Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, TheMr. napisał:

Myślałem że ten Next-Gen patch wprowadzi tego Wiedźmina z 2015 roku z E3, a tutaj lekko przypudrowany głównie przez moderów :E 

 

 

Tak samo myślałem. Mi to przypomina remaster Skyrima. Swoją drogą ucięli jakość wszystkiego w grze przed premierą gry i jak widać, bez możliwości powrotu do tej wersji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, BlindObserver napisał:

Już cichutko, bez nerwów i napierdzielania w siebie. 

Jak wywołuje emocje to znaczy że temat jest bardzo ważny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek po 7 latach kopie bardziej niż Cyberpunk dzień po premierze :-P

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowa aktualizacja okazała się najciekawszą premierą tego roku. Temat na Labie gorący, jak przy premierze Wiedźmina 4, a zaraz trzeba będzie zamykać wątek do 14 grudnia :E

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Element Wojny napisał:

A Wy nadal o tym samym ?

Można by pomyśleć że nie macie w co grać... 

Bo nie ma w co grać xD

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, voltq napisał:

Bo nie ma w co grać xD

Aha, powiedz to mojej liście do ogrania która jest zapełniona do jesieni 2023. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, voltq napisał:

Bo nie ma w co grać xD

Ale, zawsze można coś... zmodować! ?

 

 

 

 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Element Wojny napisał:

Aha, powiedz to mojej liście do ogrania która jest zapełniona do jesieni 2023. 

Żartowałem sam nadrabiam wiele tytułów

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, voltq napisał:

Żartowałem sam nadrabiam wiele tytułów

Wiesz czasem się gubię kto kiedy żartuje bo w ostatnich miesiącach widziałem sporo wpisów "nie ma w co grać" "jak żyć ?" i temu podobne. Kurde jak to trzeba się samemu ograniczać by napisać coś takiego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, skunRace napisał:

a zaraz trzeba będzie zamykać wątek do 14 grudnia :E

Dopiero się zacznie spam od 14 grudnia :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej Netflixowi, zależy na tym odświeżonym W3. Kto miał ograć to ograł a szum wokół Wiedźmina się przyda przy tym badziewnym serialu.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, skypan napisał:

Chyba najbardziej Netflixowi, zależy na tym odświeżonym W3. Kto miał ograć to ograł a szum wokół Wiedźmina się przyda przy tym badziewnym serialu.

To co będzie puszczone 25 grudnia przez netflix to ma z Wiedźminem tyle wspólnego ze jedna z postaci nazywa się Eredin i to na tyle xD , dodatkowo gdyby ktoś tam przeczytał chociaż kilka stron książki to by się dowiedział że elfy podobnie jak ludzie byli obcymi na tym świecie , a przed koniunkcja sfer na kontynecie byly gnomy

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, voltq napisał:

Bo nie ma w co grać xD

Od premiery DL 2 czekam na GPU które wyrobi w 1440p 60 kl/s z ustawieniami high + RT :E I w sumie mam tak z większością gier które chciałbym przejść. Valhalla 1440p + V.high z mieszanką medium/low na 6600XT stałe 60 kl/s nieosiągalne. Z kolei zauważyłem bardzo dziwną rzecz, przejście z 240 Hz TN na IPS 165 Hz spowodowało lagi i mikro przycięcia, spowolnienie myszki w ruchu. Ciekawa sprawa ogólnie. A listę gier do przejścia to chyba wypełniłem do 2025 roku :E Ale co z tego jak czasu brak, a jak się znajdzie to multi FPSy poświęcają zdecydowanie więcej czasu niż gry SP. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TheMr. napisał:

Od premiery DL 2 czekam na GPU które wyrobi w 1440p 60 kl/s z ustawieniami high + RT :E I w sumie mam tak z większością gier które chciałbym przejść. Valhalla 1440p + V.high z mieszanką medium/low na 6600XT stałe 60 kl/s nieosiągalne. Z kolei zauważyłem bardzo dziwną rzecz, przejście z 240 Hz TN na IPS 165 Hz spowodowało lagi i mikro przycięcia, spowolnienie myszki w ruchu. Ciekawa sprawa ogólnie. A listę gier do przejścia to chyba wypełniłem do 2025 roku :E Ale co z tego jak czasu brak, a jak się znajdzie to multi FPSy poświęcają zdecydowanie więcej czasu niż gry SP. 

