Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

hej czy można (i jak) cofnąć dostępne punkty doświadczenia ? bo gdzieś czytałem że można je zresetować tylko jak ?

U tej laski wiedzmy co sie kapie w beczce kupisz za 1000 golda potek na reset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z włosami to 970 nie wyrabia :E

sam ustawiłem że bylko u gerarda i jakoś pokombinowałem 45-60fps stabilne xD

 

Nieprawda że nie wyrabia. U mnie jest wszystko na uber poza zasięgiem rysowania roślin - to dałem na wysokie.

AA na Włosy w rendering.ini zmniejszyłem do 4 i mam praktycznie cały czas 50-60 FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje oryginalny plik rendering.xml z The Witcher 3 Wild Hunt\bin\config\r4game\user_config_matrix\pc bardzo ładnie proszę niech ktoś wrzuci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych spadków nie zaliczyłem. Ze wszystkim na uber, hairworks włączone, w rozdziałce 1920x1080 trzyma 40fps.

 

Co do kompa: i5-750@4GHz, GTX970@1,5GHz, 8gb 1600MHz.

 

Ja tam widze spadek 2fps w stosunku do The_Witcher_3_SS_V1.1, sprawdzam ten sam save (bialy sad przy karczmie, zachód słonca duzo cieni) kilka razy i mam spadek 54 na 52FPS, wszystko max+włosy+ilosc trawy 150%uber.

Wyglada oryginalnie, ale jednoczesnie dosyc dziwnie. Pozatym w menu jest problem z obrazam, widac np w menu na tym plecaku gdzie dziobie kruk cos jest nie tak z tonacja barw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Pierwszy raz gram w wiedźmina i mam kilka pytań. (7lv)

1. Po co jest w sumie ten Crafting? Bronie z tego co widziałem można kupić tylko u takiego Blacksmitha w jednej miejscowosci [na razie jestem w velum (czy jakos tak)] a u niego mozna wycraftowac tylko jakies ulepszacze. Tylko pytanie - do czego te ulepszacze, jesli w panelu craftingu zarowno wiedzmina jak i blacksmitha jest do ulepszenia tylko kilka zbrojek, butow, kilka steel swordow i jakies buty?

2. Czy opłaca sie sprzedawac drozsze ulepszacze jak diamond dust, perly itp czy beda one potrzebne do czegos lepszego? Bo sprzedalem to i kupilem takiego silver sworda z 110 - 138 ataku, ale na wszelki wypadek zapisalem gre przed sprzedaza tych 2 ulepszaczy i kupnem tego silver sworda.

3. Po co mi w sumie te 2 miecze? Silver sword ma przeciez lepsze staty

4.

Ukonczylem wątek z tą "family matters" czy cos takiego - z tym baronem, anna i jego corka Tamara. Zgodzilem sie pomoc mu w poszukiwaniu jego zony anny, ale okazalo sie, ze mam zbyt niski poziom i prawdopodobnie nie dalbym rady, wiec odpuscilem. i teraz pytanie : jak mam dalej kontynuowac wątek fabularny?

 

5. Oplaca sie kupowac ekwipunek u kowali?

6. U kowala w tej kryjowce Barona mozna jakas super-zbrojke sobie zrobic, ale gdy ogladalem poradnik na yt, to strasznei trudna jest ta misja, a wlasciwie potwor, nad ktorym jest czerwona czaszka i archigryf nad ktorym takze jest czerwona czaszka. sugerowany lvl do tej misji to 24, ale na yt widzialem jak gosciu pokonal tych 2 bossow z czerwona czaszka, czyli jednak jest to mozliwe? jak?

7. Jakie potki opłaca się robić?

Póki co tylko tyle pytań :D jak coś to dołożę.

 

Pierwszy raz gram w wiedźmina i mega mi się podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko dot. wieży na wyspie, środek Velen

 

W Velen zwiedzam i trafiłem na wyspę na środku, jest tam wieża ogrodzona murem. Są tam dziwne zielone światła i na ostatnim piętrze na tym właśnie świetle mam znaczek takiej jakby latarni, ale nie mogę z tym nic zrobić... Ktoś pomoże?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda że nie wyrabia. U mnie jest wszystko na uber poza zasięgiem rysowania roślin - to dałem na wysokie.

AA na Włosy w rendering.ini zmniejszyłem do 4 i mam praktycznie cały czas 50-60 FPS.

To teraz włącz Uber bez kombinowania z ustawieniami. Wyrabia? Nie!

Proste.

980@1500Mhz z HairWorks ma spadki do 25kl/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

3. Po co mi w sumie te 2 miecze? Silver sword ma przeciez lepsze staty

Srebrny na potwory masz. Na ludziów lepiej powinien się sprawdzić stalowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć konfig na 960-tkę, który pozwoli osiągnąć najwięcej klatek przy najmniejszej utracie jakości obrazu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś wie co oznacza ten symbol na poniższym screenie i jak wejść ew. z tym obiektem w interakcje? Próbowałem użyć na tym różnych znaków, ale nic nie działa.

http://i.imgur.com/ptmpQvC.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź może w ustawienia gry... i przeczytaj je raz jeszcze.

 

Fajnie że tam jest 60/30/nieograniczone, więc może mi wyjaśnisz jak mam ustawić tam swoją wartość np: 50fps, chłopcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanko dot. wieży na wyspie, środek Velen

 

W Velen zwiedzam i trafiłem na wyspę na środku, jest tam wieża ogrodzona murem. Są tam dziwne zielone światła i na ostatnim piętrze na tym właśnie świetle mam znaczek takiej jakby latarni, ale nie mogę z tym nic zrobić... Ktoś pomoże?

 

 

 

 

Zadanie związane z tą lokacją tą Mysia wieża. Dostajesz je od czarownicy na której ślad trafisz podczas questu dla czerwonego barona.

 

 

 

 

mistrzostwo! Świetnie się przy tym kawałku walczy ;-) Edytowane przez maguu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zadanie związane z tą lokacją tą Mysia wieża. Dostajesz je od czarownicy na której ślad trafisz podczas questu dla czerwonego barona.

 

 

 

Podziękował :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś wie co oznacza ten symbol na poniższym screenie i jak wejść ew. z tym obiektem w interakcje? Próbowałem użyć na tym różnych znaków, ale nic nie działa.

http://i.imgur.com/ptmpQvC.png

 

oko nehaleni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie poratuje oryginalnym plikiem rendering.xml?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń go i zweryfikuj w gog galaxy grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można sprawić zeby plotka nosiła przedmioty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z poszukiwaniem " brudny szmal" przeczytaj znaleziony listy, przeczytałem wszystkie, chodzi chyba o oboz dezerterów niedaleko starego młynu ale ich wyrznąłem dawno, podpowie ktoś cos ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś dostęp do jakiś słupków sprzedażowych Wiesława?

 

PS Myślicie, że jakaś inna gra jest w stanie naszej rodzimej produkcji zagrozić w kategorii GOTY 2015?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najgorsze wrazenie w wiedzminie robi zdecydowanie woda. Ostatnio wyszlo pelno gier, gdzie woda wygladala po prostu lepiej.

Dokładnie. Można powiedzieć wiele dobrego o grafice w W3.

Niestety woda, nawet na uber wygląda jak rzadka kupa.

Edytowane przez melepeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żaden spoiler, ale tutaj wrażliwi są więc

 

Pijacki epizod w Kaer Morhen, mistrzostwo świata :lol2:.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już kilkanaście godzin gry za sobą. Wszystko fajnie. Questy miodzio, świat piękny, postaci świetne. Normalnie cud, miód :) Nawet walka mi podeszła, choć multum osób na nią psioczy.

 

Mam tylko jedno "ale". Spore "ale"

 

Alchemia...

Jest dużo składników do zbierania, ale jaki sens skoro raz utworzona mikstura/olej jest w ekwipunku zawsze i jedyne czego potrzeba to alkohol żeby uzupełniać fiolki. Słabooooo CDPRed, słabo.

 

A jak jest z odwarami? Tymi z różnych monstrów? One są jednorazowe? Bo ich jeszcze nie tworzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam problem natury technicznej, podpowie ktoś jak zrobić żeby gra po zmniejszeniu rozdzielczości z FULL HD, działała nadal w pełnym ekranie ?, chodzi o to że jakiej bym mniejszej rozdzielczości nie dał, to mam pasy dookoła ekranu, a wybranie opcji full screen z menu gry itd też na to nie pomaga, chciałbym w to pograć przy 1440:900 na moim złomie, ale pasy są zbyt wielkie, heh, a natywka mojego 24" monitora to jak wiadomo full hd, da się coś z tym zrobić ?:P

 

btw: które opcje najbardziej pochłaniają wydajność w przypadku tego wieśka ?, AA + Okluzja + ??

 

EDIT: wyszły jakieś ulepszone stery lub coś co przyśpieszyłoby działanie wieśka na moim złomku :D ?

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem natury technicznej, podpowie ktoś jak zrobić żeby gra po zmniejszeniu rozdzielczości z FULL HD, działała nadal w pełnym ekranie ?, chodzi o to że jakiej bym mniejszej rozdzielczości nie dał, to mam pasy dookoła ekranu, a wybranie opcji full screen z menu gry itd też na to nie pomaga, chciałbym w to pograć przy 1440:900 na moim złomie, ale pasy są zbyt wielkie, heh, a natywka mojego 24" monitora to jak wiadomo full hd, da się coś z tym zrobić ?:P

 

btw: które opcje najbardziej pochłaniają wydajność w przypadku tego wieśka ?, AA + Okluzja + ??

 

EDIT: wyszły jakieś ulepszone stery lub coś co przyśpieszyłoby działanie wieśka na moim złomku :D ?

U mnie dwie opcje najbardziej zasobożerne:

cienie i odległość rysowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Coś w tym jest. a) W HDR Game kalibrator Windows pokazuje 465 nitów, a w HDR default można ustawić w Win 1000+.  ALE b) jak mierzę światłomierzem z telefonu (okienko 1%), to w HDR default mam 800 luxów, w HDR Game 1750 luxów.     @PiPoLiNiO Zmierz oczami  to okienko w HDR i HDR Game z tego filmu. Bez problemu widać, że jest jaśniejsze w HDR Game.
    • @galakty co ty będziesz że  handel ze wschodem nie istnieje https://www.tirsped.com.pl/blog/polska-wymiana-handlowa-z-innymi-krajami/ Skąd najwięcej importuje Polska? Dane narastająco od początku roku  Niemcy – wartość: 222,1 mld PLN – 21,9% udziału Chiny – 146,6 mld PLN – 14,4% Włochy – 52,2 mld PLN – 5,1% Rosja – 45,1 mld PLN – 4,4% Holandia – 40,4 mld PLN – 4% Francja – 35 mld PLN – 3,5% Czechy – 32,3 mld PLN – 3,2% USA – 24,3 mld PLN – 3,1% Korea Południowa – 24,3 mld PLN – 2,4% Belgia – 23,2 mld PLN – 2,3% @Camis mentzen wolnościowiec który mówi o przymusie , dzięki za link @Spl97 po co to pisanie o kucach i debilne ogólniki ? Nie lepiej przekonywać konkretnymi  argumentami do pozostania w UE ? Tak się naśmiewasz z PiSu i jego elektoratu a sam robisz to samo co oni @lukadd do dziś ludzie myślą że Polska jest krajem suwerennym, mamy największą wymianę handlową z Niemcami więc narazie musimy pozostać w UE nawet jak ktoś tego nie chce , trzeba tylko przekonywać rządzących UE że likwidacja pieca gazowego itd nie jest dobrym pomysłem , z pozycji wasala ciężko coś ugrać   
    • Pokazałem wykresy ale prawda jest tylko jedna - TO NIE JEST TO SAMO "If we look at the common peak white luminance measurements you can see what impact the ‘APL stabilize’ setting is having in this area too. Only the HDR Game and Vivid modes reach up to the panels >1000 nits capability, getting to 1072 nits maximum as the setting is on ‘high’. The other 3 modes all cap out at around 484 nits where it’s set on ‘middle’." I zanim zapytasz "to czemu nie ustawił na APL HIGH pozostałych trybów?" bo ch. dają i tak nie przekroczą 480 peak nitów.   Tylko HDR Game oraz HDR Vivid mogą osiągnąć Peak 1000 w trybie APL HIGH. Potwierdziłem to też po rozmowie z kolesiem który napisał recenzje na TFTcentral i jak ustawisz "domyślny HDR" w APL HIGH to masz max peak w okolicach 480 nitów! Czyli TrueBlack 400!☠️   Mam przyjechać do ciebie z kalibratorem aby pokazać czarno na białym że zwykły HDR z APL HIGH to nie jest tryb Peak1000?    
    • @Camis masz wypowiedź mentzena o tym co dokładnie powiedział na temat tego poboru tylko mężczyzn?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...