Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

To kupie zaraz RTX 3080 tego . Tylko musiałbym podłączyć do niego drugi zasilacz. Mam wolny Chieftec 450W jakbym z niego zasilał tylko tą kartę to da rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, ktoś wylicytował ją za 2 koła, może ktoś z Was/nas, potrzebnie się chwaliłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Mlkolal napisał:

Eh, ktoś wylicytował ją za 2 koła, może ktoś z Was/nas, potrzebnie się chwaliłem.

Tutaj nikt na takie coś nawet nie spojrzy, a jak spojrzy to oleje, więc na nas\Was nie zwalaj :) 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super ale najpierw to niech oni jakieś screenshoty i gameplaye pokażą, nie ma się co napalać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie, dobrze że kupiłem wiedźmina na PlayStation 5 na promocji za 39 zł xD poraz 3

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie zdziwi jak dojdzie kolejna porcja błędów do gry, która była lata temu załatana. :E Jakoś nie mam pewności co do jakości tego remastera, z chęcią sprawdzę bo od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem ponownego ogrania i odświeżenia tego tytułu.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co będzie w tej nowej zawartości... bo raczej z modami graficznymi ten next gen będzie ssał.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, voltq napisał:

No nareszcie, dobrze że kupiłem wiedźmina na PlayStation 5 na promocji za 39 zł xD poraz 3

Ja tak samo za jakies £5-6 z rok temu na promce. Aczkolwiek i tak wiem ze do wersji na PC nawet podejscia nie bedzie miala i na pc bede grac :E

Moze dzieciak zagra na ps5 przynajmniej.

9 minut temu, caleb59 napisał:

A mnie nie zdziwi jak dojdzie kolejna porcja błędów do gry, która była lata temu załatana. :E Jakoś nie mam pewności co do jakości tego remastera, z chęcią sprawdzę bo od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem ponownego ogrania i odświeżenia tego tytułu.

Wiesz ze u ciebie to na 100% beda bugi ? ?

Edytowane przez Sheenek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy potwierdzili integrację modów i ray tracing:

„To między innymi wsparcie dla ray tracingu, szybsze czasy ładowania na konsolach, a także szereg modów zintegrowanych z doświadczeniem”. 

Czyli co, może dogadali się z Hoganem czy innymi twórcami modów i jakieś najlepsze znajdą się w tym patchu? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Tutaj nikt na takie coś nawet nie spojrzy, a jak spojrzy to oleje, więc na nas\Was nie zwalaj :) 

Dlaczego? Bo używana. W końcu stać mnie ? było na nowy/używany komputer i do tego Dell żeby zagrać sobie w WIeśka. Nie dość że chłodzenie CPU lipne ma 90 C to jeszcze czekam na wentyl z Chin bo mi w karcie hałasuje to jeszcze zmieniają grafikę na lepszą akurat teraz jak w końcu po tylu latach się wziąłem za niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby w tej wersji next genowej znalazł się mod na przyjazna medytacje i pochwy na miecze dla wszystkich npc oraz mody dodające linie dialogowe np z talarem jak mu się zwróci monokl i z fringilla na temat cantarelli itd , i przydało by się żeby naprawilo bug z moritz diefenthel którego nie widać jak się zaczyna palić na stosie i nie widać jego linijek dialogowych

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co też rozumiem, dla obecnych posiadaczy (np na PC), to będzie na zasadzie patcha nadpisującego obecną wersję gry, czyli raczej wszystkie mody pójdą na...utopce. Jak ktoś będzie chciał kupić to będzie cała nowa next-genowa gra jako osobna wersja/osobny tytuł w bibliotece.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagram na ps5, bo na gtx to sobie mogę… Specjalnie kupiłem, zobaczymy co tam nabroili w tym patchu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki mam nadzieję, że gra będzie wyglądała lepiej niż na modach do tej pory. Glupio by było, gdyby tekstury w modach były lepsze od remastera. 

No i oczywiści fizyka gałęzi, bo ma się wrażenie wiecznego tornada. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pavel87 napisał:

Z tego co też rozumiem, dla obecnych posiadaczy (np na PC), to będzie na zasadzie patcha nadpisującego obecną wersję gry, czyli raczej wszystkie mody pójdą na...utopce. Jak ktoś będzie chciał kupić to będzie cała nowa next-genowa gra jako osobna wersja/osobny tytuł w bibliotece.

Wg mnie ta wersja jest tylko dla posiadaczy PlayStation 5 i Xbox series bo na pc w3 z modami pewnie będzie wyglądać lepiej

P.s przydał by się też zwykły remaster next gen w2 , 60 fps tekstury itd i wydanie go na PlayStation 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, voltq napisał:

Wg mnie ta wersja jest tylko dla posiadaczy PlayStation 5 i Xbox series bo na pc w3 z modami pewnie będzie wyglądać lepiej

P.s przydał by się też zwykły remaster next gen w2 , 60 fps tekstury itd i wydanie go na PlayStation 

Czekaj, to konsole dostana ray-tracing a PC nie? :E Bez jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Pavel87 napisał:

Z tego co też rozumiem, dla obecnych posiadaczy (np na PC), to będzie na zasadzie patcha nadpisującego obecną wersję gry, czyli raczej wszystkie mody pójdą na...utopce. Jak ktoś będzie chciał kupić to będzie cała nowa next-genowa gra jako osobna wersja/osobny tytuł w bibliotece.

Tak ale będzie nadal obsługa modow, po prostu mody będą wymagały aktualizacji. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mlkolal napisał:

Eh, ktoś wylicytował ją za 2 koła, może ktoś z Was/nas, potrzebnie się chwaliłem.

Z tej oferty ludzie na pclabie śmieją się od paru tygodni. To są jakieś dojechane pokoparkowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, joloxx9 napisał:

Wszystko super ale najpierw to niech oni jakieś screenshoty i gameplaye pokażą, nie ma się co napalać.

Dokładnie tak. Moje przypuszczenia są takie. Bez zmiany silnika (a zmiany nie było) fredem Wisły nie zawrócą. Zbiorą w kupę komplet najlepszych modów i moderów z Hognem włącznie i zapodadzą paczkę Nex(us)tGen Pack i tyle. Dorzucą RT, aby było "po dzisiejszemu" i tyle dobrego. Kto miał grubo zmodowanego W3 na PC - moim zdaniem nie poczuje różnicy - bo "tak to już miał" dawno. A jedyna radocha, że krojony pod nich i strojony latami nexusem W3 idzie w kibel i ich przyzwyczajenia, itd. też. Poczują natomiast bardzo userzy plejaka, którzy modować nie mogli. I aby była jasność. Jestem fanem W3 i to moja najlepsza gra, i bardzo chciałbym się mylić, co do przewidywanej miałkości zmian dla PC.  

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, voltq napisał:

Oby w tej wersji next genowej znalazł się mod na przyjazna medytacje i pochwy na miecze dla wszystkich npc oraz mody dodające linie dialogowe np z talarem jak mu się zwróci monokl i z fringilla na temat cantarelli itd , i przydało by się żeby naprawilo bug z moritz diefenthel którego nie widać jak się zaczyna palić na stosie i nie widać jego linijek dialogowych

Niech w zadaniu z Hattorim wymienią ten pseudomieczyk na coś znacznie mocniejszego. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, voltq napisał:

Oby w tej wersji next genowej znalazł się mod na przyjazna medytacje i pochwy na miecze dla wszystkich npc oraz mody dodające linie dialogowe np z talarem jak mu się zwróci monokl i z fringilla na temat cantarelli itd , i przydało by się żeby naprawilo bug z moritz diefenthel którego nie widać jak się zaczyna palić na stosie i nie widać jego linijek dialogowych

 

1 minutę temu, baron6b napisał:

Niech w zadaniu z Hattorim wymienią ten pseudomieczyk na coś znacznie mocniejszego. :)

Panowie Wy czekacie na patcha (!) NEXT GEN, czy na linki do nexusa? ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będziemy się prześcigać w domysłach i oczekiwaniach, że znowu będzie rozczarowanie.

Poczekajmy do prezentacji. Mi tam wystarczy, żeby dowalili takiego RT, żeby moją nową kartę powaliło na kolana?.

Zacząłem jakiś czas temu kolejną rozgrywkę i zrobiłem sobie pauzę w oczekiwaniu na tego upgrade. Ale co by w nim nie było, po 14-tym wracam na Skylige.

 

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...