 

 

 

Przecież są takie GPU :hmm: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, joloxx9 napisał:

Przecież są takie GPU :hmm: 

Przepłacone GPU, owszem. Sorry, nie będę płacił za 2 letnie GPU cen MSRP, albo powyżej. Albo smutne 7k za 4080. AMD nie wchodzi w grę niestety, siedzę na 6600XT i chce ucieć od tego gówna.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TheMr. napisał:

Przepłacone GPU, owszem. Sorry, nie będę płacił za 2 letnie GPU cen MSRP, albo powyżej. Albo smutne 7k za 4080. AMD nie wchodzi w grę niestety, siedzę na 6600XT i chce ucieć od tego gówna.

 

 

6600XT takie zle? Ja kupilem zestaw z 4090 i wiecej siedzi w servisie niz u mnie w domu XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TheMr. napisał:

Przepłacone GPU, owszem. Sorry, nie będę płacił za 2 letnie GPU cen MSRP, albo powyżej. Albo smutne 7k za 4080. AMD nie wchodzi w grę niestety, siedzę na 6600XT i chce ucieć od tego gówna.

 

 

RTX 6090 circa 2026 GPU, pełne 8K, RT czwartej generacji, 48GB super szybkiej pamięci GDDR7X, wspiera PCI-E 6.0, DLSS 5 w 8K 120fps w CP2078 i Wiedźmin 4. :E musisz czekać. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Stjepan666 napisał:

RTX 6090 circa 2026 GPU, pełne 8K, RT czwartej generacji, 48GB super szybkiej pamięci GDDR7X, wspiera PCI-E 6.0, DLSS 5 w 8K 120fps w CP2078 i Wiedźmin 4. :E musisz czekać. :E

Poczekam sobie na normalne ceny, jak będzie trzeba czekać do 2026 no to trudno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda 

35 minut temu, Stjepan666 napisał:

RTX 6090 circa 2026 GPU, pełne 8K, RT czwartej generacji, 48GB super szybkiej pamięci GDDR7X, wspiera PCI-E 6.0, DLSS 5 w 8K 120fps w CP2078 i Wiedźmin 4. :E musisz czekać. :E

A potem 16k rt 10 generacji xD

 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

15 godzin temu, voltq napisał:

o co będzie puszczone 25 grudnia przez netflix to ma z Wiedźminem tyle wspólnego

Tylko dzięki popularności W3 powstał serial. Netflix z tego korzysta a Radzi zarabiają.

Edytowane przez skypan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Amadi89 napisał:

Jakbyś chciał uciec od tego to dawno byś sprzedał i siedział na jakimś RTX podobnym wydajnościowo ;)  chętnie bym kupił bo 6600 /XT to mój cel do kupienia właśnie. Pisz priw i biorę. No chyba że ma jakieś ukryte mankamenty.

Do momentu aż nie będzie karty godnej to będę siedział na nim ;) 3060Ti w dobrej wersji wychodzi prawie 2x więcej niż 6600XT. :E 6600XT na promkach obecnie to ~1.5k zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TheMr. napisał:

Do momentu aż nie będzie karty godnej to będę siedział na nim ;) 3060Ti w dobrej wersji wychodzi prawie 2x więcej niż 6600XT. :E 6600XT na promkach obecnie to ~1.5k zł. 

A która to dobra za 1500? Bo nie widziałem takiej… w tej cenie to latają same biedne wersje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...