałem tak w the order 1886 i RdR  , ale coraz więcej pojawia się różnych patchów itd które oferują już 60 fps a rozdzielczość jak nie spada poniżej 1440p to jest akceptowalna na tv 4k 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ditmd napisał:

Fajna jest ta konsole vs PC wojenka, a najlepsze jest to że gdyby nie konsole to o żadnym next gen update byśmy teraz nie pisali ?

Pupa piecze bo na Next-Genach gra dostała konkretny boost do jakości grafiki od cała tajemnica + lukier w postaci jakiś tam efektów RT których w oryginalnym Wiedźminie 3 nie było ale poczekaj aż pojawią się nowe TurboMody podkręcające np. efekty RT wtedy będzie zowyszu git majonez ?

Jakoś większe zainteresowanie budzi ten "bieda" Next-Gen Update do 8 letniej już gry jaką jest Wiedźmina 3 niż cudowny Cyberpunk 2077 z kosmicznym Ray-Tracing ?

Gdzie nie wejdziesz dzisiaj na stronki to o Wieśku ludzie piszą czyli to co się RED'om udało ?

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, voltq napisał:

Tak , i mody które dodają np pochwy 

Ocho a teraz o pochwach. 

23 minuty temu, joloxx9 napisał:

Coś w tym jest,  jakakolwiek krytyka konsol to dla @azgan personalna obraza :E

Może robi w pr sony? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lpcl napisał:

Ocho a teraz o pochwach. 

Lepsze to niż słuchać jakie to konsole nie są super 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lpcl napisał:

Ocho a teraz o pochwach. 

Może robi w pr sony? 

Mogą być osłony xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lpcl napisał:

Może robi w pr sony? 

On ma mentalność dziecka więc wątpię.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, voltq napisał:

Mogą być osłony xD

Ale jak zaczniecie o kutasach to pamiętaj żeby dodać, że to że staropolskiego:

ozdoba z nici, jedwabiu, wełny, sznurka itp. w kształcie pędzla. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, joloxx9 napisał:

Lepsze to niż słuchać jakie to konsole nie są super 

Konsolę w porównaniu do pc gdyby wypuścić wszystkie gry na każdą platformę nie miały by racji bytu jeżeli ktoś ma nieograniczony budżet, natomiast jeżeli ktoś dysponuje małymi lub średnimi środkami to zakup konsoli PS4 z takim telewizorem 1080p to bardzo mały koszt w porównaniu do zakupu komputera który pociągnie w podobnych detalach i rozdzielczości gry

Używane gry chodzą nawet po 15 zł taki gow 1 był na allegro w stanie prawie idealnym

Wg mnie jeżeli maksymalizujemy stosunek cena wydajność  na tą chwile to zakup PS5 plus najtańszy OLED B1/C1 i mamy świetny sprzęt za dość mała cenę 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, azgan napisał:

To co Ty zamieściłeś ma jeszcze bardziej oczojebne przesycone i przejaskrawione kolory niż oryginalna wersja gry i jasne rzecz gustu ale nie ma nic wspólnego z HDR i nie, nie wygląda to lepiej niż HDR zapimlentowany przez RED'ów ani w Wiedźminie 3 ani Cyberpunk 2077 bo nie korzysta z żadnych metadanych i nie robi totalnie nic co ma robić nawet bieda HDR

To że oni pisali że dodanie HDR było trudne niczego nie zmienia. Nie potrafią robić tego tak samo dobrze jak Sony ale nie zmienia to faktu że bazują na metadanych a nie podjechaniu z suwakiem kolorów do góry i kontrastu.

Po za tym wszystko w porządku ? Bo zaczynam się coraz mniej dziwić dlaczego kilka osób dzisiaj w temacie napisało, że ma Cie w ignorowanych. Odpisujesz mi to samo, cytujesz te same posty co wczoraj, z tym, że drugi raz, tym razem po dwudziestu godzinach. Daj sobie już spokój, bo gadanie z Tobą od wczoraj, to jak pisanie z Azazellem, albo z moim 11 letnim bratankiem który napalił się na jakąś grę.

Chwalisz się, że prowadzisz temat o modyfikacjach Wiedźmina od 2015 roku, wczoraj wyjeżdżałeś do @*** ChOpLaCz ***, że jak Ty zakładałeś jakiś temat o Reshade, to jego na forum nie było, a okazało się, że jest o dwa i pół roku dłużej od Ciebie. Mocno Ci się coś w głowie poprzestawiało, bo znam Cie na tym forum od lat i dziwny zbieg okoliczności, że stało się to odkąd wróciłeś do grania z PC na konsole. 

Większość tutaj ma i PC i konsole, które kosztują tyle co telefon komórkowy ze średniej półki. Prowadzić jakieś wojenki z ludźmi, którzy faktycznie grają tylko na PC i jedyne co Ci chcieli przekazać, że ten nextgenowy Wiedźmin na PC był już od dobrych kilku lat, oprócz kilku rzeczy.

Tego to się nie spodziewałem po Tobie, to już komentarze na PPE pod tym śmiesznym newsem są naprawdę rozsądne w porównaniu do tego co Ty tu od wczoraj odpierdzielasz :E

wiech.jpg

I w Twoim stylu zacznę odpisywać na te same posty po kilka razy, bo wczoraj @Blind sprawił, że się zadławiłem jak przeczytałem o "nawróconym konsolowcu" :E

hXbuakj.jpg

I jeszcze piszesz, że kogoś pupa piecze, bo konsole dostały konkretny bost, jak wszyscy w tym wątku mają to gdzieś i w sumie się cieszą, że przy okazji zyskała też na tym wersja PC :lol2: No nie mogę, to Ciebie piecze od wczoraj tak mocno, że odpisujesz po kilka razy na te same posty, tylko dlatego, że Ci napisali, że taki konkretny bost jest dostępny na PC od wielu lat. Normalnie Azazell 2.0 się zrobiłeś, a przebywanie na jakiś forach konsolowych zrobiło Ci krzywdę.

acepalm-jean-luc-picard.gif

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, voltq napisał:

Konsolę w porównaniu do pc gdyby wypuścić wszystkie gry na każdą platformę nie miały by racji bytu jeżeli ktoś ma nieograniczony budżet, natomiast jeżeli ktoś dysponuje małymi lub średnimi środkami to zakup konsoli PS4 z takim telewizorem 1080p to bardzo mały koszt w porównaniu do zakupu komputera który pociągnie w podobnych detalach i rozdzielczości gry

Używane gry chodzą nawet po 15 zł taki gow 1 był na allegro w stanie prawie idealnym

Wg mnie jeżeli maksymalizujemy stosunek cena wydajność  na tą chwile to zakup PS5 plus najtańszy OLED B1/C1 i mamy świetny sprzęt za dość mała cenę 

No tego tłumaczyć nie musisz, zdaje sobie z olusow i minusów obu paltform.

 

Ja mam zwyczajnie będę jak @azgan zaczyna bić pianę bo ktoś się powiedzieć,ze oprawa graficzna na ko soli jest słabsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, voltq napisał:

 

Wg mnie jeżeli maksymalizujemy stosunek cena wydajność  na tą chwile to zakup PS5 plus najtańszy OLED B1/C1 i mamy świetny sprzęt za dość mała cenę 

No tak średnio bym powiedział, to będzie z 8k, a za to już można poskładać sensowny pc do gier. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

No to ja już, przed walką, krwawię. ;)

Słuchaj dalej sroloxxa bo przecież jak on coś napisze to tak musi być, najmondżejsza głowa na labie 8:E

A wystarczy sprawdzić co było zresztą już zamieszczane przez kolegów wcześniej kilkukrotnie na PS5 oraz XSX gra zadziała w 60fps 

Najbardziej to się martwią o te 30 klatek na konsolach osoby które grają i tak tylko na PC - normalka ?

A jak tam Cyberpunk 2077 w tych szalonych 25 fpsach na nowiutkich RTX4080? ?

Coś pary braknie jak na Next-Gen, 2 letnia gra rozkłada nowiutkie GPU z 7K a jeszcze dobrze kurz po premierze nie opadł. Jak wjedzie ten Upgrade RT do CP2077 to co DLSS z interpolacją klateczek czy "optymalizacja" detali ??

Oto najważniejsze nowości w next-genowej aktualizacji Wiedźmina 3:

  • Obługa ray-tracingu (również na konsolach);
  • Lepsze tekstury „niemal wszystkiego”, w rozdzielczości 4K. W tym celu zintegrowano grę z modem HD Reworked Project;
  • Nowe ustawienia „ultra plus” na PC. Nie jest to tzw. preset - niektóre opcje graficzne mają po prostu opcję wyższą niż ultra. Przykładem jest gęstość trawy i ilość detali;
  • Tryb fotograficzny z różnymi opcjami znanymi chociażby z Cyberpunk 2077. To była jedna z najbardziej oczekiwanych funkcji;
  • Nowe kamery do wyboru. Gracze mogą np. widzieć Geralta bliżej lub dalej niż domyślnie, przy czym widok wybiera się osobno dla walki, eksploracji pieszej i konnej;
  • Nowy, opcjonalny tryb korzystania ze Znaków. Nie trzeba przywoływać kołowego menu wyboru, tylko przytrzymać specjalny przycisk, który powoduje, że inne przyciski odpowiadają już za użycie konkretnego Znaku;
  • Nowy, opcjonalny tryb chodzenia na kontrolerze. Domyślnie żeby biec, należy przytrzymać A lub X. Teraz będzie można po prostu mocniej wychylić analog;
  • Możliwość skalowania napisów;
  • Możliwość włączenia pauzy podczas przerywników filmowych;
  • Nowy filtr mapy, usuwający z niej znaki zapytania;
  • Naprawiono zadania, które przez lata pozostały wadliwe;
  • Opcja schowania interfejsu i przywołania go jednym przyciskiem.

Źródło Eurogamer.pl 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co te playstation robi z ludźmi?

Tak w ogóle to niech ktoś go wyśledzi po ip tak na wszelki wypadek, bo jak dostanie wylewu, to żeby karetkę wezwać. 

Edytowane przez lpcl
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, joloxx9 napisał:

No tego tłumaczyć nie musisz, zdaje sobie z olusow i minusów obu paltform.

 

Ja mam zwyczajnie będę jak @azgan zaczyna bić pianę bo ktoś się powiedzieć,ze oprawa graficzna na ko soli jest słabsza.

Jest tragiczna jak wezwiemy sobie pc z rtx 4080/4090 i podepniemy go pod OLED a obok postawimy PlayStation 5 też na oledzie to taki cyberpunk z rt na pc "masakruje" ta wersję z konsoli i widać odrazu ogromną różnicę dodatkowo na pc jak masz 4k i bijesz się z 20 przeciwnikami to nadal masz 4k natywne a na konsoli spada rozdzielczośc

9 minut temu, lpcl napisał:

No tak średnio bym powiedział, to będzie z 8k, a za to już można poskładać sensowny pc do gier. 

Może inaczej załóżmy że i pc i konsole podpinamy pod oleda 55 B1 , teraz tak konsola PlayStation 5 to cena 3000 zł , do pc musisz dokupić myszkę klawiaturę podkładkę Windowsa i postawić taki komp na conajmniej rtx 3080ti/3090 lub RX 6900xt do tego conajmniej procesor 8/16 bo taki jest standard konsol na 6/12 będziesz miał podobne wyniki w 4k ale w przyszłości będą robić gry na 8/16 i wtedy można dużo stracić , jak zejdziesz niżej to nie będzie natywnego 4k tylko dlss/fsr xd

A już pomijam PS4 far/slim plus 40-50 cali 1080p to jak dobrze poszukasz to koszt będzie bardzo maly

Edytowane przez voltq
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

Słuchaj dalej sroloxxa bo przecież jak on coś napisze to tak musi być, najmondżejsza głowa na labie 8:E

A wystarczy sprawdzić co było zresztą już zamieszczane przez kolegów wcześniej kilkukrotnie na PS5 oraz XSX gra zadziała w 60fps 

Najbardziej to się martwią o te 30 klatek na konsolach osoby które grają i tak tylko na PC - normalka ?

A jak tam Cyberpunk 2077 w tych szalonych 25 fpsach na nowiutkich RTX4080? ?

Coś pary braknie jak na Next-Gen, 2 letnia gra rozkłada nowiutkie GPU z 7K a jeszcze dobrze kurz po premierze nie opadł. Jak wjedzie ten Upgrade RT do CP2077 to co DLSS z interpolacją klateczek czy "optymalizacja" detali ??

Oto najważniejsze nowości w next-genowej aktualizacji Wiedźmina 3:

  • Obługa ray-tracingu (również na konsolach);
  • Lepsze tekstury „niemal wszystkiego”, w rozdzielczości 4K. W tym celu zintegrowano grę z modem HD Reworked Project;
  • Nowe ustawienia „ultra plus” na PC. Nie jest to tzw. preset - niektóre opcje graficzne mają po prostu opcję wyższą niż ultra. Przykładem jest gęstość trawy i ilość detali;
  • Tryb fotograficzny z różnymi opcjami znanymi chociażby z Cyberpunk 2077. To była jedna z najbardziej oczekiwanych funkcji;
  • Nowe kamery do wyboru. Gracze mogą np. widzieć Geralta bliżej lub dalej niż domyślnie, przy czym widok wybiera się osobno dla walki, eksploracji pieszej i konnej;
  • Nowy, opcjonalny tryb korzystania ze Znaków. Nie trzeba przywoływać kołowego menu wyboru, tylko przytrzymać specjalny przycisk, który powoduje, że inne przyciski odpowiadają już za użycie konkretnego Znaku;
  • Nowy, opcjonalny tryb chodzenia na kontrolerze. Domyślnie żeby biec, należy przytrzymać A lub X. Teraz będzie można po prostu mocniej wychylić analog;
  • Możliwość skalowania napisów;
  • Możliwość włączenia pauzy podczas przerywników filmowych;
  • Nowy filtr mapy, usuwający z niej znaki zapytania;
  • Naprawiono zadania, które przez lata pozostały wadliwe;
  • Opcja schowania interfejsu i przywołania go jednym przyciskiem.

Źródło Eurogamer.pl 

 

 

Do reszty skretyniałeś przez walkę ze wszystkimi dookoła?  Ten cały "sroloxxa" przynajmniej nie robi z siebie kretyna od wczoraj :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

No tego tłumaczyć nie musisz, zdaje sobie z olusow i minusów obu paltform.

 

Ja mam zwyczajnie będę jak @azgan zaczyna bić pianę bo ktoś się powiedzieć,ze oprawa graficzna na ko soli jest słabsza.

Ja kręcę z tego bekę jak ty jedziesz po tych konsolach a później w innym wątku chwalich jak to wygląda i działa. Jakbyś miał rozdwojenie jaźni ?

Jak coś jest dla mnie gówniane to nie kupuję a ty dokładnie robisz odwrotnie.

Przypomnij sobie co pisałeś np. o Spider-Man :szczerbaty:

Czemu nie sprzedaż tego PS5 i po co kupujesz te gry od Sony skoro to takie złe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Niektóre programy z XP działają na Win11, więc może nie byc konieczne az takie kombinowanie.  W ostateczności zrób wirtualkę bez dostępu do sieci (ze względów bezpieczeństwa)..
    • Cześć, mam na sprzedaż nowy laptop Dell G15 5530. Laptop dostałem w prezencie od rodziny, niestety nie jest mi potrzebny bo kupiłem niedawno komputer stacjonarny. Dokument zakupu z marca tego roku. Laptop wyciągnięty z pudełka w celu zrobienia zdjęć. Laptop uruchomiony raz w celu sprawdzenia czy działa. Dokładna specyfikacja sprzętu poniżej: Procesor - Intel® Core™ i7-13650HX (14 rdzeni, 20 wątków, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) Pamięć - RAM 16 GB (DDR5, 4800 MHz) Dysk - SSD M.2 PCIe 1TB Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080 (Full HD) Częstotliwość odświeżania ekranu 340 Hz Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4060 System operacyjny Microsoft Windows 11 Home Zasilacz 330 W Zdjęcia mogę podesłać na priv. Cena 6500zł + ewentualne koszta wysyłki / Odbiór osobisty na terenie Olsztyna. W razie potrzeby możliwość wystawienia na allegro. Pozdrawiam.
    • Wyedytuj post, bo jakieś dziwne rzeczy piszesz. Z tego co wyczytałem chcesz zrobić obraz dysku z XP i przenieść go na nowego lapka też z XP, ale potem pytasz się, że j zrobić obraz Win 7 i przenieść go na W11... Zrób ze starego systemu wirtualkę: https://www.veeam.com/blog/how-to-convert-physical-machine-hyper-v-virtual-machine-disk2vhd.html
    • Miałem Asusa GTX 660 w wersji OC, która była niestabilna na domyślnych ustawieniach. Całe szczęście można było modyfikować bios za pomocą zmiany w tablicy napięć.
    • ad1 I wszystko w temacie, to są właśnie te paskudne sterowniki AMD, nie ma tutaj winy użytkownika robiącego zmianę karty poprzez DDU.  ad 2 Ale nie zrobiłem formatu, tylko oddałem kartę, bo jest uszkodzona, zła i w ogóle AMD nie powinno istnieć.  ad 3 Może dlatego, że w systemie nadal istniały "śmieci po nV" i system nie widział problemu.  ad 4 Problemy to wy macie, to tak samo jak w samochodzie, zmienię sobie silnik z 1.0 na 3.8 L ale zostawię stary EPU, starą skrzynie biegów i 10L zbiornik paliwa. koloryzowane by uwydatnić problem.    Nie cierpię po prostu takich postów, gość kombinował trzy dni zapewne bez formatu, no bo na dysku C trzyma pracę magisterską i nie mógł formatu zrobić, ale zaraz się okaże, że format był od xp do 11 a i tak nic to nie dało. Ahh te paskudne AMD. 🤣😇
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...