Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Aukcje z Wiedźminem 3 aktywowanym przez VPN niosą ryzyko utraty gry z konta GOG w późniejszym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie kontynuacja trójki?

 

Mówią, że wiesiek 3 to ostatni wiesiek.

 

Niby z drugiej strony pojawiały się słuchy, iż nie zakończą tak popularnej oraz dochodowej serii, więc będzie kontynuacja z Ciri jako głównym bohaterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem śmieszną rzecz.

 

Znajdźcie bandytów na koniach. Rzućcie na któregoś znak aksji w trybie alternatywnym. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończone :-) Mogę śmiało powiedzieć nie grałem w nic lepszego. Gra "przeczytana", "obejrzana". Z poprawką 1.07 jest sporo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie ze mialem jakas awarie kompa i mi wszystkie dane razem z sejwami wiesmina wcielo :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że wiesiek 3 to ostatni wiesiek.

Niby z drugiej strony pojawiały się słuchy, iż nie zakończą tak popularnej oraz dochodowej serii, więc będzie kontynuacja z

Ciri jako głównym bohaterem.

Ostatni Wiesiek z Geraltem w roli głównej. A Ciri wydaje sie doskonałą bohaterką na kolejne części.

Chociaż customowy wiedźmin też mógłby być.

 

Zauważyłem śmieszną rzecz.

Znajdźcie bandytów na koniach. Rzućcie na któregoś znak aksji w trybie alternatywnym. :lol2:

Ja ich zrzucam aardem i dobijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończone :-) Mogę śmiało powiedzieć nie grałem w nic lepszego. Gra "przeczytana", "obejrzana". Z poprawką 1.07 jest sporo lepiej.

Fabuła jest genialna, jak nawet moja luba zaczeła grać w wiedzmina, a nigdy w nic nie gra, daje do myslenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest genialna, jak nawet moja luba zaczeła grać w wiedzmina, a nigdy w nic nie gra, daje do myslenia :D

U mnie babcia się zainteresowała :E co prawda nie gra ale jak nas odwiedza to wpada posłuchać historii i popatrzeć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończone :-) Mogę śmiało powiedzieć nie grałem w nic lepszego. Gra "przeczytana", "obejrzana". Z poprawką 1.07 jest sporo lepiej.

Kurde, ja mam cały czas opory przed zainstalowaniem 1.07. Niby w sumie daleko nie jestem (Velen - kłomnica i dziady skończone, wątek barona nie skończony). Opłaca się instalować - troche się obawiam fuckupów, o których piszecie wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie 1.07 działa OK. Nie napotkałem żadnych problemów.

Ale dopiero co wkroczyłem na Skelige.

 

u mnie 1.07 działa OK. Nie napotkałem żadnych problemów.

Ale dopiero co wkroczyłem na Skelige.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z glownych zadan zostalo mi tylko "kierunek skellige" . daleko jeszcze do konca jesli chodzi o watek glowny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z glownych zadan zostalo mi tylko "kierunek skellige" . daleko jeszcze do konca jesli chodzi o watek glowny ?

Jeszcze troszkę ;) Jestem ciut dalej i nie jestem pewien ale chyba zbliżam się ku końcowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troszkę ;) Jestem ciut dalej i nie jestem pewien ale chyba zbliżam się ku końcowi

Bardzo troszkę ;)

 

Kurde, ja mam cały czas opory przed zainstalowaniem 1.07. Niby w sumie daleko nie jestem (Velen - kłomnica i dziady skończone, wątek barona nie skończony). Opłaca się instalować - troche się obawiam fuckupów, o których piszecie wcześniej...

A masz problemy z grą? Jeśli nie to jaki jest sens ryzykować ze zbugowanymi zadaniami, większymi popupami, podbitymi levelami rynsztunków i uczyć się na nowo ekwipunku, jeszcze tą wagę przedmiotów nie wiem po co zmodyfikowali.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja mam cały czas opory przed zainstalowaniem 1.07. Niby w sumie daleko nie jestem (Velen - kłomnica i dziady skończone, wątek barona nie skończony). Opłaca się instalować - troche się obawiam fuckupów, o których piszecie wcześniej...

Też myślałem aby po 1.07 zaczekać, bo streaming danych nawala, ale jaką mamy gwarancję, że to poprawią w 1.08? Skończyłem grę, a na problemy i zbugowane zadania przymknąłem oko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz problemy z grą? Jeśli nie to jaki jest sens ryzykować ze zbugowanymi zadaniami, większymi popupami, podbitymi levelami rynsztunków i uczyć się na nowo ekwipunku, jeszcze tą wagę przedmiotów nie wiem po co zmodyfikowali.

Nie, nie mam żadnych. Czasami jak Geralt ucina komuś kończynę i jest finisher to zwłoki denata potrafią śmiesznie odlecieć, niczym uderzone wielką pałą bejsbolową;). Ale tak, to gra spoko chodzi na podkręconym R9 380 - raz mi się tylko na jaskrowym ekranie ładowania wysypała...

Edytowane przez Haris_Pilton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z potworami to najlepiej widać jak latają po zabiciu, szczególnie baba wodna czy utopce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio zabity kuroliszek zatoczył się na drugą stronę dolinki :E

A tak to czasem coś zawiśnie w powietrzu albo Geralt wejdzie w ścianę. Magia ... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Przejście z dobrze działającego 1.06 na 1.7 - więcej "przeciw" jak "za"?

Trudno, żeby było więcej "za". Wszytskie posty dotyczą problemów z grą albo z misjami, plus sporadyczne wyrażanie uznania dla gry.

Problem z grą dotyczy dość sporej grupy graczy, napewno za dużej ale większość gra bez problemów i nie udziela się tutaj.

Ja jedyne problemy miałem na samym początku po premierze, odpalenie ekwiupnku oznaczało wysypanie się gry. Szybko to naprawili i gra ani razu mi się nie wysypała, czy robiłem OC GPU czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wassilllo

Witajcie,

niestety ale dzięki GoG galaxy straciłem zapis gry podczas robienia formata. Byłem pewien,że jak wszystkie tego typu programy ma ono zapis w chmurze "cloud save" ale niestety jak widać nie ma tego. Interesuje mnie zapis na ok 25-30 lvlu oraz na misjach głównych takich jak : Łysa Góra , Ostatnie przygotowania czy "przez czas i przestrzeń" czyli ostatni AKT 3.

 

Jeżeli ktoś jest w stanie taki save wysłać to będę wdzięczny. Oczywiście jeżeli ktoś ma zapis jedynie pare misji wstecz,również chętnie przygarne

Email : wassilllo@wp.pl

 

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesio pod win 10 działa bezproblemowo?

Tak, przynajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem "Jaskinia Snow".

Nie ma zadnego znacznika, ale gdy jestem poza Skellige, jest znacznik ktory prowadzi mnie do pustego statku.

 

Jest jakies rozwiazanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...