Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak taka kamera na blisko sprawdzi się w dynamicznych pojedynkach kiedy otaczają nas np. agresywne trupojady. Coś czuję, że trzeba będzie robić mixy typu normalna eksploracja to kamera na blisko, walka to kamera oddalona jak w oryginale by dobrze widzieć co się dzieje naokoło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, caleb59 napisał:

Ciekawe jak taka kamera na blisko sprawdzi się w dynamicznych pojedynkach kiedy otaczają nas np. agresywne trupojady. Coś czuję, że trzeba będzie robić mixy typu normalna eksploracja to kamera na blisko, walka to kamera oddalona jak w oryginale by dobrze widzieć co się dzieje naokoło.

Ja grałem z modem na bliższą kamerę i grało się ok, w trakcie walki lekko się oddalała ale niewiele. Dla mnie kamera z W2/W3 było stanowczo za daleko.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JeanPepin napisał:

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „WIEDŻMIN DZIKI DZIKING GON DARMOWA AKTUALIZACJA NEXT-GEN NOC PREMIEROWA STREAM WTOREK, 13 GRUDNIA 21:30 TWITCH.TV/CDPROJEKTRED”

Jak rozumiem o 21:30 będzie można pobrać na STEAM ten Next-Gen Update i grać już w "nowego" Wiedźmina 3?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm prędzej będą pitolić o grze o tej 21:30, jeszcze mogli show zrobić i przebrać Krzysia  Ibisza za wiedźmina 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kubala996 napisał:

Ta zmiana kamery pochodzi z jakiegoś moda czy jest, to nowość od twórców? Jeśli jest to mod czy ktoś z was go próbowal i może powiedzieć jak się ona sprawuje podczas walki?

ImmersiveCamera. Mod = pełna kontrola na kamerą.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, JeanPepin napisał:

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „WIEDŻMIN DZIKI DZIKING GON DARMOWA AKTUALIZACJA NEXT-GEN NOC PREMIEROWA STREAM WTOREK, 13 GRUDNIA 21:30 TWITCH.TV/CDPROJEKTRED”

Ciekawe czy podadzą wszystkie zmiany , może śledzą odzew w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cyrk wokół ten aktualizacji jest pocieszny, ma się wrażenie jakby co najmniej Wiedźmin 4 wychodził.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne. A ja nadal się od tej gry odbijam niczym piłka od ściany ;) książki lubię , Wieśka 3 nie mogę ugryźć , po prostu mnie niesamowicie nudzi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, rymek1987 napisał:

Zabawne. A ja nadal się od tej gry odbijam niczym piłka od ściany ;) książki lubię , Wieśka 3 nie mogę ugryźć , po prostu mnie niesamowicie nudzi :E

Miałem tak na początku, nawet odinstalowałem. Po dwóch, albo nawet trzech latach zainstalowałem jeszcze raz i pykło, wsiąkłem na dobre ;) Z dodatkami rok czasu mi zajęło :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ditmd napisał:

Ten cyrk wokół ten aktualizacji jest pocieszny, ma się wrażenie jakby co najmniej Wiedźmin 4 wychodził.

Można powiedzieć że z tym updatem gra dostanie nowe życie, mimo że i bez tego była bardzo żywa :P

W coś muszę grac do czerwca i premiery diablo 4 :E

Edytowane przez Broly
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Broly napisał:

Można powiedzieć że z tym updatem gra dostanie nowe życie, mimo że i bez tego była bardzo żywa :P

W coś muszę grac do czerwca i premiery diablo 4 :E

Na konsolach, szczególnie PlayStation to coś więcej niż nowe życie , ja czekam mocno na ogranie wersji na PS5, pomimo że już ograłem na ultra w 1440p na pc

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

 

Bajka !

Zaraz wybuchne :hahaha:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, maras2574 napisał:

Miałem tak na początku, nawet odinstalowałem. Po dwóch, albo nawet trzech latach zainstalowałem jeszcze raz i pykło, wsiąkłem na dobre ;) Z dodatkami rok czasu mi zajęło :)

Miałem podobnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko chciałem sprawdzić jak wyglądałby Wiedźmin 3 z prawdziwym RT.

cZMtunU.jpg

ONbTtms.jpg

Oświetlenie rozproszone.
AC4TBbB.png

Oświetlenie odbite.
aZc2AAN.png

HGquvur.jpg

pRiN13d.png

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotka niesie ze dzisiaj o 18 kończy się embargo na recenzje patcha.  Może wreszcie zobaczymy jak wygląda wydajność na PC z suwakami max w prawo

 

Edytowane przez koniu22
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SebastianFM napisał:

A ja tylko chciałem sprawdzić jak wyglądałby Wiedźmin 3 z prawdziwym RT.

 

Jak dla mnie właśnie takie oświetlenie i cieniowanie robią mega robotę choć wydajność mocno leci w dół.

Tak czy siak większość osób stwierdzi, że obraz jaśniejszy. ciemniejszy, wydajność tragiczna więc na co mnie takie RT  :E 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzenie promieni ma wpływ na wydajność, jednak nie aż w takim stopniu jak np. w Cyberpunk 2077, przecież w Wiedźmin 3 geometria sceny jest o wiele mniej złożona.

Mi udało się uzyskać na RTX 2070 ponad 60 FPS w rozdzielczości 2560x1440 z DLSS w trybie Quality. Byłoby jeszcze więcej gdyby nie konieczność przełączania się i synchronizowania pomiędzy DX11 i DX12.

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, koniu22 napisał:

Plotka niesie ze dzisiaj o 18 kończy się embargo na recenzje patcha.  Może wreszcie zobaczymy jak wygląda wydajność na PC z suwakami max w prawo

 

Chyba... w lewo! ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SebastianFM napisał:

Śledzenie promieni ma wpływ na wydajność, jednak nie aż w takim stopniu jak np. w Cyberpunk 2077, przecież geometria sceny jest o wiele mniej złożona. Mi udało się uzyskać na RTX 2070 ponad 60 FPS w rozdzielczości 2560x1440 z DLSS w trybie Quality. Byłoby jeszcze więcej gdyby nie konieczność przełączania się i synchronizowania pomiędzy DX11 i DX12.

Osobiście bardzo obawiam się o te Ultra+ i RT razem z odbiciami w Wiedźminie 3, na 90% nie da się grać bez DLSS nawet w 1080p to już można raczej założyć a cała reszta dzikich akcji uważam jeszcze przed nami, samo przejście na DX 12 budzi we mnie grozę.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...