Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja gogowska też raportowała, że patch jest i nawet dodała go do kolejki pobierania (też 17 GB), ale po chwili łatka zniknęła. Może im się coś pomyliło, bo niby miało być od 6 GB - 15 GB na PC, zależnie od wersji. Mam najnowszą, więc raczej oczekiwałem tych 6 GB.

Jak to bywa z tymi łatkami, przez pierwsze 30-60min jest rozpiernicz :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś wie czy instalka ze strony GOG Free DLC Program (16 DLC) sprawia, że w na liście zainstalowanych programów pojawia się jedna opcja czy wciąż jest 16 pozycji dna każde DLC?

PS. Na stronie na razie widać linki do patcha 1.10 ENG. Może stąd te problemy, że nie wrzucili jeszcze wersji PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na gog wyświetla się update status failed.

Czy ktoś wie czy instalka ze strony GOG Free DLC Program (16 DLC) sprawia, że w na liście zainstalowanych programów pojawia się jedna opcja czy wciąż jest 16 pozycji dna każde DLC?

PS. Na stronie na razie widać linki do patcha 1.10 ENG. Może stąd te problemy, że nie wrzucili jeszcze wersji PL

Poczekajcie godzinkę, ostatnio też to samo było, a próba instalacji wersji z gog.com (nie przez program) skutkowała czasami zepsuciem się gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jest ten błąd to już większość z was nie zainstaluje, po prostu jest znowu potop na serwerze.

Łatka będzie ważyć 6GB przez ręczny instalator, Gog na pewno będzie pobierał 15GB tak jak zawsze do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK. DLC "Free DLC Program (16DLC)" zastępuje wszystkie instalowane pojedynczo i sprawia, że na liście programów również jest tylko jedna pozycja. W końcu mam porządek na liście :) Mały szczegół, a cieszy.

Niech tylko jeszcze uda się ściągnąć patcha i będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie gog pobiera 10 GB, z normalną prędkością jak no mojego shitowego neta. Ciekawe jak będzie w przypadku dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest co najmniej śmiesznie. Klikam, by pobrać aktualizację i mam informację "Game not supported" :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie natury technicznej: W3 trzymam na dysku systemowym (SSD), czeka mnie w ten weekend reinstalacja systemu. Czy jeśli zainstaluję GoG Galaxy na dysku HDD i do folderu "Gog Games" przeniosę cały katalog z W3, to będę mógł bez problemu grę uruchomić, czy też konieczna będzie ponowna instalacja + pobieranie aktualizacji (24gb łącznie z patchem 1.10)? Pytanie dość banalne, bo ze Steam czy Origin nie ma tego typu problemów, ale wolę się upewnić. Z góry dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Leci patch przez Gog z zawrotną prędkością 120KB/s :E

@update

rozpędził się do 3MB/s :cool:

Edytowane przez larry.bigl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobrał ktos ze strony gog tego patcha?

Jakies jaja jak próbuje pobrać to przekierowuje mnie na stronę nvidii a jak sie uda pobrać to i tak pobiera mniej niz w rzeczywistości powinno.

Edytowane przez adnrzejgablota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja się uśmiałem. Pobrałem raz ze stronki gog.com tego patcha. Przy próbie instalacji miałem monit, że plik źródłowy jest uszkodzony. Teraz postanowiłem spróbować jeszcze raz to po wybraniu part 1 do pobrania odsyłało mnie na stronę nvidii :D Teraz niby już jest normalnie. Przez GOG nie da rady ze względu na problem z serwerem.

EDIT

Pobieranie nie powiodło się. No nic, widocznie trzeba poczekać.

Edytowane przez theza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie ściąga 17 GB :P

Może w tej łatce jest zawarte DLC, które będzie można aktywować trzynastego :P:lol2:;)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GoG zaczął pobierać aktualizację - 17GB :E

[:|] Na dysku mam 4GB wolnego [:|] Pewnie pobranie, rozpakowanie i instalacja wymagają 2x tyle [:|]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć ten patch potrafi spiperzyć coś z saveem (na NG+) :kwasny: Czy REDzi potrafią wydać patcha, który czegoś przy okazji nie speprzy?

Edytowane przez Vegobot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shieet. Pany, jak mam przenieść grę z SSDka na HDD żeby nic nie popsuć ? Na 60Gb ssd nie styknie miejsca na grę z tym patchem i jeszcze dodatkami.

edit;

Da się jakby coś. Przekopiowałem folder z ssd na hdd. Dałem w Galaxy uninstall z zachowaniem savów. Potem w galaxy import folder, zweryfikowało pliki i teraz targa patcha już tego 17Gb.

patch 1.10 lista zmian

Edytowane przez 5hogun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pojechali z tym patchem, grę mam na ssd i 50gb wolnego, na systemowym mam 8gb wolnego i nie moge patcha zainstalowac...

edit: udało się ale 9gb wolnego na C...

Edytowane przez djcasey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pojechali z tym patchem, grę mam na ssd i 50gb wolnego, na systemowym mam 8gb wolnego i nie moge patcha zainstalowac...

edit: udało się ale 9gb wolnego na C...

Musisz zmienić w opcjach "Install games to" i wybierasz dysk inny niż systemowy bo tam domyślnie stawia folder na pobieranie, nie wiem czemu tam :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi