Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Pavel87 napisał:

Ale mimo wszystko fajnie będzie usłyszeć nowe kwestie Geralta wypowiadane przez Jacka Rozenka :)

To na pewno, ale zdecydowanie nie chcę by tą fenomenalną grę w jakikolwiek sposób łączono z tym beznadziejnym serialem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

To na pewno, ale zdecydowanie nie chcę by tą fenomenalną grę w jakikolwiek sposób łączono z tym beznadziejnym serialem. 

Na to niestety już za późno, już wcześniej zapowiadali, że będą elementy związane z serialem Netflixa :( Taki mamy klimat niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

Pisałem że kilka osób w tym temacie porównuje Wiedźmina 3 po modach do Next-Gen Update a on tak nie wygląda bo to co dostajemy w pudełku czyli wersja GOTY wygląda biednie 

Pisałem też o tym że sporo modów które są na nexusie to czity inne ułatwienia gdzie głupi Trainer daje taki sam efekt 

Wspomniałem też o tym że doskonale wiem co potrafi ReShade bo już w 2012 roku prowadziłem temat na Labie i go linkowałem z SweetFX który późnej jak dostało GUI zmieniło nazwę na ReShade a jeszcze wcześniej dyskutowałeś ze mną o HDR który jak wspomniałem został dodany już na PS4PRO i nigdy nie trafił na PC i dopiero pełna implementacja tego efektu ma tracić również na PC na co Ty mi odpisałeś i wkleiłeś "moda" który podbija kolory i kontrast a ktoś sobie wymyślił na to fikuśną nazwę jako "oszukany HDR" który oczywiście nie ma nic z tym wspólnego bo nie korzysta z żadnych metadanych :E. Na co ja odp. "ptysiu" i wspomniałem że jak już ktoś chce się bawić w dodawanie emulacji HDR to od tego jest AutoHDR w Win11.

 

Weź mi  zacytuj te wszystkie posty jeszcze raz i odpisz na nie trzeci raz, bo nie pamiętam już co było przedwczoraj i co tu wyczyniałeś :boink:

@Pavel87 ale to mam nadzieję będzie opcjonalne w opcjach gry, coś na zasadzie alternatywnego wyglądu Yen itd. ?

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, skunRace napisał:

Weź mi  zacytuj te wszystkie posty jeszcze raz i odpisz na nie trzeci raz, bo nie pamiętam już co było przedwczoraj i co tu wyczyniałeś :boink:

O.K daj mi chwilkę żeby je pozbierać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, skunRace napisał:

 

@Pavel87 ale to mam nadzieję będzie opcjonalne w opcjach gry, coś na zasadzie alternatywnego wyglądu Yen itd. ?

W sensie to będzie zadanie w którym nagrodą będą schematy na zbroję i miecze z serialu Netflixa, więc jak ktoś nie będzie chciał to wiadomo, że nie musi ich stworzyć. Opcjonalna ma być zbroja dla żołnierzy Nilfgardu, czyli albo taka jak w grze, albo ta przypominająca "mosznę" z serialu :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2022 o 16:16, azgan napisał:

Dzisiaj CD Projekt RED zaplanował początek transmisji na 18:00 więc zobaczymy odpicowanego Wiedźmina 3 dla PS5 oraz XSX ?

 

W dniu 23.11.2022 o 16:28, azgan napisał:

To jest Remaster dla PS5 i XSX od początku tak to było zapowiadane 

Wiedźmin 3 ze specjalną wersją na PS5 i Xbox Series X

 

 

 

W dniu 23.11.2022 o 17:19, azgan napisał:

PC też dostanie ten Update ale nawet nie wymienili PC na pudełkach a Wiedźmin 3 jest i był sprzedawany w wersji BOX więc to jasno wskazuje jaki jest target tego Remastera ?

 

WIEDŹMIN 3 EDYCJA ROKU PUDEŁKO PC BOX GOTY + DLC - 7068922033 ...

 

 

W dniu 23.11.2022 o 18:16, azgan napisał:

Ustawienia Ultra na PS5 można uznać za progres a o tym była mowa na live 

Aktualnie gra wygląda lepiej niż port z XBOX ONE X 

 

W dniu 23.11.2022 o 18:18, azgan napisał:

Wygląda tak jak pokazali czyli dupy nie urywa to RT 

Trochę to przypomina Pheonix VIII Wiedzmin Lighting Mod czyli WLM8

Textury są dużo lepsze niż sucha wersja bez modów 

Przecież za to odpowiadają Ci sami ludzie co do teraz nie ogarniają Cyberpunk 2077 dzwi Cię to jeszcze :szczerbaty:?

 

W dniu 23.11.2022 o 18:21, azgan napisał:

Dlatego nie było hucznych zapowiedzi 

 

W dniu 23.11.2022 o 18:22, azgan napisał:

Po co?? Update jeszcze nie ma a na modach to wygląda cały czas tak samo 

 

W dniu 23.11.2022 o 18:27, azgan napisał:

Na konsoli WLM8 ani HD Reworked Project nie zainstalujesz a tutaj będzie prosto z pudełka i dużo lepiej. 

Na PC głównie to dodanie DLSS chociaż i tak lepiej grać w natywnym 4K

To akurat na plus biorąc pod uwagę że to Next-Gen czyli już w tytule zaznaczyli że głównie na konsole kierowany jest ten Update/Upgrade ?

 

W dniu 23.11.2022 o 18:35, azgan napisał:

Rozarowani są tylko PCMR bo na konsolach gra będzie teraz wyglądać jak po modach + dodali RT i lepsze textury. 

 

W dniu 23.11.2022 o 18:39, azgan napisał:

No i spoko to wygląda ?

Śmieszne tylko ilość czasu jaką potrzebowali żeby wydać tego Remastera :szczerbaty:

 

W dniu 23.11.2022 o 18:40, azgan napisał:

Nie tylko grafika lepsza i dodali bajery dla DualSense 

 

W dniu 23.11.2022 o 18:41, azgan napisał:

Zbroja z Netflixa była czasochłonna 

 

 

W dniu 23.11.2022 o 18:46, azgan napisał:

No lepsze ReShade tam jest "prawdziwe" RT nie to co dodana namiastka zaimplementowana w silniku RED Engine gry od tych samych speców co Cyberszrota robili i do którego się brandzlują PCMR od 2 lat. A informacja o trybie 60k/s to chyba przegapiłeś podobnie jak to że będzie nowy tryb graficzny który ma wyglądać lepiej niż do tej pory Ultra.

Na XBOX ONE X było już 4K ale w 30fps + HDR ale teraz wyglądać będzie to elegancko na PS5 ?

Bawiłem się w modowanie Wiedźmina 3 i nawet prowadziłem temat od premiery więc chętnie sobie obczaje i porównam 

Trzeba będzie zaktualizować listę modów do nowej wersji ?

 

W dniu 23.11.2022 o 18:57, azgan napisał:

ReShade to jest :kupa: zmienić kolorki to ja sobie mogę w profilu TV

WLM8 to nie jest preset do ReShade tylko całkowicie inne oświetlenie sceny a nowa wersja gry ma dostać RT który go przypomina czyli prosto z pudełka będzie już lepiej to wyglądać 

ENB od Borysa do Skyrim którego temat z modami też prowadziłem zjada te wszystkie ReShade 

 

 

W dniu 23.11.2022 o 19:08, azgan napisał:

To nie Ty mówiłeś tylko od dawna media o tym informowały praktycznie nacwszystkich stronach i chodziło głównie o textury https://www.telepolis.pl/tech/rozrywka/wiedzmin-3-wersja-rtx-na-modach-spolecznosci

I nie żadne ReShade którego wysryw do każdej gry z kolorkami masz do każdej gry tylko natywna implementacja RT w silniku gry zaporzyczona pewnie z nowszej wersji silnika od Cyberpunk 2077 i skompilowana pod RED Engine z Wiedźmina 3 coś na wzór Metro Exodus Enhanced Edition 

Już nawet na Nexusie powstał temat żeby nie zaliczać profili do ReShade jako modów bo to nie są żadne mody 

 

 

W dniu 23.11.2022 o 19:12, azgan napisał:

Ucz dalej ojca dzieci robić jak ja zaczynałem z postprocesowymi nakładkami to Ciebie nawet na forum nie było i kiedyś to się nazywało SweetFX (2012 rok Panie kolego) :szczerbaty:

 

 

W dniu 23.11.2022 o 19:27, azgan napisał:

Pokaż mi gdzie z poziomu gry dostępne jest RT w oryginalnym Wiedźminie 3 od CDPR? 

Lepsze marszczenie freda do 2 letniego Cyberszrota którego trzeba sprawdzać po każdym Patchu i tam też NVIDIA ma swój udział a efekt tego taki że nawet bez Upgrade dla RT to o graniu w natywnym 4K można zapomnieć nawet na RTX4080 https://www.purepc.pl/test-kart-graficznych-nvidia-geforce-rtx-4080-vs-geforce-rtx-3090-ti-bylaby-rewelacja-gdyby-nie-zaporowa-cena?page=0,16 mocarne 25 klatek bez ścinania detali i zabawy z DLSS/FSR2.0

Oczywiście jak Wiedźmin 3 dostał RT i działa na konsolach to trzeba obśmiać a największy ból dupy o tryby bo zamiast czekać na materiał od Digital Foundry jak poustawiać suwaczki żeby to jakoś działało to wybiera się albo 60fps dostosowane do możliwości danego sprzętu albo 30 z podbitymi suwaczkami nie licząc takich pierdół jak wył. aberacji czy ziarna bo to już dawno jest w ustawieniach różnych gier.

Starsza krzywda się stała że nie trzeba wywalić na samo GPU 7 albo 10K PLN żeby teraz pograć na PS5 czy XSX tak samo dobrze jak wcześniej tylko na PC :szczerbaty:

 

W dniu 23.11.2022 o 19:34, azgan napisał:

Założenie profilu a aktywna obecność na forum to dwie różne rzeczy ?

Opowiadaj mi dalej o postprocesach i co można zrobić z SweetFX które po tym jak dostało GUI zmieniło nazwę na ReShade 

Filtry nakładane a "ekran" a nie wtopione w silnik gry jak to robi np. Borys Vorontsov z ENB to zwyczajne :kupa: i atrap do purdowania syfa. 

A już totalną głupotą jest nazywanie natywnego wsparcia RT z silnika gry - ReShade :szczerbaty:

Zaraz się okaże że Metro Exodus Enhanced Edition nie było potrzebne bo ReShade wystarczy ? 

 

W dniu 23.11.2022 o 19:47, azgan napisał:

A to do textur HD trzeba 30fps? Mhm zwłaszcza że HD Reworked Project siorbie VRAM i to w dodatku oszczędzanie i nie ma dużego wpływu na wydajność.

Na PS4 czy na XO mieli dodać RT? Na PC póki co też nie ma natywnego Ray-Tracingu dostępnego z poziomu gry/silnika a gra po modach to nie to samo co dostajemy prosto od devów więc nie wiem czego dotyczy ta dyskusja? Część osób która gra na PC nie ma nawet bladego pojęcia jak zainstalować te mody między innymi dlatego powstał poradnik na labie mojego autorstwa :szczerbaty:

 

W dniu 23.11.2022 o 19:52, azgan napisał:

Tak od Ciebie się wszyscy dowiedzieli że CDPR chce skorzystać z wsparcia pracy moderów i oczywiście Ty pierwszy nas uświadomiłeś i nikt tego nie wiedział miesiące wstecz przed pokazem ?

Jest po 19 więc nie pora na bajki ?

 

W dniu 23.11.2022 o 19:59, azgan napisał:

skunRace pokazywali i mówili nawet co z efektów RT znajduję się w grze no chyba że Ty oczekujesz że Ci podpiszą kiedy jest RT i gdzie masz się patrzeć to takich akcji nie było. Pokazali gameplay z PC, XSX oraz PS5 jak ktoś jest bardziej wnikliwy to trzeba poczekać na jakieś analizy. A co do profilu Ryśka to zjechanie z nasycenia barw i dodanie czarnych firmowych pasów nie sprawia że gra jest bardziej Next-Genowa tylko ewentualnie bardziej taka kolorystyka trafia w twoje gusta. 

 

W dniu 23.11.2022 o 20:01, azgan napisał:

A co do HDR to wersja na konsole ma go od dawna tylko PC była tak ułomna i nie dostała wsparcia ?

 

W dniu 23.11.2022 o 20:11, azgan napisał:

Rysiek korzysta z modów na oświetlenie z nexusa i nie są jego autorstwa a w ReShade jak wejdziesz w profil edytowany w pliku to widać co było przez niego dłubane. Gra robi się bardziej sprana i mroczna ale niekoniecznie bardziej realistyczna. W dodatku ja z miejsca wył. Te czarne filmowe pasy bo to tylko na screenach wygląda fajnie. 

Dodawanie efektów graficznych takich jak np. RT a korekta kolorków to dwie różne rzeczy.

Podziwiam to ja pracę Hulk Hogana PL bo to jest prawdziwy mod dzięki któremu Wiedźmin 3 na PC wygląda tak jak wygląda bo fabrycznie to textury na PC są tak samo bryndzowate jak na starych konsolach typu PlayStation 4 czy XBOX ONE. 

Ten gość co robił WLM8 też dla mnie Mistrz i to są prawdziwe mody a nie jakieś tam profile z kolorkami do SweetFX czy ReShade 

 

 

W dniu 23.11.2022 o 20:17, azgan napisał:

Tylko jaki jest sens porównywać zmodowaną wersję gry do tego co dostajemy prosto z pudełka? 

To i Skyrim wygląda dzisiaj ładnie dzięki pracy moderów w tym ogromna zasługa właśnie Borysa którego ENB dodaje efekty graficzne (wtapiane w silnik gry) a nie jakieś primitywne presety z kolorkami 

Porównaj teraz suchą wersję z STEAM czy z GOG'a bez modów do tego co dzisiaj pokazali ?

 

W dniu 23.11.2022 o 20:24, azgan napisał:

Ja bym powiedział że zrobili to co z Mass Effect™ Legendary Edition tylko tutaj hajsu nie wołają za odświeżenie gry.

Tyle sapania a skończy się tak jak z ME czyli wersja na PC dostanie skompilowane najlepsze mody których fabrycznie nie będzie a prosto z pudła na start dostaniemy lepsze textury zapewne ten pakiet od Hulka który nie trafił już na nexusa w najnowszej wersji, jakiś tam RT, lepsze oświetlenie bardziej naturalne kolorki jak z WLM8, HDR i wsparcie DualSense jak ktoś lubi grać na padach 

Nowe mody i tak będą pisane pod najnowszą wersję gry 

 

W dniu 23.11.2022 o 20:40, azgan napisał:

Jednym słowem Wiedźmin 3 po modach jest był WOW ale jak teraz fabrycznie i prosto z pudła na konsolach dostaniemy podobną jakość to już nie będzie WOW :szczerbaty:?

Bardzo to wszystko logiczne.

Już pomijam że większości tutaj zgromadzonych ten zmodowany Wiedźmin 3 do porzygu się znudził będąc po 100 x ogrywany i nie patrzą na to tak jak większość ludzi czyli ściąga grę na STEAM czy tam GOG'u i gra tylko po modach gdzie nawet u nas na forum do tej pory potrafią się pojawiać pytania i nowe posty jak zainstalować i czemu coś nie działa? 

Może tutaj były inne oczekiwania i pewne osoby chciałby dostać kolejnego Cyberszrota do katowania RTX4080/90 zanim się sfajczą a nie Remastera 8:E

Remake to jedynki robią a nie 3. To miała być 3 po modach dla nowych konsol i wszyscy tego się spodziewali więc skąd to zdziwienie? 

Śmieszki były że RT na konsoli to będą tylko cienie a dali więcej "bajerów" więc raczej na plus a nie minus.

Marudy i tak ściągną pograją 15 min i odinstalują bo to nadal ten sam Wiedźmin 3 tylko że teraz ładniejszy bez dodatkowego dłubania od tyle.

 

W dniu 23.11.2022 o 20:43, azgan napisał:

Plus zagra nowe pokolenie a nie stare pryki jak my w większości tutaj zgromadzonych w okolicy 40+ 

 

W dniu 23.11.2022 o 20:50, azgan napisał:

Tak się właśnie kończy zabawa z RT że większość jak nie widzi jakiegoś bezpośredniego porównania ON/OFF zwłaszcza jak gra ma otwarty świat to różnicy nie widzi i czeka aż im Digital Foundry palcem pokaże najlepiej z zoomem + 400% 

Nie ja jestem od pokazywania, robił to CDPR omawiając najnowszą wersję gry wraz z listą usprawnień graficznych:

  • Globalne oświetlenie ray tracingu
  • FSR 2 i DLSS
  • Tryb fotograficzny
  • Nowy tryb graficzny "Ultra+".
  • Tryb wydajności
  • Tryb jakości z RTGI i FSR2
  • Nowe perspektywy kamery
  • Przerobione tekstury i liście
  • Ulepszona mapa
  • Cross-save
  • Nowa zawartość z Wiedźmina od Netflix (stroje, nowy Jaskier, dodatkowe zadanie)

 

 

 

W dniu 23.11.2022 o 20:53, azgan napisał:

Horizon Zero Dawn to gra która była natywnie pisana po HDR i sprzedawali nią TV 4K a Wiedźmin 3 miał dodany HDR po premierze w dodatku porównujesz EX'a Sony gdzie mają doświadczenie w sprzęcie oraz kinie i ich gry to zawsze pokaz HDR do CDPR który nawet dobrego HDR nie potrafił zrobić w Cyberpunk 2077 a gra była natywnie pisana pod wyświetlacze z wysoką dynamiką 

Ale jak ja mam Ci pokazać globalne oświetlenie które jest na całej scenie? To nie są obicia RT w kałuży że zaznaczę Ci strzałką :szczerbaty: Już pomijam że Wiedźmin 3 dostanie ulepszone SSR a nie odbicia RT

 

W dniu 23.11.2022 o 21:04, azgan napisał:

Tak stanie się rarytasem bo:

A) Na konsoli nie było tych modów 

B) Na PC nie wszyscy umieli zmodować i nie wszyscy grali na modach

C) To nie będzie 1:1 to samo co po modach bo na nowszej wersji silnika która dostaje nowe bajery 

Jak ktoś ma problemy żeby to skumać to faktycznie dalsza dyskusja jest bez sensu 

PS>

I nie zapominaj że za tego "Remastera" odpowiada nie dawna ekipa która robiła Wiedźmina 3 tylko Ci sami "spece" co do dzisiaj nie ogarniają Cyberszrota więc tak do końca pewności co finalnie z tego wyjdzie nie można mieć ?.

 

W dniu 23.11.2022 o 21:08, azgan napisał:

Bo na konsoli jest HDR w Wiedźminie 3 a na PC nie ma żadnego. To tak samo jak Cyberpunk 2077 miałby tylko HDR na PC a na konsoli już nie mimo że jest na wszystkich platformach tak samo zły. 

PS>

No i to Ty stwierdziłeś że byłoby lepiej jakby dodali HDR do czego się odniosłem właśnie. CDPR nie umie w dobry HDR a zestawanie go z produkcjami Sony gdzie u nich ten efekt jest TOP z miejsca będzie skazane na niepowodzenie ?.

 

W dniu 23.11.2022 o 21:27, azgan napisał:

WLM8 tak ale bez ReShade bo robi się z tego ZONA jakby to S.T.A.L.K.E.R był a nie Wiedźmin. Co tam promieniowanie jakieś jest? 

No i pamiętajmy że WLM8 psuje chmurki na niebie i nie działa w Toussaint oraz ma parę innych problemów więc wklejać sobie możemy wyselekcjonowane nagrania.

 

W dniu 23.11.2022 o 21:31, azgan napisał:

DLSS w Wiedźmin 3 nie jest potrzebny u mnie po modach śmiga w natywnym 4K ?

