Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martini449

Kij z gorsetem, ważne, że opaski na włosy nie nosi (ta, której Yen nie cierpiała) :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta nagonka na talię Geralta zaczęła się od pierwszego trailera, wygląda on okropnie, zniewieściały się stał zbyt bardzo.

Dokładnie. Wygląda to komicznie i niepoważnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest absurdalnie naciągana teoria, bo jest to wynalazek dla i tylko samurajów z Japonii; wątpię aby próbowali to wcisnąć do mocno-słowiańskiego Wiedźmina.

To był tylko przykład. Nie jestem znawcą płatnerstwa. Pewnie jakbym poszukał dokładniej znalazłby się lepszy odpowiednik. To jest gra dark fantasy, a wy się szczegółu przyczepiliście. Jakieś absurdalne skórzane "hełmy" nikomu nie przeszkadzają. Mamy artystyczną wariację na temat zbroi i tak pewnie będzie można ją przebrać. Ktoś już określił skórzane spodnie jako "latexy". Zaraz ktoś wyskoczy, że Geralt jest metroseksualny :E. Takie dyskusje to dziewczyny powinny prowadzić ;). Po prostu mnie to dziwi. Sam bym uwagi na taki szczegół nie zwrócił.

Koneserzy męskiej urody się znaleźli :E

Dokładnie. Jeszcze ktoś może z gry zrezygnuje, bo "gorset" się pojawił.

Poki co lepiej sluchac niz ogladac

http://en.thewitcher.com/news/view/370

Zacny klimatyczny pląs. Już ktoś wyżej linkował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam bym uwagi na taki szczegół nie zwrócił.

Niestety, taka praca że się czepiam dosłownie każdego piksela w grach :E

Po prostu mnie to dziwi.

Jezu przeczytałem dziwki 8:E 8:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam bym uwagi na taki szczegół nie zwrócił.

Rozumiem że mężczyzn z talią osy widujesz codziennie? :hmm: Najlepiej niech geralta ubiorą jeszcze w kieckę...

Przypomnijcie sobie jaką gębę chcieli dorobić geraltowi w dwójce, na szczęście graczy wyrazili wtedy swoje niezadowolenie i to zmienili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem że mężczyzn z talią osy widujesz codziennie? :hmm: Najlepiej niech geralta ubiorą jeszcze w kieckę...

A Tobie nieobce są strzygi na ulicy. Nie wyjmuj zdania z kontekstu. Świat wykreowany w grach różni się od rzeczywistości, tu mamy kolejny element estetyki gry. Wchodząc do takiego uniwersum z automatu akceptujesz jego choćby najdziwniejsze zasady, dziwną wirtualną logikę itd. Zresztą, teraz jak się tak przyglądam :E, to bardziej jest to budowa typu "V".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mężczyzn - nie. Sportowców - owszem.

Niektórzy tutaj muszą być autentycznie i najzwyczajniej w świecie grubi i słabo wyglądać, jak tu widzą od razu talię osy. Jak ma wyglądać mutant, który całe życie spędził na machaniu mieczem i ubijaniu potworów? :hmm:

Edytowane przez Zarun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mężczyzn - nie. Sportowców - owszem.

Niektórzy tutaj muszą być autentycznie i najzwyczajniej w świecie grubi i słabo wyglądać, jak tu widzą od razu talię osy. Jak ma wyglądać mutant, który całe życie spędził na machaniu mieczem i ubijaniu potworów? :hmm:

Tak jak w drugiej części gry ;).

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak w drugiej części gry ;).

I tak właśnie wygląda, tyle że zamiast udawanej przeszywanicy ma udawaną lamelkę połączoną z kirysem? :hmm:

Jeśli ktoś dopiero w 2013 roku odkrył, że uzbrojenie w grach nie ma nic wspólnego z prawdą historyczną i artyści miksują włoski renesans z Asyrią 1500 r p.n.e., to gratuluję spostrzegawczości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do zasady się zgadzam, ale wiesz, ktos ci odpowie, że miksują, zeby wyglądało cool, a teraz dla wielu nie jest cool. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do zasady się zgadzam, ale wiesz, ktos ci odpowie, że miksują, zeby wyglądało cool, a teraz dla wielu nie jest cool. :)

Zawsze znajdzie się stosunkowo wielu, którym coś nie pasuje. Nie dogodzisz jednocześnie każdemu (taki tytuł mogłoby nosić jakieś opowiadanie o Jaskrze :P).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jrC8aj8.jpg

Proszę, moje niesamowite umiejętności w paincie. To nie jest wina ani cienia ani bycia zgarbionym, PI pokazało że da się zrobić dobre proporcje, a redzi pokazują, że ktoś się machnął w vertical scale o 120% ale it's a feature not a bug ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że to nie jest wina cienia ani zgarbienia, tylko pancerza. Jak widzicie w innych grach kolesi w płytówkach, to narzekacie, że są za grubi albo zbyt przypakowani? :hmm:

Edytowane przez Zarun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, tutaj nadal dyskusja o talii. :D Ja to przeżyję, Wiedźmin lodów nie sprzedaje, jego profesja to "killing monsters". ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę, moje niesamowite umiejętności w paincie. To nie jest wina ani cienia ani bycia zgarbionym, PI pokazało że da się zrobić dobre proporcje, a redzi pokazują, że ktoś się machnął w vertical scale o 120% ale it's a feature not a bug ;)

Prownowujesz dwie kompletnie rozne pozycje do siebie. Jakbys mogl nam zaserowowac porownanie w A-pose albo T-pose to bysmy mogli dysktowac. A tak to jest tak samo naciagna teoria jak z samurajami.

IMO jakbysmy wylaczyli z tych scen deformacje, to by sie okazalo, ze jest tak samo. Pewnie na tych renderach uzywali modeli ktore, przygotował wczesniej CDP, tylko ze w troche bardziej high-poly niz wersja do gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dyskusje o talii można by już zakończyć :E Jak dziś rano spojrzałem jeszcze raz na np. tą grafikę: klik, to Geralt wydał mi się tylko trochę chudszy niż w 2... Nie wiem co spowodowało że tak mi się odmieniło, bo wczoraj byłem delikatnie... zawiedziony może nie, ale trochę zły tak.

Co do tych nowych grafik - cholernie mi się podobają, niektóre bardzo klimatyczne:

klik, klik2, klik3

natomiast bardzo zaciekawiło mnie to... klik takie laboratorium w stylu Vilgefortz'a :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chiba takie maja być. To nie kolorowe palmy na Karaibach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miałem na myśli kolorystyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pierdzielę, czy my na te same zdjęcia patrzymy ? Talia jest szerokości bioder czyli tak jak to jest u kogoś kto jest ekstremalnie wysportowany. A wygląda to jak wygląda bo ma zbroję chroniąca klatkę piersiową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat taka zbroja niczego bye nie ochroniła, ale rzecz nie o tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi