Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

Żadne. Niektórzy piszą, jakby to Skyrim był pierwszą grą, w której pojawiły się lodowe giganty. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak gigant w wiedźminie pewnie wygra pod względem designu i poziomu technicznego, chociaż gdybie jak baba z czarodziejskiej kuli to raczej nie trafi się w wiedźminie gigant, który ginie na 2 hity od wykokszonego geralta lub takie cud a jak latające do góry na 1km ciało jak to było w Skyrimie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie wiedźmina, jest news o filmie z gameinformera. Jest w nim pokazane co nieco tego bydlaka(lodowego giganta) :E

Pewnie większość z Was już to widziała, więc to info dla tych którzy nie widzieli.

 

Mi wgl ten gigant z W3, nie kojarzy się z tym ze skyrima. Zdaję sobie sprawę, że porównań W3 do skyrima, zwłaszcza za sprawą tego otwartego świata nie da się uniknąć, ale jak dla mnie skyrim nie będzie miał nawet startu do Wieśa :) Wiem, wiem z W3 nawet nawet gamplaya jeszcze nie było ale ja to wiem, ba jestem tego pewien.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie wiedźmina, jest news o filmie z gameinformera. Jest w nim pokazane co nieco tego bydlaka(lodowego giganta) :E

Pewnie większość z Was już to widziała, więc to info dla tych którzy nie widzieli.

 

Mi wgl ten gigant z W3, nie kojarzy się z tym ze skyrima. Zdaję sobie sprawę, że porównań W3 do skyrima, zwłaszcza za sprawą tego otwartego świata nie da się uniknąć, ale jak dla mnie skyrim nie będzie miał nawet startu do Wieśa :) Wiem, wiem z W3 nawet nawet gamplaya jeszcze nie było ale ja to wiem, ba jestem tego pewien.

 

Pozdrawiam

 

Dałem link do tego filmiku kilka postów wyżej, kolego.

 

I też mi nie przeszkadza, że giganty SĄ PODOBNE :Up_to_s:.

Uwielbiam Spaka , Wiedźmaka i wszystko co z nim związane, a także namiętnie eksploruję Skyrim. Wg mnie powstaje gra idealna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem link do tego filmiku kilka postów wyżej, kolego.

 

I też mi nie przeszkadza, że giganty SĄ PODOBNE :Up_to_s:.

Uwielbiam Spaka , Wiedźmaka i wszystko co z nim związane, a także namiętnie eksploruję Skyrim. Wg mnie powstaje gra idealna :P

 

Sorki, pisałem z telefonu i nie zauważyłem...

 

Masz rację, wszystko co związanez Wiedźmińskim światem jest niesamowicie wciągające :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kulka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem link do tego filmiku kilka postów wyżej, kolego.

 

I też mi nie przeszkadza, że giganty SĄ PODOBNE :Up_to_s:.

Uwielbiam Spaka , Wiedźmaka i wszystko co z nim związane, a także namiętnie eksploruję Skyrim. Wg mnie powstaje gra idealna :P

Nie dałeś. Dałeś do utworu muzycznego... Zresztą te filmiki na Game Informerze były już dawno dostępne - Dermi o tym pisał.

 

Nie są podobne. Tzn. w pewnym stopniu MUSZĄ być, w końcu oba to lodowe giganty.

 

Twórcy wypowiadają się trochę o generycznych zadań ze Skyrima i nie chcą tego w Wiedźminie 3 (niemniej jednak w jakimś stopniu nie sposób tego uniknąć w sandboksie):

http://www.eurogamer.net/articles/2013-02-18-witcher-3-dev-says-skyrims-story-and-quests-were-generic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie sa lodowe giganty, tylko klony Dziadka Mroza.

 

Wogole sie nie znacie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dałeś. Dałeś do utworu muzycznego... Zresztą te filmiki na Game Informerze były już dawno dostępne - Dermi o tym pisał.

 

Nie są podobne. Tzn. w pewnym stopniu MUSZĄ być, w końcu oba to lodowe giganty.

 

Twórcy wypowiadają się trochę o generycznych zadań ze Skyrima i nie chcą tego w Wiedźminie 3 (niemniej jednak w jakimś stopniu nie sposób tego uniknąć w sandboksie):

http://www.eurogamer...ts-were-generic

 

:hmm: Dziwne, w każdym razie poprawiłem link.

 

Są podobne, co nie znaczy że ktoś kopiuje - w końcu oba to lodowe giganty ;)

 

Tu mniej więcej o tym samym po polsku :

 

[ciach]

Edytowane przez qjin
nie linkujemy konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słucham go do biegania i jestem zachwycony. Świetnie zrealizowany audiobook.

Ja kupiłem taką wersje http://allegro.pl/audiobook-wiedzmin-sapkowski-andrzej-wybrane-op-i2982820205.html. Polecam!

Mogli by zrobić tak jak jest w Książkach Sapkowskiego, a nie jedno opowiadanie z "Ostanie życzenie" jedno z " Miecz przeznaczenia". Jest może jakiś zbiór wszystkich opowiadań 2 pierwszych tomów. To by było coś, chętnie odświeżył bym je xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo czy będzie widok izometryczny ?

 

Z granie w dwójkę zrezygnowałem ze względu na widok zza pleców (którego nie lubię).

 

:question: :question: :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo czy będzie widok izometryczny ?

 

Z granie w dwójkę zrezygnowałem ze względu na widok zza pleców (którego nie lubię).

 

:question: :question: :question:

Nie będzie. Skoro już w "dwójce" z tego zrezygnowali i raczej nie było płaczu, że zabrakło zmiany widoku, to nie ma co liczyć na powrót rzutu izometrycznego. Przynajmniej REDzi w chwili obecnej nie mają tego w planach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż to fajne było w jedynce, że ktoś mógł sobie zmienić kamerkę według upodobań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też znalazłam opis tej gry na cdp.pl, ale nie wiem czy pójdzie mi na moim komputerze. Chyba będzie większy wydatek na nowy sprzęt :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wymagań jeszcze niema, a w cale nie muszą być nie wiadomo jakie kosmiczne... Może się okazać że będą niewiele większe od dwójki, bo jak na razie jakiejś wielkiej rewolucji na screenach nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wymagań jeszcze niema, a w cale nie muszą być nie wiadomo jakie kosmiczne... Może się okazać że będą niewiele większe od dwójki, bo jak na razie jakiejś wielkiej rewolucji na screenach nie widać.

 

To co pokazali jest na RE2, a gra będzie na RE3 więc trudno o jakąś różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE3 to będzie zmodyfikowany i poprawiony RE czyli wymagania chyba nie wzrosną o połowę?

Poprawcie mnie jeśli się mylę...

Edytowane przez kulka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE3 to będzie zmodyfikowany i poprawiony RE czyli wymagania chyba nie wzrosną o połowę?

Poprawcie mnie jeśli się mylę...

Skąd mamy wiedzieć? Do premiery w najlepszym razie jeszcze przynajmniej rok. Wejdą na rynek konsole nowej generacji, więc można przypuszczać większego skoku grafiki, niż to, czym byliśmy karmieni w ciągu ostatnich kilku lat, a co za tym idzie - także wymagań sprzętowych. Gdybanie na ten temat w chwili obecnej nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i racja... Jednak ja {podkreślam JA - moje zdanie) uważam że REDzi mocno zmodyfikują obecny silnik, poniewąz wydaje sięto bardziej opłacalne. Mimo tego że RE ma 2 lata, wciąż jak wracam do Wiedźmina 2 zachwycam się grafiką. Gdyby go podkręcili i dobrze zoptymalizowali było by fajnie.

Tak czy inaczej za wcześnie na jakieś poważne dyskusje. Może redzi wyjadą z silnikiem, który z RE wspólnąbędzie miał tylko nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może redzi wyjadą z silnikiem, który z RE wspólnąbędzie miał tylko nazwę.

Raczej bardziej tak, nowy Wiedźmin to będzie piaskownica, nie tak jak dwójka, no i ma chodzić na dzisiaj zapowiedzianej PS4, czyli silnik musi być nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd mamy wiedzieć? Do premiery w najlepszym razie jeszcze przynajmniej rok. Wejdą na rynek konsole nowej generacji, więc można przypuszczać większego skoku grafiki, niż to, czym byliśmy karmieni w ciągu ostatnich kilku lat, a co za tym idzie - także wymagań sprzętowych. Gdybanie na ten temat w chwili obecnej nie ma najmniejszego sensu.

Konsole nowej generacji, to nic innego jak trochę lepsze PCty - myślę że szczęki nie będziemy zwijać z podłogi. Bałbym się optymalizacji, gra będzie równocześnie tworzona na PS4 i X720 - i pytanie czy któraś z tych konsol nie będzie matką, a wersja na PC tylko portem.

 

Ale jak ktoś już pisał, pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, co wdobyli z ps3 (karta o wydajności 2x 6800 Ultra) przy uncharted 3, to na ps4 z kartą o mocy obliczniowej 1.84 TFLOPS Wiedźmin 3 może spowodować opad szczęki. Mam nadzieję że to jednak na PC będzie najłądniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałbym się optymalizacji, gra będzie równocześnie tworzona na PS4 i X720 - i pytanie czy któraś z tych konsol nie będzie matką, a wersja na PC tylko portem.

Już raz ktoś to tu wrzucał:

 

Be positive.

 

Update: i jaki butthurt w komentarzach, heh.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...