Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

jak to pominąć jak mi pisze że brak miejsca na dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już coś na temat rozwiązania bugu ze zbyt szybką animacją roślinności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skonczona, 95 i pol godziny, 35 poziom. Jak dla mnie gra roku jesli nie gra ostatnich paru lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po paczu 1.07 quest represje w novigradzie wskoczyl mi na nieukonczony ale przechodzilem dzisiaj mostem swietego grzegorza w novigradzie i zaczepila mnie babka z questem i represje sie ze tak powiem odpalily na nowo i moglem go skonczyc pozytywnie.

identyko miałem i questa mam już w zaliczonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś save około 15-20%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch 07 zepsul tez chyba system achievementow w GOG. specyficznie kilka mialem na radarze i je zaliczylem ale GOG pokazuje nie zaliczone. no coz, trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leven jak bys sie tak nie piep..ył z tą grą to bys przeszedł tą misie wcześniej i byś zabił wilkołaka (ja przeszłem gre miesiac temu)

 

Przeszłem, bo było bliżej? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można spotkać tego wampira z trailera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiecie tak :D Hahaha... Płotka akrobatka :P Miałem taki polew, że masakra!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balans EXP-pa za misję jest kompletnie zrypany.

 

Wlaśnie pokonałem w ciężkich bulach (dosłownie: krew, pot i łzy :E ) jednego z najtrudniejszych przeciwników w grze i dostałem za misję 22 pkt ;)

 

Misja level 29, a ja mam level 23.

 

Brak mi słów.

 

Myślałem, że chociaż z 500 pkt wpadnie, bo od obiadu nie mogę wbić na wyższy level, tak mało EXP-pa dają misje.

 

 

 

3604717800_1437604043_thumb.jpg 4852048600_1437604041_thumb.jpg

 

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balans jest dobry, ja zainstalowałem moda na xp za każde zadanie i mam 42 poziom, postać przelewelowna. Tego biesa pacłem pare razy i zdechł frajda że nie ma co, poziom najtrudniejszy.

 

@velocityx

Jak nie rozumiesz to nie będę tłumaczył, za obrażanie poszedł raport.

Edytowane przez bobrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie znowu jakaś kiszka. Szukając setu niedźwiedzia (nie podoba mi się, że "zbroja" niedźwiedzia wygląda jak waciak za komuny w wersji za kostki - na pewno nie plącze się między nogami podczas walki) znalazłem dwa razy ulepszony (miejsca odnalezienia zgadzały się jak w wersji, gdy wszystko jest ok) miecz stalowy zamiast po jednym stalowy i srebrny. I kiszka. Nie idzie dalej rozwinąć miecza srebrnego. Z kilkoma innymi częściami setu miśka jest podobnie. Coś pomojtali. thumbdown.gif

Edytowane przez bielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie dziwnie zachowanie płynności, jak spadnie poniżej 60 to zaczyna lekko szarpać, jakby było 20 fps? Coś takiego było far cry 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leven - mi też się ten wilkołak zabugował w tej misji i nic nie pomogło, po prostu pogodziłem się z tym, że śmieciowy exp mi nie wpadnie i misja nie będzie ukończona.

 

Co do osiągnięć to też mam zabugowane - wygrałem turniej w gwinta i nie dostałem achievka, niby nic ale mi akurat na nich zależy. Mam nastukane 98h i nadal siedzę na Skellige i czyszczę znaki zapytania. Przez to, że nie dostanę achievka chyba zrezygnuję także z wygrania wszystkich walk i wyścigów konnych i po prostu przejdę główny wątek. Te wszystkie znaki zapytania to są zwykłe zapychacze czasu, 99% sprzętu i tak wywalam/sprzedaje bo jest gorszy niż to co mam.

Edytowane przez tybysh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ta Passiflora ?

Czwart raz przechodzę grę, ale to nie ma znaczenia.

Czwarty raz przechodzisz, ale nie wiesz gdzie jest największy i najlepszy burdel w grze? Nie ogarniam. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam. :hmm:

On tez nie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie dziwnie zachowanie płynności, jak spadnie poniżej 60 to zaczyna lekko szarpać, jakby było 20 fps? Coś takiego było far cry 4.

 

Zrób lok na 30 FPS i pyknij.

 

Dobrze to działa na 30 FPS, a i włosy będziesz sobie mógł włączyć + wszsystkie wodotryski na maximum :)

 

Spróbuj.

 

A u mnie znowu jakaś kiszka. Szukając setu niedźwiedzia (nie podoba mi się, że "zbroja" niedźwiedzia wygląda jak waciak za komuny w wersji za kostki - na pewno nie plącze się między nogami podczas walki) znalazłem dwa razy ulepszony (miejsca odnalezienia zgadzały się jak w wersji, gdy wszystko jest ok) miecz stalowy zamiast po jednym stalowy i srebrny. I kiszka. Nie idzie dalej rozwinąć miecza srebrnego. Z kilkoma innymi częściami setu miśka jest podobnie. Coś pomojtali. thumbdown.gif

 

Niedźwiedzia mam podstawowego do teraz (24 level) bo dopiero w nocy doszedłęm do Kearn .M żeby Wilka założyć.

 

Ale Niedźwiedzia mam calego zebranego w schematach i będę z niego korzystał jako zbroja.

 

Jest bardzo wytrzymała, za to miecze Wilka nie maja równych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quest "Mistrz nad Mistrzami" - przeciwnik pokonany, misja nadal trwa i ciągle prosi o rozmowę z mieszkańcami w sprawie areny. Pewnie kolejny bug 1.07.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwarty raz przechodzisz, ale nie wiesz gdzie jest największy i najlepszy burdel w grze? Nie ogarniam. :hmm:

 

Bo nie dupce na hektary, jak co niektórzy, tylko zajmuję się misjami :lol2:

 

Ale zachaczę o burdelik, co by z krzyża Wiesiu zrzucił i nieco relaksu zakosztował :E

 

Quest "Mistrz nad Mistrzami" - przeciwnik pokonany, misja nadal trwa i ciągle prosi o rozmowę z mieszkańcami w sprawie areny. Pewnie kolejny bug 1.07.

 

Wczoraj mnie pokonał Mistrz nad mistrzami o od razu przeniosło misję do nieukończonych.

 

Jedyna misja nieukończona :mad2:

 

No i zawieszone/zbugowane dwie inne misje :mad2:

 

Za wcześnie się cieszyłem z patcha 1.07.

 

 

Ale gra nie wykrzaczyła mi się ani razu od dwóch dni :P

 

 

 

EDIT: pykaliście Toporem Bojowym Dzikiego Gonu ?

 

 

9966258900_1437640868_thumb.jpg

 

 

200% przebicie pancerza i 50% premii !!

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie dupce na hektary, jak co niektórzy, tylko zajmuję się misjami :lol2:

W tym burdelu są co najmniej 3 misje więc coś słabo się zajmujesz tymi misjami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/ciap/

Niedźwiedzia mam podstawowego do teraz (24 level) bo dopiero w nocy doszedłęm do Kearn .M żeby Wilka założyć.

 

Ale Niedźwiedzia mam calego zebranego w schematach i będę z niego korzystał jako zbroja.

 

Jest bardzo wytrzymała, za to miecze Wilka nie maja równych.

 

Albo nie zrozumiałeś, albo nie czytasz dokładnie.

Przecie ja pisałem o ulepszonych wersjach tego setu (czyli II poziom), że z nimi jest problem, a nie o podstawowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam 205 h a jeszcze zostało dużo znaków zapytania na Skellige. Kilka misji nieukończonych lub zabugowanych, na pewno będę przechodził jeszcze raz.

 

Czy po zakończeniu gry można natrafić na jakieś zadania czy wtedy już się wszystko kasuje i lepiej po prostu wczytać zapis z przed finały gry?

Edytowane przez palel47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po zakończeniu gry można natrafić na jakieś zadania czy wtedy już się wszystko kasuje i lepiej po prostu wczytać zapis z przed finały gry?

Jak najbardziej można trafić, zadanka są nadal zarówno w wykrzyknikach jak i pytajnikach.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam o tym spadku wydajności na 2 jajowcach i chyba sobie dam spokój ze ściąganiem patcha i przejdę na 1.06,

jakie odnotowujecie spadki na G3258 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie o co chodzi z zadaniem "represje w Novigradzie". Jak trzeba szukać jakichś 3 typów, gdy szukam ostatniego to nic się nie dzieje, przeszukałem cały ten zaznaczony żółty obszar. Jakiś bug czy co? Dodam, że przez patchem 1.7 było to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...