Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Jak nazywa się zbroja w której Geralt medytuje w menu głównym w dodatku? Myślałem, że to rynsztunek szkoły żmii ale jednak nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A nie czasem ta zwykła kurtka którą mamy od początku gry?

 

 

Ciekawostka:

:E

Polska gra, polski lektor a Ty z angielskim filmikiem wyskakujesz? :) Jest też polska wersja gdyby ktoś chciał obejrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, działa. Po zakupie wystarczy wpisać numer seryjny w GOG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, działa. Po zakupie wystarczy wpisać numer seryjny w GOG.

 

W języku polskim? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UBI się walnął bo w potwierdzeniu zakupu na GOG mam 11$.

 

DISCOUNT – DNVW - THE WITCHER 3: HEARTS OF STONE -- UPLAY DIGITAL $ 11.09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu to wymaksowany pancerz szkoły niedźwiedzia.

 

Potwierdzam, działa. Po zakupie wystarczy wpisać numer seryjny w GOG.

 

Kurrrr... Właśnie działać przestało, zmienili cenę na 39 zanim zdążyłem ogarnąć kartę...

Edytowane przez assire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam jescze do Was pytanie i proszę o odpowiedź :

 

1.) Generalnie jak wspominałem mało do czynienia miałem z tego typu grami ale jednak gra nawet mnie wciągnęła i zamierzam w wolnym czasie sobie pograć . Generalnie widzę , że możliwości na tworzenie przedmiotów , ulepszanie ich jest wiele . Ogólnie jest co robić . Moje pytanie brzmi czy tego po prostu uczy się podczas gry tzn jest możliwośc , że pierwsza postać będzie po prostu " skopana " i trzeba będzie zacząć od nowa z lepszą wiedzą ? czy raczej korzystaliście z jakiś poradników czy coś w tym stylu ?

 

2. ) Nie denerwuje Was czasem sterowanie ? w sensie np. gdy jadę koniem to czasem ciężko przeskoczyć przez płotek lub ogolnie " obkręcanie " nim też nie jest jakieś miłe tym bardziej gdy zablokowaliśmy się a goni nas przeciwnik .

 

3.) Drażni mnie też trochę sterowanie pod względem tego , że nie jest takie " płynne " . Nie wiem dokładanie jak to nazwać. Tu jest coś takiego , że jak również stoje w miejscu i chcę podejść do czegoś blisko jak np. użyć czegoś ( szafa czy coś ) to postać po wcisnięciu danego kierunku czasem jakby tak traci kontrolę nie jest to takie płynne jak w niektórych innych grach. Nie ma możliwości żadnej zmiany sterowania oprócz zmiany klawiszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam jescze do Was pytanie i proszę o odpowiedź :

 

1.) Generalnie jak wspominałem mało do czynienia miałem z tego typu grami ale jednak gra nawet mnie wciągnęła i zamierzam w wolnym czasie sobie pograć . Generalnie widzę , że możliwości na tworzenie przedmiotów , ulepszanie ich jest wiele . Ogólnie jest co robić . Moje pytanie brzmi czy tego po prostu uczy się podczas gry tzn jest możliwośc , że pierwsza postać będzie po prostu " skopana " i trzeba będzie zacząć od nowa z lepszą wiedzą ? czy raczej korzystaliście z jakiś poradników czy coś w tym stylu ?

To jest proste, jak przysłowiowa budowa cepa. Szukasz wiedźmińskich schematów, czy ogóle schematów na sprzęt i zlecasz wykonanie kowalowi. Tego nie da się zepsuć, wykona Ci lepszy przedmiot i tyle. Wykonanie przedmiotów mistrzowskich wymaga mistrzowskiego kowala (quest...). Alechemia opiera się na tej samej zasadzie. Schematy aka recepty i tyle.

 

Przeszedłem całość na 35 poziomie, nie robiąc żadnego przedmiotu, a zestaw wiedźmiński leżał w kuferku bo znalazłem lepsze unikaty (każdy "!" i "?" przeszukany). Całość ukończyłem...wykorzystując 3 punkty umiejętności - znak bodaj aksji, czyli wpływ na rozmowy. Nie dodałem nigdzie do niczego...Postać miała około 70000HP.

 

2. ) Nie denerwuje Was czasem sterowanie ? w sensie np. gdy jadę koniem to czasem ciężko przeskoczyć przez płotek lub ogolnie " obkręcanie " nim też nie jest jakieś miłe tym bardziej gdy zablokowaliśmy się a goni nas przeciwnik .

Nie. Skakanie - spacja przed przeszkodą, banał.

 

3.) Drażni mnie też trochę sterowanie pod względem tego , że nie jest takie " płynne " . Nie wiem dokładanie jak to nazwać. Tu jest coś takiego , że jak również stoje w miejscu i chcę podejść do czegoś blisko jak np. użyć czegoś ( szafa czy coś ) to postać po wcisnięciu danego kierunku czasem jakby tak traci kontrolę nie jest to takie płynne jak w niektórych innych grach. Nie ma możliwości żadnej zmiany sterowania oprócz zmiany klawiszy ?

Nie miałem takich problemów. 60FPS z vsynciem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A nie czasem ta zwykła kurtka którą mamy od początku gry?

 

 

 

Polska gra, polski lektor a Ty z angielskim filmikiem wyskakujesz? :) Jest też polska wersja gdyby ktoś chciał obejrzeć :)

jak by ktoś chciał po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości żadnej zmiany sterowania oprócz zmiany klawiszy ?

Jest. Sterowanie można przełączyć na wariant alternatywny, ze znacznie mniejszą bezwładnością postaci.

 

Opcje -> Rozgrywka -> Responsywność poruszania się postaci

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie mniej więcej fabularnie wskakuje dodatek? Zacząłem grę plus i pokazuje mi wymagany level ponad 60 :E Obecnie mam 36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sugerowany level. Zbyt dużych (jeśli w ogóle) związków z główną osią fabuły nie ma. A poniżej sugerowanego poziomu nie warto w to się pakować, bo jest naprawdę wymagający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie mniej więcej fabularnie wskakuje dodatek? Zacząłem grę plus i pokazuje mi wymagany level ponad 60 :E Obecnie mam 36

 

Nigdzie, jest niezależny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie mniej więcej fabularnie wskakuje dodatek? Zacząłem grę plus i pokazuje mi wymagany level ponad 60 :E Obecnie mam 36

Ten leveling jest dziwny. Ukończyłem całość, robiąc po prostu wszystko - mam 35 poziom...więc gdzie można dobić exp, skoro ten leci tak wolno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dodatek, świetnie jest wrócić do Wiedźmina. Już zdążyłem zapomnieć o sycącej oczy grafice i bezbłędnej ścieżce dźwiękowej. Samo DLC na razie ok, całkiem przyjemny poziom trudności. Zapowiada się ciekawa przygoda. Położyłem

Ropucha, w sumie łatwy był na trudnym. Już mag z rozbitego statku okazał się bardziej wymagający.

 

 

Spotkanie z poborcą podatkowym - :E Handlował pan małżami? Nigdy w życiu!

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten leveling jest dziwny. Ukończyłem całość, robiąc po prostu wszystko - mam 35 poziom...więc gdzie można dobić exp, skoro ten leci tak wolno?

Tak leveling został zaprojektowany, że 35 poziom to właściwie maks na podstawce.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak leveling został zaprojektowany, że 35 poziom to właściwie maks na podstawce.

Tylko np. Archegryfa ciężko pokonać na poziomie 35...nawet mając sprzęt - jeden cios i postać z 7000HP leży*.

 

 

*fakt, nie dodałem żadnego skilla :E Zawsze tak gram.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko np. Archegryfa ciężko pokonać na poziomie 35...nawet mając sprzęt - jeden cios i postać z 7000HP leży*.

No to kupujesz dodatki i lecisz dalej z levelami. Albo czitujesz z modami.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo uczysz się walczyć :E

Zadawanie 1-2 ciosów i ucieczka, w ciągu godziny, to żadna zabawa, gdy od 1 ciosu można od razu paść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadawanie 1-2 ciosów i ucieczka, w ciągu godziny, to żadna zabawa, gdy od 1 ciosu można od razu paść.

To zmniejsz poziom trudności i zmień builda na alchemię, wszystko da się wyexploitować, ale w tym funu przecież nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję gry na najwyższym ale ciężko idzie gdy wpadniesz na bandę jakąś albo grupę psów nawet :E 1-2 strzały i w nogi, i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...