Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko niech przestaną walić "gameplay'ami" które pokazują nieprawdę.

To był trailer, nie gameplay, optymalizacja, nie downgrade. :E Szkoda trochę tego gościa, ciężkie zadanie mu dali. Nie wiem jak wasze odczucia, dla mnie to momentami straszny, PR'owy bełkot, w tej kluczowej kwestii. Jeszcze te zapewnienia, że gra z filmiku na filmik wyglądała coraz lepiej. Zgadzam się za to z fragmentem o otwartym świecie i konsekwencjach jakie to niesie. O tym też wcześniej pisałem. No cóż, dobrze że w ogóle zareagowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był trailer, nie gameplay, optymalizacja, nie downgrade. :E Szkoda trochę tego gościa, ciężkie zadanie mu dali. Nie wiem jak wasze odczucia, dla mnie to momentami straszny, PR'owy bełkot, w tej kluczowej kwestii. Jeszcze te zapewnienia, że gra z filmiku na filmik wyglądała coraz lepiej. Zgadzam się za to z fragmentem o otwartym świecie i konsekwencjach jakie to niesie. O tym też wcześniej pisałem. No cóż, dobrze że w ogóle zareagowali.

dla ciebie wygląda jak trailer? Ja tam widzę The Witcher 3: Wild Hunt - Official Gameplay (35 min).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cyrk, przecież to 35 min demo to miał być gameplay, a teraz na siłę wciskają, że jednak nie. Gra nie wygląda obłędnie(pod względem grafiki), jeżeli ktoś pisze inaczej to polecam wizytę u okulisty. Mnie osobiście to rozczarowuje bo widzę to tak jakby mi obiecano supermodelkę, a później przyszło coś przeciętnego bo tak wyszło.

35-minutowy gameplay to nie było demo, oni faktycznie w grę grali, już wtedy Wiedźmin był "prawie skończony". Ten materiał pochodzi z zeszłego roku.

CDPR odnosi się zaś do materiałów wideo z 2013 roku (i ewentualnie zwiastuna z E3 2014, bo to był "tylko" zwiastun), to faktycznie "demka" (nie grywalna gra), czyli patrz Watch_Dogs z E3 - to tez nie była gra, tylko przygotowane demo pokazujące możliwości silnika.

 

Czyli idąc tokiem myślenia przedstawiciela CDPR, jednak downgrade jest, bo gra wygląda gorzej (może nie aż tak dużo gorzej, ale jednak) niż na gameplayu z 2014 roku. Przynajmniej wersja konsolowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To był trailer, nie gameplay

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=88137

Sry ale wyraźnie słyszę co gość mówi "Gameplay presentation"

 

Teraz wciskają kit i próbują się wybielić.

 

Najlepsze jest to, że grafika na 35min gameplayu jest już obcięta względem 2013r a to co dostaniemy za parę dni jest jeszcze obcięte względem 35min gameplayu.

Będzie afera :cool:

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35-minutowy gameplay to nie było demo, oni faktycznie w grę grali, już wtedy Wiedźmin był "prawie skończony". Ten materiał pochodzi z zeszłego roku.

CDPR odnosi się zaś do materiałów wideo z 2013 roku, to faktycznie "demka" (nie grywalna gra), czyli patrz Watch_Dogs z E3 - to tez nie była gra, tylko przygotowane demo pokazujące możliwości silnika.

Dlaczego więc odnoszą się do jakichś materiałów z 2013 roku skoro w internecie toczy się wojna właśnie o ten 35 min gameplay, który wygląda zupełnie inaczej niż to co pokazują teraz? Grają głupa tylko, sam sobie odpowiem. Trzeba było to nazwać fanart albo gameplay wannabe albo coś w tym stylu, a nie OFFICIAL GAMEPLAY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten 35 min gameplay nie wygląda wcale lepiej niż teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

trailery z e3/vgx należy już sobie darować, chociaż i tak uważam to za wciskanie kitu

Porównywać trzeba do 35 min materiału video, gdzie mamy do czynienia z gameplayem, i to chyba przy nim była mowa że downgrade'u nie będzie

Przecież ten 35 min gameplay nie wygląda wcale lepiej niż teraz

:lol2:

pomijajac już kolorystykę i cały art design bo to ktoś powie kwestia gustu, ale widać różnice na podstawie np roslinności, w zasadzie najwieksze cięcia związane są właśnie z nią

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego więc odnoszą się do jakichś materiałów z 2013 roku skoro w internecie toczy się wojna właśnie o ten 35 min gameplay, który wygląda zupełnie inaczej niż to co pokazują teraz? Grają głupa tylko, sam sobie odpowiem. Trzeba było to nazwać fanart albo gameplay wannabe albo coś w tym stylu, a nie OFFICIAL GAMEPLAY.

No właśnie nie, burza jest głównie o materiały starsze, z VGX czy nawet zwiastuna z E3 2014.

 

Przecież ten 35 min gameplay nie wygląda wcale lepiej niż teraz

Wygląda lepiej, ale różnice nie są gigantyczne. Spójrz na zasięg rysowania obiektów? Nie ma różnicy? Jest i to widoczny gołym okiem (polecam porównanie Polygamii).

Różnica jest też w liczbie NPC-ów, chociaż podobno w pełnej wersji tragedii nie ma...

Oświetlenie też trochę inaczej wygląda, ale to może po prostu zależy od pory dnia w grze.

Mimo zmian finalna wersja wygląda dość podobnie do gameplayu z zeszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dla ciebie wygląda jak trailer? Ja tam widzę The Witcher 3: Wild Hunt - Official Gameplay (35 min).

Przecież nie chodzi o ten materiał, kolego. Grę reklamowano tak:

 

 

 

O tym mówi gość w powyższym filmiku i jak wyżej, zamieszanie jest głównie o te starsze materiały. Co do 35-minutowego gameplay'u - też można mówić o widocznej zmianie w grafice, choć faktycznie nie ma tragedii.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

myślę że jak ktoś by dobrze poszukał to znalazłby słowa redów na temat tych "trailerów" ze gra będzie tak wyglądać, że to było dosyć dawno to inna sprawa

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem racje 50 stron postów temu... grafika spadła.. a ktoś pisał baje, że się podniosła ehh... no nic.. zobaczymy jak to będzie w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie chodzi o ten materiał, kolego. Grę reklamowano tak:

 

 

Tutaj od razu widać, że to są komercyjne zwiastuny(od początku wiedziałem, że to nie będzie tak wyglądać). Mi chodzi tylko o to, że 35 minutowy rzekomy gameplay, który na prawdę mnie urzekł wygląda inaczej(gorzej, dużo gorzej, no cholera jasna to nie jest to samo!) niż materiały zamieszczone ostatnio. Myślałem też, że stąd wynika to oburzenie w kwestii grafiki. Widocznie się pomyliłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj od razu widać, że to są komercyjne zwiastuny(od początku wiedziałem, że to nie będzie tak wyglądać). Mi chodzi tylko o to, że 35 minutowy rzekomy gameplay, który na prawdę mnie urzekł wygląda inaczej(gorzej, dużo gorzej, no cholera jasna to nie jest to samo!) niż materiały zamieszczone ostatnio. Myślałem też, że stąd wynika to oburzenie w kwestii grafiki. Widocznie się pomyliłem :P

trzeba się zapytać redów jakie oni materiały traktują za "demo gameplay" bo nie zdziwiłbym się gdyby ten 35 minutowy też się do nich nie łapał

zresztą 19 wszystko wyjdzie, a punktem odniesienia będzie miedzy innymi to:

http://i.imgur.com/nIwKLO4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi chodzi tylko o to, że 35 minutowy rzekomy gameplay, który na prawdę mnie urzekł wygląda inaczej(gorzej, dużo gorzej, no cholera jasna to nie jest to samo!) niż materiały zamieszczone ostatnio. Myślałem też, że stąd wynika to oburzenie w kwestii grafiki.

Dużo gorzej? IMO dużo lepiej, wyżej masz przykłady dlaczego. No i jak już nie raz wspominałem, dla mnie to nie jest big deal. Zadowala mnie taka oprawa.

Ukrywana opcja graficzna Uber, tak właśnie będzie wyglądać :D

Był downgrade, teraz mamy upgrade. :E

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja cały czas myślałem że ta gra będzie wyglądać tak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni gif to traziler z vgx a screen z ps4, czyli porównywanie dwóch różnych światów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo gorzej? IMO dużo lepiej, wyżej masz przykłady dlaczego.

Takie żarty nie są już nawet śmieszne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja jakiś dziwny jestem. Nawet po tym całym downgrejdzie uważam, że strona wizualna jest piekna. Chciałbym poczekać aż zobaczę to u siebie na monitorze, ale wydaje mi sie, że bedzie na lepszym poziomie niz DA:I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze razy w tym temacie będzie musiało paść słowo downgrade, żeby się wam znudziło?

Wiedźmin wygląda gorzej niż na materiałach przedstawionych wcześniej przez CDPR – end of story. Praktyka stosowana przez prawie wszystkich twórców gier.

Jesteście w stanie i tak kupić grę – super. CDPR przegiął w waszej opinii pałe – anulujcie preordery i nie grajcie w Wieśka.

Ja anulowałem swojego preordera na edycję ze steelbookiem….

 

 

 

 

 

…bo zdecydowałem, że 7870xt może nie domagać i zamówiłem GTXa 970, tak się wczorajszym materiałem IGNu podjarałem;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Takie żarty nie są już nawet śmieszne..

Masz rację, więc przestań żartować. Wielkich różnic nie ma, ale nie da się ich nie zauważyć. Ślepy nikt nie jest.

ostatni gif to traziler z vgx a screen z ps4, czyli porównywanie dwóch różnych światów

Dodatkowo pora dnia może mieć tutaj znaczenie.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle powiem ze ten gameplay(35min) był dużo ładniejszy niż to co prezentuje finalna wersja ja już pomijam down ale chodzi mi o kolory które były naturalne i mogli to zostawić ale nie, teraz wygląda jakby chcieli pomalować wszystko na biało to jakaś kpina a przecież te kolory budowały klimat myślę ze z FX nie będzie to samo.

 

w sumie nie obawiam o ogólną jakość wieska ale no wiece traciło klimatu poprzez grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...