Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatecznie to nie ma znaczenia w jakiej kolejnośći zrobisz zadania i tak na koniec poziom będzie ten sam albo może +-1.

Edytowane przez adnrzejgablota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze sluchajcie , miał ktoś tak kiedys że non stop przy każdym uruchominiu gra przestawia sie za kazdym razem na ustawienia domyslne tzn. grafika i jezyk zmienia tak jak bym zainstalowal ją pierwszy raz ;/

U mnie tak się działo, jak miałem Moje Dokumenty w lokalizacji innej, niż domyślna. Ponadto każdy instalator z GOG'a oraz sama instalacja gry z DVD wywalały się pod koniec błędami (na szczęście już po zainstalowaniu, więc nie miały wpływu na poprawność działania). Pomogło przywrócenie w/w domyślnej lokalizacji.

 

Trochę żenua... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie że miecze z setów wiedźmińskich ssą pałkę. Mają wyższy dmg niż inne na dany level ale praktycznie żadnych bonusów do statystyk. Oczywiście wyższy dmg bardziej się przydaje w walce niż 2% szansy na podpalenie ale jakoś nie lubię takiej surowej rąbaniny, lubię się bawić walką, często rzucam znaki i petardy i chcę mieć kozackie miecze :)

A co do setów. O co chodzi z zestawem szkoły wilka który jest w Kaer Morhen, zadanie jest na 14lvl a przecież dostęp do tej lokacji chyba jest późno w grze?

 

Druga rzecz to drzewko umiejętności. Na ten moment jest strasznie niewykorzystane, mam po dwa skille kupione z każdej kategorii i praktycznie żadnych szans na to że ujrzę któryś z tych ostatnich uber skilli.

 

Inna rzecz która mnie nie porywa to kwestia zadań i zalecanych poziomów. Trzeci dzień robię szare questy w Novigradzie bo główne zadania tak mi podbiły level (obecnie 19, 67h gry). Ostatecznie nie da się zaliczyć wszystkich zadań według zaleceń, trzeba wybierać za co się chce dostać exp (chyba lepiej za główne)

Z tym zestawem to pokazuje sugerowany poziom i tyle :) poza tym z tego co pamiętam to ten poziom jest mocno zaniżony gdyż w KM w jednej z jaskiń trafiłem na trolla (nie pamiętam dokładnie), który był miał pasek na czerwono z czachą :D więc lipa straszna bo musiałem sobie odpuścić aż do nabicia poziomu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale zestawy są na taki poziom postaci jaki sugeruje zadanie więc set z Kaer Morhen jest bezużyteczny. A konkretnie gra nie daje możliwości korzystać z tego najsłabszego setu i jedyny jego cel to ulepszenie go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie ich doczekac bo odkad skonczylem wieska to nie mam w co grac zupelnie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack kosztuje 9zł na iTunes żal nie brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack kosztuje 9zł na iTunes żal nie brać

Przecież można pobrać z GOGa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exclusive soundtrack, bo był dostępny tylko na GOGU przez miesiąc po premierze, ale ludzie i tak lubią zrzędzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pogram na q9650/gtx 555/6 gb ramu z min 30 klatek na low ? Oglądając filmiki na YT niby się da, ale może ktoś grał na takim sprzęcie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanko:

 

Poczekalem sobie az Redzi spokojnie polataja gre, w zasadzie chyba powinno juz byc na dzien dzisiejszy ok, no to sobie zainstalowalem wieska, patch 1.8.0.3 czy cos w tym stylu i teraz pytanie do Was:

 

Czy oni nadal nie poprawili nagle pojawiajacych sie postaci? Ide sobie ide i nagle pyk, postac mi sie pojawia przed oczami, mimo ze wczesniej jej nie bylo. Podczas walki natomiast nie zawsze slychac dzwiek uderzajacego miecza o postac/potwora. Sa to problemy nadal niepoprawione cyz tylko one u mnie wystepuja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, problem z pojawianiem się postaci każdy ma i jest to raczej problem niemożliwy do naprawienia. Co do dźwięku ciosów, też mam taki problem ale jak przeciwnik jest ogłuszony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu rzeczywiście nie ma dźwięku przy uderzeniu mieczem, niezależnie od stanu postaci u mnie

 

@ marcinx26

W jakiej rozdzielczości? 30 klatek może wymagać sporo poświęceń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu rzeczywiście nie ma dźwięku przy uderzeniu mieczem, niezależnie od stanu postaci u mnie

Powiedziałbym, że w 80% przypadków nie ma dźwięku, ale nie wiem od czego to zależy, może tylko critical hity mają dźwięk :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że w 80% przypadków nie ma dźwięku, ale nie wiem od czego to zależy, może tylko critical hity mają dźwięk :hmm:

 

Ehh, cholera, u mnie dokladnie jest tka samo, bardziej 80% nie ma...kurde, nie chce narzekac, bo gra na prawde jest dobra, ale kurde, przy takim potencjale nie mozna bylo poprawic takich baboli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, cholera, u mnie dokladnie jest tka samo, bardziej 80% nie ma...kurde, nie chce narzekac, bo gra na prawde jest dobra, ale kurde, przy takim potencjale nie mozna bylo poprawic takich baboli...

Ostatni patch to zepsuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ostatni na pewno nie ale być może któryś z gałęzi 1.08

U mnie z kolei któryś z tych samych patchy spowodował że od czasu do czasu nie mogę jechać kłusem na Płotce, za chwilę wykonam jakiegoś questa i nagle mogę :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i u mnie jest w porządku(dźwięk miecza). Chyba,że w jakieś konkretne miejsce trzeba iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem główny wątek, 35 poziom, na liczniku nie wiem dokładnie ile, ale na pewno grubo 100+, zostało kilka zadań pobocznych, kilka zleceń wiedźmińskich i sporo znaków zapytania. Zakończenie udało mi się wybrać fajne, chociaż sama końcówka zaskakująca z mieczem Zireael. Jak zawsze czuję niedosyt, tak też miałem przy W1 i W2 ... Po prostu ten świat jest wykreowany w taki sposób, że nie chce się tego kończyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dźwięku miecza, czasem rzeczywiście jest tak, że nie słychać a i po przeciwniku nie widać, że go bijemy. Ale ja już od dobrych kilkudziesięciu godzin nie mam takiego problemu. Może zależy od miecza?

 

A pojawianie się postaci, tekstur i modeli zepsuli w którymś paczu. Jak grałem pierwszy raz na 1.02-1.04 to na GTX570 nie miałem tego problemu, a teraz na HD7950 NPC potrafi mi się pojawić wprost przed nosem.

 

Acziwmenty z resztą nadal nie wpadają, rozwiązałem problem dopplera w Novigradzie, acziwmenta nie dostałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i u mnie jest w porządku(dźwięk miecza). Chyba,że w jakieś konkretne miejsce trzeba iść.

Ja jak bije ludzi to zazwyczaj tylko ostatni cios ma dźwięk, a każdy inny widać że dochodzi, ale nie ma tego *chlast* :E

 

edit: Pierwszy dodatek (nie DLC na boga) w październiku, na PAX podczas streamu to potwierdzili, szczegółów nie znam, ale jak znajde to wkleję.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...