Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy recenzja na glownej? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem przed chwilą z infolinią - rozpoczęli wcześniej nadawanie listów przewozowych ze względu na liczbę przesyłek i przygotowywanie / sortowanie paczek. Natomiast przesyłki dotrą do nas faktycznie 19. maja, przy czym w przypadku paczkomatów będzie to chwilę po północy (o ile zamówienie zostało opłacone do wczoraj, do ok. 20:00), w przypadku Paczki w RUCHu zaś będzie to z samego rana (6:00 / 7:00, zależy jak kiosk się otwiera), przyjadą z gazetami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bonusy prawie wszystkie już są, ale akurat muzyki tylko cztery kawałki. Pojawi się całość pewnie po premierze.

Poprawka, cały soundtrack juz jest dostepny na gog :-)

Na półkach jest, ale co najwyżej w Dubaju. :E

Preload, niecałe 25 GB, a ludzie już wieszczą, że tak "mała" waga to skutek downgrade'u. :lol2: :lol2:

Za mało źle, bo podejrzane, za dużo też źle, bo czemu tak dużo. :E

Z tego, co pamiętam, to początkowo do instalacji Wiedźmin 3 miał wymagać 40 GB, potem zmniejszyli do 35 GB (do pobrania jest zazwyczaj przynajmniej kilka GB mniej).

Na CDP.pl zmieniają się tylko statusy zamówień na EK?

To był żart :E. Hello!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Kastor Krieg

Potwierdzam, w krótko po północy (jakieś 8,5h temu) dostałem maila, że mój egzemplarz gry został przekazany do "kompletacji w naszym magazynie". Z innej beczki: wszystkie steelbooki zostały wyprzedane z tego co widzę. Jeszcze wczoraj wersja PC była na stronie, obecnie dostępna jest tylko standardowa.

Edit: Poprawka, steelbooki na PS4 wyprzedane są. Na PC i X1 są nadal dostępne, moje niedopatrzenie:)

Edytowane przez Kaczkofan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A od kiedy mają grę? W sumie to wątpię aby dobrze to ograli, Tomaszkiewicz mówił, że przejście 80% zajęło mu 4,5 tygodnia, a przeciętnemu graczowi zajmie około 2 miesięcy :E

Dostali przed majówką, pod koniec kwietnia, więc czasu było dużo. Dwa tygodnie po 8 godzin i wychodzi 112 godzin, a nikt nie bronił im grać po więcej godzin. Może przez ten czas wszystkich questów nie zrobili, nie odkryli wszystkich sekretów, ale to bez znaczenia, poradnika nie piszą. Czasu było wystarczająco. Mam nadzieję, że recenzji "in progress" będzie jak najmniej.

hm, o tym nie wiedziałem, to potwierdzone informacje ? a co w związku z savami z części I ?

No zapisy z "jedynki" chyba wchodzą w zapisy z "dwójki" (w końcu do niej można było wykorzystać i wybory zostały "ulokowane" w grze).

Ale wydaje mi się, że są one mniej istotne, w końcu fabularnie "jedynka" jest jakby oderwana od fabuły "dwójki" i "trójki" i tamte wybory nie mają pewnie większego znaczenia, o ile jakiekolwiek.

Tez sie mocno dziwie. Dying Light to ponad 30, albo okolice. A gdzie wielkość swiata do Wieśka porównywać, ma niby wyjsć do 40, ale to i tak mało. Byłem nastawiony na 50+.

Powinni dodać do Galaxy mniej więcej czasu ukończenia ściągania jak na Stream, nie wiem na kiedy włączyć wyłączenie kompa :E

Aktualnie w wymaganiach widnieje 35 GB, widocznie udało im się lepiej "spakować" grę. :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche słabo z tą przesyłka 19-ego.

Czyli gracze którzy zamówili preordera pudełkowego pograją dużo później niż Ci co kupili na gog.com.

Mogli już tego 18-ego dostarczyć.

I teraz sam się zastanawiam... po co ten pliczek? Skoro pirat i tak zagra szybciej niż ja :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby jak? Skoro ten pliczek to exe bo to co jest na tę chwilę to launcher. Do tego konsole jak wiadomo nie są złamane. IMO nie ma szans, że pirat zagra szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby jak? Skoro ten pliczek to exe bo to co jest na tę chwilę to launcher. Do tego konsole jak wiadomo nie są złamane. IMO nie ma szans, że pirat zagra szybciej.

