Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Zadanie "Dorwać Juniora"

 

 

 

 

Spotkałem się z Rochem i królem, który wskazał mi kryjówkę Juniora, poszedłem tam, przeczesałem cały teren 10 razy, zabiłem wszystkich i nic tam nie mogę znaleźć. Mam zadanie "Przeszukaj rezydencję Skur**ela Juniora" Jak ruszyć te misje do przodu?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie , mam problem z misją z Wilkołakiem , otóż walczę z nim , rozwalam go w 5 sekund , następnie jest ta rozmowa , pozwalam uciec tej dziewczynie i znów jest walka z wilkołakiem i praktycznie nic mu nie mogę zrobić , jego życie regeneruje sie w 1 sekundę i tak w kółko , Jakieś podpowiedzi / wskazówki ? Help me :o

 

Daj ją zabić wilkołakowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadanie "Dorwać Juniora"

 

 

 

 

Spotkałem się z Rochem i królem, który wskazał mi kryjówkę Juniora, poszedłem tam, przeczesałem cały teren 10 razy, zabiłem wszystkich i nic tam nie mogę znaleźć. Mam zadanie "Przeszukaj rezydencję Skur**ela Juniora" Jak ruszyć te misje do przodu?

 

Musisz zabić wszystkich i poszukać schodów w środku i tam na górze będzie masakra. Dosłownie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie , mam problem z misją z Wilkołakiem , otóż walczę z nim , rozwalam go w 5 sekund , następnie jest ta rozmowa , pozwalam uciec tej dziewczynie i znów jest walka z wilkołakiem i praktycznie nic mu nie mogę zrobić , jego życie regeneruje sie w 1 sekundę i tak w kółko , Jakieś podpowiedzi / wskazówki ? Help me :o

 

 

 

Daj ją zabić wilkołakowi

 

Bez sensu :hmm: Może ktoś pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zabić wszystkich i poszukać schodów w środku i tam na górze będzie masakra. Dosłownie :D

Ehh.. dzięki, nie widziałem tych schodów na górę.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś problem ze zbyt długim wczytywaniem? (zwiecha pewnie)

 

jestem sobie na Uroczystości koronacyjnej w skillige, wybrałem Cerys żeby ogarniać zabójce i... ekran wczytywania na wieczność po odnalezieniu listu)

 

 

nie wiem jak to naprawić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi tytuł OT na neogafie

"Wanted to find Ciri, but everything Gwent wrong"

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To ja coś spierdzieliłem :E

 

 

Nie szkodzi, a pomaga odblokować najciekawszą scenę. :E Bez problemu przespałem się z Keirą, Triss i Yen.

 

 

Pamięta ktoś, gdzie można kupić mapę odblokowującą quest dotyczący ulepszeń do zbroi kota nr II? Nie chce mi się łazić po wioskach lub przypadkowo tam trafić podczas eksploracji świata.

 

Przetestowałem sterowniki 347.88, ale bez zmian. Zauważyłem, że włączenie w sterownikach "maksymalnej wydajności" lub V-Synca w grze spowodowało nie błąd sterownika, a zminimalizowanie gry bez możliwości powrotu do niej (trzeba było zamknąć proces).

 

EDIT

Dobra, już wiem, u kowala jednego, ale ostatnio coś mi się zbugował, bo nie mogłem z nim rozmawiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pyt.

 

Zna ktoś rozwiązanie problemu lub przyczynę stutteringu w grze? Wszystko super działa jednak po paru min. łapie mi strasznie lagi.

 

i5k na 4.2

r290

8gb ram

dysk ssd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, świetne ;) Jak słyszałem ten utwór, to czułem się Geralt - cały skołowany, przybity, zamyślony :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pyt.

 

Zna ktoś rozwiązanie problemu lub przyczynę stutteringu w grze? Wszystko super działa jednak po paru min. łapie mi strasznie lagi.

 

i5k na 4.2

r290

8gb ram

dysk ssd.

Sprawdź temperatury i taktowania karty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie , mam problem z misją z Wilkołakiem , otóż walczę z nim , rozwalam go w 5 sekund , następnie jest ta rozmowa , pozwalam uciec tej dziewczynie i znów jest walka z wilkołakiem i praktycznie nic mu nie mogę zrobić , jego życie regeneruje sie w 1 sekundę i tak w kółko , Jakieś podpowiedzi / wskazówki ? Help me :o

 

 

 

Czy to jest bug ? Żadnych patch nigdy nie instalowałem , sam nagrałem filmik sorry za jakość

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=vjkf4xQAJEY&feature=youtu.be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do opisu potworów w grze i przeczytaj, na co jest uczulony wilkołak.

 

Może jakiś eliksir, albo, olej lub znak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro w dwójce kończy się na tym jak geralt wychodzi z loc muinne z triss i roche zalezy kogo tam sie wybrało to skąd w trójce siedzi pod drzewem z vesimirem, jak się to potoczyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem.

Posiadam laptopa lenovo y50-70

Procesor Intel Core i7-4700HQ 2,4GHz

RAM: 8GB

Dysk 256SSD

Grafika: GeForce GTX860M

 

Niestety na najniższych wymaganiam mam około chyba 5fps, nie da sie grać. Widziałem, że na tych laptopach ludzie mają po 50-70fps na low.

Jakieś podpowiedzi co może być nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tego wilkołaka ubiłem bez petardy uniemożliwiającej leczenie, po prostu waliłem w niego wszystkimi petardami, które miałem (2 zwykłe rodzaje), igni oraz mieczem. Dopiero później zdobyłem petardę "na wilkołaki". Prawie 30h w grze a dopiero z Baronem rozmawiałem :E Całkowicie olałem wątek główny, skupiłem się na grindowaniu znaków zapytania.

Edytowane przez tybysh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie , mam problem z misją z Wilkołakiem , otóż walczę z nim , rozwalam go w 5 sekund , następnie jest ta rozmowa , pozwalam uciec tej dziewczynie i znów jest walka z wilkołakiem i praktycznie nic mu nie mogę zrobić , jego życie regeneruje sie w 1 sekundę i tak w kółko , Jakieś podpowiedzi / wskazówki ? Help me :o

 

 

 

Czy to jest bug ? Żadnych patch nigdy nie instalowałem , sam nagrałem filmik sorry za jakość

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=vjkf4xQAJEY&feature=youtu.be

 

 

To nie bug a skill wilkołaka. Leczenie się potworów blokujesz petardą księżycowy pył, niewykluczone też że Yrden działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem.

Posiadam laptopa lenovo y50-70

Procesor Intel Core i7-4700HQ 2,4GHz

RAM: 8GB

Dysk 256SSD

Grafika: GeForce GTX860M

 

Niestety na najniższych wymaganiam mam około chyba 5fps, nie da sie grać. Widziałem, że na tych laptopach ludzie mają po 50-70fps na low.

Jakieś podpowiedzi co może być nie tak ?

Pewnie w 3D jedziesz na grafice z CPU, niech zgadnę Nvidia Optimus kuleje :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grę kupioną w PL "(pudełko) można włączyć angielski język mówiony + angielskie napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro w dwójce kończy się na tym jak geralt wychodzi z loc muinne z triss i roche zalezy kogo tam sie wybrało to skąd w trójce siedzi pod drzewem z vesimirem, jak się to potoczyło?

 

Między 2 a 3 minęło trochę czasu, nie jest to bezpośrednia kontynuacja po wydarzeniach z loc muinne. Chyba minął miesiąc (?) nie dam uciąć ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grę kupioną w PL "(pudełko) można włączyć angielski język mówiony + angielskie napisy?

Możesz włączyć nawet japoński.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 krótkie pytania:

- na którym lvl udało się się wam zabić północnice?

-czy są jakies schematy na broń (srebrną) i pancerz na 8 lvl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w 3D jedziesz na grafice z CPU, niech zgadnę Nvidia Optimus kuleje :D ?

 

Odpalam grę nawet przez Nvidia Experience i jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...