Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka screenów (z dzisiejszego trailer'a - wersja bez kompresji):

http://i.imgur.com/mn46Z1N.jpg

http://i.imgur.com/e269pr4.jpg

http://i.imgur.com/sTSFboJ.jpg

http://i.imgur.com/GrOzpbD.jpg

http://i.imgur.com/Ui8IX5y.jpg

 

Jeżeli ktoś napisze, że gra wygląda słabo to serio opad rąk...

 

No a czy trawa i roślinność (głównie cieniowanie) na tych screenach nie wygląda słabo? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zacytowałeś post, który mówi o czymś przeciwnym. :E Taka już specyfika tego miejsca, temat nie raz wałkowany. Zresztą nie jest prawdą to, że ludzie tam bronią gry na każdym kroku, nie brakuje skrajnie odmiennych opinii. Forum jest duże, bardzo aktywne, czasem trudno je wyłowić, ale idzie je odnaleźć. Wątek "płytówek" był poruszany nawet tutaj. ;) To tylko dowód na to jak wiele emocji budzi ta gra.

 

Wiem wiem, po prostu odniosłem się ogólnie do kwestii grafiki, bo jednak większość na tamtym forum biadoli, a nie wychwala :)

 

Mi tam poziom graficzny odpowiada. Mogło być lepiej, ale cóż, bywa. Może jestem inny, bo mnie oczy nie bolą nawet od gier sprzed 10-15 lat :E

 

W tej chwili moje jedyne obawy co do Wieśka dotyczą optymalizacji i o dziwo fabuły, która chciałbym, żeby rzeczywiście stała na jeszcze wyższym poziomie niż w W1 i W2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czy trawa i roślinność (głównie cieniowanie) na tych screenach nie wygląda słabo? ;p

Wygląda. Wersja X360 confirmed. :E

 

W tej chwili moje jedyne obawy co do Wieśka dotyczą optymalizacji i o dziwo fabuły, która chciałbym, żeby rzeczywiście stała na jeszcze wyższym poziomie niż w W1 i W2.

Szczerze mówiąc, ja jestem chyba najbardziej spokojny o fabułę. "Dwójka" pod tym względem jest świetna, dużo lepsza od "jedynki" i od wielu RPG-ów z ostatniej dekady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę, że każdy ma swoją własną definicję drm-free ale fakty są takie, że aby mieć dostęp do aktualizacji trzeba zarejestrować swoją kopię online

To jest chyba bardziej poroniony pomysł od tego pliczku - grę niby można odsprzedać, ale kolejny właściciel nie zrobi oficjalnej aktualizacji, bo kopia zarejestrowana już na kogoś innego... Zrozumiałbym to w przypadku DLC, ale utrudniać dostęp do łatek? Strasznie nakombinowane, jak na grę "bez zabezpieczeń".

Mi tam poziom graficzny odpowiada. Mogło być lepiej, ale cóż, bywa. Może jestem inny, bo mnie oczy nie bolą nawet od gier sprzed 10-15 lat :E

Mi też odpowiada. Nawet słaba trawa mnie nie rusza.*

 

 

Może czas na zmianę dilera. :E

 

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba bardziej poroniony pomysł od tego pliczku - grę niby można odsprzedać, ale kolejny właściciel nie zrobi oficjalnej aktualizacji, bo kopia zarejestrowana już na kogoś innego... Zrozumiałbym to w przypadku DLC, ale utrudniać dostęp do łatek? Strasznie nakombinowane, jak na grę "bez zabezpieczeń".

Jak to po co, żeby zmniejszyć odsprzedaż gry. Tak samo po co wprowadza się wymóg aktywacji na Steamie, Originie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się nie podoba to utrudnienie dostępu do aktualizacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie zwykłem sie czepiać grafiki (czytaj :każdego piksela, poszarpanej krawędzi itp itd) ale... nie wyszedł im ten zwiastun Wygląda jak W2 na medium :D

 

A i tak nie pójdzie na 6950! :E

 

Chociaż w samej trawie ja tam wiele złego nie widzę. :)

 

BTW - nie jestem w temacie - obowiązkowa jest rejestracja na GOG?

Bo wcześniej było chyba jakieś konto na wiedźmin.com przy dwójce ale... nawet nie pamiętam jakie, czy, gdzie, po co i "wogle"...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak to po co, żeby zmniejszyć odsprzedaż gry. Tak samo po co wprowadza się wymóg aktywacji na Steamie, Originie itd.

Wiadomo po co, chodziło mi konkretnie o niezbyt wyszukane metody, jak na firmę z rzekomo taką "reputacją"...

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo po co, chodziło mi konkretnie o niezbyt wyszukane metody, jak na firmę z rzekomo taką "reputacją"...

Bo w praktyce dużo nie różnią się od EA czy Ubisoftu, ubierają je tylko w nieco ładniejsze "szaty". :E

Marketing CDP pod niejednym względem jest nawet gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pliczek pliczkiem, a w premierę serwery kij strzeli i mi o to głównie chodzi.

O tym co gadali nt. DRM przez ostatnie 3 lata to już zostało napisane.

 

Jeśli obejdzie się bez problemów, będę się cieszył razem z wami, a jak nie... let the rage begin :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tymi blaszanymi płytami na geralcie to wypad, co to on był rycerzem okrągłego stołu?

 

Hehe leże :lol2::thumbup:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tymi blaszanymi płytami na geralcie to wypad, co to on był rycerzem okrągłego stołu?

Ok, z tym się muszę zgodzić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Król Artur :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w praktyce dużo nie różnią się od EA czy Ubisoftu, ubierają je tylko w nieco ładniejsze "szaty". :E

Marketing CDP pod niejednym względem jest nawet gorszy.

No i do tego właśnie nawiązywałem w tym poście i wcześniej, pisząc, że może komuś się nareszcie otworzą oczy. Może nawet betonowi na oficjalnym forum, bo i tam widziałem już jakieś przebłyski. :E

ale z tymi blaszanymi płytami na geralcie to wypad, co to on był rycerzem okrągłego stołu?

Na szczęście nosić tego żelastwa nie będzie trzeba. ;) Rycerzem Okrągłego Stołu to on nie był, ale Ciri podobno znała jednego typa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rycerzem Okrągłego Stołu to on nie był, ale Ciri podobno znała jednego typa...

Ojjjjjjj nie ładnie tak vulc

 

 

:E

 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tam ubiorę Geralta w krótki rękawek, który widać w jednej ze scen na zwiastunie i będzie git :E

 

@up - Ten nowy Bies ma coś z zebry :P

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ubiorę Geralta w krótki rękawek, który widać w jednej ze scen na zwiastunie i będzie git :E

 

@up - Ten nowy Bies ma coś z zebry :P

W wiejski podkoszulek i na wiejskie dziewuchy. :E

Albo z gołą (wygoloną) klatą. :E

Fajnie, jakby niektóre NPC-e komentowały jego ubiór. :D

Ogólnie miasta w poprzednich Wiedźminach były dość "żywe", więc tutaj może być tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - Ten nowy Bies ma coś z zebry :P

Grubo w tych lasach imprezują, nie ma co. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na szczęście nosić tego żelastwa nie będzie trzeba. ;) Rycerzem Okrągłego Stołu to on nie był, ale Ciri podobno znała jednego typa...

Niestety tego typu żelastwa jest bardzo duzo na różnych materiałach, co raczej będzie skutkować że typowo wiedźmińskich ubiorów(zwłaszcza kurtek) znowu będzie jak na lekarstwo

o podróżach między wymiarowych lepiej nie gadać, bo jeszcze mi wyskoczą z białym płaszczem i czarnym krzyżem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, ale, żeby nie było, Leszy moim zdaniem na :thumbup:

 

 

e221eJc.jpg

 

 

W wiejski podkoszulek i na wiejskie dziewuchy. :E

 

A klasa postaci to będzie Alchemik - będę produkował afrodyzjaki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I exta... tzn ten, no fistech! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...