Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Gif z samouczka z Kaer Morhen. Świetny widok (wersja PS4) ;)

qzpkdb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up,

eee, widzę, że jest ta klimatyczna mgła. A miało jej nie być. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tolek_banan

Gra wyszła tak dawno że można by przejść ją kilka razy i to nie mając nie wiadomo jak dużo czasu. No ale ponarzekać można, sam nie mam nie wiadomo ile czasu i gram głównie wieczorami i to nie zawsze bo czasem mecz się obejrzy, film czy gdzieś wyjdzie a przeszedłem sporo gier od premiery W2. Pewnie jak bym się uparł to bym W2 w jeden weekend przeszedł.

Ja już tylko dni odliczam do premiery W3 i testów grafik aby zobaczyć na czym i jak to pójdzie, zobaczymy jaka jest optymalizacja. Dla mnie gra ma mieć dobry klimat i sprawiać że nie chcę się od niej odejść i to jest dla mnie sukces, a że coś tu i tam ucieli to w sumie nie jest tragedia byle by gra była wciągająca a patrząc po tym ile ma być zadań i wszystkiego z tym związane czuję że gra będzie świetna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Panowie,

właśnie skończyłem "Miecz Przeznaczenia", tym samym kończąc przygodę z wiedźmińskimi opowiadaniami (no dobra, zostało jeszcze "Coś się kończy, coś się zaczyna" ;) ).

Przede mną wiedźmińska Saga.

Niestety, ale na pewno do 19 nie dam rady wiele przeczytać, więc wpadłem na pomysł, żeby sobie grać i czytać książki naprzemiennie. Myślicie, że to dobre rozwiązanie? A może lepiej, mimo wszystko, sięgnąć po jakieś streszczenia przed rozpoczęciem gry?

Które części Sagi są kluczowe dla gry? Z tego co wiem, to większego znaczenia nie ma "Sezon burz". A reszta książek?

Zapewne przeczytam wszystkie, ale zwyczajnie czasowo się nie wyrobię.

Dzięki za rady. :)

Edytowane przez LJ19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Żadnych streszczeń. Czytaj całą sagę jak leci. Do premiery nie zdążysz, ale potem czytaj i graj, tak jak napisałeś, naprzemiennie. Warto i moim zdaniem wszystkie są kluczowe ;)

Mi została jeszcze do powtórzenia Pani Jeziora ;)

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad dla Sony i posiadaczy PS4 przeprowadzony przez Kinge Kujawską o tym, że Polskie jest dobre, co zresztą widać na załączonym obrazku (piękna jasnowłosa Słowianka ;))

kinga-kujawska.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli gustuje się w koniach to ta pani rzeczywiście może wydac się atrakcyjna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:E.

Ale jak na konia b ładna :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli porownujesz ta laske do konia to chcialbym zobaczyc zdjecie twojej kobiety. Nie ma to jak siac hejtem i wysmiewac wszystkich naokolo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wygląda sprawa przemiotów? Precyzując pytanie, będziemy mieli do znalezienia kilka napiersników czy kilkadziesiat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wygląda sprawa przemiotów? Precyzując pytanie, będziemy mieli do znalezienia kilka napiersników czy kilkadziesiat?

Będzie tego dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba kilkadziesiąt, rockallone2k coś wspominał o legendarnych itemach z losowymi statami więc będzie pewnie tego sporo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie,

właśnie skończyłem "Miecz Przeznaczenia", tym samym kończąc przygodę z wiedźmińskimi opowiadaniami (no dobra, zostało jeszcze "Coś się kończy, coś się zaczyna" ;) ).

Niestety, ale na pewno do 19 nie dam rady wiele przeczytać, więc wpadłem na pomysł, żeby sobie grać i czytać książki naprzemiennie. Myślicie, że to dobre rozwiązanie? A może lepiej, mimo wszystko, sięgnąć po jakieś streszczenia przed rozpoczęciem gry?

Które części Sagi są kluczowe dla gry? Z tego co wiem, to większego znaczenia nie ma "Sezon burz". A reszta książek?

Broń Boże nie czytaj coś się kończy coś się zaczyna, jest to swojego rodzaju alternatywne zakończenie, choć nie jest nim jak sam wspomniał autor. Radzę zostawić na koniec :-) streszczenia odradzam bo nie poznasz świata a jest on świetny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hey, tak sobie szukam Wieśka 3 na Steam w polskich sklepach, ale nigdzie nie mogę go dorwać. W PL cyfrówki są tylko na GOGa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko mi się wydaje czy synchronizacja ruchu ust NPCów jest robiona pod język angielski? Tak jakoś zauważyłem w tym materiale z dziewczyną powyżej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Panowie,

ja własnie dzisiaj zakończyłem czytać panią jeziora, ostatnie dwa tygodnie zajęło mi odświeżenie i dokończenie w końcu całej sagi po ładnych kilku latach przerwy

powiem tylko że imo lepiej nie grać w poprzednie części niż nie przeczytać książek, w w3 będzie mnóstwo nawiazań do nich

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hey, tak sobie szukam Wieśka 3 na Steam w polskich sklepach, ale nigdzie nie mogę go dorwać. W PL cyfrówki są tylko na GOGa?

Klucz steam tylko na steamie, w każdym sklepie była by tylko dodatkowa marża, tak jak np. na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja własnie dzisiaj zakończyłem czytać panią jeziora, ostatnie dwa tygodnie zajęło mi odświeżenie i dokończenie w końcu całej sagi po ładnych kilku latach przerwy

powiem tylko że imo lepiej nie grać w poprzednie części niż nie przeczytać książek, w w3 będzie mnóstwo nawiazań do nich

No ja mam za sobą tylko 2 tomy opowiadań. Do 19.05 raczej nic nowego nie przeczytam.

Najwyżej będę sobie powoli grał - krótkie sesje, jakieś zadania poboczne i czytał jednocześnie sagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

CXi41b3.jpg

:E

CDPR pls.

Edytowane przez Quejki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej ciśnijcie drame o downgradzie, gdzie widać jakie pluginy zostały wrzucone na 1 trailery aby ten wyglądał lepiej :E

Gra nigdy nie wyglądała tak jak na pierwszym zwiastunie EOT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Jedno pytanko mam. Myślicie czy będzie jakiś problem z kupieniem wiedzmina 3 w dniu premiery w np. empiku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może poczekajcie aż gra faktycznie wyjdzie? Nie wiadomo czy nie wypuszczą jakiegoś patcha włączającego te efekty i inne takie :P

Ale fakt ta trawa na tym screenie jest tragiczna....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ledwo skończyliśmy temat grafiki, to znowu powraca jak bumerang. Eh ludzie... :E

No ja mam za sobą tylko 2 tomy opowiadań. Do 19.05 raczej nic nowego nie przeczytam.

Sagę się czyta bardzo szybko i przyjemnie. W moim przypadku nawet lepiej niż opowiadania :)

Do premiery powinieneś zdążyć przeczytać Krew Elfów. A potem powoli dawkuj sobie resztę, nie pożałujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi