Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie mam niepodkreconego kompa , jedynie wczytany profil xmp ramu i lekkie fabryczne oc karty .no i tylko raz mi sie do tej pory gra wylaczyla. ale wczoraj troszke podkrecilem gpu i po 5 minutach mi sie wiesiek zawiesil :E

Dlatego na wszelki wypadek co chwila zapisuje gre :E

daj ram na auto bez wczytywania profilu xmp. będzie gut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie mam pytanie co do misji " pełna kolekcja kart "... Trzeba zebrać po prostu każdą kartę do gwinta, mam niemalże wszystkie, ale chyba misji niestety nie ukończę... Chodzi o to, że w misji " O wysoką stawkę " doszedłem do finału i tam przegrałem, pozostawiłem to i nie decydowałem się na wczytywanie zapisu. Do wygrania była karta " Eredin Władca Tir na Lia " - jest to dowódca. I teraz pytanie - czy jest możliwość dostać gdzieś indziej tą kartę ? Wydaję mi się, że nie ale jednak pytam... Trochę śmieszne, że nie da się już tego zdobyć, raczej nie da się wygrać tego turnieju bez wczytywania zapisu... Czyli wychodzi na to, że Red'y tak jakby sami wymuszają na nas korzystanie z wczytywania zapisu bo inaczej tej karty, a co za tym idzie misji się nie wykona. Także jak wczoraj przejechałem się na zadaniu z DLC " Najgroźniejszy potwór Skellige " tak dzisiaj to...

Edytowane przez Aler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie mam pytanie co do misji " pełna kolekcja kart "... Trzeba zebrać po prostu każdą kartę do gwinta, mam niemalże wszystkie, ale chyba misji niestety nie ukończę... Chodzi o to, że w misji " O wysoką stawkę " doszedłem do finału i tam przegrałem, pozostawiłem to i nie decydowałem się na wczytywanie zapisu. Do wygrania była karta " Eredin Władca Tir na Lia " - jest to dowódca. I teraz pytanie - czy jest możliwość dostać gdzieś indziej tą kartę ? Wydaję mi się, że nie ale jednak pytam... Trochę śmieszne, że nie da się już tego zdobyć, raczej nie da się wygrać tego turnieju bez wczytywania zapisu... Czyli wychodzi na to, że Red'y tak jakby sami wymuszają na nas korzystanie z wczytywania zapisu bo inaczej tej karty, a co za tym idzie misji się nie wykona. Także jak wczoraj przejechałem się na zadaniu z DLC " Najgroźniejszy potwór Skellige " tak dzisiaj to...

To czemu nie wczytałeś sejwa od razu ? Nie mów że wszystko na raz robisz. Ja przed każdą misją non stop save+quick save i w razie jakiejś wpadki czy nie zrobienia podpunktu od razu wczytuje i powtarzam. Już mam chyba z 800Mb zapisów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz ile musiałem razy wczytać przed pierwszym ziomkiem ? Z nim chyba miałem największe problemy jeśli chodzi o gwinta w całej grze, powtarzałem go jakieś 10-15 razy. Już po prostu miałem dość, nie myślałem wtedy o zadaniu " pełna kolekcja kart ". Zresztą rozumiałem to zadanie trochę inaczej - myślałem, że będzie trzeba uzbierać 4 talie, a nie każdą kartę w grze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z uzbieraniem pełnej kolekcji kart jest problem, bo trzeba te karty kolekcjonować od samego początku gry. Są zadanie fabularne, gdzie możemy pograć w gwinta (bal, na który idziemy z Triss) i jeśli tam nie wygramy, to zadania nie zaliczymy.

Ja o tym nie wiedziałem, bo nie korzystałem z poradników podczas przechodzenia gry, olałem początkowo gwinta i chciałem kolekcjonować karty dopiero po zakończeniu fabuły, ale wtedy było już za późno. Szkoda, bo ostatecznie gwinta bardzo polubiłem, ale nie będę przechodził gry po raz 2, żeby to zaliczyć. Ta gra jest dla mnie tylko na jedno przejście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez mieliscie tyle problemow z tym zadaniem ?

gangi novigradu - arena . nie moge jej przejsc bo mi caly czas te krasnale zabijaja i zakonczone niepowodzeniem :kwasny:

Edytowane przez hwdp43

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z uzbieraniem pełnej kolekcji kart jest problem, bo trzeba te karty kolekcjonować od samego początku gry. Są zadanie fabularne, gdzie możemy pograć w gwinta (bal, na który idziemy z Triss) i jeśli tam nie wygramy, to zadania nie zaliczymy.

Ja o tym nie wiedziałem, bo nie korzystałem z poradników podczas przechodzenia gry, olałem początkowo gwinta i chciałem kolekcjonować karty dopiero po zakończeniu fabuły, ale wtedy było już za późno. Szkoda, bo ostatecznie gwinta bardzo polubiłem, ale nie będę przechodził gry po raz 2, żeby to zaliczyć. Ta gra jest dla mnie tylko na jedno przejście.

Ja też nie korzystałem z żadnych poradników odnośnie zbierania kart, a zadanie zaliczyłem, po prostu trzeba wszędzie zaglądać i grać z kim się da na bieżąco. A co do turnieju to biorąc pod uwagę to, że za każdy pojedynek dostawało się kartę domyśliłem się, że trzeba go wygrać, żeby niczego nie pominąć.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez mieliscie tyle problemow z tym zadaniem ?

gangi novigradu - arena . nie moge jej przejsc bo mi caly czas te krasnale zabijaja i zakonczone niepowodzeniem :kwasny:

Miałem identycznie i zostawiłem jako nieukończone.

Kolejny bug w grze.

Tego jest pełno... niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety trochę jaja z tymi kartami :/ Mam jakieś 90%, spokojnie zebrałbym teraz każdą bo wszystko fabularne związane z kartami wypełniłem dobrze, jedyne co to będzie mi brakować właśnie tej jednej jedynej karty z tego turnieju >.<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, niedawno zassałem na próbę z neta wieśka, żeby zobaczyć jak śmiga na moim kompie i o dziwo wbrew temu co usłyszałem w tym temacie, na komputerze z sygny wszystko śmiga ładnie na średnich + tekstury i cienie na high (ssao, hbao wyłączone) z antialiasingiem w 1680x1050. Chyba, że dalej miałoby się to zmienić, ale wątpię.

Kupię więc oryginał no i tutaj natrafiłem na allegro na ciekawą ofertę:

http://allegro.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-pl-pc-wersja-pudelkowa-box-i5485287250.html

No i tutaj mam pytanie, czy patche etc dawały coś wartego uwagi? Oraz czy w DLC będzie coś ciekawszego niż jakieś mało ważne misje i elementy ekwipunku? Pytam, bo w dwójce miałem te wszystkie DLC a z tego co pamiętam to nawet tego nie wykorzystałem.

A oferta jakby nie patrzeć bardzo atrakcyjna, więc skoro DLC etc by mnie mało interesowały a gra bez patchy jest w pełni grywalna to czemu nie? Co o tym sądzicie?

I tak, jestem świadom tego, że kod gog z tego pudełka jest pewnie opylany na innej aukcji.

heh, i czy ta wersja którą wcześniej wysłałem różni się coś od tej:

http://allegro.pl/pudelko-pl-wiedzmin-3-dziki-gon-dvd-box-z-mapa-i5412849363.html

? :E

Bo na moje oko, to nie :D Tylko ludzie kupują to droższe bo hm... zamiast dopisku że nie ma kodu aktywacyjnego jest dopisek, że nie ma kodu gog? Mają poczucie "większej oryginalności" gry ? :hmm:

Chyba, że o czymś nie wiem i do instalacji jest potrzebny jakiś inny kod aktywacyjny ktory nie jest kodem z gog?

Edytowane przez domin34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytaj uwaznie aukcje, pudelko a w nim plyty instrukcje itd. Nie wiem czym sie to rozni od pierwszego linku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarówno na pierwszej jak i na drugiej aukcji "Zestaw nie zawiera klucza do platformy GOG" więc i tu i tu jesteś piratem z perspektywy prawa. Te aukcje to tylko same pudełka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skończyłem właśnie główny wątek, ode mnie pokłony dla CDPR, po prostu brak słów.

Jednak mam jedno ale co do swojego zakończenia

otóż Ciri została Wiedźminką - to jak najbardziej mi odpowiada, nie sprawdzam innych zakończeń bo zapewne niedługo ponownie będę przechodził grę :)

1 Czy to najlepsze z możliwych zakończeń ?

2 I druga sprawa... Radowid... Nie chciałem aby to on wygrywał wojnę, wolałem na tym miejscu Emhyra, co zrobiłem wcześniej źle, że to Radowid odniósł zwycięstwo ?

Edit

Juz chyba wiem... Wykonałem misje wróg publiczny i spisek, ale pominąłem juz zadanie Racja Stanu... Trudno, przynajmniej mam cos co zmienię przy ponownym przechodzeniu gry jak tylko wypuszczą ostatnie DLC :) A tak niemalże wszystko zrobiłbym tak samo bo moim zdaniem podejmowałem same słuszne decyzję.

3 Dlaczego nie spotkałem Letho ? Nie wrzucałem swoich zapisów z Wiedźmina 2, tam go oszedziłem.

Edytowane przez Aler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze sceny dla mnie na jakie trafiłem:

-Chcesz usłyszeć fraszkę?

-Pewnie

-Lamber Lambert Ty chu*u

i akcja niedługo po tym jak się we 3 upili :E MISTRZOSTWO :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj metodą prób i błędów pojąłem jako tako zasady Gwinta i bardzo mi się spodobał, a już miałem pierwszy raz popłynąć na Skellige, tak teraz będę nadrabiać rozgrywki w całym Velen :]

Pytanie dotyczące turniejów walki na pięści. Czy to normalne, że przeciwnik, który jest 6 poziomów niżej ode mnie bierze mnie na 2 ciosy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja w ogole w gwinta nie gram , caly czas przegrywam :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarówno na pierwszej jak i na drugiej aukcji "Zestaw nie zawiera klucza do platformy GOG" więc i tu i tu jesteś piratem z perspektywy prawa. Te aukcje to tylko same pudełka :)

Jest to jakos prawnie uregulowane ze zeby gra byla oryginalna w pudelku musi byc klucz gog? Tak jak cdp pisal, jego uzywanie nie jest nawet wymagane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to jakos prawnie uregulowane ze zeby gra byla oryginalna w pudelku musi byc klucz gog? Tak jak cdp pisal, jego uzywanie nie jest nawet wymagane.

Taka szara strefa prawna, bo niby właściciel przekazuje prawa kupującemu, ale jednocześnie ciągle używa tej samej kopii gry. Gordą pewnie by coś więcej wiedział.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hwdp43 musisz lecieć do przodu i wybijać wrogów tak, aby ci nie zabili krasnali. Mi się to udało za 2 razem.

Aler aby spotkać Letho musisz wczytać save gdzie go nie zabiłeś lub wybrać opcję symulacji w czasie tworzenia nowej gry i podczas rozmowy z generałem powiedzieć, że go oszczędziłeś.

SongokuH tak, to normalne. Walka na pięści rządzi się swoimi prawami. Dzięki temu przeciwnik z niższym poziomem nadal jest wyzwaniem, a ten z wyższym jest możliwy do pokonania. polecam kontratak, dzięki niemu walki robią się prostsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pytanie dotyczące turniejów walki na pięści. Czy to normalne, że przeciwnik, który jest 6 poziomów niżej ode mnie bierze mnie na 2 ciosy? ;)

Miałem to samo.

Lali mnie jak niemowlaka.

Musisz zastosować blokadę, gdy facio chce Ciebie uderzyć, wciskasz klawisz kontry i On na chwilkę się zatoczy, a Ty mu wtedy w banię i odskok do tyłu.

Tak do skutku.

Tylko uważaj z:

Mistrzem nad Mistrzami, bo tam już tak kolorowo nie jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@buli95, SongokuH Walki na pięści gdy walczymy 1vs1 to banał w każdym wydaniu. Zabawa się zaczyna gdy walczymy z przynajmniej dwoma i większej ilości przeciwników. Wtedy już trzeba pomyśleć o kombinacjach uników i dodatkowo kontrataków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@buli95, SongokuH Walki na pięści gdy walczymy 1vs1 to banał w każdym wydaniu. Zabawa się zaczyna gdy walczymy z przynajmniej dwoma i większej ilości przeciwników. Wtedy już trzeba pomyśleć o kombinacjach uników i dodatkowo kontrataków.

+ wykorzystanie terenu i bugowanie przeciwników, legendarnej wali na schodach nie trzeba wspominać :E Pozdro dla kumatych 8:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację. Chyba najcięższa walka to ta z labiryntu, podczas balu u Vegelbudów. Chociaż niektóre walki 1v1 też sprawiały trochę trudności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi