Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Jestes w temacie o W3, o jakich problemach piszesz ktore ten patch niby ma zaadresowac?

Chyba cos ci sie potentegowalo od tej roszczeniowosci...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe co im tak zajmuje swoja drogą, nawiązali współprace z HalkiemHoganem twórcą HD Reworked Project więc spora część powinni mieć z głowy a Saber Interactive nie jest zielone przecież wydali trochę gier w tym W3 na Switcha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Winni muszą zostać ukarani.

Albo niech dostarczą ten next-gen update albo niech oddadzą pieniądze !!! 😡

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestes w temacie o W3, o jakich problemach piszesz ktore ten patch niby ma zaadresowac?

Chyba cos ci sie potentegowalo od tej roszczeniowosci...

Słuchaj zacząłeś dyskusje od tego jak to bardzo sie dziwisz ze ludzie  narzekają ze CDPR znowu nie dotrzymuje obietnic, ja napisałem ze nie ma w tym nic złego ze gracz ma jakieś wymagania od wielkiej korporacji która cały czas ma problem z wizerunkiem. Jeśli tobie jes wszystko jedno to ok ale dlaczego piszesz ze nikt nie może nic wymagać od  tego studiai?? Każdy klient ma do tego prawo tak działa ta brazna ze narzekamy jeśli coś nam sie nie podoba?

Edytowane przez jakbaj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

90% rzeczy maja gotowe do W3. No chyba, ze zmiany maja byc wieksze niz myslimy, ale raczej po CP2077 nie ma co na to liczyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj zacząłeś dyskusje od tego jak to bardzo sie dziwisz ze ludzie  narzekają ze CDPR znowu nie dotrzymuje obietnic, ja napisałem ze nie ma w tym nic złego ze gracz ma jakieś wymagania od wielkiej korporacji która cały czas ma problem z wizerunkiem. Jeśli tobie jes wszystko jedno to ok ale dlaczego piszesz ze nikt nie może nic wymagać od  tego studiai?? Każdy klient ma do tego prawo tak działa ta brazna ze narzekamy jeśli coś nam sie nie podoba?

No wlasnie to chyba sam sobie tak to zinterpretowales. 

Ja nigdzie nie odnosilem sie ogolnie, tylko konkretnie do patcha/upgradzie do W3. I w tym wypadku dalej twierdze ze skoro daja to za darmo i napisali ze potrzebuja wiecej czasu to rozumiem i zaczekam.

Tyle. Moj swiat sie nie zawali ze patch bedzie pozniej. I nie lubie bezpodstawnej roszczeniowosci obecnej w spoleczenstwie.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nigdzie nie odnosilem sie ogolnie, tylko konkretnie do patcha/upgradzie do W3. I w tym wypadku dalej twierdze ze skoro daja to za darmo i napisali ze potrzebuja wiecej czasu to rozumiem i zaczekam.

Tyle. Moj swiat sie nie zawali ze patch bedzie pozniej. I nie lubie bezpodstawnej roszczeniowosci obecnej w spoleczenstwie.

Myślę ze nikogo świat sie nie zawali, mój także ale to nie zmienia faktu ze to kolejny niepokojący synal ze firmie ma problemy, wiele osób czekało na ten patch darmowy czy nie i go nie dostatniemy  do końca roku wiec mają prawo czuć sie zwiedzeni po raz kolejny i tylko , to chciałem powiedzieć, to zacząłeś bronic CDPR, ze nie mozemy być na nich źli, no oczywiście ze jako klienci  możemy  i tyle😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest roznica miedzy "czuc sie zawiedzionym" a pisaniem ze "maja obowiazek".

To ogromna roznica.

Nie bronie cdpr tylko jestem przeciwny takiemu tokowi myslenia ze maja obowiazek. Sam wolal bym szybciej ale skoro potrzebuja czasu to wole poczekac niz dostac cos wydanego na szybko i z bledami.

Premiera CP pokazala co presja wydania gry w terminie moze zrobic z produktem. Jezeli da sie tego uniknac cierpliwoscia to zdecydowanie wole ta opcje.

Edytowane przez Sheeneek
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja jestem przeciwny myśleniu ze Korporacja robi cos dla nas, no nie robi to dla poprawy swojego wizerunku i strachu przed kolejną porażką i nie ma w tym nic złego w końcu są frimą tak samo nie ma nic złego z rozliczania ich z ich pomyłek choćby tutaj na forum, bo wtedy jako klienci również dajemy znak ze tego nie tolerujemy owszem chcemy wydany dobrze produkt ale również zgodnie z terminem, jeśli będziemy na to przemykać oko to stanie sie to czymś powszechnym a tego chyba nikt nie chce?   Tak samo jak po Ac Unity gracze wreśćie powiedzili dość i był to ostatni tak zabugowany Ac i w koncu Ubsiosft zrobił sobie 2 lata przerwy wiedzać ze dłużej nie mogą sobie na to pozwolic i gracze chcą dopracowany produkt zgodnie z  premiera jakim bylo ACO

Edytowane przez jakbaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Nie porównywałbym tych dwóch spraw, pierwsza to darmowy bonus wyjdzie kiedy wyjdzie.

CP był opóźniany wielokrotnie i większość fanów cdp mówiła zgodnie że woli czekać aż dopracują co maja. A dostali kasztana na stare konsole (nierealne dla nich wyzwanie i powinni odpuścić), fabuła w której wybór bohatera i wybory praktycznie nic nie znaczą, spore problemy z podstawową AI i okazało się że pierwszy najbliższy obietnicom projekt poszedł do kosza a to co wypuścili robili przez ostatnie 2-3 lata przez co sami się załatwili. A przypomnę że sporo kupowało pre-ordery (co jest patologia zwłaszcza w przypadku tak dużej firmy) a niektóry brali urlopy żeby zagrać 😆

Więc złość i napiętnowanie w drugim przypadku jest jak najbardziej na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez wole poczekać a nawet zapłaci za ten patch do W3, chodzi o sam fakt ze zapowiedzieli go jeszcze w grudniu poprzedniego roku celując 2021 a jeszcze 2 miesiące wcześniej byli tego pewni, to pokazuje ze nic się tam nie zmieniło i jest to niepokojące  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim to nie cdp robi tylko Saber Interactive, zresztą z starego cdp z W3 chyba nikt się nie ostał

Edytowane przez _Unix_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez wole poczekać a nawet zapłaci za ten patch do W3, chodzi o sam fakt ze zapowiedzieli go jeszcze w grudniu poprzedniego roku celując 2021 a jeszcze 2 miesiące wcześniej byli tego pewni, to pokazuje ze nic się tam nie zmieniło i jest to niepokojące  

Owszem, tu masz racje ze mozna na to patrzec jako niepokojace. Tyle ze oni tego nie robia tylko zewnetrzna firma wiec to nie pokazuje zdolnosci przerobowych samego cdp.

Do tego tez mozesz spojrzec na to z drugiej strony i odebrac jako pozytyw, produkt nie gotowy, biora to na klate, wydaja oswiadczenie i przepraszaja. 

Moze jakies tam wnioski wyciagneli z poprzednich slabych decyzji.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie za darmo bo za podstawową grę zapłaciłem , oni juz 2 rok potrzebuja więcej czasu

To nie jest rozszczeniowsc używając Twojego stwierdzenia tylko realna ocena faktów jezeli sytuacja jest zła to wystarczy wyjść i powiedzieć prawdę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabawne jest to, że jeszcze niedawno mówili że wyjdzie w tym roku a teraz się okazuje że obsuwa to pół roku. Oni już jak mówili o premierze w 2021 pewnie wiedzieli, że to się nie uda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mawiał klasyk: co Pan zrobisz. No nic Pan nie zrobisz. Obrali taką taktykę:

1441021649_oq1may_600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabawne jest to, że jeszcze niedawno mówili że wyjdzie w tym roku a teraz się okazuje że obsuwa to pół roku. Oni już jak mówili o premierze w 2021 pewnie wiedzieli, że to się nie uda. 

Jak tak dalej pójdzie to nie zdążą nawet na premierę 3 sezonu Wieśka na Netflixie :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie za darmo bo za podstawową grę zapłaciłem , oni juz 2 rok potrzebuja więcej czasu

To nie jest rozszczeniowsc używając Twojego stwierdzenia tylko realna ocena faktów jezeli sytuacja jest zła to wystarczy wyjść i powiedzieć prawdę 

No prosze cie, to za co zaplaciles juz dawno dostales w przypadku w3. Z tego co tu pisales ograles go juz sporo razy.

To nie latka naprawiajaca bledy, tylko ulepszajaca 6 lat po wydaniu, robia cos co wiekszosc firm robi za dodatkowa kase.

Dla mnie realna ocena braku zrozumienia ze producent potrzebuje wiecej czesu na cos co daje ci za darmo i o czym nie bylo mowy jak gre kupowales jest wlasnie rozszczeniowoscia.

Ty twierdzisz ze glosisz "prawde" o devach, a ja mowie prawde o tym jak sie srodowisko graczy zachowuje w obliczu opoznienia darmowego prezentu. Bo po takim dlugim czasie to prezent nie obowiazek.

Edytowane przez Sheeneek
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No prosze cie, to za co zaplaciles juz dawno dostales w przypadku w3. Z tego co tu pisales ograles go juz sporo razy.

To nie latka naprawiajaca bledy, tylko ulepszajaca 6 lat po wydaniu, robia cos co wiekszosc firm robi za dodatkowa kase.

Dla mnie realna ocena braku zrozumienia ze producent potrzebuje wiecej czesu na cos co daje ci za darmo i o czym nie bylo mowy jak gre kupowales jest wlasnie rozszczeniowoscia.

Ty twierdzisz ze glosisz "prawde" o devach, a ja mowie prawde o tym jak sie srodowisko graczy zachowuje w obliczu opoznienia darmowego prezentu. Bo po takim dlugim czasie to prezent nie obowiazek.

Prezent?? To patch który ma podnieść sprzedaż wśród nowych graczy oraz poprawić wizerunek po smrodzie z ostatniego roku, to jest inwestycja A nie prezent od dobrej korporacji. Jezu rozumiem że tobie jest wszystko jedno Ale środowisko graczy zachowuje się tak jak każdy normalny klient który jest rozczarowany brakiem produktu na czas od firmy po raz kolejny. Nikt  im nie kazał zapowiadac patcha na ten rok, równie dobrze mogli by to ogłosić miesiąc wcześniej tak jak GTA sami są sobie winni po raz kolejny

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prezent?? To patch który ma podnieść sprzedaż wśród nowych graczy oraz poprawić wizerunek po smrodzie z ostatniego roku, to jest inwestycja A nie prezent od dobrej korporacji. Jezu rozumiem że tobie jest wszystko jedno Ale środowisko graczy zachowuje się tak jak każdy normalny klient który jest rozczarowany brakiem produktu na czas od firmy po raz kolejny. Nikt  im nie kazał zapowiadac patcha na ten rok, równie dobrze mogli by to ogłosić miesiąc wcześniej tak jak GTA sami są sobie winni po raz kolejny

Tak Prezent, nie wazne dlaczego ci go daja i jakie maja intencje, to jest dalej prezent z perspektywy odbiorcy. Z perspektywy cdp to oczywiste ze jest to inwestycja, ale to nie ma znaczenia.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak Prezent, nie wazne dlaczego ci go daja i jakie maja intencje, to jest dalej prezent z perspektywy odbiorcy. Z perspektywy cdp to oczywiste ze jest to inwestycja, ale to nie ma znaczenia.

Nie wiem w jak naiwym świecie żyjesz jeśli uważasz że jakakolwiek korporacja robi prezent i powinieneś za to dziękować Ale jeśli tak uważasz to ok🙄 Ale przez tak właśnie podejście później ten rynek wygląda jak wygląda , to oni są dla nas A nie my dla nich i to my decydujemy portfelem jeśli chcemy dalej kupować ich produkty i ich zadaniem jest podtrzymywanie kilejenta przez różne chwyty marktenigowe A nie rozdawanie prezentów, coś takiego nie istnieje 

Edytowane przez jakbaj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem w jak naiwym świecie żyjesz jeśli uważasz że jakakolwiek korporacja robi prezent i powinieneś za to dziękować Ale jeśli tak uważasz to ok🙄 Ale przez tak właśnie podejście później ten rynek wygląda jak wygląda 

lol... nie rozumiesz o czym pisze i probujesz wytykac mi brak zrozumienia swiata. 

Ja sobie doskonale zdaje sprawe ze oni to robia dla PR, ale co z tego? Z perspektywy odbiorcy jest to dalej prezent. Dostajesz cos za darmo, ciebie to nic nie kosztuje, a to ze oni maja z tego korzysci to co z tego? Ba, jak sobie wyobrazasz ze ta firma miala by innaczej funkcjonowac? Jezeli cie to boli ze oni daja ci to dla PR to nie bierz, nikt cie nie zmusza.

I tak, jezeli dostaje cos to za to dziekuje, to podstawa dobrego wychowania i poszanowania wkladu pracy drugiego czlowieka, a to ze uwazasz ze nie powinienes dziekowac za cos co dostajesz za darmo to tylko kolejny przejaw roszczeniowosci. W koncu ci sie nalezy nie? Cytujac ciebie "przez tak właśnie podejście później SRODOWISKO GRACZY wygląda jak wygląda"

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lol... nie rozumiesz o czym pisze i probujesz wytykac mi brak zrozumienia swiata. 

Ja sobie doskonale zdaje sprawe ze oni to robia dla PR, ale co z tego? Z perspektywy odbiorcy jest to dalej prezent. Dostajesz cos za darmo, ciebie to nic nie kosztuje, a to ze oni maja z tego korzysci to co z tego? Ba, jak sobie wyobrazasz ze ta firma miala by innaczej funkcjonowac? Jezeli cie to boli ze oni daja ci to dla PR to nie bierz, nikt cie nie zmusza.

I tak, jezeli dostaje cos to za to dziekuje, to podstawa dobrego wychowania i poszanowania wkladu pracy drugiego czlowieka, a to ze uwazasz ze nie powinienes dziekowac za cos co dostajesz za darmo to tylko kolejny przejaw roszczeniowosci. W koncu ci sie nalezy nie? Cytujac ciebie "przez tak właśnie podejście później SRODOWISKO GRACZY wygląda jak wygląda"

SRODOWISKO GRACZY to nie firma do której płacimy pieniądze, oczekując danego produktu, równiez dobrze mogleś powiedzieć to przez nas ludzi, klienci mięsa wieprzowego wyglądają jak wyglądaj, co to za bzdura? Jasne ze nikt nikogo nie zmusza ale nie możesz mieć prenetecnji ze ktos jest rozczarowany ze nie otryzma produktu w terminie po raz kolejny od danego studia, tylko o to rozchodzi się dyskusja a ty zamiast zrozumienia caly czas próbujesz udowodnić jaka to fajna firma, bo robi nam prezent i powininśy za to dziękować  i nie mamy prawa narzekać 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SRODOWISKO GRACZY to nie firma do której płacimy pieniądze, oczekując danego produktu, równiez dobrze mogleś powiedzieć to przez nas ludzi, klienci mięsa wieprzowego wyglądają jak wyglądaj, co to za bzdura? Jasne ze nikt nikogo nie zmusza ale nie możesz mieć prenetecnji ze ktos jest rozczarowany ze nie otryzma produktu w terminie po raz kolejny od danego studia, tylko o to rozchodzi się dyskusja a ty zamiast zrozumienia caly czas próbujesz udowodnić jaka to fajna firma, bo robi nam prezent i powininśy za to dziękować  i nie mamy prawa narzekać 

A czy ja napisalem ze fajna firma, ja nie bronie firmy tylko krytykuje spolecznosc graczy. Ja poprostu rozumiem ze im produkcja sie opoznila i tyle, ty tego nie potrafisz zaakceptowac i psioczysz. I jeszcze raz przypomne ze ja sie odnosilem do tych co psiocza na firme, a nie tych co tylko wyrazili rozczarowanie, dalej tego nie widzisz.

I jeszcze raz przypomne, nie zaplaciles za to czego teraz oczekujesz! Kupiles gre jakies 6 lat temu ktora byla kompletnym i satysfakcjonujacym produktem (opinie z calego swiata). Tranzakcja zakonczona. Dzisiaj jestesmy 6 lat pozniej.

Zobacz sobie tak ogolnie ile przemyslow wspiera klienta 6 lat pozniej, rozejrzyj sie po domu co z przedmitow ktore kupiles dalej jest ulepszanych przez producenta i daja ci to za darmo.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale żeście się spłakali i jakieś litania nawypisywali na całą stronę :E że wam się chce pitolić o niczym jak stare baby na targu 🤣

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi