Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, grafika bywa nierówna, czasami są jakieś słabsze momenty ale generalnie to gra ryje beret :E Grać nie mogę bo ciągle bym chciał chować UI i trzaskać zdjęcia.

Przydał by się przycisk do szybkiego chowania huda.

 

http://i.imgur.com/WmakRbw.jpg

http://i.imgur.com/UEe4B4u.jpg

http://i.imgur.com/DOpy1Sf.jpg

http://i.imgur.com/8BHPCUo.jpg

http://i.imgur.com/bQf1Pju.jpg

http://i.imgur.com/Qjdc9Qx.jpg

http://i.imgur.com/k89CchQ.jpg

http://i.imgur.com/vn2vXS6.jpg

http://i.imgur.com/sfkfMp9.jpg

http://i.imgur.com/4ZCb4gc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj linka.

Dopiero teraz na to wpadli?... :thumbdown:

 

Może wcale tego (rozumiem, że tu akurat mówimy nie o samym mikroskopijnym dropie, ale braku punktów przy różnicy leveli 3 i więcej in plus dla nas) nie uznawali za bug, tylko za feature. :E Ale zaczął się ferment...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mać , mam 9 lev , a wciąż nie mogę zabić Wilkołaka , Help me :hmm:

 

Wilkołak w jaskini na 5 levelu ?

 

 

Tam, gdzie koleżanka zdradziła koleżankę, bo kocha jej faceta, a On jest Wilkołakiem ?

 

To jest to ?

 

 

Trudny gnojek, bo go jeszcze wspierają wilki, ale jak masz obcykane uniki i znaki, to dasz radę.

 

Tylko nie popuszczaj łobuzowi, bo odradza mu się życie :P

 

Znak Igni pali ryja i jego włosy - warto sobie tym pomóc.

 

Znak zatrzymujący też jest OK, ale po ciosie szybko wykonaj uniki... klikaj parę razy na unik, bo Wilkołak ma dlugie "ręce" i jeden jego cios odbiera prawie połowę życia.

 

Pal gnojka, zatrzymuj i tnij aż zczeźnie :E

 

 

Jak masz eliksir z pierwszej planszy - taki zielony do gryfa - to go załąduj "pod rękę' i przy ostatnich 20% Wilkolaka aktywuj.

 

To da 20% mocniejsze ciosy srebrnym mieczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na te screeny i stwierdzam, że genialne byłoby gdyby wzorem GTA5 mieć możliwość gapienia się z oczu Geralta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilkołak w jaskini na 5 levelu ?

 

 

Tam, gdzie koleżanka zdradziła koleżankę, bo kocha jej faceta, a On jest Wilkołakiem ?

 

To jest to ?

 

 

Trudny gnojek, bo go jeszcze wspierają wilki, ale jak masz obcykane uniki i znaki, to dasz radę.

 

Tylko nie popuszczaj łobuzowi, bo odradza mu się życie :P

 

Znak Igni pali ryja i jego włosy - warto sobie tym pomóc.

 

Znak zatrzymujący też jest OK, ale po ciosie szybko wykonaj uniki... klikaj parę razy na unik, bo Wilkołak ma dlugie "ręce" i jeden jego cios odbiera prawie połowę życia.

 

Pal gnojka, zatrzymuj i tnij aż zczeźnie :E

 

 

Jak masz eliksir z pierwszej planszy - taki zielony do gryfa - to go załąduj "pod rękę' i przy ostatnich 20% Wilkolaka aktywuj.

 

To da 20% mocniejsze ciosy srebrnym mieczem.

 

 

Moja walka z nim wygląda tak , trudno to opanować

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=vjkf4xQAJEY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba podciągnę trochę wątek główny by zobaczyć inne tereny - w Velen już z 40 godzin spędziłem.

Po 15? 20? minutowej walce z Bazyliszkiem "level ??" mój Geralt level 18 pozostał victorious na polu walki, ale była zadyma :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe dlc trzeba jakoś aktywować, czy po zainstalowaniu będą dostępne? Ktoś wie co to za quest dodali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta sprawa z tym doświadczeniem za zadania z niższym poziomem od naszego to jakiś żart chyba. Najlepsze w tej grze to właśnie ta wolność, a ci ją zabijają taką głupotą. Mam nadzieję, że to faktycznie nie zamierzone i to naprawią. A jeśli zamierzone, to nie wiem co kierowało tymi którzy to wymyślili i tymi którzy stwierdzili że to będzie dobre rozwiązanie :/

Edytowane przez Jachu121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moja walka z nim wygląda tak , trudno to opanować

 

 

 

 

Wystarczy odpowiednia petarda i olej a wilkołaki padają w niecałą minutę

ja z doświadczeniem nie mam większego problemu na przedostatnim poziomem, cały czas wyprzedzam wątek główny o dwa lvle robią misję poboczne i zlecenia w międzyczasie, nawet "pytajników" już w zasadzie nie robię

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to on ma jakiegoś buga. U mnie życie wilkołaka się odnawiało, jak na chwilę odbiegał gdzieś na bok. Nie miałem tak, że praktycznie cały czas rosło jak na tym filmie. Spróbuj użyć oleju przeciw przeklętym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem u mnie u jakiegoś wampirowatego życie praktycznie cały czas się odnawiało i musiałem chyba z 4 razy podchodzić, aż w koncu sobie przypomniałem że jest czarna krew, inaczej nie szło tego ubić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie niemiłosiernie wkur$iają sytuacje wymuszone przez grę.

Turniej w karty na lvl 23.

Ja mam 14 i idę wziąć udział bo przecież to karty.

Lol nope, w trakcie turnieju ktoś do mnie z pięściami, koleś oczywiście lvl 23.

I jak ja mam się z nim tłuc jak ma mnie na trzy ciosy? (które notabene wyprowadza jak po%ebany)

Dawno nie wkurzyłem się tak jak tym tym queście.

A może miałem czekać 10 poziomów by móc to zrobić?

P.S

Turniej wygrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oj powiem szczerze, większość czasu zabiera mi po prostu stanie i podziwianie zachodów słońca :D Och i te ciągłe naprawianie broni jest bardzo irytujące, po dosłownie 3-4 walkach mam już 75% - da się to jakoś ominąć ? :)

 

witcher3%202015-05-28%2000-03-44-60.jpg

Edytowane przez Tom24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie niemiłosiernie wkur$iają sytuacje wymuszone przez grę.

Turniej w karty na lvl 23.

Ja mam 14 i idę wziąć udział bo przecież to karty.

Lol nope, w trakcie turnieju ktoś do mnie z pięściami, koleś oczywiście lvl 23.

 

Bylem na tym samym lvl oto sposób:

 

Kontruj go, a po kontrze wyprowadzaj 3 szybkie ciosy, potem znów kontra 3 szybkie i tak aż padnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem radę Starh, zrobiłem to samo co napisałeś, co nie zmienia faktu, że zmarnowałem ze 20 minut.

Bardzo nieprzyjemne doświadczenie.

Zakończenie tego questa też jest mizerne, ale to już temat na inną dyskusje. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, rzeczywiście, mając za wysoki level nie dostaje się expa za questy. Niby ma to sens, ale mogło by się skalować w obie strony, więcej expa za te na wyższym poziomie, mniej za te na niższym, ale nie zero. Zwłaszcza za fabularne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cholera, rzeczywiście, mając za wysoki level nie dostaje się expa za questy. Niby ma to sens, ale mogło by się skalować w obie strony, więcej expa za te na wyższym poziomie, mniej za te na niższym, ale nie zero. Zwłaszcza za fabularne.

To w ogóle powoduję taki dysonans w rozgrywce, bo:

a) wykonamy misje główne to potem nie dostaniemy expa za poboczne

b) wykonamy poboczne to będziemy mieć zbyt duży lvl aby otrzymać exp za główne

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w ogóle powoduję taki dysonans w rozgrywce, bo:

a) wykonamy misje główne to potem nie dostaniemy expa za poboczne

b) wykonamy poboczne to będziemy mieć zbyt duży lvl aby otrzymać exp za główne

I to mnie właśnie wk@#$%$@# w dzisiejszych grach - szmery bajery i cuda wianki a tak nic nieznaczące sprawy jak balans rozgrywki są z reguły zwalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wlazłem do wieży na An Skellig, odpalił mi się quest "Wieża znikąd" Quest na 30 lvlu. Ja mam 20. Niby spoko. Na wejściu jest golem na 29. 15 minut go tłukłem. Potem jakieś alghule, na 21. Luzik. Gargulec na 26... Rozwala mnie trucizną w 3 sekundy... Z wieży nie można wyjść póki nie zrobi się misji do końca.

Edytowane przez 3nder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tym expem to trochę dziwne, ponieważ wczoraj będąc na 10lv zrobiłem misję na 6 i 7 lv i wskoczyłem na poziom 11, więc exp mi się akurat naliczył.

Swoją drogą to nie wyobrażam sobie na czym w tej grze można nabić poziom 70 (ktoś tu chyba wspominał, że to max lv). Zawsze w starych rpg lubiłem przypakować gdzieś na potworach, nawet jeżeli zajmowało to wiele godzin, aby później rozwalić ze spokojem jakiegoś bossa. Tu się tak nie da, za to przeciwnicy i tak są łatwi ;)

Edytowane przez tybysh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się wyłączyć te krótkie filmiki odpalające się przed wczytywaniem gry? Potrafią być irytujące między N-tą a N+1-ą próbą ubicia wrednego potwora.

 

Kurde, deszcz ścina framerate o jakieś 10. Słoneczko świeci mam w wiosce 40-45fps, deszczyk zaczyna padać i mam 30-35. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W ogóle ten sugerowany poziom dla zadania mogli sobie odpuścić. Chociaż pewnie uderzyłoby to w hamerykańskiego dzieciaka.

 

Czyli teraz mam 8 poziom i te kilka zadań głównych i pobocznych z sugerowanym 6 będe robił tylko dla hecy, bo expa nie dostane :P

 

Wychodzi generalnie, że maxymalny poziom jaki możemy zdobyć to poziom ostatniego zadania głównego (+- ze 2 poziomy)

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mam pojęcia w jaki sposób pilnować tych poziomów.

Przykładowo jestem w Velen i zaczynam robić 2 zadania główne z sugerowanym poziomem 6 i sam mam poziom 6. Zaczynam wykonywać pierwsze zadanie główne, ale ono jest długie i każdy postęp skutkuje awansem na wyższy poziom.

Tak dobijam do poziomu 9, nadal nie kończąc zadania, a w dzienniku nadal sugerowany poziom za to zadanie to 6. Czyli jeśli je ukończę, to exp już nie poleci wcale.

A drugie zadanie główne, które czeka na ukończenie, również na "6", zanim je wykonam, to pewnie będę już wtedy na poziomie 11.

Bezsensownie pomyślane, a może nie przemyślane wcale.

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba nie do końca. Robiłem zadanie

"sztos czarownic"

, które wymagało 10lvl (ja na 13). Później trzeba było zrobić kolejne zadanie z tego wątku i tam już sugerowany był 6 poziom. Exp po tym dostałem.

Edytowane przez ginn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Oj tak, oj tam, nie wiem co zmywakowi znowu się wylało dla zdobycia oglądalności, ale brytyjskie szkoły dobre są....problem w tym, że nie wszystkie  UK to kraj z dużym rozwarstwieniem społecznym i to będzie widoczne także i w szkolnictwie.  Jeżeli się mieszka w tzw councilówce (osiedle domów socjalnych, posiadanych przez lokalne władze i wynajmowanych długoterminowo lokatorom z niskimi dochodami poniżej wartości czynszów komercyjnych) i daje dzieciaka do szkoły w councilówce, a do tego zaniedbuje go tak samo, jak zaniedbują swoje g*****niaki councilowi obywatele, to rzeczywiście, w przyszłości takie dziecko wyrośnie najprawdopodobniej na kolejnego councilowego obywatela z aspiracjami co najwyżej na poziomie bycia lokalnym przedstawicielem firmy farmaceutycznej sprzedającej znieczulające życiowo specyfiki    Dziecko zadbane, wychowane będzie mogło dużo osiągnąć. Prawie wszystko, bo do wszystkiego to niestety trzeba wysłać dzieciaka do jakiegoś Eton College czy cóś. Tam może nie będzie już bardziej mądrzejsze, ale nabędzie kontaktów
    • Chyba Godzillę junior - trochę mała. Ta "losowość" jest świetna w tej grze. Walczyłem ze smokiem i zaraz podleciał gryf i nawzajem się naparzali. Oczywiście wykorzystałem sytuację i pojąłem walkę z dwoma przeciwnikami. Albo jechałem bryczką i gryf wleciał w nią i rozwalił na strzępy czy cyklop, który wpadł do miasta. Dużo takich podobnych akcji jest w tej grze. Nawet jeśli są to tylko skrypty, to nie widziałem czegoś podobnego w innych grach.   Dialogi jeszcze by przeszły, ale nazwy przedmiotów i umiejętności wolałbym mieć oryginalne. Może wyglądają takie akcje śmiesznie i jak był bug, ale dla mnie właśnie czyni tę grę wyjątkową. Lubię to.
    • @galakty Nic. Póki będzie działał nikt nie będzie kazał go demontować, no chyba że kamienica będzie bardzo niskiej klasy energetycznej i trzeba będzie to zrobić by ją podnieść, ale na to są też inne sposoby. Zatem dotąd dokąd będzie sprawny, będzie można go używać. Potem tak jak napisał @RimciRimci ale w dyrektywie jest też opcja używania źródeł na biopaliwa i paliwa alternatywne, zatem dalej zostaje piec na biogaz czy na inne biopaliwa.
    • Polemizowałbym. Wg mnie na to właśnie liczą rządzący, aby ludzie kupili ściemę nazewniczą. Składka ubezpieczeniowa polega na tym, że jest stała. Kup sobie jakiekolwiek ubezpieczenie w prywatnej firmie albo chociaż przeczytaj regulamin oferty. Płacisz stałą składkę x i masz ubezpieczenie od wymienionych zdarzeń na kwotę y oraz pokrycie kosztów leczenia do kwoty z. Tak działają u nas składki społeczne dla DG. Płacisz x i dostaniesz y emerytury/renty/chorobowego (gdzie y w magiczny sposób dla kolejnych roczników dąży do 0). Opłata NFZ jest wyliczana jako procent od dochodu, więc w moim odczuciu jest to podatek a nie składka. Na UoP z kolei wszystkie "składki" są podatkiem naliczanym procentowo od przychodu. Plus NFZ względem prywatnych ubezpieczeń taki, że nie masz limitu kosztów leczenia (o ile się załapiesz na termin w publicznej służbie zdrowia i uważasz ją za satysfakcjonującą). Tak więc dla mnie bliżej tu do podatku, ale też dostajesz "więcej" niż w składkowym ubezpieczeniu. Ja płacę niezbędne minimum do wspólnej skarbonki (kosza), a prywatne mam kupione ubezpieczenie na rok utraty dochodów plus do 2mln kosztów leczenia za granicą.
    • "Ale to tylko teoria spiskowa szurów!!!!"  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...