No chyba że eksperci od Cyberpunk 2077 znowu się popisali i będzie dramat to może być opcja ratunku :szczerbaty:

 

W dniu 23.11.2022 o 21:39, azgan napisał:

To co wkleiłeś nie ma nic wspólnego z szeroką dynamiką obrazu (HDR), cyfrowa poświata oraz saturacja kolorów wywalona w kosmos + sztucznie podbity kontrast brakuje jeszcze na tej polanie 8:E

 
Naklejki na ścianę 3D My Little Pony Kucyki 144cm 7209313434 ...

 

Nie wiem co miał pokazać ten udawany HDR ale nie robi tego dobrze ?

 

W dniu 23.11.2022 o 21:53, azgan napisał:

Każdy rozgarnięty człowiek wie że nazwa "next-gen" dotyczy konsol nowej generacji i od nich CDPR zaprzeczył termin. 

Jestem ciekaw jakie to Next-Gen gry widzą nasi PCMR bracia na swoich rydwanach - GTA V na modach? Czy 2 letniego już Cyberpunk 2077 który klęka na RTX'ach 3 geracji jeszcze przed aktualizacja efektów RT które tak samo jak w Wiedźminie 3 mają zostać  dodane/poprawione? To będzie już Next-Gen czy jeszcze nie Next-Gen? Jakoś nie widzę nowego Crysisa tylko na PC Next-Gen tak jak w 2007 roku. 

A może te pory z PlayStation 4 wrzucane na PC są Next-Gen?

Nazwa jak nazywa i nie ma sensu się o to czepiać. Gra dostała za darmo Update/Upgrade i bez gmerania przy niej można pograć w lepszej grafice zwłaszcza że textury z oryginalnego Wiedźmina wyglądają okropnie jak na dzisiejsze możliwości.

W porównaniu do suchego Wiedźmina 3 bez modów różnica jest widoczna gołym okiem.

 

 

W dniu 23.11.2022 o 22:04, azgan napisał:

 

Raz piszesz że wolałbyś HDR a później że lepiej żeby go nie dodawali ?

Porównujesz Horizon Zero Dawn od Sony gdzie ich każda gra ma perfekt zrobiony HDR i była wizytówkom TV UHD do tytułu CDPR który stawiał pierwsze kroki w tym kierunku i zrobił ten efekt jak zrobił ale w oparciu o zakres dynamiki obrazu a nie podbicie kolorków przez filtry. Widać to po zachowaniu się słońca lub pochodni w nocy a nie oczojebności przez podbity sztucznie kontrast oraz saturacje kolorów (podobnie zresztą jest w CP2077 ale tam też HDR nie jest na poziomie Horizona)

Nie wiem jak będzie wyglądać teraz HDR i ma być dodany też na PC ale twierdzenie że lepiej wrzucić sobie FakeHDR niż coś co próbuje chociaż bazować na metadanych jest żartem samym w sobie.

 

To robi ta sama ekipa która spłodziła Cyberpunk 2077 a Ty mnie pytasz czemu? Oni sami tam nie wiedzą pewnie do końca co i jak obserwując to studio z boku i kto tam został oraz jak wygląda obecnie ich zarządzanie projektami. Pierwotnie za ten Remaster odpowiadał Saber Interactive a RED'zi stwierdzili że sami to zrobią - tyle wiem, pokazali to co chcieli pokazać i tak zobaczyliśmy więcej niż do tej pory a tego Remastera to mieliśmy generalnie już rok temu dostać 

 

W dniu 23.11.2022 o 22:29, azgan napisał:

Dokładnie tego się spodziewałem co pokazali. Nie było opcji że coś więcej dostaniemy bo niby jak? Ile zapowiedzieli projektów? Robią Wiedźmina 4 na UE5 oraz Remake 1 + dodatek fabularny do Cyberpunk 2077 który nadal jest do łatania i ledwie ogarnięty. Kto i co miał robić przy tym Wiedźmin 3? To miał być port na PS5 oraz XSX bo pojawiły się mocniejsze sprzęty po stronie konsol a PC dostaje ten Update w bonusie bo RED'zi wiedzą że na PC "mody zrobią robotę za nich". Kto poprawiał CP2077 miesiącami za nich? Gdyby nie mody do W3 to o tej grze już dawno by zapomniano. Jeśli się potwierdzi że textury są od Hulka to i tak jego najnowsza paczka która była nazwana Next-Gen trafi bezpośrednio do nowej generacji gry a nie na Nxusa. A jak ktoś ma wątpliwości to polecam obejrzeć jak wyglądają oryginalne textury w wersji na PC w surowym Wiedźminie 3 w edycji GOTY (ostatnia jaką wydali)

Niech ktoś teraz powie że nie ma różnicy między Next-Gen Update (sam Hogan tak określa najnowszą paczkę) i tym co trafi na PS5 oraz XSX i PC a tym co mieliśmy wcześniej 

Przypominam że aktualizacja jest darmowa z XOX na XSX z PS4 na PS5 i z PC jeśli gra była zakupiona wcześniej.

Wersja pudełkowa na PS5 oraz XSX dla nowych graczy podobnie jak ten cały "Remaster" (robocza nazwa bo sam CDPR jej unika).

 

W dniu 23.11.2022 o 22:37, azgan napisał:

Większość z modów na Nexus to czity i ułatwienia a te realnie coś poprawiające lub ulepszające jak np. lepsze textury które są nr1 na Nexusie czy lepsze oświetlenie będą już zaszyte w surowej wersji gry. Zostaną takie smaczki jak np. https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/995 lub https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1569 

 

W dniu 24.11.2022 o 00:32, azgan napisał:

Nielimitowany udźwik, crafting u każdego kowala, więcej kasy u sprzedawców, brak zmęczenia podczas biegu, nie psująca się broń i zbroja itp. nie to nie są wcale ułatwienia i czity połowa z modów to są właśnie tego typu duperele a druga połowa to tak jak wyżej podałem fajne mody więc nie kumam po co ta gadka "po co modować?". Do takich pierdół to nawet mody nie są potrzebne bo temat załatwia Trainer do gry https://flingtrainer.com/trainer/the-witcher-3-wild-hunt-trainer/ jak Ciebie kręcą tego typu mody i nie ogarniasz bez nich gry nawet na łatwym poziomie to spokojnie Trainer będzie też do najnowszej wersji więc nic nie stracisz.

 

 

W dniu 24.11.2022 o 01:13, azgan napisał:

A jest gdzieś potwierdzone info że doszło do porozumienia stron? Nie, temat został ucięty a sam Hulk też milczy. Nie wiemy co dokładnie zostało wykorzystane i czy faktycznie skorzystali z jego pracy więc nie pajacuj. Oczywiście możemy się domyślać że zapewne dogadał się z CDPR ale póki to nie zostanie zweryfikowane to są zwykłe domysły.

Może faktycznie idź spać bo bredzisz jak porównujesz grę bez modów do gry po modach która nie jest zasługą developera tylko społeczności zapleńcow, fanów oraz utalentowanych ludzi. 

Gra w dostępnej wersji GOTY (czyli ostatnia) wygląda jak wygląda i nie ma co zaklinać rzeczywistości. Widać po niej że lata świetności ma za sobą i nie wygląda tak dobrze jak po zabiegach upiększających więc aż się prosiła o takie odświeżenie bez godzin spędzanych na modowaniu żeby ją chociaż trochę unowoczestnić.

Sama paczka lepszych textur owszem była dostępna od lat i przez lata Wiedźmin 3 żyje dzięki właśnie nim głównie bo bez tego gra słabiutko wypada nawet na PC w Ultra a teraz najlepsze textury trafią na wszystkie platformy i nie potrzebne będą do tego mody czyli będą dostępne na surowej wersji gry prosto z pudełka dzięki czemu ludzie którzy nie ogarniali modowania lub nie bawili się w to zyskają dużo lepszą wersję gry również na PC bo od strzała będzie żyleta.

Sam PC też skorzysta na tym Update dla konsol bo będzie dobrą bazą i nowym pobudzeniem dla sceny moderskiej która od wielu lat praktycznie dobiła do ściany i nie pojawiało się nic szczególnego z wyjątkiem kolejnych profili do ReShade lub jakiś armorów z Netfilxa. 

Inna sprawa że gdyby tylko PC dostało RT to na bank byłoby gadanie że super, będzie grane na nowo, konsolki za słabe na RT i tego typu pierdololo... zresztą nie pierwszy raz bo jak Metro Exodus Enhanced Edition wychodziło a nie było jeszcze FSR2.0 żeby wrzucić to na PS5 i XSX z odpowiednikiem DLSS i musieli inaczej sobie z tematem poradzić to była najcudowniejsza gra pod słońcem o które dzisiaj nikt praktycznie już nie mówi.

Samo gmeranie w plikach jak masz natywną implantacje RT może dać lepsze efekty niż te protezy które teraz masz ubijające każdy config bo to zwykłe "nakładki ekranowe" często dublujące niektóre efekty z silnika w grze i działające jako odzielny proces a nie wtapiające się w silnik.

Ludzie też przejrzeli na oczy i nie jarają się tak już tym RT jakby miało to być jakieś objawienie zresztą DLSS też jakoś przygasło i nagle znowu natywne 4K jest super od kiedy FSR2.0 jest dla wszystkich bo jeszcze z dwa lata temu można było tutaj na forum poczytać że ooo Panie z DLSS to lepiej niż natywna rozdzielczość i więcej fpsów za darmo. Ale jak wychodził Horizon Zero Dawn z CBR na PS4PRO to rekonstrukcja obrazu to było czyste zło :szczerbaty:.

 

W dniu 24.11.2022 o 01:29, azgan napisał:

Kolejny pomysł NVIDIA żeby więcej hajsu zarobić. Pora wymieniać RTX 20x0 oraz 30x0 bo nie mają interpolacji czyli fejkowych klatek i teraz to jest super fjuczer ale jak na TV to dawali za czasów PS4PRO i XOX to było czyste zło i się nie godzi tak grać (wtedy liczyła się tylko czysta moc i natywna rozdzielczość dla PCMR) :szczerbaty:

Teraz artefakty czy wyższy input lag już nie przeszkadza bo masz wrażenie że grasz z wygenerowanymi dodatkowo klatakmi ale hej to mocarne procesory więc mają więcej danych xD

 

 

W dniu 24.11.2022 o 01:41, azgan napisał:

Z tego co czytałem to ta wersja nazywana "Next-Gen" ma dostać wsparcie modów również na konsolach a przynajmniej tak kiedyś czytałem 

CD Projekt prowadzi rozmowy, których skutkiem mają być mody do produkcji Wiedźmin 3 dostępne na konsolach. Gracze mają na co czekać.

Myślę że bez większych problemów mody typu większy udźwik i inne czity/ułatwienia bez problemu by śmigały pytanie tylko co finalnie zrobią z tym tematem RED'zi ??

Skyrim i Fallout 4 mają nawet na starych konsolach wsparcie dla modów więc nie byłoby to nic niezwykłego Jak instalować mody do Skyrim Special Edition na Xbox One oraz PS4

 

 

 

W dniu 24.11.2022 o 01:54, azgan napisał:

Wspominałem właśnie o tym modzie wcześniej i to jest właśnie jeden z tych które uznaje za wartościowe i wręcz obowiązkowe bo dodaje immersji oraz realizmu jest też na liście najlepszych modów Nexusa i modów polecanych na labie (1 strona tematu o modyfikacjach)

 

 

W dniu 24.11.2022 o 02:07, azgan napisał:

Nie sądzę żeby ukradli moda zwłaszcza że w artykułach pojawiały się wzmianki że chcą się dogadać 

CD Projekt chce współpracować z modderami przy Wiedźminie 3 na PS5 i Xbox Series X/S „Prowadzimy rozmowy”. https://www.eurogamer.pl/cd-projekt-chce-wspolpracowac-z-modderami-przy-wiedzminie-3-na-ps5-i-xbox-series-x-s

i nie jest to nierealny scenariusz bo...

CD Projekt RED zatrudnił moderów do pomocy przy Cyberpunk 2077

A to jest dokładnie to czego nie zrobiło EA przy wydaniu Mass Effect Legendary Edition a na czym CDPR chciał ugrać wizerunkowo po wtopie z Cyberpunk 2077 po premierze ?

 

Im więcej wartościowych/świetnych modów trafi do tej wersji Next-Gen tym lepiej dla nas bo mniej roboty i gmeranie w plikach a zapewne więcej osób z tego skorzysta 

 

W dniu 24.11.2022 o 03:34, azgan napisał:

Ptysiu jak już chcesz się bawić w HDR na PC to nie żadne filtry podbijające kolory bo to nic nie ma wspólnego z efektami HDR tylko pod Win11 masz w opcjach AutoHDR co pozwala emulować efekty HDR jak na XBOX SERIES X (dodali to w jedej z aktualizacji Windowsa) po metadanych generowanych z algorytmów i działa to na edycji GOTY bo sam tak ostatnio ogrywałem W3 na modach a więcej o tym masz w temacie o modach i nawet foty dawałem. Tyle z mojej strony bo ciągnąć dalej tego tematu mi się nie chce a CDPR jak już wspominałem nawet w CP2077 spaprał HDR i lepiej wł. ten z Windowsa niż w grze a Ty byś chciał żeby oni zrobili to jak w grach Sony (nierealne) 8:E.

 

skunRace dałem w spoiler bo jest tego dużo i mam nadzieję że tym razem dobrze się zrozumiemy/dogadamy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Pavel87 napisał:

W sensie to będzie zadanie w którym nagrodą będą schematy na zbroję i miecze z serialu Netflixa, więc jak ktoś nie będzie chciał to wiadomo, że nie musi ich stworzyć. Opcjonalna ma być zbroja dla żołnierzy Nilfgardu, czyli albo taka jak w grze, albo ta przypominająca "mosznę" z serialu :D

Ja to bym chciał by CDPR skopał Netflixowi dupę i dał w tym zadaniu możliwość ruszenia po zbroję Cavilla albo alternatywne rozwiązanie polegające na ubiciu ukrywającego się przed Łowcami Czarownic w Novigradzie szarlatana, niejakiej Lauren S. Hissrich, która swoimi podstępami i czarną magią zwiodła wielu ludzi i doprowadziła ich do szaleństwa. Żeby jeszcze można było ją pognać do Mysiej Wieży i odnaleźć resztki tego eliksiru co wypiła Anabelle...

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Element Wojny napisał:

Ja to bym chciał by CDPR skopał Netflixowi dupę i dał w tym zadaniu możliwość ruszenia po zbroję Cavilla albo alternatywne rozwiązanie polegające na ubiciu ukrywającego się przed Łowcami Czarownic w Novigradzie szarlatana, niejakiej Lauren S. Hissrich, która swoimi podstępami i czarną magią zwiodła wielu ludzi i doprowadziła ich do szaleństwa. Żeby jeszcze można było ją pognać do Mysiej Wieży i odnaleźć resztki tego eliksiru co wypiła Anabelle...

Zbroja Cavilla w mojej ocenie była/jest akurat spoko za to nilfgaardian armor straszna bieda i parodia :szczerbaty:

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kubala996 napisał:

Nie, no nie przesadzajmy z tym netflixem, fajnie ze gracz może sobie wybrać dany strój czy zbroje z 9nnego medium jeśli chce chociaż by dla beki. Skoro w batmanach czy spiderach mamy wybór przeróżnych strojów z różnych adaptacji, to nie wiedzę powodu żeby w naszym wieśku tak nie bylo, przecież to tylko esster egg

No dlatego w ramach easter egga chciałbym mieć możliwość ubicia showrunnerki. 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skunRace dałem w spoiler bo jest tego dużo i mam nadzieję że tym razem dobrze się zrozumiemy/dogadamy ?

O kurde, przecież ja sobie jaja robię z tym odpisywaniem po raz kolejny na te same posty i że nie pamiętam co było przedwczoraj :E

Tym bardziej, że same posty Twoje posty, bez kontekstu odpowiedzi reszty osób które Ci odpisywały, mają jeszcze mniejszy sens.

Dobrze też wiem o co Ci chodziło, w skrócie była "wojenka" ludzi którzy dawno tą grę modowali i jaki jest końcowy efekt tego, co mieli od dawna z nexusa, a to co dostaniemy od Redów 14 grudnia ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na dokonania tej pani Lauren i szału nie ma. Napaść, że jest słaba to jak nic nie napisać :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Cieszę się że o tym wspomniałeś bo jak ja o tym pisałem to zostałem przekrzyczany i zbesztany 

 

@azgan Ty tak się zakręciłeś w tej dyskusji, że już sam straciłeś orient, za co zostałeś "przekrzyczany i zbesztany ".
Przecież siedzimy przed ekranami i każdy średnio rozgarnięty, może sobie przewinąć kilka stron wstecz.
Ale Ci przypomnę.

Otóż pokazano zajawkę nowości nextgena (dla konsol cudo) i powiedziałem, że świetnie, tyle tylko, że TAK WYGLĄDAJĄCEGO W3 miałem na PC już kilka lat temu. Po czym na dowód pokazałem zmodowanego W3. W filmie zmodowane jest wszystko (i jest on pewnego rodzaju demówką i kompilacją, co z W3 można zrobić). Ma zmienione absolutnie wszystko (ponad 60 modów !!!) modele, tekstury, zbroje, wodę, chmury, obiekty, niebo, roślinność, znaki, efekty znaków, ujęcia i pracę kamery, HUD, profil barwny i... ReShade. A Ty to skwitowałeś, że taki gówniany profilek ReShade, to nie jest żadne modowanie, bo ReShade to nie mod, i jest ich milion i wygląda jak kupa, i ble ble ble... JAK MATOŁ uczepiłeś się tego nieszczęsnego i najmniej ważnego w tym filmie ReShade, kompletnie nie zauważając żadnych innych zmian w grze na filmie (a są kolosalne) i przez 3 strony biłeś pianę o ReShade. I za to zebrałeś. Wyłącznie za to. Że oglądając film, który ze starego W3 ma chyba tylko nazwę (a reszta zmieniona), tylko ReShade Cię interesowało.

A żeby było śmieszniej, to każdy, kto ma oczy i widział zajawkę, nadchodzącego nextgen patcha widział, że będzie on WŁAŚNIE tak podrasowaną, jak na filmie zbitką modową (BEZ RESHADE!).
Tu są gongi, werble, fanfary, lasery, kwiaty (i dzieci ładnie ubrane na przód), bo od RED!

Za to zostałeś pojechany. Za brak obiektywizmu.



 

38 minut temu, azgan napisał:

Tutaj jest artykuł który zapewne wielu osobą które lubią sobie pomarudzić się spodoba 

Wiedźmin 3 to next-gen, który podzieli Polaków. Jako fan płaczę lawą

Sam fakt posiadania innego zdania od "Ojca dzieci", nie znaczy, że to jest marudzenie. To jest tylko inny punkt widzenia, a fora temu są przeznaczone. Dyskusjom.

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Element Wojny napisał:

Ale to w ramach kompletnie nowego contentu ? A czy w grę wchodzi jakiś przywrócony content, pierwotnie wycięty na etapie montażu bo zazwyczaj to właśnie takie rzeczy najbardziej lubią powracać po latach w różnorakich edycjach specjalnych ? 

Mnie tu nadal iorvetha brakuje w wiedźminie 3, pal licho już anais czy saskia można było ich wątki rozwiązać tak jak został rozwiązany wątek króla henselta w tzw inny sposób,  ale wycięcie iorvetha boli mocno, teraz mieli szansę go przywrócić...

Godzinę temu, skypan napisał:

Patrzę na dokonania tej pani Lauren i szału nie ma. Napaść, że jest słaba to jak nic nie napisać :/

Tu nawet nie chodzi o tą panią , z tych "wielkich" platform w kwestii "fantasy" ostatnio jedynie HBO się nie kompromituje , Netflix ,  Amazon , Disney to żenada 

P.s dlatego fani the last of us powinni się cieszyć że robi to HBO , gorzej że god of war i horizon  zero dawn mają robić te niżej wymienione dziadowskie platformy więc im współczuję 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

 kompletnie nie zauważając żadnych innych zmian w grze na filmie (a są kolosalne

Żeby nie cytować Twojego całego posta który jest wyżej nad moim pozwól że odniosę się do tych jak to określiłeś kolosalnych zmian 

Jak pisałem Ci wielokrotnie i również dzisiaj o tym wspomniałem porównywanie jest Wiedźmina 3 PO MODACH do Wiedźmina 3 Next-Gen Update i co najlepsze z jedej strony pojawia się że po MODACH jest kolosalna różnica a z drugiej że Next-Gen Update to tak naprawdę Wiesiek 3 po MODACH zrobiony pod konsole i że to rozczarowanie xD

Jak już pisałem błędem jest to że porównuje się nie Wiedźmina 3 w wersji GOTY czyli to co dostaliśmy i za co zapłaciliśmy do pracy zapaleńców która trwała ile 7-8 lat? Nie licząc tych taśmowo produkowanych presetów do ReShade bo kolorki można w dzisiejszych czasach bez problemu zmieniać na nowoczesnych TV które mają nawet po kilka własnych propozycji do gier a na PC nawet ReShade nie jest do tego potrzeby bo można to zrobić np. za pomocą softu NVIDIA.

W artykule który zamieściłem gość na samym wstępie mimo ogólnego narzekania pisze

CYTAT:

Efekty ray tracing czuć jak na dłoni, globalne światło i cienie są miejscami wyższej jakości niż z pierwowzoru. Tekstury też nawet jednym okiem dostrzec można, że przejechane papierem ściernym.

A narzekanie jego dotyczy głównie zminionej kolorystyki która jak chyba każdy pamięta była od premiery krytykowana i każdemu podobało się coś innego dlatego jest taki potężny wysryw tych presetów na Nexusie które go spamują do takiego stopnia że tak jak wspomniał Element Wojny ludzie zaczęli się oburzać na to że wchodzą na Nexusa po prawdziwe mody a nie kolejną wizję ustawień kolorków 

Jak wcześniej pisałem sama nowa modyfikacja od Hulka gniecie jego poprzednią paczkę bo nie dość że poprawia więcej textur to w nowszej wersji zajął się też obiektami a voltg obczaił na materiałach że są inne popularne mody np. ten który dodaje pochwy na miecze a dzisiaj ktoś tam zwrócił uwagę na wiatr więc Ty tak naprawdę nie wiesz ile tych modyfikacji oraz zmian jest w wersji Next-Gen.

Od pierwszego posta jeszcze przed pokazem pisałem że to jest wersja przeznaczona z myślą o PS5 oraz XSX a nie dla PC bo gdyby tutaj chodziło o PC to dalej grałbyś w GOTY z tymi samymi Modami które są od lat i tylko zmieniał sobie kolorki w grze kolejnymi presetami do ReShade 

W dniu 23.11.2022 o 16:28, azgan napisał:

To jest Remaster dla PS5 i XSX od początku tak to było zapowiadane 

Wiedźmin 3 ze specjalną wersją na PS5 i Xbox Series X

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że znowu to samo pierdololo i wojenki, których przez ostatnie dwa dni nie było, ale pojawiły się ponownie. Ja mogę tę gównoburzę zakończyć na zawsze, jak ktoś jest bardzo chętny. No chyba, że się sami ogarnięcie. Więcej ostrzeżeń dawać nie będę, więc to radzę sobie wziąć do serca.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, azgan napisał:

A narzekanie jego dotyczy głównie zminionej kolorystyki która jak chyba każdy pamięta była od premiery krytykowana i każdemu podobało się coś innego dlatego jest taki potężny wysryw tych presetów na Nexusie które go spamują do takiego stopnia że tak jak wspomniał Element Wojny ludzie zaczęli się oburzać na to że wchodzą na Nexusa po prawdziwe mody a nie kolejną wizję ustawień kolorków 

No spoko spoko, ale porównywanie jakiegoś lipnego reshade do pakietu 60 modów który kolega @*** ChOpLaCz *** miał zainstalowany mija się z celem. Sam jakoś ponad rok temu ograłem całego W3 z dodatkami mając zainstalowanych ok. 50 modów i różnica rzeczywiście była kolosalna; jeśli REDzi dokonali czegoś podobnego w next-genie to będę mógł im jedynie przyklasnąć.

Nadal jednak nie rozumiem całej tej dyskusji odnośnie DARMOWEGO patcha - gdyby to był oficjalny remaster, remake, dodatek, wersja super hiper special itd. za którą REDzi zawołali by jakąś kasę to może bym rozumiał że ktoś ma jakieś ALE odnośnie tego co dostaje, ale oni to dają za darmo. Za darmo. Jakiekolwiek narzekanie w tym momencie jest po prostu strasznie dziwne, przecież nikt ani nie musi za to płacić ani tym bardziej tego instalować. 

Jak dla mnie do dnia premiery temat wyczerpany, a jak chcecie się bić to chętnie popatrzę jak Was moderacja sponiewiera ?

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Zbroja Cavilla w mojej ocenie była/jest akurat spoko za to nilfgaardian armor straszna bieda i parodia :szczerbaty:

Mnie zbroja się też podoba ta z sezonu 1 , a zbroje nilfgardzkie ustawie dla przypomnienia jaki tragiczny jest serial Netflixa xD

P.S nadal nie rozumiem dlaczego nie ma hairworks na konsolach przecież mocy wystarczy 

Edytowane przez voltq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co miałem do powiedzenia to powiedziałem z mojej strony temat został wyczerpany. Odniosłem się również do kwestii modów i nie mam nic więcej do dodania. Wrócę do tematu 14 grudnia jak ściągnę z STEAM'a i sam przetestuję głównie z myślą o tych nowych zadaniach czy zadaniu bo nie wiem czy to będzie 1 nowe czy kilka nowych mniejszych. Ewentualnie mogę pogadać o nowych itemach np. ten armor z pokazu wcześniej go nie widziałem w wersji GOTY 

4 minuty temu, voltq napisał:

Mnie zbroja się też podoba ta z sezonu 1 , a zbroje nilfgardzkie ustawie dla przypomnienia jaki tragiczny jest serial Netflixa xD

P.S nadal nie rozumiem dlaczego nie ma hairworks na konsolach przecież mocy wystarczy 

Na pokazie nie było hairworks ale jak wł. Trailer to widać że jest przynajmniej w wersji na PC

Ta zbroja z pokazu ale nie z Netflixa to chyba też nowa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, azgan napisał:

Ja co miałem do powiedzenia to powiedziałem z mojej strony temat został wyczerpany. Odniosłem się również do kwestii modów i nie mam nic więcej do dodania. Wrócę do tematu 14 grudnia jak ściągnę z STEAM'a i sam przetestuję głównie z myślą o tych nowych zadaniach czy zadaniu bo nie wiem czy to będzie 1 nowe czy kilka nowych mniejszych. Ewentualnie mogę pogadać o nowych itemach np. ten armor z pokazu wcześniej go nie widziałem w wersji GOTY 

Na pokazie nie było hairworks ale jak wł. Trailer to widać że jest przynajmniej w wersji na PC

Ta zbroja z pokazu ale nie z Netflixa to chyba też nowa ??

Hairworks na pc zawsze byla możliwość włączenia, na konsolach go nie ma a  powinni go dodać przynajmniej w wersji 30 fps 

Nie wiadomo do końca co oni tam dodali , ale ja nie rozumiem tej prezentacji dlaczego odrazu nie pokazali wszystkich nowości i ulepszeń i pokazać porównanie z wersjami nawet z PS4 czy Xbox one a tutaj wersja PS5 i Xbox series X , oraz pc stare vs nowe mogli nawet postawić człowieka który by omawiał te zmiany , do premiery cyberpunka potrafili zrobić świetny marketing a tutaj takie trochę na odwal się było jakby im nie zależało, a przecież będą wypuszczać wersję complete na płycie na xsx i ps5 

Edytowane przez voltq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, voltq napisał:

Hairworks na pc zawsze byla możliwość włączenia, na konsolach go nie ma a  powinni go dodać przynajmniej w wersji 30 fps 

Nie wiadomo do końca co oni tam dodali , ale ja nie rozumiem tej prezentacji dlaczego odrazu nie pokazali wszystkich nowości i ulepszeń i pokazać porównanie z wersjami nawet z PS4 czy Xbox one a tutaj wersja PS5 i Xbox series X , oraz pc stare vs nowe mogli nawet postawić człowieka który by omawiał te zmiany , do premiery cyberpunka potrafili zrobić świetny marketing a tutaj takie trochę na odwal się było 

Wcześniej jak pokazywali to zastanawialiśmy się czy przez dodanie RT go nie wywalili bo HW też ładnie dociska GPU zwłaszcza jak jest kilka wilków + Wiedźmin z brodą :E

Odnośnie tego armor to o ten mi chodziło 

d66a78851b8e1a69f36755eeeaf42ac6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, BlindObserver napisał:

Widzę, że znowu to samo pierdololo i wojenki, których przez ostatnie dwa dni nie było, ale pojawiły się ponownie. Ja mogę tę gównoburzę zakończyć na zawsze, jak ktoś jest bardzo chętny. No chyba, że się sami ogarnięcie. Więcej ostrzeżeń dawać nie będę, więc to radzę sobie wziąć do serca.

Ja skończyłem, ale nie dlatego, że zadrżałem przed moderatorem, tylko dlatego, że temat uważam za wyczerpany (czyt. = "grochem o ścianę") i nie mam ani zdrowia, ani chęci tego dalej ciągnąć.

Odnośnie natomiast: "Ja mogę tę gównoburzę zakończyć na zawsze, jak ktoś jest bardzo chętny. No chyba, że się sami ogarnięcie. Więcej ostrzeżeń dawać nie będę, więc to radzę sobie wziąć do serca."

, to… z całym szacunkiem, ale chyba Szanownego Moderatora ponosi odrobinka siła berła i ciemnej mocy. Mogę wiedzieć (?) co jest nagannego, albo złego w dyskutowaniu o Wiedźminie 3 w wątku o Wiedźminie 3? Nie widzę przekleństw, obelg ani łamania regulaminu, zatem co jest nie tak?

Może czasami i moderatorka powinna się ogarnąć, zanim coś napisze i szafotem postraszy, bo zaleciało Stalinizmem?
To dobrze robi na cerę wszystkim. Nie tylko maluczkim userkom.

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, BlindObserver napisał:

Widzę, że znowu to samo pierdololo i wojenki, których przez ostatnie dwa dni nie było, ale pojawiły się ponownie. Ja mogę tę gównoburzę zakończyć na zawsze, jak ktoś jest bardzo chętny. No chyba, że się sami ogarnięcie. Więcej ostrzeżeń dawać nie będę, więc to radzę sobie wziąć do serca.

Trochę emocji i mocnej dyskusji , nie ma żadnej wojenki :)

9 minut temu, azgan napisał:

Wcześniej jak pokazywali to zastanawialiśmy się czy przez dodanie RT go nie wywalili bo HW też ładnie dociska GPU zwłaszcza jak jest kilka wilków + Wiedźmin z brodą :E

Odnośnie tego armor to o ten mi chodziło 

d66a78851b8e1a69f36755eeeaf42ac6.jpeg

Wiadomo ale hairworks mocno poprawiło by odczucia wizualne w grze i nadało piękna realizmu , wolę hairworks od rt którego w wiedźminie za dużo nie będzie to nie cyberpunk xD

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, voltq napisał:

Hairworks na pc zawsze byla możliwość włączenia, na konsolach go nie ma a  powinni go dodać przynajmniej w wersji 30 fps 

Ten patch powinien wszystkim wyjść na zdrowie, tylko zależy, jak skrzętnie RED obserwowali fora i sapania userów. Naprawdę dostali na tacy przez 7 , 8 lat komplet informacji, co by tu można poprawić i np. jest... mod ;), który pozwala decydować "co ma mieć" HW, a co nie (np. Geralt, żeby bezsensownie nie żżerać zasobów "w marszu" ma HW wyłączone - jeżeli chcesz, ale już napotykane zwierzęta mają WH włączone, by nie tracić jakości odbioru.). Więc ciekawe, czy tak fajne drobiażdżki a) wyłapali b) mody zaimplementowali.

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
    • @Caps i inni, polecam olać kolegę jak jest najmądrzejszy i niech radzi sobie sam. A wiedzę masz marną patrząc na zestaw, który poskładałeś... zasilacz se weź od razu 5000W... pastę będziesz co miesiąc wymieniał? Napisałeś kosmici w komputroniku... skomentuję to obrazkiem   PS. Dodam jeszcze że co roku zakładasz podobny temat, i  z tego wychodzi(nie wnikam dlaczego) ale teraz pewnie też tak będzie   Także wstrzymać się z udzielaniem pomocy do soboty i będzie zaś spokój na chwilę   PS2. Radzę poczytać jak zachowuje się użytkownik i jak się kończą jego tematy  1. 2.    
    • A najlepsze jest to, że później taki ktoś, kto nie miał styczności z grami FromSoftware, mówi jakie te gry są proste, jak ogląda jak ktoś na golasa grę przechodzi bez levelowania itp itd  kuźwa tez tak myślałem  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...