Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

To co, pany, wyrok już zapadł, cesarz objawił swoją wolę? Kciuk w dół? Wiedźmin to klapa? Nie kupować?

Dobrze, że ostrzegliście, jeszcze bym po upgradzie kiedyś kupił i zmarnował kapuchę.

 

O co chodzi z niejasną kwestią poziomu trudności od połowy gry? Nie wyłapałem tego w opiniach - tzn. że od połowy jest za łatwo, czy za trudno? :E

Jakim upgradzie? wtf :lol2: ? To jest filmik promocyjny, gra tak nie wygląda.

Brakowalo takiego trailera. Fantastyczny klimat :D

Miejmy nadzieje, że taki klimat nie tylko na filmach z Węgier.. Sam sobie tego życzę :heu:

Edytowane przez Pepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płakali, płaczą i płakać będą - pozostali w tym czasie będą grać i świetnie się bawić.

 

Dokładnie.

 

Ten trailer to absolutna klasa światowa.

 

Zgadzam się w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie jest to ze w czasie gry można zmienić poziom trudności ;/

Kto to wymyślił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie jest to ze w czasie gry można zmienić poziom trudności ;/

Kto to wymyślił...

a co to za różnica....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie jest to ze w czasie gry można zmienić poziom trudności ;/

Kto to wymyślił...

Serio, to jest dla Ciebie wada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża. Przez to ze jest taka opcja, to w Wiesku 2 bardzo często zmieniałem jak padłem na czymś 2 razy :E

Jakby była opcja usunięcia tego to byłoby super :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No wiadomo, bo zmuszajo by zmieniać! Dranie miecz długi temerski do szyi przystawiajo i krzyczo: "zmieniaj poziom, sk...u, bo jak nie, to twój łeb potoczy się po murawie wprost w kupe końskiego łajna!"

 

Swoją drogą - jak gra teraz jest najpiękniejsza, prezentuje najwyższy poziom godny 2015 roku i PC? Kiedyś takim św. Graalem był Crysis. a teraz? Wiemy, że nie wiesiek, nie project cars, czyly co?

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Duża. Przez to ze jest taka opcja, to w Wiesku 2 bardzo często zmieniałem jak padłem na czymś 2 razy :E

Jakby była opcja usunięcia tego to byłoby super :E

Ćwicz silną wolę i nie zmieniaj :D

 

Swoją drogą - jak gra teraz jest najpiękniejsza, prezentuje najwyższy poziom godny 2015 roku i PC? Kiedyś takim św. Graalem był Crysis. a teraz? Wiemy, że nie wiesiek, nie project cars, czyly co?

Chyba nadal Crysis 3

Edytowane przez gret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża. Przez to ze jest taka opcja, to w Wiesku 2 bardzo często zmieniałem jak padłem na czymś 2 razy :E

Jakby była opcja usunięcia tego to byłoby super :E

Ty to masz wymagania, nie ma co.

Swoją drogą - jak gra teraz jest najpiękniejsza, prezentuje najwyższy poziom godny 2015 roku i PC? Kiedyś takim św. Graalem był Crysis. a teraz? Wiemy, że nie wiesiek, nie project cars, czyly co?

Vanishing of Ethan Carter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża. Przez to ze jest taka opcja, to w Wiesku 2 bardzo często zmieniałem jak padłem na czymś 2 razy :E

Jakby była opcja usunięcia tego to byłoby super :E

 

na steam masz aczki za poziom, więc i tak nikt nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Swoją drogą - jak gra teraz jest najpiękniejsza, prezentuje najwyższy poziom godny 2015 roku i PC? Kiedyś takim św. Graalem był Crysis. a teraz? Wiemy, że nie wiesiek, nie project cars, czyly co?

 

The Vanishing of Ethan Carter

 

 

Vulc mnie ubiegł :E

Edytowane przez palel47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Vanishing of Ethan Carter

 

Vulc mnie ubiegł :E

 

na pewno nie, jest niezły ale bez przesady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Swoją drogą - jak gra teraz jest najpiękniejsza, prezentuje najwyższy poziom godny 2015 roku i PC?

Drive Club Panie, drive club.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie, jest niezły ale bez przesady

Zas nie sprecyzował czy chodzi o zawartość pikseli na metr kwadratowy, tylko spytał o najładniejszą grę. Dla mnie polska produkcja jest najładniejsza, więc?... Co innego ten "najwyższy poziom". Nie wiem jak ktoś ma zamiar to przeliczyć. Zastosowane technologie, jakość oświetlenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drive Club Panie, drive club.

nie powiedziałbym, już prędzej the order

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani to, ani to. W końcu pytanie było o grę PC. ;) Czy my zaczynamy właśnie jakiś dłuższy offtop? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie, jest niezły ale bez przesady

 

Według mnie wygląda najbardziej naturalnie. W niektórych grach te wodotryski, świecidełka itp. są mocno przesadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zas nie sprecyzował czy chodzi o zawartość pikseli na metr kwadratowy, tylko spytał o najładniejszą grę. Dla mnie polska produkcja jest najładniejsza, więc?... Co innego ten "najwyższy poziom". Nie wiem jak ktoś ma zamiar to przeliczyć. Zastosowane technologie, jakość oświetlenia?

 

no w sumie tak, ale jeśli mówimy tylko o PCtach to, technologicznie epokę przeskoczyło: Assassins Creed Unity, bardzo dobrze wygląda BF4, oraz Dragon Age Inkwizycja, świetnie też prezentuje się najnowszy CoD, Metro LL, Ryse i Crysis 3 z teksturami 4K, rewelacyjnie zapowiada się SW:Battlefront, no i oczywiście Wiedźmin III, zapewne będzie aspirował do jednej z najładniejszych gie na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Batman: Arkham Knight ?

Ale tego dowiemy się jak wyjdzie, bo materiałom promocyjnym nie można wierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak gracze ocenią :E.

 

 

Jak nie będą uwzględniać żadnego downgrade i optymalizacja będzie w porządku to jestem przekonany, że większość nie będzie schodzić poniżej 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak gracze ocenią :E.

 

 

na gta hype był większy niż teraz ale wydaje mi się, że Wiesiek będzie grą na którą czekam od dawna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie no, przede wszystkim myślę o tym, co jest powodem jeków, lamentu i zawodzenia w tym wątku. Znaczy się - chodzi mi o "zastosowane technologie, jakość oświetlenia", miliony efekciarskich efektów, tekstury zarzynające Tri-SLi z Titanów itp atrakcje, a wszystko razem powodujące konieczność wizyty na chirurgii szczękowej :E

 

Chociaż offtop o tym, czy piękno to tylko "wincyj pikseluff" też nie brzmi głupio.. ale to takie prowokacyjne! :E

 

Tzn, żeby nie było - jara mnie coraz większy fotorealizm bryczek w takim Project Cars, szyby i blachy coraz naturalniej odbijające światło, zapuszczony trawnik spółdzielni mieszkaniowej Cell, może nawet zachód słońca nad Chicago sterowany ze smartfona - ale czy to najważniejsze, czy cel uświęca srodki?

 

Nie lubię starych bssydkich gier, ale ja nawet w Deus Ex HR umiem dostrzec piękno :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten wbudowany w grze "kreator wyborów" nie ma wszystkich ważniejszych(imo) decyzji z 2, typu henselt czy natalis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...