Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie ma quicksave.

Jak się poszuka, to się ma. Słowa na dzisiaj, do wklepania w google - Gamepad Plus + Witcher 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat muszę się zgodzić z @tolek_banan

Sam z początku byłem poniżej sugerowanego lvl dla zadań ale szybko się to odwróciło i teraz ledwo mi się udaje utrzymać granicę 5 poziomów powyżej której zadania robią się szare. Gra daje dużo możliwości podbicia exp, nie zapominajmy że pytajniki to też exp za gniazda potworów, opuszczone miejsca czy zadanka ze skarbami. Rundka po pytajnikach może podbić lvl. Głównym problemem jest niski sugerowany poziom w późniejszej fazie gry - Skellige to 16-20 jak się tam przypłynie. Można mieć ten 16 ale też bez trudu 22-24. Twórcy nie mogą przewidzieć jak będzie zachowywał się gracz. Wyjadacze robią każdy quest i dla nich gra jest łatwa. Casuale skupią się na wątku głównym przez co ich lvl będzie niższy. To gra z otwartym światem, nie pogodzi tego żeby każdemu grało się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się poszuka, to się ma. Słowa na dzisiaj, do wklepania w google - Gamepad Plus + Witcher 3.

Czyli chciało Ci się napisać to, ale nie przykładowo co mogę zrobić. W każdym razie pytanie, czy można to zrobić bez dodatkowego softu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wpisać to w google i postępować zgodnie z instrukcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże, zostawiając miejsce na trochę samodzielności, to jeszcze źle. Może jeszcze na zdalnym dostępie zainstalować?

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie antimicro, ale nie widzę opcji, zeby można tam robić kominacje klawiszy na padzie, np LT + Y = F5. Działa tylko jeden klawisz do podbindowania czegoś z klawiatury :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wystarczy jeden klawisz. Np. ten bezużyteczny xbox button (w antimicro zwie się guide). Tak jak w gotowym configu antimicro do Wieśka 3.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz... Siedze już jakiś czas szuakając opcji przypiszania kombinacji, ale byłeś łaskaw uświadomić mnie, że środkowy guzik Xbox nic nie robi i można go przypisać... Mogłeś od razu napisać.

Wiesz nie mam 15 lat nie chodzę do gimnazjum i czas jest cenny, wolę go przeznaczyć na faktyczną grę niż użeranie się z ustawieniami. W pracy i nie tylko wystarczająco dużo szukam po necie, żebyś mnie tak pouczał.

 

W każdym razie dzięki za xbox button :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy i nie tylko wystarczająco dużo szukam po necie, żebyś mnie tak pouczał.

Coś słabo tobie to wychodzi w takim razie.

 

Wiesz nie mam 15 lat nie chodzę do gimnazjum (...)

A sprawiasz takie wrażenie.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci lepiej?

Nie.

 

Brakowało, żebyś skorzystał ze strony LMGTFY.

A myślałem nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego przedewszyjskim zacznij używać polskich znaków bo ciężko się to czyta. Po drugie, to już mi się śmiać zachciewa jak po raz enty wylewają się tutaj płacze bo exp śmaki czy owaki....ciągle tylko biadolenie, wydane zostały już modyfikacje tak więc zamiast się żalić po prostu zainstaluje sobie moda? Z resztą w Wiedźminie już od początku był zaimplementowany system, który powodował, że zadania o małym stopniu trudności były jako szare przy wyższym poziomie postaci więc ciężko byłoby nagle wbić wysoki poziom nagle załóżmy w Velen czy Novigradzie. REDzi z resztą wspominali o tzw widełkach więc nie martw się, że nagle idziesz z 40 poziomem na utopca

 

jak to nie wie co ma robić? Wypełniać zadania z głównej linii fabularnej :lol2:

 

a może specjalnie szybko leci doświadczenie i poziom by móc się trochę nacieszyć mistrzowskim ekwipunkiem w fabule?

 

To sie smiej, bo smiech to zdrowie, wiec na zdrowie.

 

Idac caly czas watkiem fabularnym, wiekszosc zadan pobocznych odstawiamy na tak duzy level, ze robiac je pozniej, nie sprawiaja nam juz zadnych trudnosci, nawet na najwyzszym poziomie trudnosci, co po prostu gracza zniecheca do ich ukonczenia.

 

Cos mi sie nie podoba, to zainstaluj sobie fanowskiego moda, good joke. Oceniam tytul stworzony od a do z przez tworcow, a nie jakies modyfikacje uzytkownikow - zapalencow.

 

PS. Wytykujac komus polskie litery, sam powinienes napisac cos poprawnie zgodnie z zasadami polskiej ortografii, zalatuje hipokryzja.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez tolek_banan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, dziwne. Trafiłem na jakąś szopę z trupem i kluczem do skrzyni, aktywowało mi się zadanie o nazwie "Mapa skarbów" o którym pierwsze słyszę (nie ma nic w Google). W tym miejscu nie było pytajnika. Ktoś to miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, każdy kto wykonuje pytajniki pewnie trafił na niejedno takie zadanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie smiej, bo smiech to zdrowie, wiec na zdrowie.

 

Idac caly czas watkiem fabularnym, wiekszosc zadan pobocznych odstawiamy na tak duzy level, ze robiac je pozniej, nie sprawiaja nam juz zadnych trudnosci, nawet na najwyzszym poziomie trudnosci, co po prostu gracza zniecheca do ich ukonczenia.

 

Cos mi sie nie podoba, to zainstaluj sobie fanowskiego moda, good joke. Oceniam tytul stworzony od a do z przez tworcow, a nie jakies modyfikacje uzytkownikow - zapalencow.

 

PS. Wytykujac komus polskie litery, sam powinienes napisac cos poprawnie zgodnie z zasadami polskiej ortografii, zalatuje hipokryzja.

 

Pozdrawiam.

 

Ja pier...

 

 

Zadań pobocznych jest tak dużo, że ciężko aby w dowolnym momencie były one idealnie dopasowane do aktualnego poziomu Geralta. No niestety. Zawsze możesz sobie "założyc" slabszy miecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...

 

 

Zadań pobocznych jest tak dużo, że ciężko aby w dowolnym momencie były one idealnie dopasowane do aktualnego poziomu Geralta. No niestety. Zawsze możesz sobie "założyc" slabszy miecz.

 

Oczywiscie, ze moge. Jezeli mam za latwo, moge rowniez nie rozwijac w ogole drzewka umiejetnosci i grac bez skilli, a jak i to nie utrudni gry, to mozna w ogole nie uzywac jaskolki czy jesc czegokolwiek do podniesienia hp.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze moge. Jezeli mam za latwo, moge rowniez nie rozwijac w ogole drzewka umiejetnosci i grac bez skilli, a jak i to nie utrudni gry, to mozna w ogole nie uzywac jaskolki czy jesc czegokolwiek do podniesienia hp.

 

Pozdrawiam.

W każdego Wiedźmina tak grałem - czemu? W sumie nie wiem co się przyda, więc czekam z rozwojem postaci. W trakcie gry "dodałem" dwa punkty jedynie do znaku, który wpływa na sugestię w trakcie dialogów.

 

 

BTw - jednej rzeczy nie jestem pewien. W części "1" było coś takiego, jak umiejętność związana z atakiem grupowym. Tutaj jest to? Nie mam dodanych żadnych umiejętności, a zauważyłem to grzebiąc w menu postaci.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdego Wiedźmina tak grałem - czemu? W sumie nie wiem co się przyda, więc czekam z rozwojem postaci. W trakcie gry "dodałem" dwa punkty jedynie do znaku, który wpływa na sugestię w trakcie dialogów.

 

 

BTw - jednej rzeczy nie jestem pewien. W części "1" było coś takiego, jak umiejętność związana z atakiem grupowym. Tutaj jest to? Nie mam dodanych żadnych umiejętności, a zauważyłem to grzebiąc w menu postaci.

Jest skill na atak grupowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest skill na atak grupowy

Może nie do końca wyraziłem się jasno - w części "1" styl walki zmieniało się klawiszami. Atak na pojedynczego wroga, lub całą grupę (inaczej trzymał miecz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo ja, wreszcie skończyłem W3 (gram od premiery :P ). Teraz poczekam na dodatek i zacznę NG+. W międzyczasie MGS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wątek Krwawego Barona i

 

 

 

W trakcie gry i historii polubiłem ciula. Wybrałem uratowanie dzieci przez to zginęła Anna i Baron się powiesił. Szkoda polubiłem drania... Heh chyba trzeba było zajebać tę bestię (mrocznego konia) w jaskini... Jest mi przykro

 

 

Edytowane przez different

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wątek Krwawego Barona i

 

 

 

W trakcie gry i historii polubiłem ciula. Wybrałem uratowanie dzieci przez to zginęła Anna i Baron się powiesił. Szkoda polubiłem drania... Heh chyba trzeba było zajebać tę bestię (mrocznego konia) w jaskini... Jest mi przykro

 

 

 

 

 

Wtedy wiedźmy zrobią z dzieci mielone. I tak kiszka i tak kiszka. thumbdown.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wtedy wiedźmy zrobią z dzieci mielone. I tak kiszka i tak kiszka. thumbdown.gif

 

 

 

 

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idac caly czas watkiem fabularnym, wiekszosc zadan pobocznych odstawiamy na tak duzy level, ze robiac je pozniej, nie sprawiaja nam juz zadnych trudnosci, nawet na najwyzszym poziomie trudnosci, co po prostu gracza zniecheca do ich ukonczenia.

Chyba nie pojmujesz tej gry za bardzo. W zadaniach pobocznych chodzi o to by zdobyć bardziej siano, przedmiot a nie POZIOM. W przeciwnym razie w wątku fabularnym w ogóle nie nabijałoby Ci poziomu.

 

Cos mi sie nie podoba, to zainstaluj sobie fanowskiego moda, good joke. Oceniam tytul stworzony od a do z przez tworcow, a nie jakies modyfikacje uzytkownikow - zapalencow.

No tak to działa, grę lubię, ale coś mi w niej przeszkadza to instaluję modyfikację a nie ciągle narzekam na forum. Po to zostały z resztą stworzone.

 

PS. Wytykujac komus polskie litery, sam powinienes napisac cos poprawnie zgodnie z zasadami polskiej ortografii, zalatuje hipokryzja.

Zamiast udawać filologa używałbyś w końcu tego głupiego ALT, tego się czytać nie da. Wygląda to bardzo infantylnie, stajesz się przez to bardzo niewiarygodny.

A swoją drogą to gdzie ja niby popełniłem błąd?

Edytowane przez cr1mson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...