Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Patch jest gotowy od dłuższego czasu tylko poszli na kasę

Kolejny szaleniec, skąd ci ludzie się biorą :E Nie poszli na kase tylko na marudzenie konsolowców "ueeee na PC patch jest już od dawna, a my ciągle czekamy". Teraz wszyscy po równo narzekają.

Dużo zrobiłem, a jak będę chciał wbić ten 34lvl to zostanie mi z 5-6h gry to po co ten rynsztunek jest? 34lvl jest za wysoki i 30lvl byłby akurat. Nawet patrząc z jakimi lvl kończą ludzie grę to najwyższy poziom rynsztunku wilka jest bezużyteczny bo nie będzie w grze co robić.

A po co schematy na broń na 47 poziom? Nikt tego nie wie, Redzi coś dzinwego z tym expem i levelami zrobili, ale ja przez bardzo długi czas biegałem w Mistrzowskim Kocie na długo przed zakończeniem gry

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo zrobiłem, a jak będę chciał wbić ten 34lvl to zostanie mi z 5-6h gry to po co ten rynsztunek jest? 34lvl jest za wysoki i 30lvl byłby akurat. Nawet patrząc z jakimi lvl kończą ludzie grę to najwyższy poziom rynsztunku wilka jest bezużyteczny bo nie będzie w grze co robić.

Rynsztunek Wilka wprowadzono jako DLC, nie był w głównej grze. Ja go traktuje jako taki dodatek, jaki możemy zrobić po zakończeniu wątku głównego. Sam konczyłem grę w zbroi Kota, a Wilka robiłem dopiero później.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny szaleniec, skąd ci ludzie się biorą :E Nie poszli na kase tylko na marudzenie konsolowców "ueeee na PC patch jest już od dawna, a my ciągle czekamy". Teraz wszyscy po równo narzekają.

A po co schematy na broń na 47 poziom? Nikt tego nie wie, Redzi coś dzinwego z tym expem i levelami zrobili, ale ja przez bardzo długi czas biegałem w Mistrzowskim Kocie na długo przed zakończeniem gry

a ja kończyłem grę w wyśmienitym wilku bo mi się najbardziej podobał a kto jest jakiś dziwny nie wspominając o paskudnym gryfie, niedźwiedzia od biedy może być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedźwiedź jest bardzo dobry, tylko nie za ładny :P

Najlepiej mić Mistrzowskiego Kota lub Wyśmienitego Wilka na sobie i Niedźwiedzia w zapasie na bardzo mocnych przeciwników, a tacy się zdarzają.

Mistrzowski Wilk jest praktycznie poza zasięgiem.

A wystarczyłoby odrobinkę podnieść expa za wykonywane misje i nie byłoby uzasadnionego marudzenia :)

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo decydujemy się na rynsztunek lekki, albo średni albo ciężki. Zmiana na konkretnego przeciwnika jest dla mnie dziwna.

Przecież do każdej klasy rynsztunku są określone bonusy, które wykupujemy sobie na karcie postaci i ładujemy do drzewka umiejętności. Nie ma sensu wykupywać wszystkich trzech, a mając wykupiony tylko jeden tracimy bonus wkładajać rynsztunek innej klasy.

No i gdzie Ci trudni przeciwnicy, do których trzeba się przebierać? Gryfa na 48 poziomie już wszyscy położyliśmy w lekkiej czy średniej zbroi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedźwiedź jest bardzo dobry, tylko nie za ładny :P

Najlepiej mić Mistrzowskiego Kota lub Wyśmienitego Wilka na sobie i Niedźwiedzia w zapasie na bardzo mocnych przeciwników, a tacy się zdarzają.

Mistrzowski Wilk jest praktycznie poza zasięgiem.

A wystarczyłoby odrobinkę podnieść expa za wykonywane misje i nie byłoby uzasadnionego marudzenia :)

Wilk z racji wyższego levelu ma sporo więcej pancerza od niedźwiedzia a zdaję się, że o to Ci głównie chodzi więc po co jeszcze misiem się obładowywać? Mi chyba z rynsztunku wiedźmińskiego najbardziej pasi Gryf z racji bonusu do znaków ale Wilk oczywiście lepiej się prezentuje.

Zresztą i tak pancerz Zirael jest najlepszy :P

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wilk oczywiście lepiej się prezentuje.

Niedźwiedź jest bardzo dobry, tylko nie za ładny

Nie ma to jak dyskusje o "ładności" zbroi. A która fryzura pasuje do jakiej? - o to jest pytanie.

Edytowane przez Soplus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma to jak dyskusje o "ładności" zbroi. A która fryzura pasuje do jakiej? - o to jest pytanie.

Jak już cytujesz wypowiedzi dwóch osób to nie wrzucaj tego pod jednym nickiem ;)

Zresztą trochę nie trafiłeś z tym komentarzem bo dla mnie wygląd zbroji ma małe znaczenie o czym w tym temacie pisałem niejednokrotnie, co nie zmienia faktu, że Wilk na Geralcie wygląda najlepiej :)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powie ktoś jak wygląda sprawa z tymi umiejętnościami? Czy sumują się one? Chodzi mi o np. Trening Mięśniowy + Precyzyjne Ciosy. Oczywiście zakładając, że włożę obydwa w wolne sloty ;):hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wrózę z fusów, co te skille dają, ale zakładam że i tak się sumują, można to w info o postaci sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma to jak dyskusje o "ładności" zbroi.

Toć nie będę latał w badziewiu, przez które Gerwazy będzie wyglądał jak zwykły, szeregowy bandyta/żołdak/łowca czarownic. Wygląd > jakość. I tak gra jest na tyle prosta, że te +20 pancerza czy 2% mocy ataku, różnicy dużej nie robi. Gdy zdobyłem wołka, to tylko w nim latałem, ulepszając go co kilka poziomów.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jeszcze szansa na patcha, albo pan Momot nas kłamie:

@Marcin360

Patch 1.07 will be arriving on all platforms in the next 24h. Once it's live everywhere, we will officially announce it. #TheWitcher

Źródło:

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żeby było zabawniej, patch na konsolach już jest, a na pc chyba dalej nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na PS4 waży 7.5GB, pozdro & poćwicz :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Duża różnica w wydajności będzie między i5 3GHz a 3.7?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trailery filmów są o wiele lepsze od trailerów gier, w wykonaniu tego gościa. Te ostatnie są często mocno naciągane i zwyczajnie nieśmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle czekania żeby tylko konsolowcy mieli patcha szybciej niż PC, dzięki CDPR :heu:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle czekania żeby tylko konsolowcy mieli patcha szybciej niż PC, dzięki CDPR :heu:

Pulpit, ale Ty masz masakryczny ból dupy, o głupiego pacza. Nawet dziesięciu konsolowców nie płacze tak jak Ty jeden 8:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To widocznie czytamy różne miejsca i widocznie tylko ja czekam od tygodnia aż muzyka w grze przestanie mieć 300% mocy :buka: No i dalej czekam

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Thorns

ale placz za tym patchem.... ja juz koncze gre po raz drugi bez problemow za to z usmiechem na twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Thorns to wróc jak zaczniesz odróżniać zdania "gra mi nie działa" i "gra mi działa"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi