Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko w Białym Sadzie chyba ukończyłem:

 

 

  • Znaki zapytania odkryte.
  • Misje z bandytami powykonywane.
  • Południca zabita.
  • Szpieg z bagien.
  • Schemat na Wiedźmiński miecz Żmij znaleziony jak i miecz stworzony.
  • Odpowiedni poziom na Temerski rynsztunek.

 

 

 

Łącznie 7 godzin. Miło się tak śmiga bo lasach. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie wina sterownika, ale spróbować możesz. Usuń przed DDU.

 

Do tego zejdź z OC karty, a może ona już kończy żywot?

 

 

Mam nową kartę MSI gtx 970 ;) nie jest podkręcona. Na wcześniejszych sterach to moze raz miałem crash ;) a teraz co chwila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11096663_10152796831310614_6260152767251485623_n.jpg?oh=9b6bef4edeabc990290bbd52cade58d1&oe=55C3AB84

 

Taki powrót do przeszłości z nową grą CDP :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość moherek.
Napisano (edytowane)

Co do problemow z 970:

Moze byc konieczna zmiana biosu, gdzies w tym temacie lub o modyfikacjach byl podany sposob.

Edytowane przez moherek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie crashe ktore wygladaja tak: gra sie zwiesza, minimalizuje w tle leci dzwiek ale nie da sie juz zmaksymalizowac i po chwili sie zamyka? dzis juz 3 razy :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie raz wyrzuciło,że sterownik ekranu przestał działać podczas gry w wiedzmina też na MSI GTX 970 .

Wczoraj wyleciał bluescreen ,ale nie wiem czy to nie ma czegoś wspólnego z aktualizacjami do windowsa ?

 

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

 

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: 3b

BCP1: 00000000C0000005

BCP2: FFFFF80003402367

BCP3: FFFFF8800CBEAA40

BCP4: 0000000000000000

OS Version: 6_1_7601

Service Pack: 1_0

Product: 256_1

 

Pliki pomagające opisać problem:

C:\Windows\Minidump\052315-21886-01.dmp

C:\Users\Jack\AppData\Local\Temp\WER-65333-0.sysdata.xml

 

@najdas85

Sprawdzałeś starsze sterowniki 350 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dodatek wyjdzie? Jest jakaś konkretna data?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do problemów z wysypywaniem się gry na gtx 970, to najskuteczniejszą metodą jest edycja biosu karty.

Ja posłużyłem się tym poradnikiem:

http://www.overclock.net/t/1522651/disable-boost-and-bake-in-max-game-stable-clocks-for-maxwell

Przeróbka polega na pozbyciu się boosta karty i utrzymywanie przez nią stałego napięcia i taktowania w aplikacjach 3D. Oczywiście bez obciążenia karta zbija takty i napięcie.

Należy tylko ustawić własne stabilne taktowanie przy określonym napięciu i wklepać te wartości.

Dzięki temu napięcie i taktowanie nie skacze w menu czy podczas filmików i Wiedźmin, czy inne gry nie mają prawa się wysypać.

Ja na początek ustawiłem sobie 1506 MHz przy napięciu 1225 mV. Zegara pamięci nie ruszałem, moim zdaniem nie warto tego ruszać.

Odkąd przerobiłem bios karty, nie miałem już ani jednego crasha w Wiedźminie.

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trup temerskiego żołnierza obok mostku nad rzeczką niedaleko młyna. Na mapie pokazuje sie jako ukryty skarb

Przeszukałem tego temerczyka ,ale klucz pasuje tylko do skrzynki w wodzie a do młyna dalej wejść nie mogę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem tego temerczyka ,ale klucz pasuje tylko do skrzynki w wodzie a do młyna dalej wejść nie mogę ...

 

Naprawdę jesteś aż tak niedomyślny. Musisz użyć znaku na drzwiach, aby je wyważyć. Wtedy można wejść bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jesteś aż tak niedomyślny. Musisz użyć znaku na drzwiach, aby je wyważyć. Wtedy można wejść bez problemu.

 

Nie da się otworzyć znakami próbowałem każdym ,pozatym dzrzwi wyglądają na solidne .

Musi być klucz ,bo geralt mówi ,że potrzebuje klucza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie da się otworzyć znakami próbowałem każdym ,pozatym dzrzwi wyglądają na solidne .

Musi być klucz ,bo geralt mówi ,że potrzebuje klucza...

 

Jakoś ja nie miałem problemu z tym zadaniem. Znalazłem klucz. Otworzyłem szkrzynię. Przeczytałem księgę czy list pobiegłem do młyna i w środku w podłodze był otwór wszedłem tam wyważyłem drzwi i splądrowałem całą zawartość...tyle. Może masz jakiegoś buga.

Edytowane przez Strilok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw musisz znaleźć wskazówkę, że tam w tej chacie należy szukać. U jakichś bandytów była kartka z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nową kartę MSI gtx 970 ;) nie jest podkręcona. Na wcześniejszych sterach to moze raz miałem crash ;) a teraz co chwila

No cóż, ja gram i nie miałem żadnego crasha, żadnej zwiechy podczas gry.

Jedyne co mi się przydarzyło to bluescreen po niestabilnym OC procka na 4.5GHz (stary Bloomfield wymaga jednak większego napięcia więc zrezygnowałem), oraz raz wczytywanie trwało dziwnie długi czas więc zrestartowałem grę. A tak to nic, o dziwo grafika nie wywala nawet po podkręceniu pamięci w afterburnerze o 400-500MHz gdzie w FarCry migały już tekstury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do wiedźm z bagien

 

 

Czy da się zabić te paskudne wiedźmy? Uciąłbym im łby gdybym mógł :(

 

 

Quest barona - Redzi kłaniam się w pas, jeden z najlepszych quest chainów jakie w życiu widziałem i ta końcówka...

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadanie z śledztwem w sprawie wyboru króla, po pojmaniu podejrzanego następuje loading który trwa w nieskończoność. Jakieś pomysły co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dodatek wyjdzie? Jest jakaś konkretna data?

Pierwszy w październiku a drugi jakoś w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tego Wiedźmina i serio, tyle zawartości i fajnych odniesień do popkultury, że morda sama się cieszy :) Nie wiem czy było już o tym wspomniane, ale fani filmu Kill Bill lekko się uśmiechną podczas jednego spotkania:

 

 

W Novigradzie jest elf, który nazywa sie Hattori cośtam. Gość jest mistrzem wykuwania mieczy, ale w chwili gdy go spotykamy, robi pierożki :D Potem mamy fajną scenkę z oglądaniem jego sprzętu. Redzi się postarali.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tego Wiedźmina i serio, tyle zawartości i fajnych odniesień do popkultury, że morda sama się cieszy :) Nie wiem czy było już o tym wspomniane, ale fani filmu Kill Bill lekko się uśmiechną podczas jednego spotkania:

 

 

W Novigradzie jest elf, który nazywa sie Hattori cośtam. Gość jest mistrzem wykuwania mieczy, ale w chwili gdy go spotykamy, robi pierożki :D Potem mamy fajną scenkę z oglądaniem jego sprzętu. Redzi się postarali.

 

Mógłbyś napisać gdzie go znalazłeś (dokładnie - dzielnica etc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to w Biały Sadzie nie ma kowala. Czyżby pora ruszyć z fabułą dalej... ;)

 

 

Jest w wiosce, jest z nim też zadanie poboczne.

 

 

Jak nie ma? A krasnolud w wiosce to co?

 

Mylicie kowala z płatnerzem. W grze to dwie odrębne profesje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nową kartę MSI gtx 970 ;) nie jest podkręcona. Na wcześniejszych sterach to moze raz miałem crash ;) a teraz co chwila

 

Mam taką samą kartę i nie mam żadnych crashy. Na liczniku mam już prawie 13h gry i ani razy nie miałem problemu z grą.

Karta podkręcona na rdzeniu do 1500, sterwoniki najnowsze. Problem musi być gdzieś w Twoim systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

no własnie płatnerz w novigradzie jest, a do czasu questa z Hattori (24lvl) nie mogę znaleźć kowala by zrobić miecz z cechu kota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...