Zagra rano 19-ego ;)

A ja dostane 19-ego paczuszkę z grą, muszę jeszcze 19-ego zassać/zainstalować i będe wieczorem grał :P

Skoro już takie zabezpieczenie wmontowali, to mogli postarać się, żebyśmy już od tego tygodnia dostawali pudełeczka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Od tej strony to niestety dla Ciebie masz rację. Może coś się jeszcze zmieni na korzyść ;)

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwójkę dostałem pamiętam 5 dni przed premierą, tutaj też ten jeden dzień na odebranie przesyłki, instalację mogliby dać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w TVN 24 Biznes podali ,że podobno jest już ponad milion zamówień przedpremierowych, całkiem ładnie jeśli to prawda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że część z nas dostanie grę wcześniej, w zależności od daty złożenia zamówienia i uiszczenia opłaty;) Przynajmniej tak w na chłopski rozum powinno być. Z drugiej strony mam tak cholernie napięty grafik w przyszłym tygodniu, że za porządne granie wezmę się dopiero 22. maja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej to kupić na gog.com i nie będe się martwił.

Jednak chciałbym mieć pudełko ;)

Bo nie mam 100% pewności, że same pudełka będą na allegro latały. Nie każda premiera ląduje w pudełkach bez kodu na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To w sumie nic nie zmienia - jak będą pozytywne to na kompach może być tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak działa się nie przekonamy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To w sumie nic nie zmienia - jak będą pozytywne to na kompach może być tylko lepiej.

Zmienia

Bo mogą napisać, że na PC wydajność mizerna :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo mogą napisać, że na PC wydajność mizerna :P

dokładnie - czyżby bali się, że recenzenci zaczną wytłuszczać informację o horrendalnych wymaganiach i obniżce detali na PC a o xboxie one jaka to kupa rozmazana w 900p skalowanym do 1080p.

Taki trochę dziwny ten zabieg...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem ciekaw czy dostanie od razu rekomendacje do GOTY i 10/10 przez większość serwisów, czy jednak 8-9/10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem ciekaw czy dostanie od razu rekomendacje do GOTY i 10/10 przez większość serwisów, czy jednak 8-9/10.

Raczej ta druga opcja.

10/10 GOTY to trzeba posmarować jak EA za DA:I wyłożyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sieci już pojawiają się pierwsze porównania graficzne obecnej wersji gry względem trailerów z 2013r.

Cięcia graficzne w niektórych miejscach są bardzo duże i o takiej grafice jak z materiałów z 2013r możemy zapomnieć. Identyczna sytuacja jak z WatchDogs ale czego się nie robi dla mamony :cool:. Trzeba nakręcić ludzi na preordery :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Cięcia graficzne w niektórych miejscach są bardzo duże i o takiej grafice jak z materiałów z 2013r możemy zapomnieć. Identyczna sytuacja jak z WatchDogs ale czego się nie robi dla mamony  :cool:. Trzeba nakręcić ludzi na preordery

ale w XXI wieku są jeszcze ludzie, którzy nabierają się na marketingowy bełkot i maksymalnie podrasowane trailery mające zaintrygować produktem, nakręcić przyszłych odbiorców?

Laugh-Arnold-internetjedi.org_.gif

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dajcie link do tych porównań ;)

Chętnie zobacze co tam wymyślili...

Swoją drogą to mam obawy czy gra będzie aż tak ciekawa, że spędzę 100 godzin przy niej. W końcu Skyrim nigdy nie ukończyłem :P Ale grałem sporo.

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W sieci już pojawiają się pierwsze porównania graficzne obecnej wersji gry względem trailerów z 2013r.

Cięcia graficzne w niektórych miejscach są bardzo duże i o takiej grafice jak z materiałów z 2013r możemy zapomnieć. Identyczna sytuacja jak z WatchDogs ale czego się nie robi dla mamony :cool:. Trzeba nakręcić ludzi na preordery :E

Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z gameplayami z PS4 głównie oraz PC nie na maksymalnych ustawieniach, z nagraniami downsamplowanymi przez soft nagrywający, potem jeszcze raz downsamplowanymi przez YouTube, to tak naprawdę NIKT z nas jeszcze nie widział jak to wygląda. A te porównania graficzne w paru miejscach używają grafiki z Wieśka 2, więc są tak wiarygodne że mogą spadać na szczaw :E

Jesse Cox mówi o tym pod koniec swojego materiału, na przykład o wyjątkowo mocny rozmyciu roślinności która wcale tak nie wygląda na ekranie.

Edytowane przez Kastor Krieg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi